Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
Period 2
26.11.2005
13:45
Kuusamo
Finlandia
HS-142
26.11.2005
16:15
Kuusamo
Finlandia
HS-142
nocny
03.12.2005
16:00
Lillehammer
Norwegia
HS-134
nocny
04.12.2005
13:35
Lillehammer
Norwegia
HS-134
10.12.2005
13:35
Harrachov
Czechy
HS-134
11.12.2005
11:30
Harrachov
Czechy
HS-134
17.12.2005
13:35
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
18.12.2005
13:35
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
Period 3
29.12.2005
16:20
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
TCS, nocny
01.01.2006
13:45
Garmisch-Parten.
Niemcy
HS-125
TCS
04.01.2006
13:30
Innsbruck
Austria
HS-130
TCS
06.01.2006
16:20
Bischofshofen
Austria
HS-140
TCS, nocny
Period 4
21.01.2006
09:00
Sapporo
Japonia
HS-134
nocny
22.01.2006
03:00
Sapporo
Japonia
HS-134
Period 5
28.01.2006
17:00
Zakopane
Polska
HS-134
nocny
29.01.2006
13:30
Zakopane
Polska
HS-134
04.02.2006
13:45
Willingen
Niemcy
HS-145
05.02.2006
13:45
Willingen
Niemcy
HS-145
drużynowy
Period 6
04.03.2006
16:10
Lahti
Finlandia
HS-130
druż., nocny
05.03.2006
13:35
Lahti
Finlandia
HS-130
NT
07.03.2006
17:10
Kuopio
Finlandia
HS-127
NT, nocny
10.03.2006
17:10
Lillehammer
Norwegia
HS-134
NT, nocny
12.03.2006
13:35
Oslo
Norwegia
HS-128
NT
18.03.2006
09:50
Planica
Słowenia
HS-215
loty
19.03.2006
09:50
Planica
Słowenia
HS-215
loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Jakub Janda
Czechy
1151
 
2
Janne Ahonen
Finlandia
1024
-127
3
Andreas Küttel
Szwajcaria
980
-171
4
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
875
-276
5
Thomas Morgenstern
Austria
846
-305
6
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
757
-394
7
Andreas Kofler
Austria
699
-452
8
Michael Uhrmann
Niemcy
681
-470
9
Adam Małysz
Polska
634
-517
10
Andreas Widhölzl
Austria
594
-557
11
Matti Hautamäki
Finlandia
563
-588
12
Takanobu Okabe
Japonia
500
-651
13
Lars Bystoel
Norwegia
495
-656
14
Janne Happonen
Finlandia
484
-667
15
Martin Koch
Austria
383
-768
16
Robert Kranjec
Słowenia
327
-824
17
Simon Ammann
Szwajcaria
305
-846
18
Georg Späth
Niemcy
282
-869
19
Daiki Ito
Japonia
267
-884
20
Tami Kiuru
Finlandia
265
-886
21
Noriaki Kasai
Japonia
249
-902
22
Dimitry Vassiliev
Rosja
240
-911
23
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
208
-943
24
Michael Neumayer
Niemcy
205
-946
25
Jernej Damjan
Słowenia
172
-979
26
Rok Benkovic
Słowenia
164
-987
27
Anders Bardal
Norwegia
161
-990
28
Alexander Herr
Niemcy
158
-993
29
Wolfgang Loitzl
Austria
156
-995
30
Joonas Ikonen
Finlandia
155
-996
 
Risto Jussilainen
Finlandia
155
-996
32
Primoz Peterka
Słowenia
151
-1000
33
Henning Stensrud
Norwegia
145
-1006
34
Jan Matura
Czechy
121
-1030
35
Sigurd Pettersen
Norwegia
118
-1033
36
Harri Olli
Finlandia
90
-1061
37
Daniel Forfang
Norwegia
82
-1069
38
Sebastian Colloredo
Włochy
81
-1070
39
Martin Schmitt
Niemcy
64
-1087
40
Martin Höllwarth
Austria
59
-1092
41
Reinhard Schwarzenberger
Austria
57
-1094
42
Michael Möllinger
Szwajcaria
50
-1101
 
Manuel Fettner
Austria
50
-1101
44
Yukio Sakano
Japonia
42
-1109
45
Denis Kornilov
Rosja
41
-1110
 
Kamil Stoch
Polska
41
-1110
47
Guido Landert
Szwajcaria
40
-1111
48
Tsuyoshi Ichinohe
Japonia
34
-1117
49
Kazuya Yoshioka
Japonia
29
-1122
50
Shingo Ueno
Japonia
26
-1125
51
Piotr Żyła
Polska
23
-1128
52
Morten Solem
Norwegia
22
-1129
53
Kimmo Yliriesto
Finlandia
20
-1131
54
Ivan Karaulov
Kazachstan
19
-1132
 
Stefan Hula
Polska
19
-1132
56
Primoz Pikl
Słowenia
18
-1133
 
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
18
-1133
 
David Lazzaroni
Francja
18
-1133
59
Jens Salumäe
Estonia
16
-1135
60
Hideharu Miyahira
Japonia
15
-1136
 
Rafał ¦liż
Polska
15
-1136
62
Tom Hilde
Norwegia
12
-1139
63
Bine Zupan
Słowenia
11
-1140
 
Andrea Morassi
Włochy
11
-1140
65
Stefan Read
Kanada
10
-1141
 
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
10
-1141
 
Jure Sinkovec
Słowenia
10
-1141
68
Emmanuel Chedal
Francja
9
-1142
 
Julian Musiol
Niemcy
9
-1142
 
Balthasar Schneider
Austria
9
-1142
71
Jure Radelj
Słowenia
8
-1143
 
Dimitry Ipatov
Rosja
8
-1143
73
Gregor Schlierenzauer
Austria
7
-1144
 
Hiroki Yamada
Japonia
7
-1144
75
Radik Zhaparov
Kazachstan
6
-1145
76
Jan Mazoch
Czechy
5
-1146
 
Antonin Hajek
Czechy
5
-1146
 
Alan Alborn
USA
5
-1146
79
Ondrej Vaculik
Czechy
4
-1147
 
Robert Mateja
Polska
4
-1147
 
Rok Urbanc
Słowenia
4
-1147
82
Borek Sedlak
Czechy
2
-1149
 
Martin Mesik
Słowacja
2
-1149
 
Stephan Hocke
Niemcy
2
-1149
85
Yuta Watase
Japonia
1
-1150
 
Daniel Lackner
Austria
1
-1150

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
3611
 
2
Norwegia
Norwegia
3525
-86
3
Finlandia
Finlandia
3456
-155
4
Niemcy
Niemcy
1869
-1742
5
Szwajcaria
Szwajcaria
1675
-1936
6
Japonia
Japonia
1620
-1991
7
Czechy
Czechy
1388
-2223
8
Słowenia
Słowenia
915
-2696
9
Polska
Polska
786
-2825
10
Rosja
Rosja
389
-3222
11
Włochy
Włochy
92
-3519
12
Francja
Francja
27
-3584
13
Kazachstan
Kazachstan
25
-3586
14
Estonia
Estonia
16
-3595
15
Kanada
Kanada
10
-3601
 
Korea Pd.
Korea Pd.
10
-3601
17
USA
USA
5
-3606
18
Słowacja
Słowacja
2
-3609


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
Zwycięzca: Andreas Küttel (Szwajcaria)
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
Zwycięzca: Andreas Küttel (Szwajcaria)
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
Zwycięzca: Lars Bystoel (Norwegia)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
Zwycięzcy: Finlandia
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
Zwycięzca: Andreas Küttel (Szwajcaria)
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andrzej Zapotoczny
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich