Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
30
31
lipiec 2017
Najbliższe zawody
29.07.2017, godz. 20:30
Hinterzarten HS-108
(LGP)
Kalendarz zawodów
02.12.2016
Lillehammer
Norwegia
HS-100
 
03.12.2016
Lillehammer
Norwegia
HS-100
 
10.12.2016
Niżny Tagił
Rosja
HS-100
 
11.12.2016
Niżny Tagił
Rosja
HS-100
 
07.01.2017
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
 
08.01.2017
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
 
14.01.2017
Sapporo
Japonia
HS-100
 
15.01.2017
Sapporo
Japonia
HS-100
 
20.01.2017
Zao
Japonia
HS-106
 
21.01.2017
Zao
Japonia
HS-106
 
28.01.2017
Rasnov
Rumunia
HS-100
 
29.01.2017
Rasnov
Rumunia
HS-100
 
04.02.2017
Hinzenbach
Austria
HS-94
 
05.02.2017
Hinzenbach
Austria
HS-94
 
11.02.2017
Ljubno
Słowenia
HS-95
 
12.02.2017
Ljubno
Słowenia
HS-95
 
15.02.2017
Pjongczang
Korea Pd.
HS-109
 
16.02.2017
Pjongczang
Korea Pd.
HS-109
 
12.03.2017
Oslo
Norwegia
HS-134
 
finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Sara Takanashi
Japonia
1455
 
2
Yuki Ito
Japonia
1208
-247
3
Maren Lundby
Norwegia
1109
-346
4
Katharina Althaus
Niemcy
776
-679
5
Carina Vogt
Niemcy
723
-732
6
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
717
-738
7
Ema Klinec
Słowenia
630
-825
8
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
544
-911
9
Irina Avvakumova
Rosja
531
-924
10
Svenja Wuerth
Niemcy
497
-958
11
Maja Vtic
Słowenia
477
-978
12
Yuka Seto
Japonia
406
-1049
13
Chiara Hoelzl
Austria
387
-1068
14
Sarah Hendrickson
USA
311
-1144
15
Manuela Malsiner
Włochy
298
-1157
16
Nita Englund
USA
280
-1175
17
Spela Rogelj
Słowenia
271
-1184
18
Kaori Iwabuchi
Japonia
268
-1187
19
Ramona Straub
Niemcy
252
-1203
20
Julia Kykkänen
Finlandia
229
-1226
21
Elena Runggaldier
Włochy
169
-1286
22
Lea Lemare
Francja
165
-1290
 
Ursa Bogataj
Słowenia
165
-1290
24
Lucile Morat
Francja
158
-1297
25
Anastasiya Barannikova
Rosja
150
-1305
26
Anna Rupprecht
Niemcy
127
-1328
27
Sofia Tikhonova
Rosja
121
-1334
28
Abby Ringquist
USA
106
-1349
29
Juliane Seyfarth
Niemcy
95
-1360
30
Evelyn Insam
Włochy
93
-1362
31
Gianina Ernst
Niemcy
80
-1375
32
Coline Mattel
Francja
78
-1377
33
Nika Kriznar
Słowenia
74
-1381
 
Taylor Henrich
Kanada
74
-1381
35
Alexandra Kustova
Rosja
61
-1394
36
Ksenia Kablukova
Rosja
58
-1397
37
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
57
-1398
 
Agnes Reisch
Niemcy
57
-1398
 
Eva Logar
Słowenia
57
-1398
40
Tara Geraghty-Moats
USA
52
-1403
41
Luisa Goerlich
Niemcy
50
-1405
42
Oceane Avocat Gros
Francja
47
-1408
43
Pauline Hessler
Niemcy
28
-1427
44
Atsuko Tanaka
Kanada
21
-1434
 
Natasha Bodnarchuk
Kanada
21
-1434
46
Anniken Mork
Norwegia
19
-1436
47
Lara Malsiner
Włochy
16
-1439
48
Nicole Maurer
Kanada
12
-1443
49
Misaki Shigeno
Japonia
11
-1444
50
Haruka Iwasa
Japonia
9
-1446
51
Xueyao Li
Chiny
8
-1447
 
Barbora Blazkova
Czechy
8
-1447
 
Nina Lussi
USA
8
-1447
 
Silje Opseth
Norwegia
8
-1447
55
Romane Dieu
Francja
6
-1449
56
Abigail Strate
Kanada
5
-1450
 
Natalie Eilers
Kanada
5
-1450
58
Anna Odine Stroem
Norwegia
4
-1451
59
Marita Kramer
Austria
2
-1453
60
Eva Pinkelnig
Austria
1
-1454
 
Guy-Lim Park
Korea Pd.
1
-1454

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Japonia
Japonia
3357
 
2
Niemcy
Niemcy
2685
-672
3
Słowenia
Słowenia
1674
-1683
4
Austria
Austria
1651
-1706
5
Norwegia
Norwegia
1140
-2217
6
Rosja
Rosja
921
-2436
7
USA
USA
757
-2600
8
Włochy
Włochy
576
-2781
9
Francja
Francja
454
-2903
10
Finlandia
Finlandia
229
-3128
11
Kanada
Kanada
138
-3219
12
Rumunia
Rumunia
57
-3300
13
Czechy
Czechy
8
-3349
 
Chiny
Chiny
8
-3349
15
Korea Pd.
Korea Pd.
1
-3356


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
Zwycięzca: Yuki Ito (Japonia)
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
Zwycięzca: Yuki Ito (Japonia)
Zwycięzca: Yuki Ito (Japonia)
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
Zwycięzca: Yuki Ito (Japonia)
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
Zwycięzca: Yuki Ito (Japonia)
« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata kobiet 2016/2017

Puchar ¦wiata kobiet 2016/2017

Najbliższe zawody
28 lipca 2017 (pi±tek)
16:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna
18:15
LGP Hinterzarten
oficjalny trening
20:15
LGP Hinterzarten
kwalifikacje
29 lipca 2017 (sobota)
19:30
LGP Hinterzarten
seria próbna
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs indywidualny
10 sierpnia 2017 (czwartek)
19:00
LGP Courchevel
odprawa techniczna
11 sierpnia 2017 (pi±tek)
09:00
LGP Courchevel
oficjalny trening K
11:00
LGP Courchevel
kwalifikacje K
17:30
LGP Courchevel
seria próbna K
18:30
LGP Courchevel
konkurs K
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto dla Ciebie był bohaterem sezonu?
Stefan Kraft
Kamil Stoch
Maciej Kot
Polska reprezentacja
Domen Prevc
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Vincent Descombes Sevoie
Kevin Bickner
kto¶ inny
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich