Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Martin Schmitt
Niemcy
1753
 
2
Janne Ahonen
Finlandia
1695
-58
3
Noriaki Kasai
Japonia
1598
-155
4
Kazuyoshi Funaki
Japonia
1589
-164
5
Hideharu Miyahira
Japonia
935
-818
6
Sven Hannawald
Niemcy
896
-857
7
Andreas Widhölzl
Austria
833
-920
8
Stefan Horngacher
Austria
813
-940
9
Masahiko Harada
Japonia
720
-1033
10
Dieter Thoma
Niemcy
555
-1198
11
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
512
-1241
12
Wolfgang Loitzl
Austria
505
-1248
13
Kazuya Yoshioka
Japonia
497
-1256
14
Nicolas Dessum
Francja
454
-1299
15
Reinhard Schwarzenberger
Austria
444
-1309
16
Morten Aagheim
Norwegia
428
-1325
17
Andreas Goldberger
Austria
400
-1353
18
Jakub Suchacek
Czechy
385
-1368
 
Martin Höllwarth
Austria
385
-1368
20
Lasse Ottesen
Norwegia
363
-1390
21
Christof Duffner
Niemcy
359
-1394
22
Kristian Brenden
Norwegia
344
-1409
23
Hiroya Saito
Japonia
261
-1492
24
Hansjörg Jäkle
Niemcy
223
-1530
25
Peter Zonta
Słowenia
212
-1541
26
Ronny Hornschuh
Niemcy
197
-1556
27
Primoz Peterka
Słowenia
192
-1561
28
Ville Kantee
Finlandia
183
-1570
29
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
173
-1580
30
Roberto Cecon
Włochy
169
-1584
31
Christian Meyer
Norwegia
168
-1585
32
Olav Magne Dönnem
Norwegia
167
-1586
33
Henning Stensrud
Norwegia
160
-1593
 
Mika Laitinen
Finlandia
160
-1593
35
Jani Soininen
Finlandia
151
-1602
36
Bruno Reuteler
Szwajcaria
144
-1609
37
Alexander Herr
Niemcy
141
-1612
38
Takanobu Okabe
Japonia
102
-1651
39
Robert Mateja
Polska
100
-1653
40
Kazuhiro Nakamura
Japonia
96
-1657
41
Gerd Siegmund
Niemcy
89
-1664
42
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
78
-1675
43
Risto Jussilainen
Finlandia
72
-1681
44
Valery Kobelev
Rosja
71
-1682
45
Kristoffer Jaafs
Szwecja
61
-1692
46
Adam Małysz
Polska
58
-1695
47
Jakub Janda
Czechy
48
-1705
 
Tami Kiuru
Finlandia
48
-1705
49
Michal Dolezal
Czechy
46
-1707
50
Lucas Chevalier-Girod
Francja
45
-1708
51
Katsutoshi Chiba
Japonia
43
-1710
 
Roland Audenrieth
Niemcy
43
-1710
53
Marco Steinauer
Szwajcaria
39
-1714
54
Pekka Salminen
Finlandia
37
-1716
55
Yoshikazu Norota
Japonia
36
-1717
56
Damjan Fras
Słowenia
34
-1719
57
Ivan Lunardi
Włochy
30
-1723
58
Jakub Jiroutek
Czechy
29
-1724
 
Yukitaka Fukita
Japonia
29
-1724
60
Wilfried Eberharter
Austria
28
-1725
61
Masayuki Sato
Japonia
27
-1726
62
Urban Franc
Słowenia
26
-1727
63
Yuta Watase
Japonia
25
-1728
64
Artur Khamidullin
Rosja
23
-1730
 
Kjell Erik Sagbakken
Norwegia
23
-1730
66
Miha Rihtar
Słowenia
22
-1731
 
Oddgeir Heimdal
Norwegia
22
-1731
68
Alan Alborn
USA
21
-1732
69
Andreas Küttel
Szwajcaria
18
-1735
70
Kazuki Nishishita
Japonia
15
-1738
71
Tomas Plny
Czechy
14
-1739
 
Hitoshi Sakurai
Japonia
14
-1739
73
Jakub Hlava
Czechy
13
-1740
74
Rico Parpan
Szwajcaria
12
-1741
75
Jaroslav Sakala
Czechy
11
-1742
 
Leif Frey
Niemcy
11
-1742
 
Jon Petter Sandaker
Norwegia
11
-1742
78
Wojciech Skupień
Polska
10
-1743
 
Janne Vaeaetaeinen
Finlandia
10
-1743
80
Frode Haare
Norwegia
9
-1744
 
Kazuhiro Higashi
Japonia
9
-1744
 
Matej Uram
Słowacja
9
-1744
 
Blaz Vrhovnik
Słowenia
9
-1744
84
Tom Age Aarnes
Norwegia
8
-1745
 
Primoz Zupan-Urh
Słowenia
8
-1745
 
Pavel Gaiduk
Kazachstan
8
-1745
87
Frank Löffler
Niemcy
7
-1746
 
Jure Radelj
Słowenia
7
-1746
89
Łukasz Kruczek
Polska
6
-1747
 
Fabian Ebenhoch
Austria
6
-1747
91
Jani Myllaeri
Finlandia
5
-1748
 
Bine Norcic
Słowenia
5
-1748
 
Jinya Nishikata
Japonia
5
-1748
 
Marius Smariset
Norwegia
5
-1748
95
Matthias Wallner
Austria
4
-1749
 
Falko Krismayr
Austria
4
-1749
97
Jussi Hautamäki
Finlandia
3
-1750
 
Milan Zivic
Słowenia
3
-1750
99
Karl-Heinz Dorner
Austria
2
-1751
 
Martin Koch
Austria
2
-1751
101
Stanislav Filimonov
Kazachstan
1
-1752
 
Robert Krenek
Czechy
1
-1752
 
Akseli Lajunen
Finlandia
1
-1752
 
Seou Choi
Korea Pd.
1
-1752
 
Lauri Hakola
Finlandia
1
-1752
 
Jerome Gay
Francja
1
-1752
 
Espen Bredesen
Norwegia
1
-1752
 
Matti Hautamäki
Finlandia
1
-1752

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Japonia
Japonia
6201
 
2
Niemcy
Niemcy
4394
-1807
3
Austria
Austria
3586
-2615
4
Norwegia
Norwegia
2494
-3707
5
Finlandia
Finlandia
2457
-3744
6
Słowenia
Słowenia
598
-5603
7
Czechy
Czechy
547
-5654
8
Francja
Francja
500
-5701
9
Szwajcaria
Szwajcaria
291
-5910
10
Włochy
Włochy
199
-6002
11
Polska
Polska
174
-6027
12
Rosja
Rosja
94
-6107
13
Szwecja
Szwecja
61
-6140
14
USA
USA
21
-6180
15
Kazachstan
Kazachstan
9
-6192
 
Słowacja
Słowacja
9
-6192
17
Korea Pd.
Korea Pd.
1
-6200


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
Zwycięzca: Stefan Horngacher (Austria)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
Zwycięzcy: Japonia
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Hideharu Miyahira (Japonia)
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andrzej Zapotoczny
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich