Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Martin Schmitt
Niemcy
1833
 
2
Andreas Widhölzl
Austria
1452
-381
3
Janne Ahonen
Finlandia
1437
-396
4
Sven Hannawald
Niemcy
1065
-768
5
Andreas Goldberger
Austria
1034
-799
6
Ville Kantee
Finlandia
836
-997
7
Jani Soininen
Finlandia
734
-1099
8
Risto Jussilainen
Finlandia
675
-1158
9
Stefan Horngacher
Austria
624
-1209
10
Hideharu Miyahira
Japonia
567
-1266
11
Masahiko Harada
Japonia
545
-1288
12
Lasse Ottesen
Norwegia
535
-1298
13
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
494
-1339
14
Kazuyoshi Funaki
Japonia
475
-1358
15
Noriaki Kasai
Japonia
436
-1397
16
Martin Höllwarth
Austria
347
-1486
17
Matti Hautamäki
Finlandia
341
-1492
18
Michael Uhrmann
Niemcy
283
-1550
19
Nicolas Dessum
Francja
282
-1551
20
Hiroya Saito
Japonia
264
-1569
21
Hansjörg Jäkle
Niemcy
262
-1571
22
Wolfgang Loitzl
Austria
251
-1582
23
Roberto Cecon
Włochy
236
-1597
24
Peter Zonta
Słowenia
234
-1599
25
Mika Laitinen
Finlandia
232
-1601
26
Jussi Hautamäki
Finlandia
230
-1603
27
Michal Dolezal
Czechy
220
-1613
28
Adam Małysz
Polska
214
-1619
29
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
213
-1620
30
Reinhard Schwarzenberger
Austria
208
-1625
31
Frank Löffler
Niemcy
193
-1640
32
Kazuki Nishishita
Japonia
172
-1661
33
Takanobu Okabe
Japonia
130
-1703
34
Gerd Siegmund
Niemcy
114
-1719
35
Alexander Herr
Niemcy
109
-1724
36
Henning Stensrud
Norwegia
96
-1737
37
Tami Kiuru
Finlandia
93
-1740
38
Wojciech Skupień
Polska
86
-1747
39
Pekka Salminen
Finlandia
81
-1752
40
Marco Steinauer
Szwajcaria
75
-1758
41
Damjan Fras
Słowenia
74
-1759
42
Dimitry Vassiliev
Rosja
67
-1766
43
Bernhard Metzler
Austria
53
-1780
44
Robert Mateja
Polska
52
-1781
45
Morten Aagheim
Norwegia
46
-1787
 
Heung Chul Choi
Korea Pd.
46
-1787
 
Simon Ammann
Szwajcaria
46
-1787
48
Jerome Gay
Francja
45
-1788
49
Christof Duffner
Niemcy
37
-1796
 
Primoz Zupan-Urh
Słowenia
37
-1796
 
Martin Koch
Austria
37
-1796
 
Ivan Lunardi
Włochy
37
-1796
53
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
35
-1798
54
Alan Alborn
USA
34
-1799
55
Bruno Reuteler
Szwajcaria
33
-1800
56
Jakub Hlava
Czechy
32
-1801
57
Andreas Küttel
Szwajcaria
26
-1807
58
Bine Norcic
Słowenia
23
-1810
59
Thomas Hörl
Austria
22
-1811
60
Blaz Vrhovnik
Słowenia
21
-1812
61
Kazuya Yoshioka
Japonia
20
-1813
62
Ronny Hornschuh
Niemcy
19
-1814
63
Łukasz Kruczek
Polska
18
-1815
64
Yuta Watase
Japonia
16
-1817
65
Arne Sneli
Norwegia
15
-1818
66
Jakub Suchacek
Czechy
14
-1819
67
Jaroslav Sakala
Czechy
13
-1820
 
Primoz Peterka
Słowenia
13
-1820
69
Fabian Ebenhoch
Austria
10
-1823
70
Jakub Janda
Czechy
8
-1825
 
Emmanuel Chedal
Francja
8
-1825
 
David Andersen
Norwegia
8
-1825
73
Jon Petter Sandaker
Norwegia
6
-1827
 
Olav Magne Dönnem
Norwegia
6
-1827
75
Brendan Doran
USA
5
-1828
76
Tore S. Sneli
Norwegia
4
-1829
 
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
4
-1829
78
Kazuhiro Nakamura
Japonia
3
-1830
79
Reinhard Eberl
Austria
1
-1832
 
Espen Bredesen
Norwegia
1
-1832
 
Wilhelm Brenna
Norwegia
1
-1832

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Finlandia
Finlandia
5219
 
2
Austria
Austria
4409
-810
3
Niemcy
Niemcy
4395
-824
4
Japonia
Japonia
2938
-2281
5
Norwegia
Norwegia
1625
-3594
6
Polska
Polska
530
-4689
7
Słowenia
Słowenia
482
-4737
8
Francja
Francja
335
-4884
9
Szwajcaria
Szwajcaria
305
-4914
10
Czechy
Czechy
287
-4932
11
Włochy
Włochy
273
-4946
12
Rosja
Rosja
67
-5152
13
Korea Pd.
Korea Pd.
50
-5169
14
USA
USA
39
-5180


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Ville Kantee (Finlandia)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzcy: Finlandia
Zwycięzca: Jani Soininen (Finlandia)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzcy: Finlandia
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
Zwycięzcy: Niemcy
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Simon Ammann
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Marat Zhaparov (1985)
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich