Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
29
30
31
lipiec 2018
Najbliższe zawody
21.07.2018, godz. 17:30
Wisła HS-134
LGP druż.
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Andreas Goldberger
Austria
1416
 
2
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
1384
-32
3
Janne Ahonen
Finlandia
1054
-362
4
Jens Weissflog
Niemcy
1028
-388
5
Masahiko Harada
Japonia
982
-434
6
Mika Laitinen
Finlandia
914
-502
7
Adam Małysz
Polska
751
-665
8
Hiroya Saito
Japonia
747
-669
9
Reinhard Schwarzenberger
Austria
724
-692
10
Primoz Peterka
Słowenia
670
-746
11
Jani Soininen
Finlandia
630
-786
12
Jinya Nishikata
Japonia
623
-793
13
Espen Bredesen
Norwegia
592
-824
14
Christof Duffner
Niemcy
505
-911
15
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
501
-915
16
Erik Halvorsen
Norwegia
417
-999
17
Marco Steinauer
Szwajcaria
415
-1001
18
Jaroslav Sakala
Czechy
367
-1049
19
Ralf Gebstedt
Niemcy
342
-1074
20
Andreas Widhölzl
Austria
322
-1094
21
Kimmo Savolainen
Finlandia
308
-1108
22
Nicolas Jean-Prost
Francja
296
-1120
23
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
292
-1124
24
Kenji Suda
Japonia
253
-1163
25
Dieter Thoma
Niemcy
249
-1167
26
Martin Höllwarth
Austria
244
-1172
27
Lasse Ottesen
Norwegia
233
-1183
28
Frantisek Jez
Czechy
226
-1190
29
Naoki Yasuzaki
Japonia
214
-1202
30
Urban Franc
Słowenia
207
-1209
31
Sturle Holseter
Norwegia
199
-1217
32
Andreas Küttel
Szwajcaria
181
-1235
33
Kazuyoshi Funaki
Japonia
151
-1265
34
Gerd Siegmund
Niemcy
150
-1266
35
Stefan Horngacher
Austria
134
-1282
36
Noriaki Kasai
Japonia
132
-1284
37
Bruno Reuteler
Szwajcaria
123
-1293
38
Kent Johanssen
Norwegia
122
-1294
39
Takanobu Okabe
Japonia
115
-1301
40
Janne Vaeaetaeinen
Finlandia
113
-1303
41
Robert Meglic
Słowenia
108
-1308
42
Didier Mollard
Francja
105
-1311
43
Yukitaka Fukita
Japonia
100
-1316
44
Jakub Suchacek
Czechy
98
-1318
45
Roberto Cecon
Włochy
90
-1326
46
Nicolas Dessum
Francja
77
-1339
 
Sarno Gostisa
Słowenia
77
-1339
48
Wojciech Skupień
Polska
75
-1341
49
Naoto Ito
Japonia
74
-1342
50
Matthias Wallner
Austria
73
-1343
 
Michael Uhrmann
Niemcy
73
-1343
52
Randy Weber
USA
66
-1350
53
Arne Vorvik
Norwegia
58
-1358
 
Oeyvind Berg
Norwegia
58
-1358
55
Marian Bielcik
Słowacja
56
-1360
56
Jyun Shibuya
Japonia
53
-1363
57
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
50
-1366
58
Martin Trunz
Szwajcaria
49
-1367
59
Matjaz Kladnik
Słowenia
46
-1370
60
Tero Koponen
Finlandia
34
-1382
61
Kazuhiro Higashi
Japonia
32
-1384
 
Rico Meinel
Niemcy
32
-1384
63
Stein-Henrik Tuff
Norwegia
28
-1388
64
Hansjörg Jäkle
Niemcy
27
-1389
65
Jure Radelj
Słowenia
24
-1392
66
Akira Higashi
Japonia
22
-1394
67
Frank Reichel
Niemcy
20
-1396
 
Jani Klinga
Finlandia
20
-1396
69
Peter Zonta
Słowenia
19
-1397
 
Jakub Jiroutek
Czechy
19
-1397
 
Yoshikazu Norota
Japonia
19
-1397
72
Jaroslav Kahanek
Czechy
17
-1399
73
Jiri Parma
Czechy
16
-1400
 
Noritaka Kasama
Japonia
16
-1400
75
Alexander Herr
Niemcy
13
-1403
 
Jussi Hautamäki
Finlandia
13
-1403
77
Masayuki Sato
Japonia
12
-1404
 
Michal Dolezal
Czechy
12
-1404
79
Yannick Revuz
Francja
11
-1405
 
Katsutoshi Chiba
Japonia
11
-1405
81
Karl-Heinz Dorner
Austria
10
-1406
82
Ingemar Mayr
Austria
9
-1407
83
Simen Brentzen
Norwegia
8
-1408
84
Michael Kury
Austria
7
-1409
 
Tero Turkki
Finlandia
7
-1409
 
Kristian Brenden
Norwegia
7
-1409
 
Magnus Oeverby
Norwegia
7
-1409
88
Hitoshi Sakurai
Japonia
6
-1410
 
Marek GwóĽdĽ
Polska
6
-1410
90
Gerhard Schallert
Austria
5
-1411
 
Paal Hansen
Norwegia
5
-1411
92
Johan Rasmussen
Szwecja
4
-1412
93
Robert Schlup
Czechy
3
-1413
94
Martin Skotak
Czechy
2
-1414
 
Toni Nieminen
Finlandia
2
-1414
96
Frode Haare
Norwegia
1
-1415
 
Vladimir Glyvko
Ukraina
1
-1415
 
Fredrik Johansson
Szwecja
1
-1415
 
Jan Dolezal
Czechy
1
-1415

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Finlandia
Finlandia
5079
 
2
Japonia
Japonia
4162
-917
3
Austria
Austria
3464
-1615
4
Niemcy
Niemcy
2919
-2160
5
Norwegia
Norwegia
2746
-2333
6
Słowenia
Słowenia
1231
-3848
7
Szwajcaria
Szwajcaria
1060
-4019
8
Czechy
Czechy
851
-4228
9
Polska
Polska
832
-4247
10
Francja
Francja
579
-4500
11
Włochy
Włochy
90
-4989
12
USA
USA
66
-5013
13
Słowacja
Słowacja
56
-5023
14
Szwecja
Szwecja
5
-5074
15
Ukraina
Ukraina
1
-5078


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
Zwycięzcy: Finlandia
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
Zwycięzca: Hiroya Saito (Japonia)
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
Zwycięzca: Jani Soininen (Finlandia)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
Zwycięzcy: Andreas Goldberger (Austria) / Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
Zwycięzcy: Finlandia
Zwycięzca: Kimmo Savolainen (Finlandia)
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
Zwycięzcy: Japonia
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 lipca 2018 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
17:30
LGP Wisła
kwalifikacje
21 lipca 2018 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs druż.
22 lipca 2018 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
27 lipca 2018 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
14:00
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
16:00
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
18:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
28 lipca 2018 (sobota)
12:00
LGP Hinterzarten
seria próbna M
13:15
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich