Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet druż.)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Andreas Goldberger
Austria
1416
 
2
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
1384
-32
3
Janne Ahonen
Finlandia
1054
-362
4
Jens Weissflog
Niemcy
1028
-388
5
Masahiko Harada
Japonia
982
-434
6
Mika Laitinen
Finlandia
914
-502
7
Adam Małysz
Polska
751
-665
8
Hiroya Saito
Japonia
747
-669
9
Reinhard Schwarzenberger
Austria
724
-692
10
Primoz Peterka
Słowenia
670
-746
11
Jani Soininen
Finlandia
630
-786
12
Jinya Nishikata
Japonia
623
-793
13
Espen Bredesen
Norwegia
592
-824
14
Christof Duffner
Niemcy
505
-911
15
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
501
-915
16
Erik Halvorsen
Norwegia
417
-999
17
Marco Steinauer
Szwajcaria
415
-1001
18
Jaroslav Sakala
Czechy
367
-1049
19
Ralf Gebstedt
Niemcy
342
-1074
20
Andreas Widhölzl
Austria
322
-1094
21
Kimmo Savolainen
Finlandia
308
-1108
22
Nicolas Jean-Prost
Francja
296
-1120
23
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
292
-1124
24
Kenji Suda
Japonia
253
-1163
25
Dieter Thoma
Niemcy
249
-1167
26
Martin Höllwarth
Austria
244
-1172
27
Lasse Ottesen
Norwegia
233
-1183
28
Frantisek Jez
Czechy
226
-1190
29
Naoki Yasuzaki
Japonia
214
-1202
30
Urban Franc
Słowenia
207
-1209
31
Sturle Holseter
Norwegia
199
-1217
32
Andreas Küttel
Szwajcaria
181
-1235
33
Kazuyoshi Funaki
Japonia
151
-1265
34
Gerd Siegmund
Niemcy
150
-1266
35
Stefan Horngacher
Austria
134
-1282
36
Noriaki Kasai
Japonia
132
-1284
37
Bruno Reuteler
Szwajcaria
123
-1293
38
Kent Johanssen
Norwegia
122
-1294
39
Takanobu Okabe
Japonia
115
-1301
40
Janne Vaeaetaeinen
Finlandia
113
-1303
41
Robert Meglic
Słowenia
108
-1308
42
Didier Mollard
Francja
105
-1311
43
Yukitaka Fukita
Japonia
100
-1316
44
Jakub Suchacek
Czechy
98
-1318
45
Roberto Cecon
Włochy
90
-1326
46
Nicolas Dessum
Francja
77
-1339
 
Sarno Gostisa
Słowenia
77
-1339
48
Wojciech Skupień
Polska
75
-1341
49
Naoto Ito
Japonia
74
-1342
50
Michael Uhrmann
Niemcy
73
-1343
 
Matthias Wallner
Austria
73
-1343
52
Randy Weber
USA
66
-1350
53
Oeyvind Berg
Norwegia
58
-1358
 
Arne Vorvik
Norwegia
58
-1358
55
Marian Bielcik
Słowacja
56
-1360
56
Jyun Shibuya
Japonia
53
-1363
57
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
50
-1366
58
Martin Trunz
Szwajcaria
49
-1367
59
Matjaz Kladnik
Słowenia
46
-1370
60
Tero Koponen
Finlandia
34
-1382
61
Rico Meinel
Niemcy
32
-1384
 
Kazuhiro Higashi
Japonia
32
-1384
63
Stein-Henrik Tuff
Norwegia
28
-1388
64
Hansjörg Jäkle
Niemcy
27
-1389
65
Jure Radelj
Słowenia
24
-1392
66
Akira Higashi
Japonia
22
-1394
67
Frank Reichel
Niemcy
20
-1396
 
Jani Klinga
Finlandia
20
-1396
69
Jakub Jiroutek
Czechy
19
-1397
 
Yoshikazu Norota
Japonia
19
-1397
 
Peter Zonta
Słowenia
19
-1397
72
Jaroslav Kahanek
Czechy
17
-1399
73
Jiri Parma
Czechy
16
-1400
 
Noritaka Kasama
Japonia
16
-1400
75
Jussi Hautamäki
Finlandia
13
-1403
 
Alexander Herr
Niemcy
13
-1403
77
Masayuki Sato
Japonia
12
-1404
 
Michal Dolezal
Czechy
12
-1404
79
Katsutoshi Chiba
Japonia
11
-1405
 
Yannick Revuz
Francja
11
-1405
81
Karl-Heinz Dorner
Austria
10
-1406
82
Ingemar Mayr
Austria
9
-1407
83
Simen Brentzen
Norwegia
8
-1408
84
Kristian Brenden
Norwegia
7
-1409
 
Magnus Oeverby
Norwegia
7
-1409
 
Michael Kury
Austria
7
-1409
 
Tero Turkki
Finlandia
7
-1409
88
Marek GwóĽdĽ
Polska
6
-1410
 
Hitoshi Sakurai
Japonia
6
-1410
90
Gerhard Schallert
Austria
5
-1411
 
Paal Hansen
Norwegia
5
-1411
92
Johan Rasmussen
Szwecja
4
-1412
93
Robert Schlup
Czechy
3
-1413
94
Martin Skotak
Czechy
2
-1414
 
Toni Nieminen
Finlandia
2
-1414
96
Frode Haare
Norwegia
1
-1415
 
Vladimir Glyvko
Ukraina
1
-1415
 
Fredrik Johansson
Szwecja
1
-1415
 
Jan Dolezal
Czechy
1
-1415

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Finlandia
Finlandia
5079
 
2
Japonia
Japonia
4162
-917
3
Austria
Austria
3464
-1615
4
Niemcy
Niemcy
2919
-2160
5
Norwegia
Norwegia
2746
-2333
6
Słowenia
Słowenia
1231
-3848
7
Szwajcaria
Szwajcaria
1060
-4019
8
Czechy
Czechy
851
-4228
9
Polska
Polska
832
-4247
10
Francja
Francja
579
-4500
11
Włochy
Włochy
90
-4989
12
USA
USA
66
-5013
13
Słowacja
Słowacja
56
-5023
14
Szwecja
Szwecja
5
-5074
15
Ukraina
Ukraina
1
-5078


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
Zwycięzcy: Finlandia
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
Zwycięzca: Hiroya Saito (Japonia)
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
Zwycięzca: Jani Soininen (Finlandia)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
Zwycięzcy: Andreas Goldberger (Austria) / Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
Zwycięzcy: Finlandia
Zwycięzca: Kimmo Savolainen (Finlandia)
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
Zwycięzcy: Japonia
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
Zwycięzca: Primoz Peterka (Słowenia)
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
09:15
CoC-K Planica
seria próbna
10:00
CoC-K Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich