Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Martin Schmitt
Niemcy
1833
 
2
Andreas Widhölzl
Austria
1452
-381
3
Janne Ahonen
Finlandia
1437
-396
4
Sven Hannawald
Niemcy
1065
-768
5
Andreas Goldberger
Austria
1034
-799
6
Ville Kantee
Finlandia
836
-997
7
Jani Soininen
Finlandia
734
-1099
8
Risto Jussilainen
Finlandia
675
-1158
9
Stefan Horngacher
Austria
624
-1209
10
Hideharu Miyahira
Japonia
567
-1266
11
Masahiko Harada
Japonia
545
-1288
12
Lasse Ottesen
Norwegia
535
-1298
13
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
494
-1339
14
Kazuyoshi Funaki
Japonia
475
-1358
15
Noriaki Kasai
Japonia
436
-1397
16
Martin Höllwarth
Austria
347
-1486
17
Matti Hautamäki
Finlandia
341
-1492
18
Michael Uhrmann
Niemcy
283
-1550
19
Nicolas Dessum
Francja
282
-1551
20
Hiroya Saito
Japonia
264
-1569
21
Hansjörg Jäkle
Niemcy
262
-1571
22
Wolfgang Loitzl
Austria
251
-1582
23
Roberto Cecon
Włochy
236
-1597
24
Peter Zonta
Słowenia
234
-1599
25
Mika Laitinen
Finlandia
232
-1601
26
Jussi Hautamäki
Finlandia
230
-1603
27
Michal Dolezal
Czechy
220
-1613
28
Adam Małysz
Polska
214
-1619
29
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
213
-1620
30
Reinhard Schwarzenberger
Austria
208
-1625
31
Frank Löffler
Niemcy
193
-1640
32
Kazuki Nishishita
Japonia
172
-1661
33
Takanobu Okabe
Japonia
130
-1703
34
Gerd Siegmund
Niemcy
114
-1719
35
Alexander Herr
Niemcy
109
-1724
36
Henning Stensrud
Norwegia
96
-1737
37
Tami Kiuru
Finlandia
93
-1740
38
Wojciech Skupień
Polska
86
-1747
39
Pekka Salminen
Finlandia
81
-1752
40
Marco Steinauer
Szwajcaria
75
-1758
41
Damjan Fras
Słowenia
74
-1759
42
Dimitry Vassiliev
Rosja
67
-1766
43
Bernhard Metzler
Austria
53
-1780
44
Robert Mateja
Polska
52
-1781
45
Heung Chul Choi
Korea Pd.
46
-1787
 
Simon Ammann
Szwajcaria
46
-1787
 
Morten Aagheim
Norwegia
46
-1787
48
Jerome Gay
Francja
45
-1788
49
Primoz Zupan-Urh
Słowenia
37
-1796
 
Martin Koch
Austria
37
-1796
 
Ivan Lunardi
Włochy
37
-1796
 
Christof Duffner
Niemcy
37
-1796
53
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
35
-1798
54
Alan Alborn
USA
34
-1799
55
Bruno Reuteler
Szwajcaria
33
-1800
56
Jakub Hlava
Czechy
32
-1801
57
Andreas Küttel
Szwajcaria
26
-1807
58
Bine Norcic
Słowenia
23
-1810
59
Thomas Hörl
Austria
22
-1811
60
Blaz Vrhovnik
Słowenia
21
-1812
61
Kazuya Yoshioka
Japonia
20
-1813
62
Ronny Hornschuh
Niemcy
19
-1814
63
Łukasz Kruczek
Polska
18
-1815
64
Yuta Watase
Japonia
16
-1817
65
Arne Sneli
Norwegia
15
-1818
66
Jakub Suchacek
Czechy
14
-1819
67
Jaroslav Sakala
Czechy
13
-1820
 
Primoz Peterka
Słowenia
13
-1820
69
Fabian Ebenhoch
Austria
10
-1823
70
Emmanuel Chedal
Francja
8
-1825
 
David Andersen
Norwegia
8
-1825
 
Jakub Janda
Czechy
8
-1825
73
Olav Magne Dönnem
Norwegia
6
-1827
 
Jon Petter Sandaker
Norwegia
6
-1827
75
Brendan Doran
USA
5
-1828
76
Tore S. Sneli
Norwegia
4
-1829
 
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
4
-1829
78
Kazuhiro Nakamura
Japonia
3
-1830
79
Reinhard Eberl
Austria
1
-1832
 
Espen Bredesen
Norwegia
1
-1832
 
Wilhelm Brenna
Norwegia
1
-1832

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Finlandia
Finlandia
5219
 
2
Austria
Austria
4409
-810
3
Niemcy
Niemcy
4395
-824
4
Japonia
Japonia
2938
-2281
5
Norwegia
Norwegia
1625
-3594
6
Polska
Polska
530
-4689
7
Słowenia
Słowenia
482
-4737
8
Francja
Francja
335
-4884
9
Szwajcaria
Szwajcaria
305
-4914
10
Czechy
Czechy
287
-4932
11
Włochy
Włochy
273
-4946
12
Rosja
Rosja
67
-5152
13
Korea Pd.
Korea Pd.
50
-5169
14
USA
USA
39
-5180


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Ville Kantee (Finlandia)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzcy: Finlandia
Zwycięzca: Jani Soininen (Finlandia)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzcy: Finlandia
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
Zwycięzcy: Niemcy
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 września 2018 (piątek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 września 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 września 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 września 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich