Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
6
7
8
9
10
13
14
17
20
21
22
23
27
28
luty 2017
Najbliższe zawody
24.02.2017, godz. 16:30
Lahti HS-100
(M¦ (K ind.))
Kalendarz zawodów
Period 3
09.12.2016
Vikersund
Norwegia
HS-117
 
10.12.2016
Vikersund
Norwegia
HS-117
 
11.12.2016
Vikersund
Norwegia
HS-117
 
17.12.2016
Ruka
Finlandia
HS-142
 
18.12.2016
Ruka
Finlandia
HS-142
 
Period 4
27.12.2016
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
 
28.12.2016
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
 
07.01.2017
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
 
08.01.2017
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
 
Period 5
14.01.2017
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-140
 
15.01.2017
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-140
 
20.01.2017
Sapporo
Japonia
HS-100
 
21.01.2017
Sapporo
Japonia
HS-134
 
22.01.2017
Sapporo
Japonia
HS-134
 
28.01.2017
Bischofshofen
Austria
HS-142
 
29.01.2017
Bischofshofen
Austria
HS-142
 
Period 6
04.02.2017
Erzurum
Turcja
HS-140
 
05.02.2017
Erzurum
Turcja
HS-140
 
11.02.2017
Brotterode
Niemcy
HS-117
 
12.02.2017
Brotterode
Niemcy
HS-117
 
18.02.2017
Planica
Słowenia
HS-139
 
19.02.2017
Planica
Słowenia
HS-139
 
25.02.2017
Iron Mountain
USA
HS-133
 
26.02.2017
Iron Mountain
USA
HS-133
 
Period 7
04.03.2017
Rena
Norwegia
HS-139
 
05.03.2017
Rena
Norwegia
HS-139
 
11.03.2017
Zakopane
Polska
HS-134
 
12.03.2017
Zakopane
Polska
HS-134
 
18.03.2017
Czajkowski
Rosja
HS-140
 
19.03.2017
Czajkowski
Rosja
HS-140
 
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Nejc Dezman
Słowenia
786
 
2
Miran Zupancic
Słowenia
747
-39
3
Joakim Aune
Norwegia
567
-219
4
Florian Altenburger
Austria
544
-242
5
Clemens Aigner
Austria
521
-265
6
Daniel Huber
Austria
519
-267
7
Sebastian Colloredo
Włochy
478
-308
8
Elias Tollinger
Austria
445
-341
9
Stefan Huber
Austria
414
-372
10
Bor Pavlovcic
Słowenia
375
-411
11
Pius Paschke
Niemcy
372
-414
12
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
370
-416
13
Jaka Hvala
Słowenia
366
-420
14
Anze Lanisek
Słowenia
360
-426
15
Andreas Wank
Niemcy
350
-436
16
Philipp Aschenwald
Austria
349
-437
17
Klemens Murańka
Polska
318
-468
18
Rok Justin
Słowenia
282
-504
19
Cene Prevc
Słowenia
280
-506
20
Johann Andre Forfang
Norwegia
275
-511
21
Davide Bresadola
Włochy
268
-518
22
Viktor Polasek
Czechy
258
-528
23
Halvor Egner Granerud
Norwegia
248
-538
24
Felix Hoffmann
Niemcy
236
-550
25
Antti Aalto
Finlandia
215
-571
 
Tilen Bartol
Słowenia
215
-571
27
Anze Semenic
Słowenia
214
-572
28
Aljaz Osterc
Słowenia
200
-586
29
Maximilian Steiner
Austria
194
-592
30
Tomas Vancura
Czechy
193
-593
31
Jan Ziobro
Polska
183
-603
32
Tom Hilde
Norwegia
180
-606
33
Matjaz Pungertar
Słowenia
171
-615
34
Alex Insam
Włochy
167
-619
35
Ulrich Wohlgenannt
Austria
153
-633
36
Constantin Schmid
Niemcy
144
-642
 
Rok Tarman
Słowenia
144
-642
38
Lauri Asikainen
Finlandia
141
-645
39
Simon Ammann
Szwajcaria
140
-646
40
Jakub Wolny
Polska
125
-661
41
Julian Hahn
Niemcy
113
-673
42
Jan Matura
Czechy
108
-678
43
Martin Hamann
Niemcy
103
-683
44
Andraz Pograjc
Słowenia
102
-684
45
Killian Peier
Szwajcaria
99
-687
46
Aleksander Zniszczoł
Polska
95
-691
47
Thomas Hofer
Austria
93
-693
 
Richard Haukedal
Norwegia
93
-693
49
Krzysztof Biegun
Polska
92
-694
50
Andreas Schuler
Szwajcaria
79
-707
51
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
75
-711
52
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
74
-712
53
Janni Reisenauer
Austria
73
-713
54
Filip Sakala
Czechy
72
-714
55
Marius Lindvik
Norwegia
68
-718
56
Timi Zajc
Słowenia
64
-722
 
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
64
-722
58
Cestmir Kozisek
Czechy
62
-724
59
Naoki Nakamura
Japonia
61
-725
 
Egor Usachev
Rosja
61
-725
61
Ville Larinto
Finlandia
60
-726
62
Andreas Granerud Buskum
Norwegia
59
-727
 
Janne Korhonen
Finlandia
59
-727
64
Gabriel Karlen
Szwajcaria
54
-732
65
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
51
-735
 
Michael Glasder
USA
51
-735
67
Joachim Hauer
Norwegia
49
-737
 
Eetu Nousiainen
Finlandia
49
-737
 
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
49
-737
70
Yuken Iwasa
Japonia
48
-738
71
Thomas Roch Dupland
Francja
47
-739
72
Thomas Lackner
Austria
45
-741
73
Marinus Kraus
Niemcy
43
-743
74
Junshiro Kobayashi
Japonia
42
-744
 
Sebastian Bradatsch
Niemcy
42
-744
76
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
40
-746
 
Artii Aigro
Estonia
40
-746
78
Tim Fuchs
Niemcy
37
-749
79
Kenshiro Ito
Japonia
35
-751
80
Fabian Seidl
Niemcy
34
-752
81
Federico Cecon
Włochy
31
-755
 
Nikolay Karpenko
Kazachstan
31
-755
83
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
30
-756
84
Ziga Jelar
Słowenia
29
-757
 
Yukiya Sato
Japonia
29
-757
86
Moritz Baer
Niemcy
28
-758
 
William Rhoads
USA
28
-758
88
Ayberk Demir
Turcja
25
-761
 
Paweł W±sek
Polska
25
-761
90
Nicholas Mattoon
USA
24
-762
 
Stanisław Biela
Polska
24
-762
92
Mikhail Maksimochkin
Rosja
23
-763
 
Luca Egloff
Szwajcaria
23
-763
94
Nikita Sykchin
Rosja
22
-764
 
Elias Vaenskae
Finlandia
22
-764
96
Roberto Dellasega
Włochy
20
-766
97
Muhammet Ali Bedir
Turcja
19
-767
 
Alexey Korolev
Kazachstan
19
-767
 
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
19
-767
100
Masamitsu Ito
Japonia
18
-768
101
Bartłomiej Kłusek
Polska
17
-769
102
Andrzej Stękała
Polska
16
-770
 
Aleksandr Bazhenov
Rosja
16
-770
 
Tine Bogataj
Słowenia
16
-770
105
Alexey Romashov
Rosja
15
-771
106
Kevin Maltsev
Estonia
14
-772
 
Kalle Heikkinen
Finlandia
14
-772
108
Sho Suzuki
Japonia
13
-773
109
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
10
-776
 
Casey Larson
USA
10
-776
 
Johannes Schubert
Niemcy
10
-776
112
Artem Utev
Rosja
9
-777
113
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
8
-778
 
Niko Kytoesaho
Finlandia
8
-778
 
Dominik Kastelik
Polska
8
-778
 
Ilmir Hazetdinov
Rosja
8
-778
 
Tobias Birchler
Szwajcaria
8
-778
 
Jonas-Sloth Sandell
Norwegia
8
-778
 
Samet Karta
Turcja
8
-778
120
Muhammed Munir Gungen
Turcja
7
-779
 
Paul Brasme
Francja
7
-779
122
Justin Lisso
Niemcy
6
-780
123
Joshua Maurer
Kanada
5
-781
124
Vladislav Boyarintsev
Rosja
4
-782
125
Paul Winter
Niemcy
3
-783
 
AJ Brown
USA
3
-783
127
Sergey Tkachenko
Kazachstan
1
-785
 
Simon Greiderer
Austria
1
-785

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Słowenia
Słowenia
4351
 
2
Austria
Austria
3351
-1000
3
Norwegia
Norwegia
2032
-2319
4
Niemcy
Niemcy
1521
-2830
5
Włochy
Włochy
964
-3387
6
Polska
Polska
903
-3448
7
Czechy
Czechy
693
-3658
8
Finlandia
Finlandia
568
-3783
9
Szwajcaria
Szwajcaria
462
-3889
10
Japonia
Japonia
246
-4105
11
Rosja
Rosja
222
-4129
12
Turcja
Turcja
138
-4213
13
USA
USA
116
-4235
14
Kanada
Kanada
79
-4272
15
Estonia
Estonia
54
-4297
 
Francja
Francja
54
-4297
17
Kazachstan
Kazachstan
51
-4300
18
Ukraina
Ukraina
19
-4332
19
Korea Pd.
Korea Pd.
10
-4341


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Cene Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Cene Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
Zwycięzca: Elias Tollinger (Austria)
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
Zwycięzca: Daniel Huber (Austria)
Zwycięzca: Johann Andre Forfang (Norwegia)
Zwycięzca: Viktor Polasek (Czechy)
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
Zwycięzca: Miran Zupancic (Słowenia)
Zwycięzca: Miran Zupancic (Słowenia)
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
Zwycięzca: Andreas Wank (Niemcy)
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
Zwycięzca: Tomas Vancura (Czechy)
Zwycięzca: Nejc Dezman (Słowenia)
Zwycięzca: Nejc Dezman (Słowenia)
Zwycięzca: Nejc Dezman (Słowenia)
Zwycięzca: Felix Hoffmann (Niemcy)
Zwycięzca: Bor Pavlovcic (Słowenia)
Zwycięzca: Tilen Bartol (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Grzegorz Miętus
Najbliższe zawody
21 lutego 2017 (wtorek)
13:00
M¦ Lahti
odprawa techniczna K
15:00
M¦ Lahti
oficjalny trening K
22 lutego 2017 (¶roda)
09:00
M¦ Lahti
odprawa techniczna M
11:00
M¦ Lahti
oficjalny trening K
13:00
M¦ Lahti
odprawa techniczna K
14:00
M¦ Lahti
oficjalny trening M
23 lutego 2017 (czwartek)
11:00
M¦ Lahti
oficjalny trening K
13:00
M¦ Lahti
kwalifikacje K
14:00
M¦ Lahti
odprawa techniczna K
15:30
M¦ Lahti
oficjalny trening M
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto zdobędzie tytuł M¦ w Lahti?
Kamil Stoch
Daniel Andre Tande
Stefan Kraft
Domen Prevc
Maciej Kot
Andreas Wellinger
Peter Prevc
Piotr Żyła
Gregor Schlierenzauer
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Michael Hayboeck
Manuel Fettner
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich