Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet druż.)
Kalendarz zawodów
19.01.2008
Harrachov
Czechy
HS-205
K-185
loty
20.01.2008
Harrachov
Czechy
HS-205
K-185
odwołane
14.03.2008
Planica
Słowenia
HS-215
K-185
loty
16.03.2008
Planica
Słowenia
HS-215
K-185
loty
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Janne Ahonen
Finlandia
225
 
2
Gregor Schlierenzauer
Austria
200
-25
3
Tom Hilde
Norwegia
156
-69
4
Anders Jacobsen
Norwegia
142
-83
5
Martin Koch
Austria
133
-92
6
Janne Happonen
Finlandia
132
-93
7
Anders Bardal
Norwegia
100
-125
8
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
73
-152
9
Robert Kranjec
Słowenia
71
-154
 
Thomas Morgenstern
Austria
71
-154
11
Simon Ammann
Szwajcaria
67
-158
12
David Lazzaroni
Francja
66
-159
13
Dimitry Vassiliev
Rosja
55
-170
14
Michael Neumayer
Niemcy
54
-171
15
Andreas Küttel
Szwajcaria
53
-172
16
Adam Małysz
Polska
51
-174
17
Matti Hautamäki
Finlandia
50
-175
18
Martin Schmitt
Niemcy
46
-179
19
Andreas Kofler
Austria
38
-187
20
Jernej Damjan
Słowenia
37
-188
21
Michael Uhrmann
Niemcy
36
-189
22
Wolfgang Loitzl
Austria
35
-190
23
Emmanuel Chedal
Francja
30
-195
24
Denis Kornilov
Rosja
27
-198
25
Kamil Stoch
Polska
26
-199
26
Arthur Pauli
Austria
24
-201
27
Antonin Hajek
Czechy
22
-203
28
Daiki Ito
Japonia
21
-204
29
Taku Takeuchi
Japonia
17
-208
30
Dimitry Ipatov
Rosja
16
-209
 
Henning Stensrud
Norwegia
16
-209
32
Jurij Tepes
Słowenia
14
-211
33
Roman Koudelka
Czechy
12
-213
 
Guido Landert
Szwajcaria
12
-213
35
Borek Sedlak
Czechy
8
-217
36
Roland Mueller
Austria
7
-218
37
Jan Matura
Czechy
6
-219
38
Manuel Fettner
Austria
4
-221
39
Jon Aaraas
Norwegia
3
-222
 
Primoz Pikl
Słowenia
3
-222
41
Heung Chul Choi
Korea Pd.
1
-224

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
512
 
2
Norwegia
Norwegia
490
-22
3
Finlandia
Finlandia
407
-105
4
Niemcy
Niemcy
136
-376
5
Szwajcaria
Szwajcaria
132
-380
6
Słowenia
Słowenia
125
-387
7
Rosja
Rosja
98
-414
8
Francja
Francja
96
-416
9
Polska
Polska
77
-435
10
Czechy
Czechy
48
-464
11
Japonia
Japonia
38
-474
12
Korea Pd.
Korea Pd.
1
-511


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
09:15
CoC-K Planica
seria próbna
10:00
CoC-K Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich