Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
Kalendarz zawodów
15.01.2005
13:45
Tauplitz / Bad Mitterndorf
Austria
HS-200
K-185
loty
16.01.2005
13:45
Tauplitz / Bad Mitterndorf
Austria
HS-200
K-185
loty
19.03.2005
10:00
Planica
Słowenia
HS-215
K-185
loty
20.03.2005
10:00
Planica
Słowenia
HS-215
K-185
loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Andreas Widhölzl
Austria
320
 
2
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
242
-78
3
Matti Hautamäki
Finlandia
240
-80
4
Adam Małysz
Polska
221
-99
5
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
174
-146
6
Risto Jussilainen
Finlandia
130
-190
7
Thomas Morgenstern
Austria
122
-198
8
Michael Uhrmann
Niemcy
108
-212
9
Sigurd Pettersen
Norwegia
107
-213
10
Jernej Damjan
Słowenia
86
-234
11
Daiki Ito
Japonia
85
-235
12
Rok Benkovic
Słowenia
81
-239
13
Michael Neumayer
Niemcy
77
-243
14
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
76
-244
15
Jakub Janda
Czechy
75
-245
16
Georg Späth
Niemcy
72
-248
17
Daniel Forfang
Norwegia
68
-252
18
Henning Stensrud
Norwegia
62
-258
19
Martin Höllwarth
Austria
61
-259
20
Lars Bystoel
Norwegia
59
-261
21
Dimitry Vassiliev
Rosja
56
-264
22
Janne Ahonen
Finlandia
54
-266
23
Robert Kranjec
Słowenia
41
-279
24
Andreas Küttel
Szwajcaria
39
-281
25
Martin Koch
Austria
32
-288
26
Jure Bogataj
Słowenia
27
-293
27
Wolfgang Loitzl
Austria
22
-298
28
Simon Ammann
Szwajcaria
20
-300
29
Tami Kiuru
Finlandia
17
-303
30
Primoz Peterka
Słowenia
15
-305
31
Andreas Goldberger
Austria
14
-306
32
Anders Bardal
Norwegia
12
-308
33
Stephan Hocke
Niemcy
10
-310
34
Noriaki Kasai
Japonia
9
-311
 
Kalle Keituri
Finlandia
9
-311
 
Denis Kornilov
Rosja
9
-311
37
Michael Möllinger
Szwajcaria
6
-314
38
Florian Liegl
Austria
4
-316
39
Maximilian Mechler
Niemcy
3
-317
40
Hideharu Miyahira
Japonia
2
-318
 
Bine Zupan
Słowenia
2
-318
 
Kazuyoshi Funaki
Japonia
2
-318
43
Alan Alborn
USA
1
-319


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich