Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Andreas Goldberger
Austria
1571
 
2
Roberto Cecon
Włochy
935
-636
3
Janne Ahonen
Finlandia
869
-702
4
Kazuyoshi Funaki
Japonia
843
-728
5
Takanobu Okabe
Japonia
821
-750
6
Jens Weissflog
Niemcy
683
-888
7
Jani Soininen
Finlandia
606
-965
8
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
572
-999
9
Mika Laitinen
Finlandia
564
-1007
10
Lasse Ottesen
Norwegia
472
-1099
11
Toni Nieminen
Finlandia
464
-1107
12
Nicolas Dessum
Francja
443
-1128
13
Nicolas Jean-Prost
Francja
421
-1150
14
Reinhard Schwarzenberger
Austria
394
-1177
15
Espen Bredesen
Norwegia
356
-1215
16
Jakub Suchacek
Czechy
338
-1233
17
Hansjörg Jäkle
Niemcy
270
-1301
18
Dieter Thoma
Niemcy
239
-1332
19
Naoto Ito
Japonia
225
-1346
20
Franci Petek
Słowenia
215
-1356
21
Christian Moser
Austria
202
-1369
22
Gerd Siegmund
Niemcy
200
-1371
23
Bruno Reuteler
Szwajcaria
182
-1389
24
Urban Franc
Słowenia
180
-1391
25
Jinya Nishikata
Japonia
171
-1400
26
Andreas Widhölzl
Austria
169
-1402
27
Hiroya Saito
Japonia
151
-1420
28
Didier Mollard
Francja
129
-1442
 
Naoki Yasuzaki
Japonia
129
-1442
30
Robert Meglic
Słowenia
108
-1463
31
Rico Meinel
Niemcy
102
-1469
32
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
97
-1474
33
Jiri Parma
Czechy
96
-1475
34
Frantisek Jez
Czechy
92
-1479
35
Ralf Gebstedt
Niemcy
91
-1480
 
Jaroslav Sakala
Czechy
91
-1480
37
Zbynek Krompolc
Czechy
90
-1481
38
Martin Trunz
Szwajcaria
85
-1486
39
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
69
-1502
40
Lucas Chevalier-Girod
Francja
66
-1505
41
Dejan Jekovec
Słowenia
65
-1506
42
Yukitaka Fukita
Japonia
62
-1509
43
Jaroslav Kahanek
Czechy
61
-1510
44
Christof Duffner
Niemcy
57
-1514
45
Ingemar Mayr
Austria
51
-1520
46
Werner Haim
Austria
50
-1521
47
Tero Koponen
Finlandia
49
-1522
48
Andreas Scherer
Niemcy
48
-1523
 
Frode Haare
Norwegia
48
-1523
50
Helge Brendryen
Norwegia
41
-1530
51
Bjoern Myrbakken
Norwegia
40
-1531
 
Adam Małysz
Polska
40
-1531
53
Martin Höllwarth
Austria
37
-1534
54
Risto Jussilainen
Finlandia
34
-1537
55
Kent Johanssen
Norwegia
32
-1539
56
Wojciech Skupień
Polska
30
-1541
 
Jerome Gay
Francja
30
-1541
58
Ivo Pertile
Włochy
29
-1542
59
Werner Rathmayr
Austria
27
-1544
 
Masahiko Harada
Japonia
27
-1544
 
Johan Rasmussen
Szwecja
27
-1544
 
Sarno Gostisa
Słowenia
27
-1544
63
Sven Hannawald
Niemcy
26
-1545
 
Kazuhiro Higashi
Japonia
26
-1545
 
Ronny Hornschuh
Niemcy
26
-1545
 
Mikael Martinsson
Szwecja
26
-1545
67
Vaesa Hakala
Finlandia
24
-1547
 
Heinz Kuttin
Austria
24
-1547
 
Kimmo Savolainen
Finlandia
24
-1547
70
Yannick Revuz
Francja
23
-1548
 
Tero Turkki
Finlandia
23
-1548
72
Matjaz Kladnik
Słowenia
22
-1549
73
Stein-Henrik Tuff
Norwegia
20
-1551
 
Sturle Holseter
Norwegia
20
-1551
75
Ladislav Dluhos
Czechy
18
-1553
76
Kazuya Yoshioka
Japonia
13
-1558
 
Alf Dyblie
Norwegia
13
-1558
 
Erik Halvorsen
Norwegia
13
-1558
79
Steffan Siebert
Niemcy
12
-1559
80
Janne Vaeaetaeinen
Finlandia
11
-1560
81
Stefan Zuend
Szwajcaria
10
-1561
82
Hitoshi Sakurai
Japonia
9
-1562
 
Jani Salo
Finlandia
9
-1562
 
Marian Bielcik
Słowacja
9
-1562
 
Alexander Herr
Niemcy
9
-1562
86
Sepp Zehnder
Szwajcaria
8
-1563
 
Jani Klinga
Finlandia
8
-1563
88
Masayuki Sato
Japonia
6
-1565
89
Jostein Smeby
Norwegia
5
-1566
90
Jyun Shibuya
Japonia
4
-1567
91
Gerhard Schallert
Austria
3
-1568
 
Takayuki Sasaki
Japonia
3
-1568
93
Marko Bogataj
Słowenia
1
-1570
 
Werner Schuster
Austria
1
-1570
 
Zoran Zupancic
Słowenia
1
-1570
 
Kurt Boerseth
Norwegia
1
-1570

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Finlandia
Finlandia
3457
 
2
Austria
Austria
2689
-768
3
Japonia
Japonia
2610
-847
4
Niemcy
Niemcy
1863
-1594
5
Norwegia
Norwegia
1248
-2209
6
Francja
Francja
1112
-2345
7
Włochy
Włochy
964
-2493
8
Czechy
Czechy
786
-2671
9
Słowenia
Słowenia
699
-2758
10
Szwajcaria
Szwajcaria
354
-3103
11
Polska
Polska
70
-3387
12
Szwecja
Szwecja
53
-3404
13
Słowacja
Słowacja
9
-3448


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
Zwycięzca: Roberto Cecon (Włochy)
Zwycięzca: Roberto Cecon (Włochy)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
Zwycięzca: Nicolas Dessum (Francja)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
Zwycięzcy: Finlandia
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
Zwycięzca: Roberto Cecon (Włochy)
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andre Fredheim
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich