Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
Kalendarz zawodów
10.01.2015
14:15
Tauplitz/Bad Mitterndorf
Austria
HS-225
K-200
loty
11.01.2015
14:15
Tauplitz/Bad Mitterndorf
Austria
HS-225
K-200
loty
14.02.2015
16:00
Vikersund
Norwegia
HS-225
K-195
loty, nocny
15.02.2015
16:00
Vikersund
Norwegia
HS-225
K-195
loty
20.03.2015
15:15
Planica
Słowenia
HS-225
K-200
loty
22.03.2015
10:00
Planica
Słowenia
HS-225
K-200
loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Peter Prevc
Słowenia
345
 
2
Severin Freund
Niemcy
336
-9
3
Jurij Tepes
Słowenia
287
-58
4
Noriaki Kasai
Japonia
227
-118
5
Rune Velta
Norwegia
200
-145
6
Anders Fannemel
Norwegia
197
-148
7
Stefan Kraft
Austria
190
-155
8
Johann Andre Forfang
Norwegia
151
-194
9
Michael Neumayer
Niemcy
107
-238
10
Daiki Ito
Japonia
99
-246
11
Andreas Stjernen
Norwegia
96
-249
 
Piotr Żyła
Polska
96
-249
13
Michael Hayboeck
Austria
91
-254
14
Markus Eisenbichler
Niemcy
90
-255
15
Jernej Damjan
Słowenia
78
-267
16
Kamil Stoch
Polska
77
-268
17
Taku Takeuchi
Japonia
68
-277
18
Gregor Schlierenzauer
Austria
58
-287
19
Richard Freitag
Niemcy
52
-293
 
Kenneth Gangnes
Norwegia
52
-293
21
Robert Kranjec
Słowenia
49
-296
22
Manuel Poppinger
Austria
48
-297
 
Dimitry Vassiliev
Rosja
48
-297
24
Nejc Dezman
Słowenia
47
-298
25
Manuel Fettner
Austria
44
-301
26
Vincent Descombes Sevoie
Francja
39
-306
27
Anders Jacobsen
Norwegia
36
-309
28
Anze Semenic
Słowenia
35
-310
 
Roman Koudelka
Czechy
35
-310
30
Marinus Kraus
Niemcy
33
-312
31
Junshiro Kobayashi
Japonia
26
-319
32
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
24
-321
33
Jarkko Määttä
Finlandia
21
-324
34
Shohei Tochimoto
Japonia
20
-325
 
Jan Matura
Czechy
20
-325
36
Aleksander Zniszczoł
Polska
17
-328
37
Stephan Leyhe
Niemcy
16
-329
 
Tom Hilde
Norwegia
16
-329
39
Klemens Murańka
Polska
14
-331
40
Antonin Hajek
Czechy
13
-332
 
Phillip Sjoeen
Norwegia
13
-332
42
Daniel Andre Tande
Norwegia
12
-333
43
Ulrich Wohlgenannt
Austria
11
-334
44
Thomas Diethart
Austria
10
-335
45
Kento Sakuyama
Japonia
9
-336
46
Janne Ahonen
Finlandia
8
-337
 
Davide Bresadola
Włochy
8
-337
48
Rok Justin
Słowenia
5
-340
49
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
4
-341
50
Joachim Hauer
Norwegia
3
-342
51
Pius Paschke
Niemcy
2
-343
 
Daniel Wenig
Niemcy
2
-343
 
Lauri Asikainen
Finlandia
2
-343
54
Harri Olli
Finlandia
1
-344
 
Matjaz Pungertar
Słowenia
1
-344
 
Simon Greiderer
Austria
1
-344


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Jurij Tepes (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Simon Ammann
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich