Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
Period 2
27.11.2004
16:15
Kuusamo
Finlandia
HS-142
nocny
28.11.2004
14:00
Kuusamo
Finlandia
HS-142
nocny
04.12.2004
16:15
Trondheim
Norwegia
HS-131
nocny
05.12.2004
13:45
Trondheim
Norwegia
HS-131
11.12.2004
13:45
Harrachov
Czechy
HS-134
12.12.2004
13:45
Harrachov
Czechy
HS-134
18.12.2004
13:45
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
19.12.2004
13:45
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
Period 3
29.12.2004
16:30
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
TCS, nocny
01.01.2005
13:45
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-125
TCS
03.01.2005
13:45
Innsbruck
Austria
HS-130
TCS
06.01.2005
16:30
Bischofshofen
Austria
HS-140
TCS
08.01.2005
16:30
Willingen
Niemcy
HS-145
druż., nocny
09.01.2005
16:30
Willingen
Niemcy
HS-145
nocny
Period 4
15.01.2005
13:45
Tauplitz / Bad Mitterndorf
Austria
HS-200
loty
16.01.2005
13:45
Tauplitz / Bad Mitterndorf
Austria
HS-200
loty
22.01.2005
13:45
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
23.01.2005
13:45
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
Period 5
29.01.2005
16:15
Zakopane
Polska
HS-134
nocny
30.01.2005
13:45
Zakopane
Polska
HS-134
05.02.2005
09:00
Sapporo
Japonia
HS-134
nocny
06.02.2005
03:00
Sapporo
Japonia
HS-134
11.02.2005
15:30
Pragelato/Turyn
Włochy
HS-140
nocny
12.02.2005
16:15
Pragelato/Turyn
Włochy
HS-140
druż., nocny
Period 6
05.03.2005
16:15
Lahti
Finlandia
HS-130
druż., nocny
06.03.2005
13:45
Lahti
Finlandia
HS-130
NT, nocny
09.03.2005
17:20
Kuopio
Finlandia
HS-127
NT, nocny
11.03.2005
17:00
Lillehammer
Norwegia
HS-134
NT, nocny
13.03.2005
13:45
Oslo
Norwegia
HS-128
NT
19.03.2005
10:00
Planica
Słowenia
HS-215
loty
20.03.2005
10:00
Planica
Słowenia
HS-215
loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Janne Ahonen
Finlandia
1715
 
2
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
1440
-275
3
Matti Hautamäki
Finlandia
1275
-440
4
Adam Małysz
Polska
1201
-514
5
Martin Höllwarth
Austria
1179
-536
6
Jakub Janda
Czechy
1164
-551
7
Thomas Morgenstern
Austria
1138
-577
8
Andreas Widhölzl
Austria
999
-716
9
Michael Uhrmann
Niemcy
804
-911
10
Lars Bystoel
Norwegia
613
-1102
11
Georg Späth
Niemcy
559
-1156
12
Risto Jussilainen
Finlandia
526
-1189
13
Daiki Ito
Japonia
511
-1204
14
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
467
-1248
15
Jernej Damjan
Słowenia
451
-1264
16
Noriaki Kasai
Japonia
416
-1299
17
Andreas Küttel
Szwajcaria
395
-1320
18
Wolfgang Loitzl
Austria
350
-1365
19
Rok Benkovic
Słowenia
335
-1380
20
Sigurd Pettersen
Norwegia
314
-1401
21
Henning Stensrud
Norwegia
275
-1440
22
Michael Neumayer
Niemcy
259
-1456
23
Simon Ammann
Szwajcaria
243
-1472
24
Alexander Herr
Niemcy
233
-1482
25
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
224
-1491
26
Michael Möllinger
Szwajcaria
205
-1510
27
Stephan Hocke
Niemcy
183
-1532
28
Daniel Forfang
Norwegia
178
-1537
29
Dimitry Vassiliev
Rosja
163
-1552
30
Kazuyoshi Funaki
Japonia
133
-1582
31
Florian Liegl
Austria
129
-1586
32
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
109
-1606
33
Tami Kiuru
Finlandia
108
-1607
34
Primoz Peterka
Słowenia
104
-1611
35
Hideharu Miyahira
Japonia
97
-1618
36
Andreas Goldberger
Austria
94
-1621
37
Martin Schmitt
Niemcy
90
-1625
38
Robert Mateja
Polska
87
-1628
39
Jure Bogataj
Słowenia
85
-1630
40
Andreas Kofler
Austria
82
-1633
41
Morten Solem
Norwegia
80
-1635
42
Akira Higashi
Japonia
77
-1638
43
Peter Zonta
Słowenia
74
-1641
44
Jan Matura
Czechy
66
-1649
45
Robert Kranjec
Słowenia
65
-1650
46
Maximilian Mechler
Niemcy
62
-1653
47
Jussi Hautamäki
Finlandia
61
-1654
48
Martin Koch
Austria
60
-1655
49
Takanobu Okabe
Japonia
57
-1658
50
Ferdinand Bader
Niemcy
48
-1667
51
Kimmo Yliriesto
Finlandia
45
-1670
52
Balthasar Schneider
Austria
43
-1672
53
Kamil Stoch
Polska
36
-1679
54
Anders Bardal
Norwegia
28
-1687
55
Christian Bruder
Niemcy
25
-1690
56
Janne Happonen
Finlandia
23
-1692
 
Denis Kornilov
Rosja
23
-1692
58
Nicolas Dessum
Francja
22
-1693
 
Kalle Keituri
Finlandia
22
-1693
 
Hiroki Yamada
Japonia
22
-1693
61
Dimitry Ipatov
Rosja
21
-1694
62
Ildar Fatchullin
Rosja
20
-1695
63
Tsuyoshi Ichinohe
Japonia
19
-1696
64
Antonin Hajek
Czechy
17
-1698
 
Akseli Kokkonen
Finlandia
17
-1698
 
Stefan Kaiser
Austria
17
-1698
67
Clint Jones
USA
15
-1700
 
Emmanuel Chedal
Francja
15
-1700
69
Yusuke Kaneko
Japonia
14
-1701
70
Fumihisa Yumoto
Japonia
12
-1703
 
Radik Zhaparov
Kazachstan
12
-1703
72
Stefano Chiapolino
Włochy
11
-1704
 
Bine Zupan
Słowenia
11
-1704
74
Reinhard Schwarzenberger
Austria
10
-1705
75
Jan Mazoch
Czechy
9
-1706
 
Heung Chul Choi
Korea Pd.
9
-1706
77
Kazuya Yoshioka
Japonia
8
-1707
 
Veli-Matti Lindström
Finlandia
8
-1707
79
Joonas Ikonen
Finlandia
6
-1709
80
Pekka Salminen
Finlandia
5
-1710
 
Jon Aaraas
Norwegia
5
-1710
82
Johan Erikson
Szwecja
4
-1711
 
Yukio Sakano
Japonia
4
-1711
 
Kai Bracht
Niemcy
4
-1711
85
Marcin Bachleda
Polska
3
-1712
 
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
3
-1712
 
Krystian Długopolski
Polska
3
-1712
88
Jaan Juris
Estonia
2
-1713
 
Maksim Anisimov
Białoru¶
2
-1713
 
Primoz Pikl
Słowenia
2
-1713
91
Stefan Pieper
Niemcy
1
-1714
 
Ivan Karaulov
Kazachstan
1
-1714
 
Alan Alborn
USA
1
-1714
 
Roland Mueller
Austria
1
-1714

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
5102
 
2
Finlandia
Finlandia
4711
-391
3
Norwegia
Norwegia
4124
-978
4
Niemcy
Niemcy
3327
-1775
5
Japonia
Japonia
1820
-3282
6
Słowenia
Słowenia
1727
-3375
7
Polska
Polska
1630
-3472
8
Czechy
Czechy
1406
-3696
9
Szwajcaria
Szwajcaria
943
-4159
10
Rosja
Rosja
677
-4425
11
Francja
Francja
37
-5065
12
USA
USA
16
-5086
13
Kazachstan
Kazachstan
13
-5089
14
Korea Pd.
Korea Pd.
12
-5090
15
Włochy
Włochy
11
-5091
16
Szwecja
Szwecja
4
-5098
17
Białoru¶
Białoru¶
2
-5100
 
Estonia
Estonia
2
-5100


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
Zwycięzcy: Niemcy
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
Zwycięzcy: Adam Małysz (Polska) / Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich