Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 15:00
Erzurum HS-140
(CoC)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Primoz Peterka
Słowenia
1253
 
2
Kazuyoshi Funaki
Japonia
1234
-19
3
Andreas Widhölzl
Austria
1208
-45
4
Masahiko Harada
Japonia
1120
-133
5
Hiroya Saito
Japonia
962
-291
6
Sven Hannawald
Niemcy
953
-300
7
Jani Soininen
Finlandia
950
-303
8
Dieter Thoma
Niemcy
921
-332
9
Janne Ahonen
Finlandia
836
-417
10
Noriaki Kasai
Japonia
720
-533
11
Martin Höllwarth
Austria
568
-685
12
Kristian Brenden
Norwegia
549
-704
13
Stefan Horngacher
Austria
546
-707
14
Hansjörg Jäkle
Niemcy
528
-725
15
Henning Stensrud
Norwegia
398
-855
16
Takanobu Okabe
Japonia
385
-868
17
Andreas Goldberger
Austria
327
-926
18
Lasse Ottesen
Norwegia
288
-965
19
Kimmo Savolainen
Finlandia
262
-991
20
Bruno Reuteler
Szwajcaria
255
-998
21
Jaroslav Sakala
Czechy
245
-1008
 
Reinhard Schwarzenberger
Austria
245
-1008
23
Akira Higashi
Japonia
240
-1013
24
Kazuya Yoshioka
Japonia
238
-1015
25
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
232
-1021
26
Mika Laitinen
Finlandia
231
-1022
27
Martin Schmitt
Niemcy
218
-1035
28
Jon Petter Sandaker
Norwegia
217
-1036
29
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
213
-1040
30
Roberto Cecon
Włochy
199
-1054
31
Wolfgang Loitzl
Austria
194
-1059
32
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
191
-1062
33
Michael Wagner
Niemcy
176
-1077
34
Robert Mateja
Polska
165
-1088
35
Ronny Hornschuh
Niemcy
159
-1094
36
Hideharu Miyahira
Japonia
135
-1118
37
Nicolas Dessum
Francja
130
-1123
38
Christof Duffner
Niemcy
110
-1143
39
Matti Hautamäki
Finlandia
104
-1149
40
Kenji Suda
Japonia
78
-1175
 
Sturle Holseter
Norwegia
78
-1175
42
Jussi Hautamäki
Finlandia
76
-1177
43
Espen Bredesen
Norwegia
65
-1188
44
Michal Dolezal
Czechy
64
-1189
45
Yoshikazu Norota
Japonia
60
-1193
46
Frantisek Jez
Czechy
56
-1197
 
Gerd Siegmund
Niemcy
56
-1197
48
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
54
-1199
49
Jakub Jiroutek
Czechy
51
-1202
50
Stian Kvarstad
Norwegia
50
-1203
 
Valery Kobelev
Rosja
50
-1203
52
Blaz Vrhovnik
Słowenia
47
-1206
53
Jerome Gay
Francja
45
-1208
54
Matthias Wallner
Austria
44
-1209
 
Ville Kantee
Finlandia
44
-1209
 
Frode Haare
Norwegia
44
-1209
57
Adam Małysz
Polska
43
-1210
58
Martin Zimmermann
Austria
41
-1212
59
Urban Franc
Słowenia
39
-1214
60
Morten Aagheim
Norwegia
33
-1220
 
Robert Krenek
Czechy
33
-1220
62
Jakub Suchacek
Czechy
29
-1224
63
Peter Zonta
Słowenia
28
-1225
64
Alexander Herr
Niemcy
27
-1226
65
Miha Rihtar
Słowenia
26
-1227
 
Roland Audenrieth
Niemcy
26
-1227
67
Toni Nieminen
Finlandia
25
-1228
68
Milan Zivic
Słowenia
23
-1230
 
Wojciech Skupień
Polska
23
-1230
70
Simon Ammann
Szwajcaria
22
-1231
 
Jakub Janda
Czechy
22
-1231
 
Kazuki Nishishita
Japonia
22
-1231
73
Ryuji Takahashi
Japonia
20
-1233
74
Roland Wakolm
Austria
15
-1238
75
Casey Colby
USA
13
-1240
76
Kjell Erik Sagbakken
Norwegia
10
-1243
 
Havard Lie
Norwegia
10
-1243
78
Kazuhiro Nakamura
Japonia
9
-1244
 
Vladimir Rosko
Słowacja
9
-1244
80
Falko Krismayr
Austria
8
-1245
81
Martin Mesik
Słowacja
7
-1246
82
Heung Chul Choi
Korea Pd.
6
-1247
 
Pasi Kytoesaho
Finlandia
6
-1247
 
Lauri Hakola
Finlandia
6
-1247
85
Juho Forsman
Finlandia
5
-1248
 
Damjan Fras
Słowenia
5
-1248
 
Jure Radelj
Słowenia
5
-1248
88
Michael Kury
Austria
4
-1249
 
Andrej Lyskovec
Białoru¶
4
-1249
90
Lucas Chevalier-Girod
Francja
3
-1250
 
Krystian Długopolski
Polska
3
-1250
 
Randy Weber
USA
3
-1250
93
Jan Zelencik
Słowacja
2
-1251
 
Grega Lang
Słowenia
2
-1251
 
Ralf Gebstedt
Niemcy
2
-1251
 
Marco Steinauer
Szwajcaria
2
-1251
 
Alexej Schibko
Białoru¶
2
-1251
98
Masayuki Sato
Japonia
1
-1252

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Japonia
Japonia
5224
 
2
Austria
Austria
3200
-2024
3
Niemcy
Niemcy
3176
-2048
4
Finlandia
Finlandia
2758
-2466
5
Norwegia
Norwegia
1987
-3237
6
Słowenia
Słowenia
1428
-3796
7
Szwajcaria
Szwajcaria
511
-4713
8
Czechy
Czechy
500
-4724
9
Polska
Polska
234
-4990
10
Włochy
Włochy
199
-5025
11
Francja
Francja
178
-5046
12
Rosja
Rosja
50
-5174
13
Słowacja
Słowacja
18
-5206
14
USA
USA
16
-5208
15
Korea Pd.
Korea Pd.
6
-5218
 
Białoru¶
Białoru¶
6
-5218


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Dieter Thoma (Niemcy)
Zwycięzca: Jani Soininen (Finlandia)
Zwycięzca: Jani Soininen (Finlandia)
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
Zwycięzca: Kristian Brenden (Norwegia)
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Takanobu Okabe (Japonia)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
07:45
CoC Erzurum
08:00
P¦k Zao
08:30
CoC-K Planica
09:00
P¦k Zao
09:00
CoC Erzurum
09:15
CoC-K Planica
10:00
CoC-K Planica
12:30
FIS Cup Planica
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Planica
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich