Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Ernst Vettori
Austria
335
 
2
Matti Nykänen
Finlandia
325
-10
3
Primoz Ulaga
Jugosławia
191
-144
4
Andreas Felder
Austria
185
-150
5
Pekka Suorsa
Finlandia
177
-158
6
Franz Neulaendtner
Austria
164
-171
7
Jiri Parma
Czechosłowacja
159
-176
8
Vegard Opaas
Norwegia
158
-177
9
Rolf Age Berg
Norwegia
154
-181
10
Piotr Fijas
Polska
114
-221
 
Miran Tepes
Jugosławia
114
-221
12
Horst Bulau
Kanada
112
-223
13
Ladislav Dluhos
Czechosłowacja
101
-234
14
Jari Puikkonen
Finlandia
94
-241
15
Pavel Ploc
Czechosłowacja
88
-247
16
Jens Weissflog
NRD
85
-250
17
Ulf Findeisen
NRD
84
-251
18
Hroar Stjerner
Norwegia
75
-260
19
Ole Gunnar Fidjestoel
Norwegia
53
-282
20
Jukka Kalso
Finlandia
34
-301
 
Steve Collins
Kanada
34
-301
22
Peter Rohwein
RFN
30
-305
23
Masahiro Akimoto
Japonia
28
-307
24
Martin Svagerko
Czechosłowacja
27
-308
25
Antonio Lacedelli
Włochy
26
-309
26
Rick Newborn
USA
25
-310
 
Trond Joeran Pedersen
Norwegia
25
-310
 
Anssi Nieminen
Finlandia
25
-310
29
Mike Holland
USA
24
-311
30
Didier Mollard
Francja
23
-312
 
Bohumil Vacek
Czechosłowacja
23
-312
32
Franz Wiegele
Austria
22
-313
33
Tuomo Ylipulli
Finlandia
19
-316
 
Valerji Karetnikov
ZSRR
19
-316
35
Ole Christian Eidhammer
Norwegia
18
-317
36
Jan Henrik Troen
Norwegia
16
-319
 
Klaus Ostwald
NRD
16
-319
38
Wolfgang Steiert
RFN
15
-320
 
Olav Hansson
Norwegia
15
-320
 
Ingo Lesser
NRD
15
-320
 
Frederic Berger
Francja
15
-320
42
Andreas Bauer
RFN
14
-321
 
Horger Freitag
NRD
14
-321
44
Pentti Kokkonen
Finlandia
13
-322
 
Zane Palmer
USA
13
-322
46
Guenther Stranner
Austria
12
-323
47
Ari-Pekka Nikkola
Finlandia
11
-324
48
Matjaz Debelak
Jugosławia
9
-326
 
Janusz Malik
Polska
9
-326
50
Mika Kojonkoski
Finlandia
8
-327
 
Risto Laakonen
Finlandia
8
-327
 
Thomas Klauser
RFN
8
-327
 
Richard Schallert
Austria
8
-327
 
Hiro Shima
Japonia
8
-327
55
Ole Bremseth
Norwegia
7
-328
 
Halvor Persson
Norwegia
7
-328
57
Per-Inge Taellberg
Szwecja
6
-329
58
Dieter Thoma
RFN
5
-330
59
Adolf Hirner
Austria
4
-331
 
Sandro Sambugaro
Włochy
4
-331
 
Jan Kowal
Polska
4
-331
 
Frank Sauerbrey
NRD
4
-331
 
Mark Konopacke
USA
4
-331
 
Markku Pusenius
Finlandia
4
-331
65
Chiharu Nishikata
Japonia
3
-332
 
Jon-Inge Kjorum
Norwegia
3
-332
 
Miroslav Slusny
Czechosłowacja
3
-332
68
Raimo Ylipulli
Finlandia
2
-333
 
Roger Ruud
Norwegia
2
-333
 
Peter Lesser
NRD
2
-333
71
Rajko Lotric
Jugosławia
1
-334
 
Andrej Vervejkin
ZSRR
1
-334
 
Janez Debelak
Jugosławia
1
-334

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
730
 
2
Finlandia
Finlandia
720
-10
3
Norwegia
Norwegia
533
-197
4
Czechosłowacja
Czechosłowacja
401
-329
5
Jugosławia
Jugosławia
316
-414
6
NRD
NRD
220
-510
7
Kanada
Kanada
146
-584
8
Polska
Polska
127
-603
9
RFN
RFN
72
-658
10
USA
USA
66
-664
11
Japonia
Japonia
39
-691
12
Francja
Francja
38
-692
13
Włochy
Włochy
30
-700
14
ZSRR
ZSRR
20
-710
15
Szwecja
Szwecja
6
-724


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
Zwycięzca: Franz Neulaendtner (Austria)
Zwycięzca: Pekka Suorsa (Finlandia)
Zwycięzca: Pekka Suorsa (Finlandia)
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
Zwycięzca: Jari Puikkonen (Finlandia)
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Piotr Fijas (Polska)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzcy: Ulf Findeisen (NRD) / Ernst Vettori (Austria)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Rolf Age Berg (Norwegia)
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Gerald Wambacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich