Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 15:00
Erzurum HS-140
(CoC)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Matti Nykänen
Finlandia
313
 
2
Pavel Ploc
Czechosłowacja
204
-109
3
Jiri Parma
Czechosłowacja
136
-177
4
Primoz Ulaga
Jugosławia
127
-186
5
Ernst Vettori
Austria
124
-189
6
Jens Weissflog
NRD
111
-202
7
Miran Tepes
Jugosławia
108
-205
8
Erik Johnsen
Norwegia
106
-207
9
Ole Gunnar Fidjestoel
Norwegia
86
-227
10
Jan Boklöv
Szwecja
64
-249
11
Andreas Bauer
RFN
61
-252
12
Vegard Opaas
Norwegia
60
-253
 
Staffan Taellberg
Szwecja
60
-253
14
Ole Christian Eidhammer
Norwegia
57
-256
15
Dieter Thoma
RFN
56
-257
16
Jon-Inge Kjorum
Norwegia
53
-260
17
Josef Heumann
RFN
44
-269
18
Franz Wiegele
Austria
43
-270
 
Andreas Felder
Austria
43
-270
20
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
41
-272
21
Rajko Lotric
Jugosławia
40
-273
 
Jari Puikkonen
Finlandia
40
-273
23
Christian Hauswirth
Szwajcaria
39
-274
24
Martin Svagerko
Czechosłowacja
33
-280
 
Ladislav Dluhos
Czechosłowacja
33
-280
26
Heinz Kuttin
Austria
32
-281
27
Tuomo Ylipulli
Finlandia
30
-283
 
Werner Schuster
Austria
30
-283
 
Hroar Stjerner
Norwegia
30
-283
30
Mike Holland
USA
29
-284
31
Horst Bulau
Kanada
28
-285
32
Heikki Ylipulli
Finlandia
26
-287
 
Remo Lederer
NRD
26
-287
34
Oliver Strohmaier
Austria
25
-288
 
Pekka Suorsa
Finlandia
25
-288
 
Guenther Stranner
Austria
25
-288
37
Jiri Malec
Czechosłowacja
24
-289
38
Kai Nokelainen
Finlandia
22
-291
39
Matjaz Debelak
Jugosławia
21
-292
40
Didier Mollard
Francja
20
-293
 
Fabrice Piazzini
Szwajcaria
20
-293
42
Steve Collins
Kanada
18
-295
43
Jouni Johansen
Finlandia
17
-296
44
Magnus Aastroem
Szwecja
15
-298
 
Todd Gillmann
Kanada
15
-298
46
Thomas Klauser
RFN
14
-299
47
Risto Laakonen
Finlandia
13
-300
48
Christoph Lehmann
Szwajcaria
12
-301
 
Per-Inge Taellberg
Szwecja
12
-301
50
Virginio Lunardi
Włochy
11
-302
 
Werner Haim
Austria
11
-302
52
Roberto Cecon
Włochy
10
-303
 
Robert Kopac
Jugosławia
10
-303
54
Mikael Martinsson
Szwecja
9
-304
55
Sandro Sambugaro
Włochy
8
-305
 
Anssi Nieminen
Finlandia
8
-305
 
Heiko Hunger
NRD
8
-305
 
Jan Henrik Troen
Norwegia
8
-305
59
Ron Richards
Kanada
7
-306
 
Class Brade Braaten
Norwegia
7
-306
 
Ulf Findeisen
NRD
7
-306
 
Piotr Fijas
Polska
7
-306
63
Gerard Balanche
Szwajcaria
6
-307
64
Katsushi Tao
Japonia
5
-308
 
Anders Daun
Szwecja
5
-308
 
Peter Rohwein
RFN
5
-308
 
Andrej Werwejkin
ZSRR
5
-308
 
Vaesa Hakala
Finlandia
5
-308
69
Mark Konopacke
USA
4
-309
 
Thomas Dolar
Jugosławia
4
-309
71
Vladimir Breitschev
Bułgaria
2
-311
 
Steinar Braaten
Norwegia
2
-311
 
Halvor Persson
Norwegia
2
-311
74
Kimmo Kylmaeaho
Finlandia
1
-312
 
Zbigniew Klimowski
Polska
1
-312
 
Udo Okraffka
NRD
1
-312

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Finlandia
Finlandia
541
 
2
Czechosłowacja
Czechosłowacja
430
-111
3
Norwegia
Norwegia
411
-130
4
Austria
Austria
333
-208
5
Jugosławia
Jugosławia
310
-231
6
RFN
RFN
180
-361
7
Szwecja
Szwecja
165
-376
8
NRD
NRD
153
-388
9
Szwajcaria
Szwajcaria
77
-464
10
Kanada
Kanada
68
-473
11
USA
USA
33
-508
12
Włochy
Włochy
29
-512
13
Francja
Francja
20
-521
14
Polska
Polska
8
-533
15
Japonia
Japonia
5
-536
 
ZSRR
ZSRR
5
-536
17
Bułgaria
Bułgaria
2
-539


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Erik Johnsen (Norwegia)
Zwycięzca: Erik Johnsen (Norwegia)
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
07:45
CoC Erzurum
08:00
P¦k Zao
08:30
CoC-K Planica
09:00
P¦k Zao
09:00
CoC Erzurum
09:15
CoC-K Planica
10:00
CoC-K Planica
12:30
FIS Cup Planica
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Planica
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich