odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 16:00
Oberstdorf HS-235
(M¦ loty, ind.)
Kalendarz zawodów
18.03.2006
Planica
Słowenia
HS-215
K-185
loty
19.03.2006
Planica
Słowenia
HS-215
K-185
loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
145
 
2
Janne Happonen
Finlandia
140
-5
 
Martin Koch
Austria
140
-5
4
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
109
-36
5
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
95
-50
6
Robert Kranjec
Słowenia
92
-53
7
Adam Małysz
Polska
72
-73
 
Andreas Küttel
Szwajcaria
72
-73
9
Andreas Widhölzl
Austria
66
-79
10
Janne Ahonen
Finlandia
50
-95
11
Thomas Morgenstern
Austria
49
-96
 
Andreas Kofler
Austria
49
-96
13
Takanobu Okabe
Japonia
38
-107
14
Simon Ammann
Szwajcaria
34
-111
15
Daiki Ito
Japonia
33
-112
 
Matti Hautamäki
Finlandia
33
-112
 
Michael Uhrmann
Niemcy
33
-112
18
Jernej Damjan
Słowenia
23
-122
19
Michael Neumayer
Niemcy
22
-123
20
Anders Bardal
Norwegia
21
-124
21
Georg Späth
Niemcy
19
-126
22
Tami Kiuru
Finlandia
18
-127
23
Dimitry Vassiliev
Rosja
16
-129
 
Henning Stensrud
Norwegia
16
-129
25
Lars Bystoel
Norwegia
15
-130
26
Bine Zupan
Słowenia
11
-134
27
Denis Kornilov
Rosja
10
-135
28
Rok Urbanc
Słowenia
4
-141
 
David Lazzaroni
Francja
4
-141
30
Harri Olli
Finlandia
3
-142
 
Noriaki Kasai
Japonia
3
-142
32
Joonas Ikonen
Finlandia
2
-143
 
Jakub Janda
Czechy
2
-143
34
Jan Matura
Czechy
1
-144

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Norwegia
Norwegia
401
 
2
Austria
Austria
304
-97
3
Finlandia
Finlandia
246
-155
4
Słowenia
Słowenia
130
-271
5
Szwajcaria
Szwajcaria
106
-295
6
Japonia
Japonia
74
-327
 
Niemcy
Niemcy
74
-327
8
Polska
Polska
72
-329
9
Rosja
Rosja
26
-375
10
Francja
Francja
4
-397
11
Czechy
Czechy
3
-398


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2018 (pi±tek)
07:30
P¦k Zao
08:30
CoC Erzurum
09:00
P¦k Zao
14:30
M¦ loty Oberstdorf
16:00
M¦ loty Oberstdorf
konkurs ind.
19:30
FIS Cup Planica
odprawa techniczna
19:30
CoC-K Planica
odprawa techniczna
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich