Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Andreas Felder
Austria
260
 
2
Stefan Zuend
Szwajcaria
206
-54
3
Dieter Thoma
RFN
201
-59
4
Stefan Horngacher
Austria
179
-81
5
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
158
-102
 
Mikael Martinsson
Szwecja
158
-102
7
Heinz Kuttin
Austria
148
-112
8
Jens Weissflog
NRD
141
-119
9
Ernst Vettori
Austria
139
-121
10
Andre Kiesewetter
RFN
134
-126
11
Franci Petek
Jugosławia
132
-128
12
Staffan Taellberg
Szwecja
103
-157
13
Werner Haim
Austria
89
-171
14
Ralf Gebstedt
NRD
73
-187
15
Raimo Ylipulli
Finlandia
67
-193
16
Christof Duffner
RFN
54
-206
17
Rune Olijnyk
Norwegia
53
-207
18
Risto Laakonen
Finlandia
52
-208
19
Pavel Ploc
Czechosłowacja
49
-211
20
Frantisek Jez
Czechosłowacja
48
-212
21
Josef Heumann
RFN
47
-213
22
Oeyvind Berg
Norwegia
46
-214
23
Andrej Vervejkin
ZSRR
37
-223
24
Vaesa Hakala
Finlandia
36
-224
25
Anssi Nieminen
Finlandia
34
-226
26
Ladislav Dluhos
Czechosłowacja
32
-228
27
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
31
-229
28
Klaus Huber
Austria
25
-235
29
Jiri Parma
Czechosłowacja
24
-236
30
Heiko Hunger
NRD
23
-237
31
Horst Bulau
Kanada
21
-239
32
Andrej Werwejkin
ZSRR
20
-240
33
Andreas Bauer
RFN
19
-241
34
Per-Inge Taellberg
Szwecja
18
-242
35
Takuya Takeuchi
Japonia
17
-243
 
Kazuhiro Higashi
Japonia
17
-243
 
Espen Bredesen
Norwegia
17
-243
38
Jaroslav Sakala
Czechosłowacja
16
-244
 
Andreas Goldberger
Austria
16
-244
40
Andreas Rauschmeier
Austria
15
-245
41
Ole Gunnar Fidjestoel
Norwegia
14
-246
42
Roberto Cecon
Włochy
13
-247
43
Goran Janus
Jugosławia
12
-248
44
Werner Schuster
Austria
10
-250
45
Primoz Ulaga
Jugosławia
9
-251
 
Miran Tepes
Jugosławia
9
-251
 
Ivo Pertile
Włochy
9
-251
48
Ron Richards
Kanada
8
-252
 
Jon-Inge Kjorum
Norwegia
8
-252
50
Alexander Pointner
Austria
4
-256
51
Jan Boklöv
Szwecja
2
-258
 
Lasse Ottesen
Norwegia
2
-258
53
Franz Neulaendtner
Austria
1
-259

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
886
 
2
RFN
RFN
455
-431
3
Finlandia
Finlandia
347
-539
4
Szwecja
Szwecja
281
-605
5
Szwajcaria
Szwajcaria
237
-649
 
NRD
NRD
237
-649
7
Czechosłowacja
Czechosłowacja
169
-717
8
Jugosławia
Jugosławia
162
-724
9
Norwegia
Norwegia
140
-746
10
ZSRR
ZSRR
57
-829
11
Japonia
Japonia
34
-852
12
Kanada
Kanada
29
-857
13
Włochy
Włochy
22
-864


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Andre Kiesewetter (RFN)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Andre Kiesewetter (RFN)
Zwycięzca: Dieter Thoma (RFN)
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
Zwycięzcy: Jens Weissflog (NRD) / Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Dieter Thoma (RFN)
Zwycięzca: Stefan Zuend (Szwajcaria)
Zwycięzca: Stefan Horngacher (Austria)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Stefan Zuend (Szwajcaria)
Zwycięzca: Mikael Martinsson (Szwecja)
Zwycięzca: Heinz Kuttin (Austria)
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
Zwycięzca: Staffan Taellberg (Szwecja)
Zwycięzca: Ralf Gebstedt (NRD)
Zwycięzca: Stefan Zuend (Szwajcaria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich