Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Kalendarz zawodów
01.12.2017
16:00
Lillehammer
Norwegia
HS-100
 
02.12.2017
17:15
Lillehammer
Norwegia
HS-100
 
03.12.2017
10:45
Lillehammer
Norwegia
HS-138
 
30 najlepszych
17.12.2017
15:30
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
 
06.01.2018
13:00
Rasnov
Rumunia
HS-97
 
odwołane
07.01.2018
09:00
Rasnov
Rumunia
HS-97
 
odwołane
13.01.2018
03:00
Sapporo
Japonia
HS-100
 
14.01.2018
03:00
Sapporo
Japonia
HS-100
 
19.01.2018
09:00
Zao
Japonia
HS-106
 
21.01.2018
08:00
Zao
Japonia
HS-106
 
27.01.2018
14:00
Ljubno
Słowenia
HS-100
 
28.01.2018
14:00
Ljubno
Słowenia
HS-100
 
03.02.2018
14:00
Hinzenbach
Austria
HS-94
 
odwołane
04.02.2018
14:00
Hinzenbach
Austria
HS-94
 
odwołane
03.03.2018
10:00
Rasnov
Rumunia
HS-97
 
za 6.01
04.03.2018
09:00
Rasnov
Rumunia
HS-97
 
za 7.01
11.03.2018
10:15
Oslo
Norwegia
HS-134
 
30 najlepszych
24.03.2018
15:00
Oberstdorf
Niemcy
HS-106
 
25.03.2018
14:15
Oberstdorf
Niemcy
HS-106
 
finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Maren Lundby
Norwegia
1340
 
2
Katharina Althaus
Niemcy
928
-412
3
Sara Takanashi
Japonia
916
-424
4
Yuki Ito
Japonia
661
-679
5
Irina Avvakumova
Rosja
575
-765
6
Carina Vogt
Niemcy
570
-770
7
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
450
-890
8
Chiara Hoelzl
Austria
428
-912
9
Ursa Bogataj
Słowenia
386
-954
10
Nika Kriznar
Słowenia
383
-957
11
Ema Klinec
Słowenia
381
-959
12
Juliane Seyfarth
Niemcy
349
-991
13
Yuka Seto
Japonia
275
-1065
14
Ramona Straub
Niemcy
262
-1078
15
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
252
-1088
16
Kaori Iwabuchi
Japonia
243
-1097
17
Anna Odine Stroem
Norwegia
234
-1106
18
Lara Malsiner
Włochy
195
-1145
19
Spela Rogelj
Słowenia
175
-1165
20
Silje Opseth
Norwegia
163
-1177
21
Manuela Malsiner
Włochy
150
-1190
22
Gianina Ernst
Niemcy
125
-1215
23
Sofia Tikhonova
Rosja
123
-1217
24
Svenja Wuerth
Niemcy
121
-1219
25
Julia Kykkänen
Finlandia
100
-1240
26
Xinyue Chang
Chiny
99
-1241
27
Anastasiya Barannikova
Rosja
96
-1244
28
Lea Lemare
Francja
95
-1245
29
Lucile Morat
Francja
86
-1254
30
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
81
-1259
31
Jerneja Brecl
Słowenia
67
-1273
32
Anna Rupprecht
Niemcy
58
-1282
33
Julia Clair
Francja
54
-1286
34
Lisa Eder
Austria
46
-1294
35
Elena Runggaldier
Włochy
41
-1299
36
Aleksandra Barantceva
Rosja
40
-1300
37
Maja Vtic
Słowenia
34
-1306
38
Luisa Goerlich
Niemcy
32
-1308
39
Haruka Iwasa
Japonia
27
-1313
40
Alexandra Kustova
Rosja
24
-1316
41
Xueyao Li
Chiny
22
-1318
42
Misaki Shigeno
Japonia
21
-1319
43
Ksenia Kablukova
Rosja
13
-1327
 
Eva Pinkelnig
Austria
13
-1327
45
Romane Dieu
Francja
8
-1332
 
Abby Ringquist
USA
8
-1332
 
Taylor Henrich
Kanada
8
-1332
48
Agnes Reisch
Niemcy
6
-1334
49
Sarah Hendrickson
USA
5
-1335
50
Yuka Kobayashi
Japonia
4
-1336
51
Natalie Eilers
Kanada
3
-1337
52
Katra Komar
Słowenia
2
-1338
 
Atsuko Tanaka
Kanada
2
-1338
 
Abigail Strate
Kanada
2
-1338
55
Natasha Bodnarchuk
Kanada
1
-1339
 
Nita Englund
USA
1
-1339
 
Ulrike Graessler
Niemcy
1
-1339

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Niemcy
Niemcy
2952
 
2
Japonia
Japonia
2947
-5
3
Norwegia
Norwegia
2037
-915
4
Słowenia
Słowenia
1978
-974
5
Rosja
Rosja
1521
-1431
6
Austria
Austria
1489
-1463
7
Francja
Francja
543
-2409
8
Włochy
Włochy
386
-2566
9
USA
USA
164
-2788
10
Chiny
Chiny
121
-2831
11
Finlandia
Finlandia
100
-2852
12
Rumunia
Rumunia
81
-2871
13
Kanada
Kanada
66
-2886


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
Zwycięzcy: Japonia
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
Zwycięzcy: Japonia
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata kobiet 2017/2018

Puchar ¦wiata kobiet 2017/2018

Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich