Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
29
30
31
lipiec 2018
Najbliższe zawody
21.07.2018, godz. 17:30
Wisła HS-134
LGP druż.
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Matti Nykänen
Finlandia
372
 
2
Horst Bulau
Kanada
340
-32
3
Armin Kogler
Austria
251
-121
4
Olav Hansson
Norwegia
250
-122
5
Per Bergerud
Norwegia
158
-214
6
Steinar Braaten
Norwegia
127
-245
7
Pentti Kokkonen
Finlandia
119
-253
8
Ole Bremseth
Norwegia
109
-263
 
Jari Puikkonen
Finlandia
109
-263
10
Richard Schallert
Austria
105
-267
11
Pavel Ploc
Czechosłowacja
101
-271
12
Hans Wallner
Austria
96
-276
13
Mike Holland
USA
93
-279
 
Jeffrey Hastings
USA
93
-279
15
Ernst Vettori
Austria
86
-286
16
Jens Weissflog
NRD
80
-292
17
Klaus Ostwald
NRD
73
-299
18
Primoz Ulaga
Jugosławia
71
-301
19
Jon-Eilert Boegseth
Norwegia
58
-314
20
Roger Ruud
Norwegia
53
-319
21
Markku Pusenius
Finlandia
52
-320
22
Hansjoerg Sumi
Szwajcaria
46
-326
23
Ulf Findeisen
NRD
43
-329
24
Stefan Stannarius
NRD
32
-340
 
Horger Freitag
NRD
32
-340
 
Ivar Mobekk
Norwegia
32
-340
27
Jiri Parma
Czechosłowacja
30
-342
28
Miran Tepes
Jugosławia
29
-343
29
Lido Tomasi
Włochy
28
-344
 
Gerard Colin
Francja
28
-344
31
Hubert Neuper
Austria
26
-346
32
Vegard Opaas
Norwegia
24
-348
 
Steve Collins
Kanada
24
-348
34
Thomas Klauser
RFN
23
-349
 
Massimo Rigoni
Włochy
23
-349
 
Tuomo Ylipulli
Finlandia
23
-349
 
Ron Richards
Kanada
23
-349
38
Andreas Bauer
RFN
19
-353
 
Georg Waldvogel
RFN
19
-353
40
Jan Henrik Troen
Norwegia
18
-354
 
Keijo Korhonen
Finlandia
18
-354
42
Reed Zuehlke
USA
13
-359
43
Piotr Fijas
Polska
12
-360
44
Wolfgang Steiert
RFN
11
-361
45
Andreas Felder
Austria
10
-362
46
Miroslav Slusny
Czechosłowacja
9
-363
 
Dag Holmen Jensen
Norwegia
9
-363
48
Rolf Age Berg
Norwegia
8
-364
49
Manfred Deckert
NRD
7
-365
 
Adolf Hirner
Austria
7
-365
51
Jim Denney
USA
6
-366
 
John Broman
USA
6
-366
 
Ole Christian Eidhammer
Norwegia
6
-366
54
Mark Konopacke
USA
5
-367
 
Sergei Osernik
Szwajcaria
5
-367
56
Gennadi Prokopenko
ZSRR
4
-368
 
Dennis McGrane
USA
4
-368
 
Nils Stoltzlechner
USA
4
-368
 
Jon-Erik Stromberg
Norwegia
4
-368
60
Jan Tanczos
Czechosłowacja
3
-369
 
Ole Gunnar Fidjestoel
Norwegia
3
-369
 
Jukka Kalso
Finlandia
3
-369
63
Manfred Steiner
Austria
1
-371
 
John Denney
USA
1
-371
 
Martin Svagerko
Czechosłowacja
1
-371
 
Johan Saetre
Norwegia
1
-371
 
Rajko Lotric
Jugosławia
1
-371

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Norwegia
Norwegia
860
 
2
Finlandia
Finlandia
696
-164
3
Austria
Austria
582
-278
4
Kanada
Kanada
387
-473
5
NRD
NRD
267
-593
6
USA
USA
225
-635
7
Czechosłowacja
Czechosłowacja
144
-716
8
Jugosławia
Jugosławia
101
-759
9
RFN
RFN
72
-788
10
Włochy
Włochy
51
-809
 
Szwajcaria
Szwajcaria
51
-809
12
Francja
Francja
28
-832
13
Polska
Polska
12
-848
14
ZSRR
ZSRR
4
-856


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Jens Weissflog (NRD)
Zwycięzca: Horger Freitag (NRD)
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
Zwycięzca: Per Bergerud (Norwegia)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
Zwycięzca: Horst Bulau (Kanada)
Zwycięzca: Armin Kogler (Austria)
Zwycięzca: Steinar Braaten (Norwegia)
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 lipca 2018 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
17:30
LGP Wisła
kwalifikacje
21 lipca 2018 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs druż.
22 lipca 2018 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
27 lipca 2018 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
14:00
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
16:00
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
18:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
28 lipca 2018 (sobota)
12:00
LGP Hinterzarten
seria próbna M
13:15
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich