Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Kalendarz zawodów
09.01.2010
14:00
Tauplitz / Bad Mittern.
Austria
HS-200
K-185
loty
10.01.2010
14:00
Tauplitz / Bad Mittern.
Austria
HS-200
K-185
loty
31.01.2010
14:00
Oberstdorf
Niemcy
HS-213
K-185
loty
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Robert Kranjec
Słowenia
260
 
2
Gregor Schlierenzauer
Austria
181
-79
3
Simon Ammann
Szwajcaria
175
-85
4
Martin Koch
Austria
155
-105
5
Anders Jacobsen
Norwegia
120
-140
6
Antonin Hajek
Czechy
118
-142
7
Johan Remen Evensen
Norwegia
115
-145
8
Adam Małysz
Polska
108
-152
9
Wolfgang Loitzl
Austria
98
-162
10
Janne Ahonen
Finlandia
75
-185
11
Michael Uhrmann
Niemcy
71
-189
12
Andreas Kofler
Austria
66
-194
13
Harri Olli
Finlandia
60
-200
14
Michael Neumayer
Niemcy
43
-217
15
Stefan Thurnbichler
Austria
42
-218
 
Matti Hautamäki
Finlandia
42
-218
17
Emmanuel Chedal
Francja
39
-221
18
Thomas Morgenstern
Austria
38
-222
19
Borek Sedlak
Czechy
35
-225
20
Tom Hilde
Norwegia
32
-228
 
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
32
-228
22
Andrea Morassi
Włochy
27
-233
23
Łukasz Rutkowski
Polska
26
-234
24
David Zauner
Austria
22
-238
25
Kalle Keituri
Finlandia
21
-239
 
Pascal Bodmer
Niemcy
21
-239
27
Denis Kornilov
Rosja
20
-240
28
Lukas Mueller
Austria
19
-241
29
Vegard-Haukoe Sklett
Norwegia
11
-249
30
Jurij Tepes
Słowenia
10
-250
31
Mitja Meznar
Słowenia
8
-252
 
Severin Freund
Niemcy
8
-252
33
Anders Bardal
Norwegia
7
-253
 
Krzysztof Miętus
Polska
7
-253
 
Jernej Damjan
Słowenia
7
-253
36
Andreas Küttel
Szwajcaria
6
-254
37
Janne Happonen
Finlandia
5
-255
 
Sebastian Colloredo
Włochy
5
-255
 
Maximilian Mechler
Niemcy
5
-255
40
Andreas Wank
Niemcy
4
-256
 
Jan Matura
Czechy
4
-256
42
Stefan Hula
Polska
2
-258
 
Vincent Descombes Sevoie
Francja
2
-258
44
Marcin Bachleda
Polska
1
-259
 
Kazuya Yoshioka
Japonia
1
-259


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich