odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 16:00
Oberstdorf HS-235
(M¦ loty, ind.)
Kalendarz zawodów
Period 2
27.11.2009
Kuusamo
Finlandia
HS-142
nocny/druż.
28.11.2009
Kuusamo
Finlandia
HS-142
nocny
05.12.2009
Lillehammer
Norwegia
HS-134
nocny
06.12.2009
Lillehammer
Norwegia
HS-134
12.12.2009
Harrachov
Czechy
HS-142
odwołany
13.12.2009
Harrachov
Czechy
HS-142
odwołany
18.12.2009
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
za Harrachov
19.12.2009
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
20.12.2009
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
Period 3
29.12.2009
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
TCS/nocny
01.01.2010
Garmisch-Parten.
Niemcy
HS-140
TCS
03.01.2010
Innsbruck
Austria
HS-130
TCS
06.01.2010
Bischofshofen
Austria
HS-140
TCS/nocny
Period 4
09.01.2010
Tauplitz / Bad Mittern.
Austria
HS-200
loty
10.01.2010
Tauplitz / Bad Mittern.
Austria
HS-200
loty
16.01.2010
Sapporo
Japonia
HS-134
nocny
17.01.2010
Sapporo
Japonia
HS-134
22.01.2010
Zakopane
Polska
HS-134
nocny
23.01.2010
Zakopane
Polska
HS-134
nocny
Period 5
30.01.2010
Oberstdorf
Niemcy
HS-213
loty/druż.
31.01.2010
Oberstdorf
Niemcy
HS-213
loty
03.02.2010
Klingenthal
Niemcy
HS-140
nocny
06.02.2010
Willingen
Niemcy
HS-145
nocny
07.02.2010
Willingen
Niemcy
HS-145
druż.
Period 6
06.03.2010
Lahti
Finlandia
HS-130
nocny/druż.
07.03.2010
Lahti
Finlandia
HS-130
NT
09.03.2010
Kuopio
Finlandia
HS-127
NT/nocny
12.03.2010
Lillehammer
Norwegia
HS-134
NT
14.03.2010
Oslo
Norwegia
HS-128
NT/finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Simon Ammann
Szwajcaria
1649
 
2
Gregor Schlierenzauer
Austria
1368
-281
3
Thomas Morgenstern
Austria
944
-705
4
Andreas Kofler
Austria
893
-756
5
Adam Małysz
Polska
842
-807
6
Wolfgang Loitzl
Austria
760
-889
7
Anders Jacobsen
Norwegia
557
-1092
8
Martin Koch
Austria
545
-1104
9
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
517
-1132
10
Robert Kranjec
Słowenia
503
-1146
11
Janne Ahonen
Finlandia
494
-1155
12
Michael Uhrmann
Niemcy
424
-1225
13
David Zauner
Austria
403
-1246
14
Harri Olli
Finlandia
367
-1282
15
Emmanuel Chedal
Francja
365
-1284
16
Daiki Ito
Japonia
359
-1290
17
Noriaki Kasai
Japonia
344
-1305
18
Johan Remen Evensen
Norwegia
337
-1312
19
Pascal Bodmer
Niemcy
336
-1313
20
Michael Neumayer
Niemcy
285
-1364
21
Andreas Wank
Niemcy
259
-1390
22
Jakub Janda
Czechy
256
-1393
23
Antonin Hajek
Czechy
230
-1419
24
Kamil Stoch
Polska
203
-1446
25
Stefan Thurnbichler
Austria
201
-1448
26
Tom Hilde
Norwegia
180
-1469
27
Matti Hautamäki
Finlandia
154
-1495
28
Dimitry Vassiliev
Rosja
151
-1498
29
Martin Schmitt
Niemcy
150
-1499
30
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
140
-1509
31
Jernej Damjan
Słowenia
134
-1515
32
Shohei Tochimoto
Japonia
124
-1525
33
Andreas Küttel
Szwajcaria
111
-1538
34
Kalle Keituri
Finlandia
110
-1539
35
Peter Prevc
Słowenia
106
-1543
36
Anders Bardal
Norwegia
99
-1550
37
Sebastian Colloredo
Włochy
96
-1553
38
Fumihisa Yumoto
Japonia
84
-1565
39
Mario Innauer
Austria
82
-1567
 
Manuel Fettner
Austria
82
-1567
41
Łukasz Rutkowski
Polska
79
-1570
42
Severin Freund
Niemcy
75
-1574
43
Lukas Mueller
Austria
71
-1578
44
Mitja Meznar
Słowenia
64
-1585
45
Andrea Morassi
Włochy
60
-1589
 
Krzysztof Miętus
Polska
60
-1589
47
Vincent Descombes Sevoie
Francja
59
-1590
48
Lukas Hlava
Czechy
56
-1593
49
Taku Takeuchi
Japonia
54
-1595
 
Janne Happonen
Finlandia
54
-1595
 
Michael Hayboeck
Austria
54
-1595
52
Borek Sedlak
Czechy
51
-1598
53
Jan Matura
Czechy
45
-1604
54
Georg Späth
Niemcy
42
-1607
55
Olli Muotka
Finlandia
41
-1608
56
Andreas Stjernen
Norwegia
36
-1613
57
Pavel Karelin
Rosja
34
-1615
58
Primoz Pikl
Słowenia
33
-1616
59
Marcin Bachleda
Polska
32
-1617
60
Denis Kornilov
Rosja
26
-1623
 
Anders Fannemel
Norwegia
26
-1623
62
Martin Cikl
Czechy
23
-1626
63
Roman Koudelka
Czechy
20
-1629
 
Stefan Hula
Polska
20
-1629
 
Grzegorz Miętus
Polska
20
-1629
66
Yukio Sakano
Japonia
17
-1632
67
Ville Larinto
Finlandia
16
-1633
68
Vitaliy Shumbarets
Ukraina
13
-1636
69
Akseli Kokkonen
Norwegia
11
-1638
 
Vegard-Haukoe Sklett
Norwegia
11
-1638
71
Kento Sakuyama
Japonia
10
-1639
 
Jurij Tepes
Słowenia
10
-1639
73
Kazuya Yoshioka
Japonia
9
-1640
74
Maximilian Mechler
Niemcy
8
-1641
75
Yuta Watase
Japonia
7
-1642
76
Dimitry Ipatov
Rosja
6
-1643
77
Kimmo Yliriesto
Finlandia
5
-1644
 
Florian Schabereiter
Austria
5
-1644
79
Robert Hrgota
Słowenia
4
-1645
80
Stephan Hocke
Niemcy
3
-1646
 
Ilja Rosliakov
Rosja
3
-1646
82
Takanobu Okabe
Japonia
2
-1647
 
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
2
-1647
 
Roberto Dellasega
Włochy
2
-1647
 
Akira Higashi
Japonia
2
-1647
 
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
2
-1647
 
Alexey Korolev
Kazachstan
2
-1647
 
Nikolay Karpenko
Kazachstan
2
-1647
 
Kai Kovaljeff
Finlandia
2
-1647
90
Tobias Bogner
Niemcy
1
-1648
 
Kenneth Gangnes
Norwegia
1
-1648
 
Richard Freitag
Niemcy
1
-1648

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
6858
 
2
Norwegia
Norwegia
3117
-3741
3
Niemcy
Niemcy
2884
-3974
4
Finlandia
Finlandia
2093
-4765
5
Szwajcaria
Szwajcaria
1910
-4948
6
Polska
Polska
1806
-5052
7
Słowenia
Słowenia
1504
-5354
8
Japonia
Japonia
1412
-5446
9
Czechy
Czechy
981
-5877
10
Francja
Francja
524
-6334
11
Rosja
Rosja
470
-6388
12
Włochy
Włochy
158
-6700
13
Ukraina
Ukraina
13
-6845
14
Kazachstan
Kazachstan
4
-6854
15
Korea Pd.
Korea Pd.
2
-6856


Wyniki zawodów
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzcy: Niemcy
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2018 (pi±tek)
07:30
P¦k Zao
08:30
CoC Erzurum
09:00
P¦k Zao
14:30
M¦ loty Oberstdorf
16:00
M¦ loty Oberstdorf
konkurs ind.
19:30
FIS Cup Planica
odprawa techniczna
19:30
CoC-K Planica
odprawa techniczna
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich