Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Matti Nykänen
Finlandia
219
 
2
Andreas Felder
Austria
198
-21
3
Ernst Vettori
Austria
176
-43
4
Jens Weissflog
NRD
151
-68
5
Jiri Parma
Czechosłowacja
137
-82
6
Jari Puikkonen
Finlandia
125
-94
7
Pavel Ploc
Czechosłowacja
117
-102
8
Masahiro Akimoto
Japonia
89
-130
9
Per Bergerud
Norwegia
88
-131
10
Mike Holland
USA
87
-132
11
Miran Tepes
Jugosławia
86
-133
12
Klaus Ostwald
NRD
85
-134
13
Hroar Stjerner
Norwegia
71
-148
14
Piotr Fijas
Polska
68
-151
15
Pentti Kokkonen
Finlandia
60
-159
16
Ole Gunnar Fidjestoel
Norwegia
58
-161
17
Rolf Age Berg
Norwegia
49
-170
18
Halvor Persson
Norwegia
47
-172
19
Horst Bulau
Kanada
38
-181
20
Thomas Klauser
RFN
37
-182
21
Richard Schallert
Austria
35
-184
 
Ladislav Dluhos
Czechosłowacja
35
-184
23
Roger Ruud
Norwegia
34
-185
 
Tuomo Ylipulli
Finlandia
34
-185
25
Franz Wiegele
Austria
31
-188
26
Miroslav Polak
Czechosłowacja
29
-190
27
Steve Collins
Kanada
28
-191
 
Raimund Resch
Austria
28
-191
29
Jukka Kalso
Finlandia
27
-192
30
Vegard Opaas
Norwegia
25
-194
31
Manfred Deckert
NRD
24
-195
32
Andreas Bauer
RFN
21
-198
 
Franz Neulaendtner
Austria
21
-198
34
Armin Kogler
Austria
20
-199
 
Reed Zuehlke
USA
20
-199
 
Primoz Ulaga
Jugosławia
20
-199
37
Gerard Balanche
Szwajcaria
18
-201
38
Mark Konopacke
USA
17
-202
39
Olav Hansson
Norwegia
16
-203
40
Zane Palmer
USA
15
-204
 
Trond Joeran Pedersen
Norwegia
15
-204
 
Tadeusz Fijas
Polska
15
-204
43
Vladimir Podzimek
Czechosłowacja
12
-207
 
Steinar Braaten
Norwegia
12
-207
 
Peter Rohwein
RFN
12
-207
46
Ron Richards
Kanada
10
-209
 
Frantisek Pustka
Czechosłowacja
10
-209
 
Wolfgang Steiert
RFN
10
-209
49
Nils Stoltzlechner
USA
8
-211
 
Kimmo Kylmaeaho
Finlandia
8
-211
51
Matjas Zagar
Jugosławia
7
-212
 
Adolf Hirner
Austria
7
-212
53
Rick Newborn
USA
6
-213
 
Jeffrey Hastings
USA
6
-213
 
Martin Svagerko
Czechosłowacja
6
-213
 
Frank Sauerbrey
NRD
6
-213
57
Thomas Dolar
Jugosławia
5
-214
 
Bohumil Vacek
Czechosłowacja
5
-214
 
Ulf Findeisen
NRD
5
-214
 
Jiri Malec
Czechosłowacja
5
-214
 
Hiro Shima
Japonia
5
-214
 
David Brown
Kanada
5
-214
 
Uli Boll
RFN
5
-214
64
Gennadi Prokopenko
ZSRR
4
-215
 
Laszlo Fischer
Węgry
4
-215
66
Fabrice Berger
Francja
3
-216
 
Fabrice Piazzini
Szwajcaria
3
-216
 
Lorenz Wegscheider
RFN
3
-216
 
Gerard Colin
Francja
3
-216
70
Pascal Raymond
Szwajcaria
2
-217
 
Milan Cahlik
Czechosłowacja
2
-217
 
Mika Kojonkoski
Finlandia
2
-217
73
Dennis McGrane
USA
1
-218

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
516
 
2
Finlandia
Finlandia
475
-41
3
Norwegia
Norwegia
415
-101
4
Czechosłowacja
Czechosłowacja
358
-158
5
NRD
NRD
271
-245
6
USA
USA
160
-356
7
Jugosławia
Jugosławia
118
-398
8
Japonia
Japonia
94
-422
9
RFN
RFN
88
-428
10
Polska
Polska
83
-433
11
Kanada
Kanada
81
-435
12
Szwajcaria
Szwajcaria
23
-493
13
Francja
Francja
6
-510
14
Węgry
Węgry
4
-512
 
ZSRR
ZSRR
4
-512


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Hroar Stjerner (Norwegia)
Zwycięzca: Roger Ruud (Norwegia)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Masahiro Akimoto (Japonia)
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
Zwycięzca: Ole Gunnar Fidjestoel (Norwegia)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Jiri Parma (Czechosłowacja)
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich