Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
Period 2
28.11.2008
17:00
Kuusamo
Finlandia
HS-142
nocny/dr.
29.11.2008
15:00
Kuusamo
Finlandia
HS-142
nocny
06.12.2008
16:00
Trondheim
Norwegia
HS-131
nocny
07.12.2008
13:45
Trondheim
Norwegia
HS-131
13.12.2008
16:00
Pragelato
Włochy
HS-140
nocny
14.12.2008
11:15
Pragelato
Włochy
HS-140
20.12.2008
13:45
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
21.12.2008
13:45
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
Period 3
29.12.2008
16:30
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
TCS/nocny
01.01.2009
13:45
Garmisch-Parten.
Niemcy
HS-140
TCS
04.01.2009
13:45
Innsbruck
Austria
HS-130
TCS
06.01.2009
16:30
Bischofshofen
Austria
HS-140
TCS/nocny
Period 4
10.01.2009
14:00
Tauplitz/Bad Mittern.
Austria
HS-200
loty
11.01.2009
14:00
Tauplitz/Bad Mittern.
Austria
HS-200
loty
16.01.2009
16:30
Zakopane
Polska
HS-134
nocny
17.01.2009
16:30
Zakopane
Polska
HS-134
nocny
24.01.2009
19:30
Vancouver/Whistler
Kanada
HS-140
25.01.2009
19:30
Vancouver/Whistler
Kanada
HS-140
Period 5
31.01.2009
09:00
Sapporo
Japonia
HS-134
nocny
01.02.2009
03:00
Sapporo
Japonia
HS-134
odwołano
07.02.2009
16:00
Willingen
Niemcy
HS-145
nocny/dr.
08.02.2009
14:30
Willingen
Niemcy
HS-145
nocny
11.02.2009
16:00
Klingenthal
Niemcy
HS-140
nocny
14.02.2009
16:00
Oberstdorf
Niemcy
HS-213
loty/nocny
15.02.2009
14:45
Oberstdorf
Niemcy
HS-213
loty/dr.
Period 6
07.03.2009
16:15
Lahti
Finlandia
HS-130
nocny/dr.
08.03.2009
13:45
Lahti
Finlandia
HS-97
NT
10.03.2009
17:15
Kuopio
Finlandia
HS-127
NT/nocny
13.03.2009
16:15
Lillehammer
Norwegia
HS-134
NT/nocny
14.03.2009
16:15
Vikersund
Norwegia
HS-207
nocny/dr.
15.03.2009
13:45
Vikersund
Norwegia
HS-207
NT/loty
20.03.2009
15:15
Planica
Słowenia
HS-215
loty
21.03.2009
10:15
Planica
Słowenia
HS-215
loty/dr.
22.03.2009
10:15
Planica
Słowenia
HS-215
loty
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Gregor Schlierenzauer
Austria
2083
 
2
Simon Ammann
Szwajcaria
1776
-307
3
Wolfgang Loitzl
Austria
1396
-687
4
Harri Olli
Finlandia
974
-1109
5
Dimitry Vassiliev
Rosja
845
-1238
6
Martin Schmitt
Niemcy
829
-1254
7
Thomas Morgenstern
Austria
795
-1288
8
Anders Jacobsen
Norwegia
661
-1422
9
Martin Koch
Austria
601
-1482
10
Anders Bardal
Norwegia
598
-1485
11
Andreas Küttel
Szwajcaria
561
-1522
12
Matti Hautamäki
Finlandia
558
-1525
13
Adam Małysz
Polska
549
-1534
14
Ville Larinto
Finlandia
541
-1542
15
Noriaki Kasai
Japonia
409
-1674
16
Roman Koudelka
Czechy
403
-1680
17
Emmanuel Chedal
Francja
395
-1688
18
Michael Uhrmann
Niemcy
354
-1729
19
Michael Neumayer
Niemcy
353
-1730
20
Johan Remen Evensen
Norwegia
334
-1749
21
Kalle Keituri
Finlandia
293
-1790
22
Jakub Janda
Czechy
279
-1804
23
Robert Kranjec
Słowenia
276
-1807
24
Tom Hilde
Norwegia
269
-1814
25
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
259
-1824
26
Fumihisa Yumoto
Japonia
237
-1846
27
Markus Eggenhofer
Austria
232
-1851
28
Takanobu Okabe
Japonia
227
-1856
29
Daiki Ito
Japonia
193
-1890
30
Denis Kornilov
Rosja
146
-1937
 
Kamil Stoch
Polska
146
-1937
32
Stephan Hocke
Niemcy
145
-1938
33
Yuta Watase
Japonia
142
-1941
34
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
113
-1970
35
Shohei Tochimoto
Japonia
107
-1976
36
Andreas Kofler
Austria
102
-1981
37
Jernej Damjan
Słowenia
99
-1984
38
Ilja Rosliakov
Rosja
98
-1985
39
Vincent Descombes Sevoie
Francja
75
-2008
40
Vegard-Haukoe Sklett
Norwegia
68
-2015
41
Sebastian Colloredo
Włochy
60
-2023
42
Taku Takeuchi
Japonia
56
-2027
 
Pavel Karelin
Rosja
56
-2027
44
Stefan Hula
Polska
51
-2032
45
Felix Schoft
Niemcy
50
-2033
46
Sigurd Pettersen
Norwegia
42
-2041
47
Primoz Peterka
Słowenia
40
-2043
48
Severin Freund
Niemcy
36
-2047
49
Rafał ¦liż
Polska
33
-2050
50
Łukasz Rutkowski
Polska
29
-2054
 
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
29
-2054
52
Robert Hrgota
Słowenia
26
-2057
53
Kai Kovaljeff
Finlandia
25
-2058
54
Primoz Pikl
Słowenia
24
-2059
55
Martin Cikl
Czechy
23
-2060
 
Pascal Bodmer
Niemcy
23
-2060
57
Mitja Meznar
Słowenia
20
-2063
58
Lukas Hlava
Czechy
19
-2064
59
Andreas Wank
Niemcy
18
-2065
60
Jure Sinkovec
Słowenia
15
-2068
 
Nicholas Fairall
USA
15
-2068
62
Ondrej Vaculik
Czechy
14
-2069
63
Kazuyoshi Funaki
Japonia
12
-2071
64
Johan Erikson
Szwecja
11
-2072
 
Tami Kiuru
Finlandia
11
-2072
66
Yukio Sakano
Japonia
10
-2073
 
Manuel Fettner
Austria
10
-2073
 
Anze Damjan
Słowenia
10
-2073
 
Nikolay Karpenko
Kazachstan
10
-2073
 
Jan Matura
Czechy
10
-2073
71
Krzysztof Miętus
Polska
9
-2074
 
Julian Musiol
Niemcy
9
-2074
 
Jussi Hautamäki
Finlandia
9
-2074
 
Rok Urbanc
Słowenia
9
-2074
75
Maximilian Mechler
Niemcy
8
-2075
76
Volodymyr Boshchuk
Ukraina
7
-2076
 
Lukas Mueller
Austria
7
-2076
 
Christian Ulmer
Niemcy
7
-2076
79
Vitaliy Shumbarets
Ukraina
6
-2077
80
Daniel Lackner
Austria
5
-2078
81
Piotr Żyła
Polska
4
-2079
82
Oleksander Lazarovych
Ukraina
3
-2080
 
Marcin Bachleda
Polska
3
-2080
 
Veli-Matti Lindström
Finlandia
3
-2080
 
Juha-Matti Ruuskanen
Finlandia
3
-2080
 
Sami Niemi
Finlandia
3
-2080
87
Jon Aaraas
Norwegia
2
-2081
 
Anders Johnson
USA
2
-2081
 
Erik Simon
Niemcy
2
-2081
90
Andreas Aren
Szwecja
1
-2082
 
Nicolas Mayer
Francja
1
-2082
 
Hiroki Yamada
Japonia
1
-2082

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
7331
 
2
Finlandia
Finlandia
4370
-2961
3
Norwegia
Norwegia
4175
-3156
4
Niemcy
Niemcy
3084
-4247
5
Szwajcaria
Szwajcaria
2337
-4994
6
Rosja
Rosja
2295
-5036
7
Japonia
Japonia
2044
-5287
8
Polska
Polska
1574
-5757
9
Słowenia
Słowenia
1319
-6012
10
Czechy
Czechy
1048
-6283
11
Francja
Francja
471
-6860
12
Włochy
Włochy
60
-7271
 
Kazachstan
Kazachstan
60
-7271
14
USA
USA
17
-7314
15
Ukraina
Ukraina
16
-7315
16
Szwecja
Szwecja
12
-7319


Wyniki zawodów
Zwycięzcy: Finlandia
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
Zwycięzca: Fumihisa Yumoto (Japonia)
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
Zwycięzcy: Finlandia
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Takanobu Okabe (Japonia)
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andrzej Zapotoczny
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich