Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet)
Kalendarz zawodów
Period 3
09.12.2017
Whistler
Kanada
HS-106
 
10.12.2017
Whistler
Kanada
HS-106
 
16.12.2017
Ruka
Finlandia
HS-142
 
17.12.2017
Ruka
Finlandia
HS-142
 
Period 4
27.12.2017
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
 
28.12.2017
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
 
06.01.2018
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
 
07.01.2018
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
 
Period 5
10.01.2018
Bischofshofen
Austria
HS-142
 
11.01.2018
Bischofshofen
Austria
HS-142
 
19.01.2018
Erzurum
Turcja
HS-140
 
20.01.2018
Erzurum
Turcja
HS-140
 
26.01.2018
Sapporo
Japonia
HS-100
 
27.01.2018
Sapporo
Japonia
HS-134
 
28.01.2018
Sapporo
Japonia
HS-134
 
Period 6
03.02.2018
Planica
Słowenia
HS-139
 
04.02.2018
Planica
Słowenia
HS-139
 
10.02.2018
Iron Mountain
USA
HS-133
 
11.02.2018
Iron Mountain
USA
HS-133
 
17.02.2018
Brotterode
Niemcy
HS-117
 
18.02.2018
Brotterode
Niemcy
HS-117
 
24.02.2018
Klingenthal
Niemcy
HS-140
 
25.02.2018
Klingenthal
Niemcy
HS-140
 
03.03.2018
Rena
Norwegia
HS-139
 
04.03.2018
Rena
Norwegia
HS-139
 
Period 7
10.03.2018
Zakopane
Polska
HS-134
 
11.03.2018
Zakopane
Polska
HS-134
 
17.03.2018
Czajkowski
Rosja
HS-140
 
18.03.2018
Czajkowski
Rosja
HS-140
 
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Tomasz Pilch
Polska
492
 
2
Marius Lindvik
Norwegia
416
-76
3
Nejc Dezman
Słowenia
391
-101
4
Jonathan Learoyd
Francja
370
-122
5
Andreas Wank
Niemcy
353
-139
6
Joachim Hauer
Norwegia
290
-202
7
Tom Hilde
Norwegia
286
-206
8
David Siegel
Niemcy
280
-212
9
Bor Pavlovcic
Słowenia
248
-244
10
Ziga Jelar
Słowenia
224
-268
11
Philipp Aschenwald
Austria
214
-278
12
Thomas Lackner
Austria
211
-281
13
Florian Altenburger
Austria
186
-306
14
Ulrich Wohlgenannt
Austria
184
-308
15
Cestmir Kozisek
Czechy
177
-315
16
Tomaz Naglic
Słowenia
165
-327
17
Jurij Tepes
Słowenia
159
-333
18
Viktor Polasek
Czechy
157
-335
19
Aleksander Zniszczoł
Polska
142
-350
20
Sondre Ringen
Norwegia
140
-352
21
Elias Tollinger
Austria
126
-366
22
Miran Zupancic
Słowenia
97
-395
23
Killian Peier
Szwajcaria
96
-396
24
Markus Schiffner
Austria
95
-397
25
Ilmir Hazetdinov
Rosja
91
-401
26
Andreas Schuler
Szwajcaria
81
-411
27
Clemens Leitner
Austria
78
-414
 
Przemysław Kantyka
Polska
78
-414
29
Vladimir Zografski
Bułgaria
77
-415
30
Anze Lanisek
Słowenia
74
-418
31
Stefan Huber
Austria
71
-421
32
Andreas Alamommo
Finlandia
70
-422
33
Martin Hamann
Niemcy
68
-424
34
Luca Egloff
Szwajcaria
64
-428
35
Vincent Descombes Sevoie
Francja
63
-429
36
Andraz Pograjc
Słowenia
59
-433
37
Thomas Hofer
Austria
55
-437
38
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
49
-443
39
Moritz Baer
Niemcy
47
-445
40
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
46
-446
41
Daniel Huber
Austria
45
-447
42
Jarkko Määttä
Finlandia
44
-448
43
Yuken Iwasa
Japonia
43
-449
44
Davide Bresadola
Włochy
35
-457
45
Robin Pedersen
Norwegia
32
-460
46
Klemens Murańka
Polska
29
-463
47
Lukas Hlava
Czechy
28
-464
48
Felix Hoffmann
Niemcy
27
-465
49
Fabian Seidl
Niemcy
24
-468
50
Aljaz Osterc
Słowenia
23
-469
 
Filip Sakala
Czechy
23
-469
 
Michael Glasder
USA
23
-469
53
Markus Rupitsch
Austria
21
-471
54
Justin Lisso
Niemcy
20
-472
 
Gabriel Karlen
Szwajcaria
20
-472
56
Paweł W±sek
Polska
19
-473
57
Eduard Torok
Rumunia
17
-475
58
Robert Kranjec
Słowenia
15
-477
59
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
12
-480
 
Janni Reisenauer
Austria
12
-480
 
Marinus Kraus
Niemcy
12
-480
62
Juho Ojala
Finlandia
8
-484
 
Thomas Roch Dupland
Francja
8
-484
 
Seou Choi
Korea Pd.
8
-484
 
Lauri Asikainen
Finlandia
8
-484
66
Rok Justin
Słowenia
7
-485
 
Maximilian Steiner
Austria
7
-485
 
Maximilian Lienher
Austria
7
-485
 
Artti Aigro
Estonia
7
-485
 
Niko Kytoesaho
Finlandia
7
-485
 
Adrian Sell
Niemcy
7
-485
72
Tim Fuchs
Niemcy
5
-487
73
Mikhail Maksimochkin
Rosja
4
-488
74
Aleksandr Bazhenov
Rosja
3
-489
 
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
3
-489
76
Ville Larinto
Finlandia
2
-490
 
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
2
-490
78
Rok Tarman
Słowenia
1
-491
 
Dominik Maylaender
Niemcy
1
-491

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Słowenia
Słowenia
1463
 
2
Austria
Austria
1312
-151
3
Norwegia
Norwegia
1224
-239
4
Niemcy
Niemcy
844
-619
5
Polska
Polska
760
-703
6
Francja
Francja
441
-1022
7
Czechy
Czechy
385
-1078
8
Szwajcaria
Szwajcaria
310
-1153
9
Finlandia
Finlandia
139
-1324
10
Rosja
Rosja
101
-1362
11
Bułgaria
Bułgaria
77
-1386
12
Japonia
Japonia
43
-1420
13
Włochy
Włochy
35
-1428
14
USA
USA
23
-1440
15
Rumunia
Rumunia
17
-1446
16
Korea Pd.
Korea Pd.
8
-1455
17
Estonia
Estonia
7
-1456


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Zwycięzca: Andreas Wank (Niemcy)
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Zwycięzca: Jurij Tepes (Słowenia)
Zwycięzca: Jonathan Learoyd (Francja)
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alexander Mitz (1990)
Luka Brnot (1990)
Najbliższe zawody
17 stycznia 2018 (¶roda)
18:00
M¦ loty Oberstdorf
odprawa techniczna
18 stycznia 2018 (czwartek)
06:00
P¦k Zao
odprawa techniczna
08:00
P¦k Zao
oficjalny trening
09:30
P¦k Zao
kwalifikacje
14:00
M¦ loty Oberstdorf
oficjalny trening
16:00
M¦ loty Oberstdorf
kwalifikacje
19 stycznia 2018 (pi±tek)
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC Erzurum
odprawa techniczna
09:00
P¦k Zao
konkurs ind.
12:30
CoC Erzurum
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich