odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Adam Małysz
Polska
1531
 
2
Martin Schmitt
Niemcy
1173
-358
3
Risto Jussilainen
Finlandia
938
-593
4
Noriaki Kasai
Japonia
728
-803
5
Janne Ahonen
Finlandia
686
-845
6
Matti Hautamäki
Finlandia
648
-883
7
Wolfgang Loitzl
Austria
614
-917
8
Stefan Horngacher
Austria
566
-965
9
Sven Hannawald
Niemcy
462
-1069
10
Jani Soininen
Finlandia
394
-1137
11
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
391
-1140
12
Andreas Widhölzl
Austria
388
-1143
13
Martin Höllwarth
Austria
374
-1157
14
Andreas Goldberger
Austria
373
-1158
15
Jussi Hautamäki
Finlandia
328
-1203
16
Hideharu Miyahira
Japonia
302
-1229
17
Ville Kantee
Finlandia
283
-1248
18
Veli-Matti Lindström
Finlandia
277
-1254
19
Jure Radelj
Słowenia
265
-1266
20
Kazuya Yoshioka
Japonia
237
-1294
21
Toni Nieminen
Finlandia
230
-1301
22
Michael Uhrmann
Niemcy
184
-1347
23
Frank Löffler
Niemcy
180
-1351
24
Igor Medved
Słowenia
179
-1352
25
Christof Duffner
Niemcy
173
-1358
26
Masahiko Harada
Japonia
167
-1364
27
Roberto Cecon
Włochy
159
-1372
28
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
151
-1380
29
Olav Magne Dönnem
Norwegia
148
-1383
30
Kazuyoshi Funaki
Japonia
144
-1387
31
Robert Mateja
Polska
133
-1398
 
Henning Stensrud
Norwegia
133
-1398
33
Dimitry Vassiliev
Rosja
129
-1402
34
Reinhard Schwarzenberger
Austria
120
-1411
35
Jakub Janda
Czechy
113
-1418
36
Martin Koch
Austria
109
-1422
37
Kristoffer Jaafs
Szwecja
107
-1424
38
Tami Kiuru
Finlandia
99
-1432
39
Peter Zonta
Słowenia
96
-1435
40
Alexander Herr
Niemcy
94
-1437
41
Kazuhiro Nakamura
Japonia
91
-1440
42
Wojciech Skupień
Polska
89
-1442
 
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
89
-1442
44
Stefan Kaiser
Austria
76
-1455
45
Morten Solem
Norwegia
73
-1458
46
Nicolas Dessum
Francja
68
-1463
47
Damjan Fras
Słowenia
66
-1465
48
Andreas Küttel
Szwajcaria
63
-1468
49
Takanobu Okabe
Japonia
57
-1474
50
Hansjörg Jäkle
Niemcy
54
-1477
51
Georg Späth
Niemcy
52
-1479
52
Marco Steinauer
Szwajcaria
48
-1483
53
Anders Bardal
Norwegia
47
-1484
54
Manuel Fettner
Austria
45
-1486
55
Alan Alborn
USA
42
-1489
56
Yuta Watase
Japonia
35
-1496
57
Roland Audenrieth
Niemcy
31
-1500
58
Jakub Hlava
Czechy
26
-1505
59
Dennis Stoerl
Niemcy
25
-1506
60
Lasse Ottesen
Norwegia
23
-1508
61
Kristian Brenden
Norwegia
21
-1510
62
Jaroslav Sakala
Czechy
19
-1512
 
Johan Munters
Szwecja
19
-1512
64
Lassi Huuskonen
Finlandia
16
-1515
 
Primoz Zupan-Urh
Słowenia
16
-1515
66
Havard Lie
Norwegia
14
-1517
67
Sota Okamura
Japonia
12
-1519
68
Yukitaka Fukita
Japonia
10
-1521
 
Lauri Hakola
Finlandia
10
-1521
70
Valery Kobelev
Rosja
9
-1522
 
Ildar Fatchullin
Rosja
9
-1522
72
Frank Reichel
Niemcy
8
-1523
73
Bernhard Metzler
Austria
5
-1526
 
Morten Aagheim
Norwegia
5
-1526
75
Christoph Grillhoesl
Niemcy
4
-1527
76
Anton Kalinitschenko
Rosja
3
-1528
 
Heung Chul Choi
Korea Pd.
3
-1528
 
Łukasz Kruczek
Polska
3
-1528
79
Andreas Baumgartner
Austria
2
-1529
 
Pekka Salminen
Finlandia
2
-1529
81
Michael Neumayer
Niemcy
1
-1530
 
Michal Dolezal
Czechy
1
-1530

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Finlandia
Finlandia
680
 
2
Austria
Austria
600
-80
3
Japonia
Japonia
530
-150
4
Norwegia
Norwegia
460
-220
5
Niemcy
Niemcy
370
-310
6
Polska
Polska
260
-420
7
Słowenia
Słowenia
100
-580


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzcy: Japonia
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzcy: Finlandia
Zwycięzca: Ville Kantee (Finlandia)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Risto Jussilainen (Finlandia)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzcy: Finlandia
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Brian Welch
Najbliższe zawody
18 stycznia 2018 (czwartek)
13:30
M¦ loty Oberstdorf
14:30
M¦ loty Oberstdorf
19 stycznia 2018 (pi±tek)
07:30
P¦k Zao
kwalifikacje
08:30
CoC Erzurum
odprawa techniczna
09:00
P¦k Zao
konkurs ind.
12:30
CoC Erzurum
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
14:30
M¦ loty Oberstdorf
kwalifikacje
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
16:00
M¦ loty Oberstdorf
konkurs ind.
19:30
CoC-K Planica
odprawa techniczna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich