Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Jan Boklöv
Szwecja
249
 
2
Jens Weissflog
NRD
192
-57
3
Dieter Thoma
RFN
166
-83
4
Ole Gunnar Fidjestoel
Norwegia
146
-103
5
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
136
-113
6
Jon-Inge Kjorum
Norwegia
132
-117
 
Risto Laakonen
Finlandia
132
-117
8
Ernst Vettori
Austria
125
-124
9
Matti Nykänen
Finlandia
106
-143
10
Josef Heumann
RFN
85
-164
11
Mike Holland
USA
81
-168
12
Ladislav Dluhos
Czechosłowacja
79
-170
13
Roberto Cecon
Włochy
58
-191
14
Andreas Felder
Austria
56
-193
15
Jiri Parma
Czechosłowacja
54
-195
16
Vegard Opaas
Norwegia
51
-198
17
Franz Neulaendtner
Austria
50
-199
18
Jari Puikkonen
Finlandia
45
-204
19
Pavel Ploc
Czechosłowacja
42
-207
20
Thomas Klauser
RFN
41
-208
 
Pekka Suorsa
Finlandia
41
-208
 
Kent Johanssen
Norwegia
41
-208
23
Werner Haim
Austria
39
-210
 
Andreas Bauer
RFN
39
-210
25
Erik Johnsen
Norwegia
37
-212
 
Martin Svagerko
Czechosłowacja
37
-212
27
Class Brade Braaten
Norwegia
36
-213
28
Heiko Hunger
NRD
32
-217
29
Jiri Malec
Czechosłowacja
29
-220
 
Ingo Zuechner
NRD
29
-220
31
Guenther Stranner
Austria
28
-221
32
Rajko Lotric
Jugosławia
26
-223
33
Matjaz Zupan
Jugosławia
24
-225
34
Jan Kowal
Polska
22
-227
35
Magne Johansen
Norwegia
21
-228
 
Matjaz Debelak
Jugosławia
21
-228
37
Virginio Lunardi
Włochy
19
-230
 
Andreas Rauschmeier
Austria
19
-230
39
Heinz Kuttin
Austria
18
-231
40
Janez Debelak
Jugosławia
16
-233
41
Primoz Ulaga
Jugosławia
13
-236
 
Miran Tepes
Jugosławia
13
-236
43
Christian Hauswirth
Szwajcaria
11
-238
44
Michail Essin
ZSRR
10
-239
 
Ole Christian Eidhammer
Norwegia
10
-239
46
Ron Richards
Kanada
9
-240
 
Pascal Raymond
Szwajcaria
9
-240
 
Antonio Lacedelli
Włochy
9
-240
 
Ingo Lesser
NRD
9
-240
50
Mikael Martinsson
Szwecja
8
-241
 
Rolf Schilli
RFN
8
-241
52
Christoph Lehmann
Szwajcaria
7
-242
 
Vladimir Podzimek
Czechosłowacja
7
-242
 
Franz Wiegele
Austria
7
-242
 
Akira Higashi
Japonia
7
-242
 
Jaroslav Sakala
Czechosłowacja
7
-242
57
Pavel Kustov
ZSRR
6
-243
 
Werner Schuster
Austria
6
-243
 
Staffan Taellberg
Szwecja
6
-243
60
Juri Golowtschikov
ZSRR
5
-244
61
Sandro Sambugaro
Włochy
4
-245
 
Miroslav Danek
Czechosłowacja
4
-245
 
Miroslav Polak
Czechosłowacja
4
-245
64
Manabu Nikaido
Japonia
2
-247
 
Vladimir Breitschev
Bułgaria
2
-247
 
Didier Mollard
Francja
2
-247
67
Ulf Findeisen
NRD
1
-248
 
Shinichi Tanaka
Japonia
1
-248

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Norwegia
Norwegia
474
 
2
Finlandia
Finlandia
460
-14
3
Austria
Austria
348
-126
4
RFN
RFN
339
-135
5
Czechosłowacja
Czechosłowacja
263
-211
 
Szwecja
Szwecja
263
-211
 
NRD
NRD
263
-211
8
Jugosławia
Jugosławia
113
-361
9
Włochy
Włochy
90
-384
10
USA
USA
81
-393
11
Szwajcaria
Szwajcaria
27
-447
12
Polska
Polska
22
-452
13
ZSRR
ZSRR
21
-453
14
Japonia
Japonia
10
-464
15
Kanada
Kanada
9
-465
16
Francja
Francja
2
-472
 
Bułgaria
Bułgaria
2
-472


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Dieter Thoma (RFN)
Zwycięzca: Risto Laakonen (Finlandia)
Zwycięzca: Jan Boklöv (Szwecja)
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Jan Boklöv (Szwecja)
Zwycięzca: Dieter Thoma (RFN)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Jan Boklöv (Szwecja)
Zwycięzca: Mike Holland (USA)
Zwycięzcy: Pavel Ploc (Czechosłowacja) / Jon-Inge Kjorum (Norwegia)
Zwycięzca: Jan Boklöv (Szwecja)
Zwycięzca: Ole Gunnar Fidjestoel (Norwegia)
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
Zwycięzca: Jan Boklöv (Szwecja)
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
Zwycięzca: Ole Gunnar Fidjestoel (Norwegia)
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich