Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 15:00
Erzurum HS-140
(CoC)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Toni Nieminen
Finlandia
269
 
2
Werner Rathmayr
Austria
229
-40
3
Andreas Felder
Austria
218
-51
4
Ernst Vettori
Austria
205
-64
5
Stefan Zuend
Szwajcaria
147
-122
6
Mikael Martinsson
Szwecja
132
-137
7
Frantisek Jez
Czechy
127
-142
8
Andreas Goldberger
Austria
123
-146
9
Noriaki Kasai
Japonia
115
-154
10
Martin Höllwarth
Austria
112
-157
11
Heinz Kuttin
Austria
92
-177
12
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
81
-188
13
Franci Petek
Słowenia
72
-197
14
Jaroslav Sakala
Czechy
67
-202
15
Jiri Parma
Czechy
66
-203
16
Staffan Taellberg
Szwecja
57
-212
17
Ivan Lunardi
Włochy
55
-214
18
Sarno Gostisa
Słowenia
52
-217
19
Christof Duffner
Niemcy
51
-218
20
Jim Holland
USA
48
-221
21
Tomas Goder
Czechy
46
-223
22
Werner Haim
Austria
42
-227
23
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
36
-233
 
Martin Trunz
Szwajcaria
36
-233
25
Roberto Cecon
Włochy
32
-237
26
Magne Johansen
Norwegia
27
-242
27
Oeyvind Berg
Norwegia
26
-243
 
Risto Laakonen
Finlandia
26
-243
29
Stefan Horngacher
Austria
24
-245
 
Alexander Pointner
Austria
24
-245
 
Masahiko Harada
Japonia
24
-245
32
Ralf Gebstedt
Niemcy
23
-246
33
Didier Mollard
Francja
22
-247
34
Espen Bredesen
Norwegia
20
-249
35
Steve Delaup
Francja
19
-250
36
Dionis Vodnev
Wspólnota Niepodległych Państw
18
-251
37
Jens Weissflog
Niemcy
16
-253
 
Matjaz Zupan
Słowenia
16
-253
39
Raimo Ylipulli
Finlandia
14
-255
40
Kenji Suda
Japonia
13
-256
41
Dieter Thoma
Niemcy
10
-259
 
Marc Noelke
Niemcy
10
-259
43
Heiko Hunger
Niemcy
9
-260
44
Michail Esin
Wspólnota Niepodległych Państw
8
-261
45
Lasse Ottesen
Norwegia
7
-262
 
Vaesa Hakala
Finlandia
7
-262
47
Andreas Scherer
Niemcy
6
-263
48
Ole Gunnar Fidjestoel
Norwegia
4
-265
 
Rune Olijnyk
Norwegia
4
-265
 
Jan Boklöv
Szwecja
4
-265
 
Mika Laitinen
Finlandia
4
-265
 
Werner Schuster
Austria
4
-265
 
Nicolas Jean-Prost
Francja
4
-265
54
Akira Sato
Japonia
2
-267
 
Motoyasu Takeuchi
Japonia
2
-267

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
1073
 
2
Finlandia
Finlandia
401
-672
3
Czechy
Czechy
306
-767
4
Szwajcaria
Szwajcaria
219
-854
5
Szwecja
Szwecja
193
-880
6
Japonia
Japonia
156
-917
7
Słowenia
Słowenia
140
-933
8
Niemcy
Niemcy
125
-948
9
Norwegia
Norwegia
88
-985
10
Włochy
Włochy
87
-986
11
USA
USA
48
-1025
12
Francja
Francja
45
-1028
13
Wspólnota Niepodległych Państw
Wspólnota Niepodległych Państw
26
-1047


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
Zwycięzca: Werner Rathmayr (Austria)
Zwycięzca: Werner Rathmayr (Austria)
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Werner Rathmayr (Austria)
Zwycięzca: Werner Rathmayr (Austria)
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
Zwycięzca: Heinz Kuttin (Austria)
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
07:45
CoC Erzurum
08:00
P¦k Zao
08:30
CoC-K Planica
09:00
P¦k Zao
09:00
CoC Erzurum
09:15
CoC-K Planica
10:00
CoC-K Planica
12:30
FIS Cup Planica
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Planica
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich