Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Espen Bredesen
Norwegia
1203
 
2
Jens Weissflog
Niemcy
1110
-93
3
Andreas Goldberger
Austria
927
-276
4
Jaroslav Sakala
Czechy
751
-452
5
Roberto Cecon
Włochy
710
-493
6
Noriaki Kasai
Japonia
562
-641
7
Takanobu Okabe
Japonia
529
-674
8
Jinya Nishikata
Japonia
482
-721
9
Lasse Ottesen
Norwegia
421
-782
10
Janne Ahonen
Finlandia
388
-815
11
Dieter Thoma
Niemcy
350
-853
12
Heinz Kuttin
Austria
342
-861
13
Gerd Siegmund
Niemcy
328
-875
14
Jani Soininen
Finlandia
297
-906
15
Masahiko Harada
Japonia
270
-933
16
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
266
-937
17
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
258
-945
18
Janne Vaeaetaeinen
Finlandia
227
-976
19
Jiri Parma
Czechy
195
-1008
20
Zbynek Krompolc
Czechy
185
-1018
21
Stefan Horngacher
Austria
183
-1020
22
Didier Mollard
Francja
178
-1025
23
Nicolas Dessum
Francja
166
-1037
24
Ladislav Dluhos
Czechy
165
-1038
25
Christof Duffner
Niemcy
156
-1047
26
Werner Rathmayr
Austria
146
-1057
27
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
144
-1059
28
Kenji Suda
Japonia
143
-1060
29
Bjoern Myrbakken
Norwegia
133
-1070
30
Nicolas Jean-Prost
Francja
115
-1088
 
Hansjörg Jäkle
Niemcy
115
-1088
32
Oeyvind Berg
Norwegia
102
-1101
33
Christian Moser
Austria
101
-1102
34
Matjaz Kladnik
Słowenia
96
-1107
35
Stefan Zuend
Szwajcaria
95
-1108
36
Robert Meglic
Słowenia
91
-1112
37
Geir Atle Woien
Norwegia
89
-1114
38
Tad Langlois
USA
88
-1115
39
Ernst Vettori
Austria
81
-1122
40
Werner Haim
Austria
78
-1125
41
Tero Koponen
Finlandia
74
-1129
42
Hiroya Saito
Japonia
73
-1130
43
Martin Svagerko
Słowacja
71
-1132
44
Steve Delaup
Francja
67
-1136
45
Johan Rasmussen
Szwecja
64
-1139
46
Franci Petek
Słowenia
57
-1146
47
Martin Trunz
Szwajcaria
56
-1147
48
Raimo Ylipulli
Finlandia
54
-1149
49
Staffan Taellberg
Szwecja
52
-1151
 
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
52
-1151
51
Naoki Yasuzaki
Japonia
49
-1154
52
Wojciech Skupień
Polska
47
-1156
 
Toni Nieminen
Finlandia
47
-1156
 
Werner Schuster
Austria
47
-1156
55
Ivo Pertile
Włochy
46
-1157
56
Frantisek Jez
Czechy
43
-1160
57
Andreas Beck
Austria
41
-1162
 
Vaesa Hakala
Finlandia
41
-1162
59
Kurt Boerseth
Norwegia
36
-1167
60
Matthias Wallner
Austria
34
-1169
61
Ivan Lunardi
Włochy
33
-1170
62
Fredrik Johansson
Szwecja
31
-1172
63
Mikael Martinsson
Szwecja
30
-1173
64
Takayuki Sasaki
Japonia
24
-1179
65
Ruddy Jardin
Francja
23
-1180
66
Jerome Gay
Francja
21
-1182
67
Steffan Siebert
Niemcy
20
-1183
68
Ronny Hornschuh
Niemcy
16
-1187
 
Kimmo Savolainen
Finlandia
16
-1187
 
Akira Higashi
Japonia
16
-1187
71
Dejan Jekovec
Słowenia
15
-1188
 
Jakub Suchacek
Czechy
15
-1188
73
Hitoshi Sakurai
Japonia
14
-1189
74
Alexander Pointner
Austria
13
-1190
75
Yoshikazu Norota
Japonia
12
-1191
76
Tomas Goder
Czechy
11
-1192
77
Shohei Sakaguchi
Japonia
10
-1193
78
Sepp Zehnder
Szwajcaria
8
-1195
 
Christof Birchler
Szwajcaria
8
-1195
80
Randy Weber
USA
7
-1196
 
Matjaz Zupan
Słowenia
7
-1196
82
Bruno Reuteler
Szwajcaria
6
-1197
 
Masayuki Sato
Japonia
6
-1197
84
Jakub Jiroutek
Czechy
5
-1198
 
Risto Jussilainen
Finlandia
5
-1198
86
Kazuhiro Higashi
Japonia
4
-1199
 
Ivo Zupan
Słowenia
4
-1199
88
Hakon Johnsen
Norwegia
3
-1200
 
Ralf Gebstedt
Niemcy
3
-1200
 
Andrej Vervejkin
Kazachstan
3
-1200
91
Adolf Grugger
Austria
2
-1201
 
Sarno Gostisa
Słowenia
2
-1201
 
Sven Hannawald
Niemcy
2
-1201
 
Martin Höllwarth
Austria
2
-1201
95
Jani Mattila
Finlandia
1
-1202
 
Klaus Huber
Austria
1
-1202
 
Gerhard Schallert
Austria
1
-1202

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Norwegia
Norwegia
2537
 
2
Japonia
Japonia
2444
-93
3
Austria
Austria
2359
-178
4
Niemcy
Niemcy
2300
-237
5
Finlandia
Finlandia
1616
-921
6
Czechy
Czechy
1540
-997
7
Włochy
Włochy
789
-1748
8
Francja
Francja
650
-1887
9
Szwajcaria
Szwajcaria
317
-2220
10
Słowenia
Słowenia
272
-2265
11
Szwecja
Szwecja
177
-2360
12
USA
USA
95
-2442
13
Słowacja
Słowacja
71
-2466
14
Polska
Polska
47
-2490
15
Kazachstan
Kazachstan
3
-2534


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
Zwycięzca: Jaroslav Sakala (Czechy)
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Roberto Cecon (Włochy)
Zwycięzca: Jaroslav Sakala (Czechy)
Zwycięzcy: Niemcy
Zwycięzca: Gerd Siegmund (Niemcy)
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andre Fredheim
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich