Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Kalendarz zawodów
11.01.2014
14:00
Tauplitz/Bad Mitterndorf
Austria
HS-200
K-185
loty
12.01.2014
14:15
Tauplitz/Bad Mitterndorf
Austria
HS-200
K-185
loty
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Peter Prevc
Słowenia
180
 
2
Noriaki Kasai
Japonia
160
-20
3
Gregor Schlierenzauer
Austria
140
-40
4
Simon Ammann
Szwajcaria
74
-106
5
Severin Freund
Niemcy
72
-108
 
Jurij Tepes
Słowenia
72
-108
7
Kamil Stoch
Polska
69
-111
8
Jan Matura
Czechy
60
-120
9
Robert Kranjec
Słowenia
58
-122
10
Anders Fannemel
Norwegia
56
-124
11
Manuel Poppinger
Austria
54
-126
12
Andreas Wellinger
Niemcy
44
-136
 
Wolfgang Loitzl
Austria
44
-136
14
Michael Hayboeck
Austria
41
-139
15
Maciej Kot
Polska
38
-142
16
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
29
-151
17
Marinus Kraus
Niemcy
26
-154
18
Rune Velta
Norwegia
25
-155
19
Piotr Żyła
Polska
23
-157
20
Antonin Hajek
Czechy
19
-161
21
Jernej Damjan
Słowenia
18
-162
22
Martin Koch
Austria
16
-164
 
Daniel Andre Tande
Norwegia
16
-164
24
Jan Ziobro
Polska
15
-165
25
Jakub Janda
Czechy
14
-166
26
Jaka Hvala
Słowenia
13
-167
27
Michael Neumayer
Niemcy
11
-169
 
Lukas Hlava
Czechy
11
-169
29
Stefan Kraft
Austria
10
-170
30
Yuta Watase
Japonia
8
-172
31
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
7
-173
32
Andreas Wank
Niemcy
6
-174
33
Klemens Murańka
Polska
4
-176
 
Jarkko Määttä
Finlandia
4
-176
35
Tomaz Naglic
Słowenia
1
-179


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich