Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
Kalendarz zawodów
Period 3
09.12.2016
19:30
Vikersund
Norwegia
HS-117
 
10.12.2016
12:00
Vikersund
Norwegia
HS-117
 
11.12.2016
10:00
Vikersund
Norwegia
HS-117
 
17.12.2016
11:15
Ruka
Finlandia
HS-142
 
18.12.2016
11:15
Ruka
Finlandia
HS-142
 
Period 4
27.12.2016
17:00
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
 
28.12.2016
13:00
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
 
07.01.2017
13:30
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
 
08.01.2017
13:30
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
 
Period 5
14.01.2017
10:30
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-140
 
15.01.2017
10:00
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-140
 
20.01.2017
02:30
Sapporo
Japonia
HS-100
 
21.01.2017
02:30
Sapporo
Japonia
HS-134
 
22.01.2017
02:00
Sapporo
Japonia
HS-134
 
28.01.2017
17:00
Bischofshofen
Austria
HS-142
 
29.01.2017
10:00
Bischofshofen
Austria
HS-142
 
Period 6
04.02.2017
14:00
Erzurum
Turcja
HS-140
 
05.02.2017
13:30
Erzurum
Turcja
HS-140
 
11.02.2017
13:30
Brotterode
Niemcy
HS-117
 
12.02.2017
13:00
Brotterode
Niemcy
HS-117
 
18.02.2017
14:30
Planica
Słowenia
HS-139
 
19.02.2017
12:45
Planica
Słowenia
HS-139
 
26.02.2017
19:35
Iron Mountain
USA
HS-133
 
26.02.2017
17:00
Iron Mountain
USA
HS-133
 
Period 7
04.03.2017
13:00
Rena
Norwegia
HS-139
 
05.03.2017
10:15
Rena
Norwegia
HS-139
 
11.03.2017
12:30
Zakopane
Polska
HS-134
 
12.03.2017
10:30
Zakopane
Polska
HS-134
 
18.03.2017
13:00
Czajkowski
Rosja
HS-106
K-95
19.03.2017
09:00
Czajkowski
Rosja
HS-106
K-95
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Clemens Aigner
Austria
1191
 
2
Miran Zupancic
Słowenia
938
-253
3
Nejc Dezman
Słowenia
862
-329
4
Daniel Huber
Austria
827
-364
5
Stefan Huber
Austria
702
-489
6
Florian Altenburger
Austria
674
-517
7
Bor Pavlovcic
Słowenia
627
-564
8
Joakim Aune
Norwegia
612
-579
9
Jaka Hvala
Słowenia
547
-644
10
Maximilian Steiner
Austria
525
-666
11
Elias Tollinger
Austria
479
-712
12
Sebastian Colloredo
Włochy
478
-713
13
Constantin Schmid
Niemcy
466
-725
14
Cene Prevc
Słowenia
454
-737
15
Felix Hoffmann
Niemcy
450
-741
16
Klemens Murańka
Polska
442
-749
17
Halvor Egner Granerud
Norwegia
430
-761
18
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
398
-793
 
Pius Paschke
Niemcy
398
-793
20
Philipp Aschenwald
Austria
369
-822
21
Anze Lanisek
Słowenia
360
-831
22
Rok Tarman
Słowenia
353
-838
23
Andreas Wank
Niemcy
350
-841
24
Tilen Bartol
Słowenia
320
-871
25
Rok Justin
Słowenia
293
-898
26
Jakub Wolny
Polska
285
-906
27
Johann Andre Forfang
Norwegia
275
-916
28
Davide Bresadola
Włochy
268
-923
29
Viktor Polasek
Czechy
258
-933
30
Martin Hamann
Niemcy
225
-966
 
Aljaz Osterc
Słowenia
225
-966
32
Jan Matura
Czechy
218
-973
33
Antti Aalto
Finlandia
215
-976
34
Anze Semenic
Słowenia
214
-977
35
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
194
-997
36
Tomas Vancura
Czechy
193
-998
37
Julian Hahn
Niemcy
186
-1005
38
Jan Ziobro
Polska
183
-1008
39
Matjaz Pungertar
Słowenia
180
-1011
 
Tom Hilde
Norwegia
180
-1011
41
Alex Insam
Włochy
167
-1024
42
Aleksander Zniszczoł
Polska
165
-1026
43
Thomas Lackner
Austria
158
-1033
44
Ulrich Wohlgenannt
Austria
153
-1038
45
Lauri Asikainen
Finlandia
141
-1050
46
Simon Ammann
Szwajcaria
140
-1051
47
Cestmir Kozisek
Czechy
127
-1064
48
Richard Haukedal
Norwegia
105
-1086
49
Andraz Pograjc
Słowenia
102
-1089
50
Killian Peier
Szwajcaria
99
-1092
51
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
97
-1094
52
Paweł W±sek
Polska
95
-1096
53
Thomas Hofer
Austria
93
-1098
54
Krzysztof Biegun
Polska
92
-1099
55
Jakub Janda
Czechy
90
-1101
56
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
87
-1104
57
Gabriel Karlen
Szwajcaria
82
-1109
 
Johannes Schubert
Niemcy
82
-1109
59
Andreas Schuler
Szwajcaria
79
-1112
60
Tim Fuchs
Niemcy
78
-1113
61
Marius Lindvik
Norwegia
77
-1114
62
Filip Sakala
Czechy
75
-1116
63
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
74
-1117
64
Janni Reisenauer
Austria
73
-1118
65
Eetu Nousiainen
Finlandia
72
-1119
 
Janne Korhonen
Finlandia
72
-1119
67
Ziga Jelar
Słowenia
70
-1121
68
Ilmir Hazetdinov
Rosja
66
-1125
69
Timi Zajc
Słowenia
64
-1127
70
Naoki Nakamura
Japonia
61
-1130
 
Egor Usachev
Rosja
61
-1130
 
Joachim Hauer
Norwegia
61
-1130
73
Ville Larinto
Finlandia
60
-1131
74
Andreas Granerud Buskum
Norwegia
59
-1132
75
Sebastian Bradatsch
Niemcy
55
-1136
76
Denis Kornilov
Rosja
54
-1137
77
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
51
-1140
 
Michael Glasder
USA
51
-1140
79
Fabian Seidl
Niemcy
50
-1141
80
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
49
-1142
81
Yuken Iwasa
Japonia
48
-1143
 
Lukas Hlava
Czechy
48
-1143
83
Thomas Roch Dupland
Francja
47
-1144
84
Marinus Kraus
Niemcy
43
-1148
85
Junshiro Kobayashi
Japonia
42
-1149
 
Stanisław Biela
Polska
42
-1149
87
Seou Choi
Korea Pd.
41
-1150
88
Artti Aigro
Estonia
40
-1151
89
Mikhail Maksimochkin
Rosja
37
-1154
90
Kenshiro Ito
Japonia
35
-1156
91
Luca Egloff
Szwajcaria
33
-1158
92
Federico Cecon
Włochy
31
-1160
 
Nikolay Karpenko
Kazachstan
31
-1160
94
Dimitry Vassiliev
Rosja
30
-1161
 
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
30
-1161
 
Sebastian Rombach
Niemcy
30
-1161
 
Lukas Wagner
Niemcy
30
-1161
98
Yukiya Sato
Japonia
29
-1162
99
Moritz Baer
Niemcy
28
-1163
 
William Rhoads
USA
28
-1163
101
Bartłomiej Kłusek
Polska
26
-1165
102
Ayberk Demir
Turcja
25
-1166
103
Nicholas Mattoon
USA
24
-1167
104
Elias Vaenskae
Finlandia
22
-1169
 
Nikita Sykchin
Rosja
22
-1169
106
Aleksandr Bazhenov
Rosja
21
-1170
107
Roberto Dellasega
Włochy
20
-1171
 
Vladislav Boyarintsev
Rosja
20
-1171
109
Muhammet Ali Bedir
Turcja
19
-1172
 
Alexey Korolev
Kazachstan
19
-1172
 
Tobias Birchler
Szwajcaria
19
-1172
 
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
19
-1172
113
Masamitsu Ito
Japonia
18
-1173
114
Tine Bogataj
Słowenia
16
-1175
 
Andrzej Stękała
Polska
16
-1175
116
Alexey Romashov
Rosja
15
-1176
 
Kevin Maltsev
Estonia
15
-1176
118
Oscar P. Westerheim
Norwegia
14
-1177
 
Kalle Heikkinen
Finlandia
14
-1177
120
Sondre Ringen
Norwegia
13
-1178
 
Sho Suzuki
Japonia
13
-1178
122
Vojtech Stursa
Czechy
11
-1180
 
Alexander Sardyko
Rosja
11
-1180
124
Casey Larson
USA
10
-1181
 
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
10
-1181
126
Artem Utev
Rosja
9
-1182
 
Paul Brasme
Francja
9
-1182
128
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
8
-1183
 
Niko Kytoesaho
Finlandia
8
-1183
 
Dominik Kastelik
Polska
8
-1183
 
Jonas-Sloth Sandell
Norwegia
8
-1183
 
Samet Karta
Turcja
8
-1183
133
Muhammed Munir Gungen
Turcja
7
-1184
134
Justin Lisso
Niemcy
6
-1185
 
Mikhail Nazarov
Rosja
6
-1185
 
AJ Brown
USA
6
-1185
137
Joshua Maurer
Kanada
5
-1186
138
Paul Winter
Niemcy
3
-1188
 
Robin Pedersen
Norwegia
3
-1188
140
Vadim Shishkin
Rosja
1
-1190
 
Sergey Tkachenko
Kazachstan
1
-1190
 
Simon Greiderer
Austria
1
-1190

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Słowenia
Słowenia
5625
 
2
Austria
Austria
5245
-380
3
Niemcy
Niemcy
2480
-3145
4
Norwegia
Norwegia
2419
-3206
5
Polska
Polska
1354
-4271
6
Czechy
Czechy
1020
-4605
7
Włochy
Włochy
964
-4661
8
Finlandia
Finlandia
604
-5021
9
Rosja
Rosja
547
-5078
10
Szwajcaria
Szwajcaria
511
-5114
11
Japonia
Japonia
246
-5379
12
Turcja
Turcja
138
-5487
13
USA
USA
119
-5506
14
Kanada
Kanada
79
-5546
15
Francja
Francja
56
-5569
16
Estonia
Estonia
55
-5570
17
Kazachstan
Kazachstan
51
-5574
 
Korea Pd.
Korea Pd.
51
-5574
19
Ukraina
Ukraina
19
-5606


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Cene Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Cene Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
Zwycięzca: Elias Tollinger (Austria)
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
Zwycięzca: Daniel Huber (Austria)
Zwycięzca: Johann Andre Forfang (Norwegia)
Zwycięzca: Viktor Polasek (Czechy)
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
Zwycięzca: Miran Zupancic (Słowenia)
Zwycięzca: Miran Zupancic (Słowenia)
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
Zwycięzca: Andreas Wank (Niemcy)
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
Zwycięzca: Tomas Vancura (Czechy)
Zwycięzca: Nejc Dezman (Słowenia)
Zwycięzca: Nejc Dezman (Słowenia)
Zwycięzca: Nejc Dezman (Słowenia)
Zwycięzca: Felix Hoffmann (Niemcy)
Zwycięzca: Bor Pavlovcic (Słowenia)
Zwycięzca: Tilen Bartol (Słowenia)
Zwycięzca: Stefan Huber (Austria)
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
Zwycięzca: Constantin Schmid (Niemcy)
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ivan Karaulov
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich