Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Adam Małysz
Polska
1531
 
2
Martin Schmitt
Niemcy
1173
-358
3
Risto Jussilainen
Finlandia
938
-593
4
Noriaki Kasai
Japonia
728
-803
5
Janne Ahonen
Finlandia
686
-845
6
Matti Hautamäki
Finlandia
648
-883
7
Wolfgang Loitzl
Austria
614
-917
8
Stefan Horngacher
Austria
566
-965
9
Sven Hannawald
Niemcy
462
-1069
10
Jani Soininen
Finlandia
394
-1137
11
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
391
-1140
12
Andreas Widhölzl
Austria
388
-1143
13
Martin Höllwarth
Austria
374
-1157
14
Andreas Goldberger
Austria
373
-1158
15
Jussi Hautamäki
Finlandia
328
-1203
16
Hideharu Miyahira
Japonia
302
-1229
17
Ville Kantee
Finlandia
283
-1248
18
Veli-Matti Lindström
Finlandia
277
-1254
19
Jure Radelj
Słowenia
265
-1266
20
Kazuya Yoshioka
Japonia
237
-1294
21
Toni Nieminen
Finlandia
230
-1301
22
Michael Uhrmann
Niemcy
184
-1347
23
Frank Löffler
Niemcy
180
-1351
24
Igor Medved
Słowenia
179
-1352
25
Christof Duffner
Niemcy
173
-1358
26
Masahiko Harada
Japonia
167
-1364
27
Roberto Cecon
Włochy
159
-1372
28
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
151
-1380
29
Olav Magne Dönnem
Norwegia
148
-1383
30
Kazuyoshi Funaki
Japonia
144
-1387
31
Robert Mateja
Polska
133
-1398
 
Henning Stensrud
Norwegia
133
-1398
33
Dimitry Vassiliev
Rosja
129
-1402
34
Reinhard Schwarzenberger
Austria
120
-1411
35
Jakub Janda
Czechy
113
-1418
36
Martin Koch
Austria
109
-1422
37
Kristoffer Jaafs
Szwecja
107
-1424
38
Tami Kiuru
Finlandia
99
-1432
39
Peter Zonta
Słowenia
96
-1435
40
Alexander Herr
Niemcy
94
-1437
41
Kazuhiro Nakamura
Japonia
91
-1440
42
Wojciech Skupień
Polska
89
-1442
 
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
89
-1442
44
Stefan Kaiser
Austria
76
-1455
45
Morten Solem
Norwegia
73
-1458
46
Nicolas Dessum
Francja
68
-1463
47
Damjan Fras
Słowenia
66
-1465
48
Andreas Küttel
Szwajcaria
63
-1468
49
Takanobu Okabe
Japonia
57
-1474
50
Hansjörg Jäkle
Niemcy
54
-1477
51
Georg Späth
Niemcy
52
-1479
52
Marco Steinauer
Szwajcaria
48
-1483
53
Anders Bardal
Norwegia
47
-1484
54
Manuel Fettner
Austria
45
-1486
55
Alan Alborn
USA
42
-1489
56
Yuta Watase
Japonia
35
-1496
57
Roland Audenrieth
Niemcy
31
-1500
58
Jakub Hlava
Czechy
26
-1505
59
Dennis Stoerl
Niemcy
25
-1506
60
Lasse Ottesen
Norwegia
23
-1508
61
Kristian Brenden
Norwegia
21
-1510
62
Johan Munters
Szwecja
19
-1512
 
Jaroslav Sakala
Czechy
19
-1512
64
Primoz Zupan-Urh
Słowenia
16
-1515
 
Lassi Huuskonen
Finlandia
16
-1515
66
Havard Lie
Norwegia
14
-1517
67
Sota Okamura
Japonia
12
-1519
68
Lauri Hakola
Finlandia
10
-1521
 
Yukitaka Fukita
Japonia
10
-1521
70
Valery Kobelev
Rosja
9
-1522
 
Ildar Fatchullin
Rosja
9
-1522
72
Frank Reichel
Niemcy
8
-1523
73
Morten Aagheim
Norwegia
5
-1526
 
Bernhard Metzler
Austria
5
-1526
75
Christoph Grillhoesl
Niemcy
4
-1527
76
Heung Chul Choi
Korea Pd.
3
-1528
 
Łukasz Kruczek
Polska
3
-1528
 
Anton Kalinitschenko
Rosja
3
-1528
79
Pekka Salminen
Finlandia
2
-1529
 
Andreas Baumgartner
Austria
2
-1529
81
Michal Dolezal
Czechy
1
-1530
 
Michael Neumayer
Niemcy
1
-1530

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Finlandia
Finlandia
680
 
2
Austria
Austria
600
-80
3
Japonia
Japonia
530
-150
4
Norwegia
Norwegia
460
-220
5
Niemcy
Niemcy
370
-310
6
Polska
Polska
260
-420
7
Słowenia
Słowenia
100
-580


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzcy: Japonia
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzcy: Finlandia
Zwycięzca: Ville Kantee (Finlandia)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Risto Jussilainen (Finlandia)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzcy: Finlandia
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich