Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet)
Kalendarz zawodów
01.12.2017
Lillehammer
Norwegia
HS-100
 
02.12.2017
Lillehammer
Norwegia
HS-100
 
03.12.2017
Lillehammer
Norwegia
HS-138
 
30 najlepszych
17.12.2017
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
 
06.01.2018
Rasnov
Rumunia
HS-97
 
odwołane
07.01.2018
Rasnov
Rumunia
HS-97
 
odwołane
13.01.2018
Sapporo
Japonia
HS-100
 
14.01.2018
Sapporo
Japonia
HS-100
 
19.01.2018
Zao
Japonia
HS-106
 
20.01.2018
Zao
Japonia
HS-106
 
21.01.2018
Zao
Japonia
HS-106
 
27.01.2018
Ljubno
Słowenia
HS-100
 
28.01.2018
Ljubno
Słowenia
HS-100
 
03.02.2018
Hinzenbach
Austria
HS-94
 
04.02.2018
Hinzenbach
Austria
HS-94
 
03.03.2018
Rasnov
Rumunia
HS-97
 
za 6.01
04.03.2018
Rasnov
Rumunia
HS-97
 
za 7.01
11.03.2018
Oslo
Norwegia
HS-134
 
30 najlepszych
24.03.2018
Oberstdorf
Niemcy
HS-106
 
25.03.2018
Oberstdorf
Niemcy
HS-106
 
finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Maren Lundby
Norwegia
560
 
2
Katharina Althaus
Niemcy
500
-60
3
Sara Takanashi
Japonia
360
-200
4
Yuki Ito
Japonia
290
-270
5
Carina Vogt
Niemcy
248
-312
6
Irina Avvakumova
Rosja
243
-317
7
Ursa Bogataj
Słowenia
169
-391
8
Chiara Hoelzl
Austria
162
-398
9
Juliane Seyfarth
Niemcy
131
-429
10
Lara Malsiner
Włochy
128
-432
11
Svenja Wuerth
Niemcy
121
-439
12
Ema Klinec
Słowenia
98
-462
13
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
95
-465
 
Gianina Ernst
Niemcy
95
-465
15
Ramona Straub
Niemcy
94
-466
16
Yuka Seto
Japonia
91
-469
17
Nika Kriznar
Słowenia
90
-470
18
Kaori Iwabuchi
Japonia
87
-473
19
Spela Rogelj
Słowenia
84
-476
20
Lea Lemare
Francja
68
-492
21
Xinyue Chang
Chiny
64
-496
22
Manuela Malsiner
Włochy
62
-498
23
Anna Odine Stroem
Norwegia
56
-504
 
Lucile Morat
Francja
56
-504
25
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
48
-512
26
Sofia Tikhonova
Rosja
47
-513
27
Silje Opseth
Norwegia
46
-514
28
Julia Kykkänen
Finlandia
43
-517
29
Julia Clair
Francja
28
-532
30
Anastasiya Barannikova
Rosja
20
-540
31
Luisa Goerlich
Niemcy
19
-541
32
Haruka Iwasa
Japonia
18
-542
33
Maja Vtic
Słowenia
17
-543
34
Anna Rupprecht
Niemcy
13
-547
35
Alexandra Kustova
Rosja
11
-549
 
Elena Runggaldier
Włochy
11
-549
 
Xueyao Li
Chiny
11
-549
38
Abby Ringquist
USA
8
-552
 
Taylor Henrich
Kanada
8
-552
40
Yuka Kobayashi
Japonia
4
-556
41
Misaki Shigeno
Japonia
3
-557
 
Natalie Eilers
Kanada
3
-557
43
Abigail Strate
Kanada
2
-558
 
Aleksandra Barantceva
Rosja
2
-558
45
Nita Englund
USA
1
-559

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Niemcy
Niemcy
1471
 
2
Japonia
Japonia
1253
-218
3
Norwegia
Norwegia
762
-709
4
Rosja
Rosja
673
-798
5
Słowenia
Słowenia
658
-813
6
Francja
Francja
452
-1019
7
Austria
Austria
407
-1064
8
Włochy
Włochy
201
-1270
9
Chiny
Chiny
75
-1396
10
USA
USA
59
-1412
11
Rumunia
Rumunia
48
-1423
12
Finlandia
Finlandia
43
-1428
13
Kanada
Kanada
13
-1458


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
Zwycięzcy: Japonia
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata kobiet 2017/2018

Puchar ¦wiata kobiet 2017/2018

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alexander Mitz (1990)
Luka Brnot (1990)
Najbliższe zawody
17 stycznia 2018 (¶roda)
18:00
M¦ loty Oberstdorf
odprawa techniczna
18 stycznia 2018 (czwartek)
06:00
P¦k Zao
odprawa techniczna
08:00
P¦k Zao
oficjalny trening
09:30
P¦k Zao
kwalifikacje
14:00
M¦ loty Oberstdorf
oficjalny trening
16:00
M¦ loty Oberstdorf
kwalifikacje
19 stycznia 2018 (pi±tek)
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC Erzurum
odprawa techniczna
09:00
P¦k Zao
konkurs ind.
12:30
CoC Erzurum
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich