Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Janne Ahonen
Finlandia
1316
 
2
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
1306
-10
3
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
825
-491
4
Sigurd Pettersen
Norwegia
787
-529
5
Martin Höllwarth
Austria
731
-585
6
Thomas Morgenstern
Austria
696
-620
7
Matti Hautamäki
Finlandia
673
-643
8
Noriaki Kasai
Japonia
631
-685
9
Georg Späth
Niemcy
557
-759
10
Peter Zonta
Słowenia
545
-771
11
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
526
-790
12
Adam Małysz
Polska
525
-791
13
Simon Ammann
Szwajcaria
511
-805
14
Michael Uhrmann
Niemcy
501
-815
15
Veli-Matti Lindström
Finlandia
476
-840
16
Tami Kiuru
Finlandia
411
-905
17
Rok Benkovic
Słowenia
343
-973
18
Andreas Goldberger
Austria
299
-1017
19
Akseli Kokkonen
Finlandia
280
-1036
20
Martin Schmitt
Niemcy
276
-1040
21
Lars Bystoel
Norwegia
263
-1053
 
Andreas Kofler
Austria
263
-1053
23
Andreas Küttel
Szwajcaria
258
-1058
24
Sven Hannawald
Niemcy
253
-1063
25
Akira Higashi
Japonia
250
-1066
26
Alexander Herr
Niemcy
241
-1075
27
Maximilian Mechler
Niemcy
209
-1107
28
Wolfgang Loitzl
Austria
206
-1110
29
Andreas Widhölzl
Austria
192
-1124
30
Morten Solem
Norwegia
172
-1144
31
Hideharu Miyahira
Japonia
167
-1149
32
Anders Bardal
Norwegia
162
-1154
33
Henning Stensrud
Norwegia
161
-1155
34
Stephan Hocke
Niemcy
115
-1201
35
Emmanuel Chedal
Francja
100
-1216
36
Reinhard Schwarzenberger
Austria
93
-1223
37
Daiki Ito
Japonia
91
-1225
38
Johan Erikson
Szwecja
86
-1230
39
Jakub Janda
Czechy
78
-1238
40
Jussi Hautamäki
Finlandia
71
-1245
 
Florian Liegl
Austria
71
-1245
 
Kazuyoshi Funaki
Japonia
71
-1245
43
Hiroki Yamada
Japonia
68
-1248
44
Juha-Matti Ruuskanen
Finlandia
65
-1251
45
Primoz Peterka
Słowenia
64
-1252
46
Robert Kranjec
Słowenia
58
-1258
47
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
53
-1263
48
Nicolas Dessum
Francja
49
-1267
49
Christian Nagiller
Austria
44
-1272
50
Janne Happonen
Finlandia
39
-1277
51
Jan Matura
Czechy
32
-1284
52
Marcin Bachleda
Polska
27
-1289
53
Clint Jones
USA
25
-1291
54
Wojciech Skupień
Polska
24
-1292
55
Alexey Silaev
Rosja
22
-1294
 
Jernej Damjan
Słowenia
22
-1294
57
Balthasar Schneider
Austria
20
-1296
58
Mateusz Rutkowski
Polska
17
-1299
59
Stefan Thurnbichler
Austria
16
-1300
 
Dimitry Vassiliev
Rosja
16
-1300
61
Teppei Takano
Japonia
14
-1302
 
Dimitry Ipatov
Rosja
14
-1302
63
Stefan Pieper
Niemcy
13
-1303
 
Denis Kornilov
Rosja
13
-1303
65
Damjan Fras
Słowenia
11
-1305
66
Jens Salumäe
Estonia
10
-1306
67
Ferdinand Bader
Niemcy
9
-1307
 
Martin Mesik
Słowacja
9
-1307
 
Wojciech Tajner
Polska
9
-1307
70
Assan Takhtakhunov
Kazachstan
6
-1310
 
Harri Olli
Finlandia
6
-1310
72
Olav Magne Dönnem
Norwegia
5
-1311
 
Pekka Salminen
Finlandia
5
-1311
74
Radik Zhaparov
Kazachstan
3
-1313
 
Jan Mazoch
Czechy
3
-1313
 
Maksim Anisimov
Białoru¶
3
-1313
77
Roland Mueller
Austria
2
-1314
 
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
2
-1314

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Norwegia
Norwegia
5007
 
2
Finlandia
Finlandia
4042
-965
3
Austria
Austria
2983
-2024
4
Niemcy
Niemcy
2777
-2230
5
Japonia
Japonia
1842
-3165
6
Słowenia
Słowenia
1393
-3614
7
Szwajcaria
Szwajcaria
769
-4238
8
Polska
Polska
702
-4305
9
Francja
Francja
249
-4758
10
Szwecja
Szwecja
136
-4871
11
Rosja
Rosja
115
-4892
12
Czechy
Czechy
113
-4894
13
USA
USA
25
-4982
14
Estonia
Estonia
10
-4997
15
Kazachstan
Kazachstan
9
-4998
 
Słowacja
Słowacja
9
-4998
17
Białoru¶
Białoru¶
3
-5004
18
Korea Pd.
Korea Pd.
2
-5005


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
Zwycięzca: Tami Kiuru (Finlandia)
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
Zwycięzca: Peter Zonta (Słowenia)
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Michael Uhrmann (Niemcy)
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Piotr Żyła
Dzi¶ urodziny obchodz±:
dr Jan Blecharz (1954)
Najbliższe zawody
17 stycznia 2018 (¶roda)
18:00
M¦ loty Oberstdorf
odprawa techniczna
18 stycznia 2018 (czwartek)
06:00
P¦k Zao
odprawa techniczna
08:00
P¦k Zao
oficjalny trening
09:30
P¦k Zao
kwalifikacje
14:00
M¦ loty Oberstdorf
oficjalny trening
16:00
M¦ loty Oberstdorf
kwalifikacje
19 stycznia 2018 (pi±tek)
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC Erzurum
odprawa techniczna
09:00
P¦k Zao
konkurs ind.
12:30
CoC Erzurum
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich