Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
20
21
22
23
24
27
28
29
30
listopad 2017
Najbliższe zawody
25.11.2017, godz. 16:15
Ruka HS-142
(P¦ druż.)
Kalendarz zawodów
02.12.2016
Lillehammer
Norwegia
HS-100
 
03.12.2016
Lillehammer
Norwegia
HS-100
 
10.12.2016
Niżny Tagił
Rosja
HS-100
 
11.12.2016
Niżny Tagił
Rosja
HS-100
 
07.01.2017
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
 
08.01.2017
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
 
14.01.2017
Sapporo
Japonia
HS-100
 
15.01.2017
Sapporo
Japonia
HS-100
 
20.01.2017
Zao
Japonia
HS-106
 
21.01.2017
Zao
Japonia
HS-106
 
28.01.2017
Rasnov
Rumunia
HS-100
 
29.01.2017
Rasnov
Rumunia
HS-100
 
04.02.2017
Hinzenbach
Austria
HS-94
 
05.02.2017
Hinzenbach
Austria
HS-94
 
11.02.2017
Ljubno
Słowenia
HS-95
 
12.02.2017
Ljubno
Słowenia
HS-95
 
15.02.2017
Pjongczang
Korea Pd.
HS-109
 
16.02.2017
Pjongczang
Korea Pd.
HS-109
 
12.03.2017
Oslo
Norwegia
HS-134
 
finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Sara Takanashi
Japonia
1455
 
2
Yuki Ito
Japonia
1208
-247
3
Maren Lundby
Norwegia
1109
-346
4
Katharina Althaus
Niemcy
776
-679
5
Carina Vogt
Niemcy
723
-732
6
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
717
-738
7
Ema Klinec
Słowenia
630
-825
8
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
544
-911
9
Irina Avvakumova
Rosja
531
-924
10
Svenja Wuerth
Niemcy
497
-958
11
Maja Vtic
Słowenia
477
-978
12
Yuka Seto
Japonia
406
-1049
13
Chiara Hoelzl
Austria
387
-1068
14
Sarah Hendrickson
USA
311
-1144
15
Manuela Malsiner
Włochy
298
-1157
16
Nita Englund
USA
280
-1175
17
Spela Rogelj
Słowenia
271
-1184
18
Kaori Iwabuchi
Japonia
268
-1187
19
Ramona Straub
Niemcy
252
-1203
20
Julia Kykkänen
Finlandia
229
-1226
21
Elena Runggaldier
Włochy
169
-1286
22
Ursa Bogataj
Słowenia
165
-1290
 
Lea Lemare
Francja
165
-1290
24
Lucile Morat
Francja
158
-1297
25
Anastasiya Barannikova
Rosja
150
-1305
26
Anna Rupprecht
Niemcy
127
-1328
27
Sofia Tikhonova
Rosja
121
-1334
28
Abby Ringquist
USA
106
-1349
29
Juliane Seyfarth
Niemcy
95
-1360
30
Evelyn Insam
Włochy
93
-1362
31
Gianina Ernst
Niemcy
80
-1375
32
Coline Mattel
Francja
78
-1377
33
Taylor Henrich
Kanada
74
-1381
 
Nika Kriznar
Słowenia
74
-1381
35
Alexandra Kustova
Rosja
61
-1394
36
Ksenia Kablukova
Rosja
58
-1397
37
Agnes Reisch
Niemcy
57
-1398
 
Eva Logar
Słowenia
57
-1398
 
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
57
-1398
40
Tara Geraghty-Moats
USA
52
-1403
41
Luisa Goerlich
Niemcy
50
-1405
42
Oceane Avocat Gros
Francja
47
-1408
43
Pauline Hessler
Niemcy
28
-1427
44
Natasha Bodnarchuk
Kanada
21
-1434
 
Atsuko Tanaka
Kanada
21
-1434
46
Anniken Mork
Norwegia
19
-1436
47
Lara Malsiner
Włochy
16
-1439
48
Nicole Maurer
Kanada
12
-1443
49
Misaki Shigeno
Japonia
11
-1444
50
Haruka Iwasa
Japonia
9
-1446
51
Silje Opseth
Norwegia
8
-1447
 
Xueyao Li
Chiny
8
-1447
 
Barbora Blazkova
Czechy
8
-1447
 
Nina Lussi
USA
8
-1447
55
Romane Dieu
Francja
6
-1449
56
Natalie Eilers
Kanada
5
-1450
 
Abigail Strate
Kanada
5
-1450
58
Anna Odine Stroem
Norwegia
4
-1451
59
Marita Kramer
Austria
2
-1453
60
Eva Pinkelnig
Austria
1
-1454
 
Guy-Lim Park
Korea Pd.
1
-1454

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Japonia
Japonia
3357
 
2
Niemcy
Niemcy
2685
-672
3
Słowenia
Słowenia
1674
-1683
4
Austria
Austria
1651
-1706
5
Norwegia
Norwegia
1140
-2217
6
Rosja
Rosja
921
-2436
7
USA
USA
757
-2600
8
Włochy
Włochy
576
-2781
9
Francja
Francja
454
-2903
10
Finlandia
Finlandia
229
-3128
11
Kanada
Kanada
138
-3219
12
Rumunia
Rumunia
57
-3300
13
Chiny
Chiny
8
-3349
 
Czechy
Czechy
8
-3349
15
Korea Pd.
Korea Pd.
1
-3356


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
Zwycięzca: Yuki Ito (Japonia)
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
Zwycięzca: Yuki Ito (Japonia)
Zwycięzca: Yuki Ito (Japonia)
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
Zwycięzca: Yuki Ito (Japonia)
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
Zwycięzca: Yuki Ito (Japonia)
« powrót do strony głównej
Puchar ¦wiata kobiet 2016/2017

Puchar ¦wiata kobiet 2016/2017

Najbliższe zawody
24 listopada 2017 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
25 listopada 2017 (sobota)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:15
P¦ Ruka
konkurs druż.
26 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
seria próbna
15:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
30 listopada 2017 (czwartek)
16:00
P¦k Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦k Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦k Lillehammer
kwalifikacje
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Który z Polaków będzie najlepszy zim±?
Kamil Stoch
Maciej Kot
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Hula
Klemens Murańka
Jakub Wolny
Jan Ziobro
Aleksander Zniszczoł
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich