Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Adam Małysz
Polska
1357
 
2
Sven Hannawald
Niemcy
1235
-122
3
Andreas Widhölzl
Austria
1028
-329
4
Janne Ahonen
Finlandia
1016
-341
5
Florian Liegl
Austria
986
-371
6
Martin Höllwarth
Austria
925
-432
7
Primoz Peterka
Słowenia
805
-552
8
Matti Hautamäki
Finlandia
797
-560
9
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
757
-600
10
Sigurd Pettersen
Norwegia
747
-610
11
Hideharu Miyahira
Japonia
639
-718
12
Andreas Goldberger
Austria
556
-801
13
Noriaki Kasai
Japonia
548
-809
14
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
523
-834
15
Michael Uhrmann
Niemcy
516
-841
16
Andreas Kofler
Austria
506
-851
17
Robert Kranjec
Słowenia
431
-926
18
Christian Nagiller
Austria
428
-929
19
Peter Zonta
Słowenia
410
-947
20
Thomas Morgenstern
Austria
385
-972
21
Tami Kiuru
Finlandia
380
-977
22
Veli-Matti Lindström
Finlandia
295
-1062
23
Martin Schmitt
Niemcy
253
-1104
24
Arttu Lappi
Finlandia
241
-1116
25
Jakub Janda
Czechy
227
-1130
26
Lars Bystoel
Norwegia
226
-1131
27
Reinhard Schwarzenberger
Austria
216
-1141
28
Simon Ammann
Szwajcaria
202
-1155
29
Henning Stensrud
Norwegia
200
-1157
30
Kazuyoshi Funaki
Japonia
185
-1172
31
Roberto Cecon
Włochy
183
-1174
32
Georg Späth
Niemcy
172
-1185
33
Damjan Fras
Słowenia
156
-1201
34
Martin Koch
Austria
151
-1206
35
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
150
-1207
36
Kim-Roar Hansen
Norwegia
143
-1214
37
Mathias Hafele
Austria
124
-1233
38
Michael Neumayer
Niemcy
92
-1265
39
Stefan Pieper
Niemcy
87
-1270
40
Janne Happonen
Finlandia
84
-1273
41
Rok Benkovic
Słowenia
83
-1274
42
Marcin Bachleda
Polska
77
-1280
 
Anders Bardal
Norwegia
77
-1280
44
Stefan Thurnbichler
Austria
67
-1290
45
Akseli Kokkonen
Finlandia
59
-1298
46
Maximilian Mechler
Niemcy
54
-1303
47
Teppei Takano
Japonia
50
-1307
 
Christof Duffner
Niemcy
50
-1307
49
Akira Higashi
Japonia
47
-1310
50
Clint Jones
USA
44
-1313
51
Jussi Hautamäki
Finlandia
38
-1319
52
Stephan Hocke
Niemcy
36
-1321
53
Dimitry Vassiliev
Rosja
32
-1325
54
Toni Nieminen
Finlandia
28
-1329
 
Jaan Juris
Estonia
28
-1329
56
Kristoffer Jaafs
Szwecja
27
-1330
57
Igor Medved
Słowenia
25
-1332
 
Balthasar Schneider
Austria
25
-1332
 
Alexander Herr
Niemcy
25
-1332
60
Andreas Küttel
Szwajcaria
20
-1337
 
Wolfgang Loitzl
Austria
20
-1337
 
Ilja Rosliakov
Rosja
20
-1337
63
Alan Alborn
USA
17
-1340
64
Nicolas Dessum
Francja
16
-1341
 
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
16
-1341
66
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
15
-1342
 
Martin Mesik
Słowacja
15
-1342
 
Tomisław Tajner
Polska
15
-1342
69
Risto Jussilainen
Finlandia
13
-1344
70
Emmanuel Chedal
Francja
12
-1345
71
Michael Möllinger
Niemcy
8
-1349
72
Jan Matura
Czechy
7
-1350
73
Janne Ylijärvi
Finlandia
6
-1351
 
Pekka Salminen
Finlandia
6
-1351
 
Kai Bracht
Niemcy
6
-1351
76
Rok Urbanc
Słowenia
5
-1352
 
Robert Mateja
Polska
5
-1352
78
Tomasz Pochwała
Polska
4
-1353
 
Maxime Remy
Francja
4
-1353
 
Jan Mazoch
Czechy
4
-1353
81
Kalle Keituri
Finlandia
3
-1354
82
Ingemar Mayr
Holandia
2
-1355
 
Jens Salumäe
Estonia
2
-1355
84
Dirk Else
Niemcy
1
-1356
 
Marco Steinauer
Szwajcaria
1
-1356

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
6117
 
2
Finlandia
Finlandia
3716
-2401
3
Norwegia
Norwegia
3273
-2844
4
Niemcy
Niemcy
3101
-3016
5
Słowenia
Słowenia
2315
-3802
6
Japonia
Japonia
1869
-4248
7
Polska
Polska
1608
-4509
8
Czechy
Czechy
338
-5779
9
Włochy
Włochy
283
-5834
10
Szwajcaria
Szwajcaria
238
-5879
11
USA
USA
61
-6056
12
Rosja
Rosja
52
-6065
13
Francja
Francja
32
-6085
14
Estonia
Estonia
30
-6087
15
Szwecja
Szwecja
27
-6090
16
Słowacja
Słowacja
15
-6102
17
Holandia
Holandia
2
-6115


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
Zwycięzca: Christian Nagiller (Austria)
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
Zwycięzca: Florian Liegl (Austria)
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzcy: Finlandia
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich