odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 16:00
Oberstdorf HS-235
(M¦ loty, ind.)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Jens Weissflog
NRD
230
 
2
Matti Nykänen
Finlandia
217
-13
3
Pavel Ploc
Czechosłowacja
148
-82
4
Jeffrey Hastings
USA
123
-107
5
Jiri Parma
Czechosłowacja
122
-108
6
Primoz Ulaga
Jugosławia
120
-110
7
Klaus Ostwald
NRD
118
-112
8
Horst Bulau
Kanada
102
-128
9
Jari Puikkonen
Finlandia
101
-129
10
Vegard Opaas
Norwegia
96
-134
11
Armin Kogler
Austria
85
-145
12
Andreas Bauer
RFN
80
-150
 
Per Bergerud
Norwegia
80
-150
14
Vladimir Podzimek
Czechosłowacja
76
-154
 
Andreas Felder
Austria
76
-154
16
Pentti Kokkonen
Finlandia
64
-166
17
Piotr Fijas
Polska
57
-173
18
Adolf Hirner
Austria
56
-174
19
Ernst Vettori
Austria
45
-185
20
Veli-Matti Ahonen
Finlandia
43
-187
21
Ladislav Dluhos
Czechosłowacja
42
-188
22
Ole Gunnar Fidjestoel
Norwegia
41
-189
 
Mike Holland
USA
41
-189
24
Ole Christian Eidhammer
Norwegia
40
-190
 
Manfred Steiner
Austria
40
-190
 
Masahiro Akimoto
Japonia
40
-190
 
Rolf Age Berg
Norwegia
40
-190
28
Ulf Findeisen
NRD
39
-191
29
Horger Freitag
NRD
38
-192
30
Lido Tomasi
Włochy
37
-193
31
Richard Schallert
Austria
34
-196
32
Stefan Stannarius
NRD
32
-198
 
Hansjoerg Sumi
Szwajcaria
32
-198
34
Halvor Asphol
Norwegia
31
-199
35
Miran Tepes
Jugosławia
27
-203
36
Fritz Esser
Austria
23
-207
37
Hans Wallner
Austria
21
-209
38
Hroar Stjerner
Norwegia
20
-210
 
Markku Pusenius
Finlandia
20
-210
 
Gerard Colin
Francja
20
-210
41
Franz Wiegele
Austria
19
-211
42
Janusz Malik
Polska
18
-212
 
Peter Rohwein
RFN
18
-212
44
Steinar Braaten
Norwegia
17
-213
45
Dennis McGrane
USA
15
-215
 
Jukka Kalso
Finlandia
15
-215
 
Roger Ruud
Norwegia
15
-215
48
Fabrice Piazzini
Szwajcaria
14
-216
49
Tuomo Ylipulli
Finlandia
13
-217
 
Ron Richards
Kanada
13
-217
51
Gennadi Prokopenko
ZSRR
11
-219
52
Thomas Klauser
RFN
10
-220
 
Vidar Johanssen
Norwegia
10
-220
 
Christian Hauswirth
Szwajcaria
10
-220
 
Paul Erat
Austria
10
-220
 
Manfred Deckert
NRD
10
-220
 
Jan Jelenski
Czechosłowacja
10
-220
 
Mathias Buse
NRD
10
-220
59
Vasja Bajc
Jugosławia
8
-222
 
Landis Arnold
USA
8
-222
61
Boerge Benum
Norwegia
6
-224
 
Massimo Rigoni
Włochy
6
-224
 
Georg Waldvogel
RFN
6
-224
 
Zane Palmer
USA
6
-224
65
Satoru Matsuhashi
Japonia
5
-225
 
Thomas Dolar
Jugosławia
5
-225
67
Uli Boll
RFN
4
-226
 
David Brown
Kanada
4
-226
69
Steve Collins
Kanada
3
-227
 
Mark Konopacke
USA
3
-227
 
Hubert Neuper
Austria
3
-227
 
Alfred Groyer
Austria
3
-227
 
Hirokazu Yagi
Japonia
3
-227
 
Vladimir Breitschev
Bułgaria
3
-227
75
Rajko Lotric
Jugosławia
2
-228
 
Masahiko Takahashi
Japonia
2
-228
77
Reed Zuehlke
USA
1
-229
 
Juri Golowtschikov
ZSRR
1
-229
 
Thomas Hasselberger
RFN
1
-229
 
Raimund Resch
Austria
1
-229
 
Yataro Watase
Japonia
1
-229

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
NRD
NRD
477
 
2
Finlandia
Finlandia
473
-4
3
Austria
Austria
416
-61
4
Czechosłowacja
Czechosłowacja
398
-79
5
Norwegia
Norwegia
396
-81
6
USA
USA
197
-280
7
Jugosławia
Jugosławia
162
-315
8
Kanada
Kanada
122
-355
9
RFN
RFN
119
-358
10
Polska
Polska
75
-402
11
Szwajcaria
Szwajcaria
56
-421
12
Japonia
Japonia
51
-426
13
Włochy
Włochy
43
-434
14
Francja
Francja
20
-457
15
ZSRR
ZSRR
12
-465
16
Bułgaria
Bułgaria
3
-474


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
Zwycięzca: Jeffrey Hastings (USA)
Zwycięzca: Klaus Ostwald (NRD)
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
Zwycięzca: Jiri Parma (Czechosłowacja)
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
Zwycięzca: Masahiro Akimoto (Japonia)
Zwycięzca: Manfred Steiner (Austria)
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Jiri Parma (Czechosłowacja)
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
Zwycięzca: Vladimir Podzimek (Czechosłowacja)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2018 (pi±tek)
07:30
P¦k Zao
08:30
CoC Erzurum
09:00
P¦k Zao
14:30
M¦ loty Oberstdorf
16:00
M¦ loty Oberstdorf
konkurs ind.
19:30
FIS Cup Planica
odprawa techniczna
19:30
CoC-K Planica
odprawa techniczna
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich