Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
18.03.2006
09:50
Planica
Słowenia
HS-215
K-185
loty
19.03.2006
09:50
Planica
Słowenia
HS-215
K-185
loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
145
 
2
Martin Koch
Austria
140
-5
 
Janne Happonen
Finlandia
140
-5
4
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
109
-36
5
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
95
-50
6
Robert Kranjec
Słowenia
92
-53
7
Adam Małysz
Polska
72
-73
 
Andreas Küttel
Szwajcaria
72
-73
9
Andreas Widhölzl
Austria
66
-79
10
Janne Ahonen
Finlandia
50
-95
11
Thomas Morgenstern
Austria
49
-96
 
Andreas Kofler
Austria
49
-96
13
Takanobu Okabe
Japonia
38
-107
14
Simon Ammann
Szwajcaria
34
-111
15
Matti Hautamäki
Finlandia
33
-112
 
Michael Uhrmann
Niemcy
33
-112
 
Daiki Ito
Japonia
33
-112
18
Jernej Damjan
Słowenia
23
-122
19
Michael Neumayer
Niemcy
22
-123
20
Anders Bardal
Norwegia
21
-124
21
Georg Späth
Niemcy
19
-126
22
Tami Kiuru
Finlandia
18
-127
23
Henning Stensrud
Norwegia
16
-129
 
Dimitry Vassiliev
Rosja
16
-129
25
Lars Bystoel
Norwegia
15
-130
26
Bine Zupan
Słowenia
11
-134
27
Denis Kornilov
Rosja
10
-135
28
Rok Urbanc
Słowenia
4
-141
 
David Lazzaroni
Francja
4
-141
30
Noriaki Kasai
Japonia
3
-142
 
Harri Olli
Finlandia
3
-142
32
Joonas Ikonen
Finlandia
2
-143
 
Jakub Janda
Czechy
2
-143
34
Jan Matura
Czechy
1
-144


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich