Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet druż.)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Ernst Vettori
Austria
335
 
2
Matti Nykänen
Finlandia
325
-10
3
Primoz Ulaga
Jugosławia
191
-144
4
Andreas Felder
Austria
185
-150
5
Pekka Suorsa
Finlandia
177
-158
6
Franz Neulaendtner
Austria
164
-171
7
Jiri Parma
Czechosłowacja
159
-176
8
Vegard Opaas
Norwegia
158
-177
9
Rolf Age Berg
Norwegia
154
-181
10
Miran Tepes
Jugosławia
114
-221
 
Piotr Fijas
Polska
114
-221
12
Horst Bulau
Kanada
112
-223
13
Ladislav Dluhos
Czechosłowacja
101
-234
14
Jari Puikkonen
Finlandia
94
-241
15
Pavel Ploc
Czechosłowacja
88
-247
16
Jens Weissflog
NRD
85
-250
17
Ulf Findeisen
NRD
84
-251
18
Hroar Stjerner
Norwegia
75
-260
19
Ole Gunnar Fidjestoel
Norwegia
53
-282
20
Steve Collins
Kanada
34
-301
 
Jukka Kalso
Finlandia
34
-301
22
Peter Rohwein
RFN
30
-305
23
Masahiro Akimoto
Japonia
28
-307
24
Martin Svagerko
Czechosłowacja
27
-308
25
Antonio Lacedelli
Włochy
26
-309
26
Rick Newborn
USA
25
-310
 
Trond Joeran Pedersen
Norwegia
25
-310
 
Anssi Nieminen
Finlandia
25
-310
29
Mike Holland
USA
24
-311
30
Bohumil Vacek
Czechosłowacja
23
-312
 
Didier Mollard
Francja
23
-312
32
Franz Wiegele
Austria
22
-313
33
Valerji Karetnikov
ZSRR
19
-316
 
Tuomo Ylipulli
Finlandia
19
-316
35
Ole Christian Eidhammer
Norwegia
18
-317
36
Jan Henrik Troen
Norwegia
16
-319
 
Klaus Ostwald
NRD
16
-319
38
Ingo Lesser
NRD
15
-320
 
Frederic Berger
Francja
15
-320
 
Wolfgang Steiert
RFN
15
-320
 
Olav Hansson
Norwegia
15
-320
42
Horger Freitag
NRD
14
-321
 
Andreas Bauer
RFN
14
-321
44
Pentti Kokkonen
Finlandia
13
-322
 
Zane Palmer
USA
13
-322
46
Guenther Stranner
Austria
12
-323
47
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
11
-324
48
Janusz Malik
Polska
9
-326
 
Matjaz Debelak
Jugosławia
9
-326
50
Hiro Shima
Japonia
8
-327
 
Mika Kojonkoski
Finlandia
8
-327
 
Risto Laakonen
Finlandia
8
-327
 
Thomas Klauser
RFN
8
-327
 
Richard Schallert
Austria
8
-327
55
Halvor Persson
Norwegia
7
-328
 
Ole Bremseth
Norwegia
7
-328
57
Per-Inge Taellberg
Szwecja
6
-329
58
Dieter Thoma
RFN
5
-330
59
Mark Konopacke
USA
4
-331
 
Markku Pusenius
Finlandia
4
-331
 
Adolf Hirner
Austria
4
-331
 
Sandro Sambugaro
Włochy
4
-331
 
Jan Kowal
Polska
4
-331
 
Frank Sauerbrey
NRD
4
-331
65
Miroslav Slusny
Czechosłowacja
3
-332
 
Chiharu Nishikata
Japonia
3
-332
 
Jon-Inge Kjorum
Norwegia
3
-332
68
Peter Lesser
NRD
2
-333
 
Raimo Ylipulli
Finlandia
2
-333
 
Roger Ruud
Norwegia
2
-333
71
Rajko Lotric
Jugosławia
1
-334
 
Andrej Vervejkin
ZSRR
1
-334
 
Janez Debelak
Jugosławia
1
-334

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
730
 
2
Finlandia
Finlandia
720
-10
3
Norwegia
Norwegia
533
-197
4
Czechosłowacja
Czechosłowacja
401
-329
5
Jugosławia
Jugosławia
316
-414
6
NRD
NRD
220
-510
7
Kanada
Kanada
146
-584
8
Polska
Polska
127
-603
9
RFN
RFN
72
-658
10
USA
USA
66
-664
11
Japonia
Japonia
39
-691
12
Francja
Francja
38
-692
13
Włochy
Włochy
30
-700
14
ZSRR
ZSRR
20
-710
15
Szwecja
Szwecja
6
-724


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
Zwycięzca: Franz Neulaendtner (Austria)
Zwycięzca: Pekka Suorsa (Finlandia)
Zwycięzca: Pekka Suorsa (Finlandia)
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
Zwycięzca: Jari Puikkonen (Finlandia)
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Piotr Fijas (Polska)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzcy: Ulf Findeisen (NRD) / Ernst Vettori (Austria)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Rolf Age Berg (Norwegia)
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
09:15
CoC-K Planica
seria próbna
10:00
CoC-K Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich