Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 15:00
Erzurum HS-140
(CoC)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Primoz Peterka
Słowenia
1402
 
2
Dieter Thoma
Niemcy
1208
-194
3
Kazuyoshi Funaki
Japonia
1018
-384
4
Takanobu Okabe
Japonia
941
-461
5
Hiroya Saito
Japonia
923
-479
6
Andreas Goldberger
Austria
817
-585
7
Kristian Brenden
Norwegia
793
-609
8
Janne Ahonen
Finlandia
734
-668
9
Jani Soininen
Finlandia
657
-745
10
Adam Małysz
Polska
612
-790
11
Lasse Ottesen
Norwegia
545
-857
12
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
464
-938
13
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
462
-940
14
Mika Laitinen
Finlandia
440
-962
15
Andreas Widhölzl
Austria
401
-1001
16
Espen Bredesen
Norwegia
384
-1018
17
Noriaki Kasai
Japonia
351
-1051
18
Nicolas Dessum
Francja
328
-1074
19
Martin Höllwarth
Austria
293
-1109
20
Ville Kantee
Finlandia
255
-1147
21
Jakub Suchacek
Czechy
242
-1160
22
Sturle Holseter
Norwegia
234
-1168
23
Jaroslav Sakala
Czechy
219
-1183
 
Hansjörg Jäkle
Niemcy
219
-1183
25
Akira Higashi
Japonia
211
-1191
26
Bruno Reuteler
Szwajcaria
200
-1202
27
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
173
-1229
28
Havard Lie
Norwegia
160
-1242
29
Masahiko Harada
Japonia
156
-1246
30
Robert Mateja
Polska
154
-1248
31
Reinhard Schwarzenberger
Austria
152
-1250
32
Jerome Gay
Francja
151
-1251
33
Masayuki Sato
Japonia
145
-1257
34
Christof Duffner
Niemcy
137
-1265
35
Robert Krenek
Czechy
122
-1280
36
Stefan Horngacher
Austria
120
-1282
37
Marco Steinauer
Szwajcaria
119
-1283
38
Kent Johanssen
Norwegia
115
-1287
39
Kenji Suda
Japonia
104
-1298
40
Didier Mollard
Francja
102
-1300
41
Hideharu Miyahira
Japonia
94
-1308
42
Pasi Kytoesaho
Finlandia
93
-1309
43
Jussi Hautamäki
Finlandia
90
-1312
44
Roberto Cecon
Włochy
89
-1313
45
Ralf Gebstedt
Niemcy
87
-1315
46
Kimmo Savolainen
Finlandia
73
-1329
47
Frantisek Jez
Czechy
69
-1333
48
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
68
-1334
 
Simen Berntzen
Norwegia
68
-1334
50
Robert Meglic
Słowenia
65
-1337
51
Kazuya Yoshioka
Japonia
59
-1343
52
Frank Reichel
Niemcy
58
-1344
53
Michal Dolezal
Czechy
53
-1349
54
Martin Schmitt
Niemcy
45
-1357
55
Henning Stensrud
Norwegia
43
-1359
 
Ronny Hornschuh
Niemcy
43
-1359
57
Marian Bielcik
Słowacja
42
-1360
58
Sven Hannawald
Niemcy
40
-1362
59
Peter Zonta
Słowenia
38
-1364
60
Hein-Arne Mathiesen
Norwegia
32
-1370
 
Wilhelm Brenna
Norwegia
32
-1370
62
Risto Jussilainen
Finlandia
31
-1371
63
Egil Groenn
Norwegia
29
-1373
64
Sarno Gostisa
Słowenia
22
-1380
 
Alexander Volkov
Rosja
22
-1380
66
Urban Franc
Słowenia
21
-1381
 
Matthias Wallner
Austria
21
-1381
68
Christian Moser
Austria
20
-1382
69
Kazuhiro Higashi
Japonia
18
-1384
 
Arne Vorvik
Norwegia
18
-1384
71
Wojciech Skupień
Polska
16
-1386
 
Naoki Yasuzaki
Japonia
16
-1386
73
Rico Meinel
Niemcy
15
-1387
74
Tero Koponen
Finlandia
14
-1388
75
Lucas Chevalier-Girod
Francja
13
-1389
76
Jure Radelj
Słowenia
12
-1390
 
Markus Eigentler
Austria
12
-1390
 
Frode Haare
Norwegia
12
-1390
79
Blaz Vrhovnik
Słowenia
11
-1391
80
Janne Vaeaetaeinen
Finlandia
10
-1392
 
Jaroslav Kahanek
Czechy
10
-1392
 
Jani Mattila
Finlandia
10
-1392
 
Dionis Vodnev
Kazachstan
10
-1392
84
Olaf Hegenbarth
Niemcy
9
-1393
 
Yusuke Kaneko
Japonia
9
-1393
86
Martin Mesik
Słowacja
8
-1394
 
Gerd Siegmund
Niemcy
8
-1394
 
Gerhard Schallert
Austria
8
-1394
89
Ingemar Mayr
Holandia
7
-1395
 
Ingemar Mayr
Austria
7
-1395
 
Fredrik Johansson
Szwecja
7
-1395
92
Toni Nieminen
Finlandia
6
-1396
93
Kazuhiro Nakamura
Japonia
4
-1398
 
Werner Rathmayr
Austria
4
-1398
 
Christian Meyer
Norwegia
4
-1398
96
Matija Stegnar
Słowenia
3
-1399
 
Jakub Janda
Czechy
3
-1399
 
Naoto Ito
Japonia
3
-1399
99
Stian Kvarstad
Norwegia
2
-1400
 
Marko Bogataj
Słowenia
2
-1400
 
Jakub Jiroutek
Czechy
2
-1400
 
Adolf Grugger
Austria
2
-1400

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Japonia
Japonia
4152
 
2
Norwegia
Norwegia
3121
-1031
3
Finlandia
Finlandia
3077
-1075
4
Austria
Austria
2017
-2135
5
Niemcy
Niemcy
1959
-2193
6
Słowenia
Słowenia
1656
-2496
7
Polska
Polska
782
-3370
8
Czechy
Czechy
720
-3432
9
Francja
Francja
594
-3558
10
Szwajcaria
Szwajcaria
492
-3660
11
Włochy
Włochy
89
-4063
12
Słowacja
Słowacja
50
-4102
13
Rosja
Rosja
22
-4130
14
Kazachstan
Kazachstan
10
-4142
15
Szwecja
Szwecja
7
-4145
 
Holandia
Holandia
7
-4145


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Dieter Thoma (Niemcy)
Zwycięzca: Kristian Brenden (Norwegia)
Zwycięzca: Takanobu Okabe (Japonia)
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
Zwycięzca: Dieter Thoma (Niemcy)
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
Zwycięzca: Dieter Thoma (Niemcy)
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Dieter Thoma (Niemcy)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
Zwycięzca: Hiroya Saito (Japonia)
Zwycięzca: Takanobu Okabe (Japonia)
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
Zwycięzcy: Finlandia
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
Zwycięzca: Takanobu Okabe (Japonia)
Zwycięzca: Akira Higashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
07:45
CoC Erzurum
08:00
P¦k Zao
08:30
CoC-K Planica
09:00
P¦k Zao
09:00
CoC Erzurum
09:15
CoC-K Planica
10:00
CoC-K Planica
12:30
FIS Cup Planica
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Planica
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich