Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Kalendarz zawodów
13.01.2007
 
Vikersund
Norwegia
HS-207
K-185
loty
14.01.2007
13:45
Vikersund
Norwegia
HS-207
K-185
odwołane
23.03.2007
15:30
Planica
Słowenia
HS-215
K-185
loty
24.03.2007
10:15
Planica
Słowenia
HS-215
K-185
loty
25.03.2007
11:15
Planica
Słowenia
HS-215
K-185
loty / finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Adam Małysz
Polska
332
 
2
Anders Jacobsen
Norwegia
252
-80
3
Simon Ammann
Szwajcaria
216
-116
4
Martin Koch
Austria
191
-141
5
Thomas Morgenstern
Austria
163
-169
6
Matti Hautamäki
Finlandia
133
-199
7
Janne Ahonen
Finlandia
129
-203
8
Robert Kranjec
Słowenia
114
-218
9
Jernej Damjan
Słowenia
106
-226
10
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
105
-227
11
Harri Olli
Finlandia
104
-228
12
Anders Bardal
Norwegia
97
-235
 
Andreas Kofler
Austria
97
-235
14
Tom Hilde
Norwegia
75
-257
15
Sigurd Pettersen
Norwegia
71
-261
16
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
67
-265
17
Andreas Widhölzl
Austria
61
-271
18
Andreas Küttel
Szwajcaria
60
-272
19
Denis Kornilov
Rosja
49
-283
20
Primoz Pikl
Słowenia
42
-290
 
Arttu Lappi
Finlandia
42
-290
22
Kamil Stoch
Polska
37
-295
23
Antonin Hajek
Czechy
34
-298
24
Dimitry Vassiliev
Rosja
30
-302
 
Wolfgang Loitzl
Austria
30
-302
26
Michael Uhrmann
Niemcy
29
-303
 
Andrea Morassi
Włochy
29
-303
28
Martin Schmitt
Niemcy
27
-305
29
Dimitry Ipatov
Rosja
20
-312
30
Arthur Pauli
Austria
18
-314
31
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
16
-316
32
Balthasar Schneider
Austria
15
-317
33
Rok Urbanc
Słowenia
14
-318
 
David Lazzaroni
Francja
14
-318
35
Jan Matura
Czechy
12
-320
36
Noriaki Kasai
Japonia
10
-322
37
Tami Kiuru
Finlandia
5
-327
38
Isak Grimholm
Szwecja
4
-328
 
Robert Mateja
Polska
4
-328
 
Lukas Hlava
Czechy
4
-328
41
Ilja Rosliakov
Rosja
3
-329
 
Emmanuel Chedal
Francja
3
-329
43
Jure Sinkovec
Słowenia
2
-330
 
Stefan Hula
Polska
2
-330
 
Taku Takeuchi
Japonia
2
-330
46
Primoz Peterka
Słowenia
1
-331
 
Radik Zhaparov
Kazachstan
1
-331
 
Veli-Matti Lindström
Finlandia
1
-331


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich