Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
26.01.2018, godz. 02:30
Sapporo HS-100
(CoC)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Andreas Goldberger
Austria
206
 
2
Jaroslav Sakala
Czechy
185
-21
3
Noriaki Kasai
Japonia
172
-34
4
Werner Rathmayr
Austria
170
-36
5
Espen Bredesen
Norwegia
151
-55
6
Christof Duffner
Niemcy
120
-86
7
Didier Mollard
Francja
113
-93
8
Stefan Horngacher
Austria
78
-128
9
Werner Haim
Austria
71
-135
10
Bjoern Myrbakken
Norwegia
63
-143
11
Jens Weissflog
Niemcy
61
-145
12
Steve Delaup
Francja
59
-147
13
Martin Höllwarth
Austria
55
-151
 
Lasse Ottesen
Norwegia
55
-151
15
Vaesa Hakala
Finlandia
46
-160
16
Masahiko Harada
Japonia
45
-161
17
Jiri Parma
Czechy
44
-162
18
Ivan Lunardi
Włochy
40
-166
19
Heinz Kuttin
Austria
38
-168
20
Akira Higashi
Japonia
37
-169
21
Franci Petek
Słowenia
34
-172
22
Urban Franc
Słowenia
33
-173
23
Ernst Vettori
Austria
29
-177
 
Takanobu Okabe
Japonia
29
-177
25
Matjaz Zupan
Słowenia
28
-178
26
Mikael Martinsson
Szwecja
27
-179
27
Nicolas Jean-Prost
Francja
26
-180
28
Stefan Zuend
Szwajcaria
25
-181
29
Oeyvind Berg
Norwegia
24
-182
30
Naoki Yasuzaki
Japonia
21
-185
31
Christian Reinthaler
Austria
20
-186
32
Jinya Nishikata
Japonia
19
-187
 
Yuhji Ashimoto
Japonia
19
-187
34
Helge Brendryen
Norwegia
14
-192
 
Christian Moser
Austria
14
-192
36
Frantisek Jez
Czechy
13
-193
37
Jerome Gay
Francja
12
-194
38
Johan Rasmussen
Szwecja
11
-195
 
Jani Soininen
Finlandia
11
-195
 
Tomas Goder
Czechy
11
-195
 
Roberto Cecon
Włochy
11
-195
42
Andreas Scherer
Niemcy
10
-196
 
Martin Trunz
Szwajcaria
10
-196
44
Dionis Vodnev
Niemcy
9
-197
 
Dieter Thoma
Niemcy
9
-197
46
Matjaz Kladnik
Słowenia
8
-198
47
Saso Komovec
Słowenia
7
-199
 
Robert Meglic
Słowenia
7
-199
 
Martin Svagerko
Słowacja
7
-199
 
Bruno Reuteler
Szwajcaria
7
-199
51
Dionis Vodnev
Kazachstan
6
-200
52
Toni Nieminen
Finlandia
5
-201
 
Janne Ahonen
Finlandia
5
-201
 
Jens Deimel
Niemcy
5
-201
55
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
4
-202
56
Timo Wangler
Niemcy
2
-204
 
Werner Schuster
Austria
2
-204
 
Sarno Gostisa
Słowenia
2
-204
 
Alexander Diess
Austria
2
-204
60
Michail Essin
Rosja
1
-205
 
Hitoshi Sakurai
Japonia
1
-205
 
Alexander Stoeckl
Austria
1
-205
 
Ladislav Dluhos
Czechy
1
-205
 
Olli Happonen
Finlandia
1
-205
 
Gerd Siegmund
Niemcy
1
-205
 
Janne Vaeaetaeinen
Finlandia
1
-205
 
Marian Bielcik
Słowacja
1
-205
 
Alexander Pointner
Austria
1
-205

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
777
 
2
Japonia
Japonia
443
-334
3
Norwegia
Norwegia
375
-402
4
Niemcy
Niemcy
287
-490
5
Czechy
Czechy
268
-509
6
Francja
Francja
245
-532
7
Słowenia
Słowenia
170
-607
8
Finlandia
Finlandia
95
-682
9
Włochy
Włochy
73
-704
10
Szwecja
Szwecja
64
-713
 
Szwajcaria
Szwajcaria
64
-713
12
Czechosłowacja
Czechosłowacja
30
-747
13
Polska
Polska
17
-760
14
USA
USA
9
-768
15
Słowacja
Słowacja
8
-769
16
Kazachstan
Kazachstan
6
-771
17
Rosja
Rosja
1
-776


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Werner Rathmayr (Austria)
Zwycięzca: Werner Rathmayr (Austria)
Zwycięzca: Stefan Zuend (Szwajcaria)
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
Zwycięzca: Akira Higashi (Japonia)
Zwycięzca: Christof Duffner (Niemcy)
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Jaroslav Sakala (Czechy)
Zwycięzca: Jaroslav Sakala (Czechy)
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
Zwycięzca: Ivan Lunardi (Włochy)
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
Zwycięzcy: Japonia
Zwycięzca: Espen Bredesen (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
25 stycznia 2018 (czwartek)
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
26 stycznia 2018 (pi±tek)
00:30
CoC Sapporo
oficjalny trening HS-100
01:30
CoC Sapporo
seria próbna HS-100
02:30
CoC Sapporo
konkurs ind. HS-100
09:00
P¦k Ljubno
odprawa techniczna
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
12:00
P¦k Ljubno
oficjalny trening
14:00
P¦k Ljubno
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
27 stycznia 2018 (sobota)
00:30
CoC Sapporo
oficjalny trening HS-137
01:30
CoC Sapporo
seria próbna HS-137
02:30
CoC Sapporo
konkurs ind. HS-137
12:45
P¦k Ljubno
seria próbna
14:00
P¦k Ljubno
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
inny Polak
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Daniel Andre Tande
Stefan Kraft
Junshiro Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich