Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Toni Nieminen
Finlandia
269
 
2
Werner Rathmayr
Austria
229
-40
3
Andreas Felder
Austria
218
-51
4
Ernst Vettori
Austria
205
-64
5
Stefan Zuend
Szwajcaria
147
-122
6
Mikael Martinsson
Szwecja
132
-137
7
Frantisek Jez
Czechy
127
-142
8
Andreas Goldberger
Austria
123
-146
9
Noriaki Kasai
Japonia
115
-154
10
Martin Höllwarth
Austria
112
-157
11
Heinz Kuttin
Austria
92
-177
12
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
81
-188
13
Franci Petek
Słowenia
72
-197
14
Jaroslav Sakala
Czechy
67
-202
15
Jiri Parma
Czechy
66
-203
16
Staffan Taellberg
Szwecja
57
-212
17
Ivan Lunardi
Włochy
55
-214
18
Sarno Gostisa
Słowenia
52
-217
19
Christof Duffner
Niemcy
51
-218
20
Jim Holland
USA
48
-221
21
Tomas Goder
Czechy
46
-223
22
Werner Haim
Austria
42
-227
23
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
36
-233
 
Martin Trunz
Szwajcaria
36
-233
25
Roberto Cecon
Włochy
32
-237
26
Magne Johansen
Norwegia
27
-242
27
Oeyvind Berg
Norwegia
26
-243
 
Risto Laakonen
Finlandia
26
-243
29
Stefan Horngacher
Austria
24
-245
 
Alexander Pointner
Austria
24
-245
 
Masahiko Harada
Japonia
24
-245
32
Ralf Gebstedt
Niemcy
23
-246
33
Didier Mollard
Francja
22
-247
34
Espen Bredesen
Norwegia
20
-249
35
Steve Delaup
Francja
19
-250
36
Dionis Vodnev
Wspólnota Niepodległych Państw
18
-251
37
Jens Weissflog
Niemcy
16
-253
 
Matjaz Zupan
Słowenia
16
-253
39
Raimo Ylipulli
Finlandia
14
-255
40
Kenji Suda
Japonia
13
-256
41
Dieter Thoma
Niemcy
10
-259
 
Marc Noelke
Niemcy
10
-259
43
Heiko Hunger
Niemcy
9
-260
44
Michail Esin
Wspólnota Niepodległych Państw
8
-261
45
Lasse Ottesen
Norwegia
7
-262
 
Vaesa Hakala
Finlandia
7
-262
47
Andreas Scherer
Niemcy
6
-263
48
Ole Gunnar Fidjestoel
Norwegia
4
-265
 
Rune Olijnyk
Norwegia
4
-265
 
Jan Boklöv
Szwecja
4
-265
 
Mika Laitinen
Finlandia
4
-265
 
Werner Schuster
Austria
4
-265
 
Nicolas Jean-Prost
Francja
4
-265
54
Akira Sato
Japonia
2
-267
 
Motoyasu Takeuchi
Japonia
2
-267

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
1073
 
2
Finlandia
Finlandia
401
-672
3
Czechy
Czechy
306
-767
4
Szwajcaria
Szwajcaria
219
-854
5
Szwecja
Szwecja
193
-880
6
Japonia
Japonia
156
-917
7
Słowenia
Słowenia
140
-933
8
Niemcy
Niemcy
125
-948
9
Norwegia
Norwegia
88
-985
10
Włochy
Włochy
87
-986
11
USA
USA
48
-1025
12
Francja
Francja
45
-1028
13
Wspólnota Niepodległych Państw
Wspólnota Niepodległych Państw
26
-1047


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
Zwycięzca: Werner Rathmayr (Austria)
Zwycięzca: Werner Rathmayr (Austria)
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Werner Rathmayr (Austria)
Zwycięzca: Werner Rathmayr (Austria)
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
Zwycięzca: Heinz Kuttin (Austria)
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andre Fredheim
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich