Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Vegard Opaas
Norwegia
228
 
2
Ernst Vettori
Austria
210
-18
3
Andreas Felder
Austria
177
-51
4
Hroar Stjerner
Norwegia
175
-53
5
Miran Tepes
Jugosławia
158
-70
6
Primoz Ulaga
Jugosławia
137
-91
7
Matti Nykänen
Finlandia
133
-95
8
Jiri Parma
Czechosłowacja
132
-96
9
Ole Gunnar Fidjestoel
Norwegia
131
-97
10
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
124
-104
11
Jens Weissflog
NRD
103
-125
12
Ulf Findeisen
NRD
97
-131
13
Thomas Klauser
RFN
86
-142
14
Andreas Bauer
RFN
79
-149
15
Tuomo Ylipulli
Finlandia
74
-154
16
Jukka Kalso
Finlandia
62
-166
17
Pekka Suorsa
Finlandia
49
-179
18
Risto Laakonen
Finlandia
38
-190
19
Heikki Ylipulli
Finlandia
37
-191
20
Matjaz Debelak
Jugosławia
33
-195
21
Steinar Braaten
Norwegia
32
-196
 
Oliver Strohmaier
Austria
32
-196
23
Matjaz Zupan
Jugosławia
31
-197
 
Vladimir Podzimek
Czechosłowacja
31
-197
25
Akira Sato
Japonia
29
-199
26
Shinichi Tanaka
Japonia
28
-200
27
Gerard Balanche
Szwajcaria
27
-201
 
Bohumil Vacek
Czechosłowacja
27
-201
29
Martin Svagerko
Czechosłowacja
25
-203
 
Hiro Shima
Japonia
25
-203
31
Piotr Fijas
Polska
24
-204
32
Christian Hauswirth
Szwajcaria
22
-206
 
Olav Hansson
Norwegia
22
-206
34
Fabrice Piazzini
Szwajcaria
21
-207
 
Mike Holland
USA
21
-207
36
Guenther Stranner
Austria
20
-208
37
Staale Fijorden
Norwegia
17
-211
 
Masaru Nagaoka
Japonia
17
-211
39
Trond Joeran Pedersen
Norwegia
15
-213
 
Pavel Ploc
Czechosłowacja
15
-213
 
Didier Mollard
Francja
15
-213
 
Pascal Raymond
Szwajcaria
15
-213
43
Frederic Berger
Francja
14
-214
44
Takayuki Sasaki
Japonia
13
-215
45
Jan Boklöv
Szwecja
12
-216
46
Franz Wiegele
Austria
11
-217
47
Horst Bulau
Kanada
10
-218
 
Ladislav Dluhos
Czechosłowacja
10
-218
49
Janez Debelak
Jugosławia
9
-219
 
Jari Puikkonen
Finlandia
9
-219
 
Kai Nokelainen
Finlandia
9
-219
 
Miran Teplaakko
Jugosławia
9
-219
 
Peter Rohwein
RFN
9
-219
 
Chiharu Nishikata
Japonia
9
-219
55
Franz Neulaendtner
Austria
8
-220
 
Antonio Lacedelli
Włochy
8
-220
 
Remo Lederer
NRD
8
-220
58
Jon-Inge Kjorum
Norwegia
7
-221
 
Harald Rodlauer
Austria
7
-221
 
Sandro Sambugaro
Włochy
7
-221
61
Per-Inge Taellberg
Szwecja
6
-222
 
Naoto Ito
Japonia
6
-222
 
Raimund Litschko
NRD
6
-222
64
Jinya Nishikata
Japonia
5
-223
 
Josef Heumann
RFN
5
-223
 
Mika Kojonkoski
Finlandia
5
-223
 
Class Brade Braaten
Norwegia
5
-223
 
Wolfgang Steiert
RFN
5
-223
 
Janez Stirn
Jugosławia
5
-223
 
Ole Christian Eidhammer
Norwegia
5
-223
71
Richard Schallert
Austria
4
-224
 
Christoph Mueller
Austria
4
-224
 
Michail Essin
ZSRR
4
-224
 
Raimund Resch
Austria
4
-224
 
Ingo Lesser
NRD
4
-224
 
Thomas Kindlimann
Szwajcaria
4
-224
77
Andrej Vervejkin
ZSRR
3
-225
 
Lorenz Wegscheider
RFN
3
-225
79
Valerji Karetnikov
ZSRR
2
-226
 
Rajko Lotric
Jugosławia
2
-226
 
Rolf Schilli
RFN
2
-226
 
Zane Palmer
USA
2
-226
 
Jan Kowal
Polska
2
-226
 
Bernat Sola
Hiszpania
2
-226
 
Jouni Johansen
Finlandia
2
-226
86
Erik Johnsen
Norwegia
1
-227
 
Masahiko Harada
Japonia
1
-227
 
Aleksandr Taranov
ZSRR
1
-227
 
Terumi Hasjimoto
Japonia
1
-227
 
Virginio Lunardi
Włochy
1
-227

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Norwegia
Norwegia
638
 
2
Finlandia
Finlandia
542
-96
3
Austria
Austria
477
-161
4
Jugosławia
Jugosławia
384
-254
5
Czechosłowacja
Czechosłowacja
240
-398
6
NRD
NRD
218
-420
7
RFN
RFN
189
-449
8
Japonia
Japonia
134
-504
9
Szwajcaria
Szwajcaria
89
-549
10
Francja
Francja
29
-609
11
Polska
Polska
26
-612
12
USA
USA
23
-615
13
Szwecja
Szwecja
18
-620
14
Włochy
Włochy
16
-622
15
ZSRR
ZSRR
10
-628
 
Kanada
Kanada
10
-628
17
Hiszpania
Hiszpania
2
-636


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
Zwycięzca: Martin Svagerko (Czechosłowacja)
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
Zwycięzca: Andreas Bauer (RFN)
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
Zwycięzca: Tuomo Ylipulli (Finlandia)
Zwycięzca: Ulf Findeisen (NRD)
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
Zwycięzca: Akira Sato (Japonia)
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Ari-Pekka Nikkola (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Ole Gunnar Fidjestoel (Norwegia)
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Simon Ammann
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich