Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Kalendarz zawodów
Period 3
11.12.2015
19:30
Rena
Norwegia
HS-111
 
12.12.2015
13:00
Rena
Norwegia
HS-111
 
13.12.2015
10:15
Rena
Norwegia
HS-139
 
19.12.2015
19:00
Rovaniemi
Finlandia
HS-100
 
20.12.2015
11:15
Rovaniemi
Finlandia
HS-100
 
Period 4
27.12.2015
14:00
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
 
28.12.2015
13:00
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
 
09.01.2016
10:30
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-140
 
10.01.2016
10:00
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-140
 
Period 5
17.01.2016
12:45
Willingen
Niemcy
HS-145
 
17.01.2016
10:00
Willingen
Niemcy
HS-145
 
22.01.2016
02:00
Sapporo
Japonia
HS-100
 
23.01.2016
02:00
Sapporo
Japonia
HS-134
 
24.01.2016
02:00
Sapporo
Japonia
HS-134
 
30.01.2016
17:00
Bischofshofen
Austria
HS-142
 
31.01.2016
09:30
Bischofshofen
Austria
HS-142
 
Period 6
06.02.2016
15:30
Planica
Słowenia
HS-139
 
07.02.2016
09:00
Planica
Słowenia
HS-139
 
13.02.2016
12:30
Zakopane
Polska
HS-134
 
14.02.2016
10:30
Zakopane
Polska
HS-134
 
20.02.2016
20:00
Iron Mountain
USA
HS-133
 
21.02.2016
20:00
Iron Mountain
USA
HS-133
 
27.02.2016
13:30
Brotterode
Niemcy
HS-117
 
28.02.2016
13:00
Brotterode
Niemcy
HS-117
 
odwołany
Period 7
04.03.2016
18:00
Vikersund
Norwegia
HS-117
 
05.03.2016
10:00
Vikersund
Norwegia
HS-117
 
12.03.2016
15:00
Czajkowski
Rosja
HS-140
 
13.03.2016
09:00
Czajkowski
Rosja
HS-140
 
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Tom Hilde
Norwegia
818
 
2
Clemens Aigner
Austria
805
-13
3
Karl Geiger
Niemcy
754
-64
4
Markus Eisenbichler
Niemcy
597
-221
5
David Siegel
Niemcy
559
-259
6
Thomas Hofer
Austria
550
-268
7
Tomas Vancura
Czechy
548
-270
8
Halvor Egner Granerud
Norwegia
538
-280
9
Elias Tollinger
Austria
529
-289
10
Florian Altenburger
Austria
524
-294
11
Bartłomiej Kłusek
Polska
518
-300
12
Markus Schiffner
Austria
484
-334
13
Tilen Bartol
Słowenia
471
-347
14
Pius Paschke
Niemcy
459
-359
15
Tomaz Naglic
Słowenia
391
-427
 
Espen Roee
Norwegia
391
-427
17
Philipp Aschenwald
Austria
376
-442
18
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
368
-450
19
Jaka Hvala
Słowenia
356
-462
20
Martin Hamann
Niemcy
347
-471
21
Ulrich Wohlgenannt
Austria
334
-484
22
Bor Pavlovcic
Słowenia
322
-496
23
Rok Justin
Słowenia
305
-513
24
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
297
-521
25
Andrzej Stękała
Polska
272
-546
26
Anze Semenic
Słowenia
262
-556
27
Dawid Kubacki
Polska
255
-563
28
Andraz Pograjc
Słowenia
252
-566
29
Cestmir Kozisek
Czechy
249
-569
30
Michael Neumayer
Niemcy
247
-571
31
Tim Fuchs
Niemcy
231
-587
32
Thomas Diethart
Austria
219
-599
33
Jakub Wolny
Polska
203
-615
34
Cene Prevc
Słowenia
193
-625
35
Rune Velta
Norwegia
190
-628
36
Lukas Hlava
Czechy
185
-633
 
Alex Insam
Włochy
185
-633
 
Marinus Kraus
Niemcy
185
-633
39
Ernest Prislic
Słowenia
183
-635
 
Jan Ziobro
Polska
183
-635
41
Paul Winter
Niemcy
180
-638
42
Daniel Huber
Austria
178
-640
43
Vojtech Stursa
Czechy
171
-647
44
Klemens Murańka
Polska
170
-648
45
Michael Glasder
USA
169
-649
46
Andreas Kofler
Austria
165
-653
47
Piotr Żyła
Polska
162
-656
48
Robert Johansson
Norwegia
160
-658
49
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
140
-678
50
Luca Egloff
Szwajcaria
131
-687
51
Krzysztof Biegun
Polska
128
-690
 
Krzysztof Miętus
Polska
128
-690
53
Miran Zupancic
Słowenia
112
-706
54
Przemysław Kantyka
Polska
102
-716
55
Nicholas Alexander
USA
92
-726
56
Andreas Schuler
Szwajcaria
91
-727
57
Marius Lindvik
Norwegia
90
-728
58
Tobias Birchler
Szwajcaria
88
-730
59
Viktor Polasek
Czechy
86
-732
60
Jonathan Siegel
Niemcy
75
-743
61
Stefan Huber
Austria
73
-745
62
Aleksander Zniszczoł
Polska
72
-746
63
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
71
-747
64
Ziga Jelar
Słowenia
70
-748
65
Janni Reisenauer
Austria
68
-750
66
Adrian Sell
Niemcy
66
-752
67
Pascal Kaelin
Szwajcaria
60
-758
 
Tim Heinrich
Niemcy
60
-758
69
Jure Sinkovec
Słowenia
54
-764
70
Phillip Sjoeen
Norwegia
53
-765
71
Sebastian Colloredo
Włochy
50
-768
 
William Rhoads
USA
50
-768
73
Naoki Nakamura
Japonia
48
-770
74
Matjaz Pungertar
Słowenia
45
-773
75
Danny Queck
Niemcy
41
-777
 
Clemens Leitner
Austria
41
-777
77
Masamitsu Ito
Japonia
40
-778
78
Killian Peier
Szwajcaria
37
-781
79
Paul Brasme
Francja
36
-782
80
Niko Kytoesaho
Finlandia
32
-786
81
Mikhail Maksimochkin
Rosja
30
-788
82
Kevin Bickner
USA
29
-789
 
Ilmir Hazetdinov
Rosja
29
-789
 
Jonathan Learoyd
Francja
29
-789
85
Jernej Damjan
Słowenia
27
-791
86
Denis Kornilov
Rosja
26
-792
87
Jan Kus
Słowenia
25
-793
88
Andraz Modic
Słowenia
24
-794
 
Joakim Aune
Norwegia
24
-794
 
Łukasz Podżorski
Polska
24
-794
91
Robin Pedersen
Norwegia
23
-795
92
Evgeniy Klimov
Rosja
21
-797
93
Andreas Alamommo
Finlandia
20
-798
 
Dimitry Vassiliev
Rosja
20
-798
95
Simon Greiderer
Austria
18
-800
96
Antti Aalto
Finlandia
17
-801
97
Shohtaroh Hosoda
Japonia
16
-802
 
Vladimir Zografski
Bułgaria
16
-802
 
Johannes Schubert
Niemcy
16
-802
100
Eduard Torok
Rumunia
15
-803
 
Eetu Nousiainen
Finlandia
15
-803
 
Seou Choi
Korea Pd.
15
-803
103
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
14
-804
104
Frantisek Holik
Czechy
10
-808
 
Stanisław Biela
Polska
10
-808
106
Aleksandr Bazhenov
Rosja
9
-809
 
Vadim Shishkin
Rosja
9
-809
 
Yuken Iwasa
Japonia
9
-809
 
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
9
-809
110
Michael Dreher
Niemcy
7
-811
 
Christian Friberg
USA
7
-811
112
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
6
-812
 
Ossi-Pekka Valta
Finlandia
6
-812
 
Sho Suzuki
Japonia
6
-812
 
Frans Taehkaevuori
Finlandia
6
-812
116
Davide Bresadola
Włochy
4
-814
117
Lars Antonissen
Holandia
3
-815
 
Roberto Dellasega
Włochy
3
-815
119
Juho Ojala
Finlandia
2
-816
 
Shota Saito
Japonia
2
-816
 
Alexander Sardyko
Rosja
2
-816
 
Julian Hahn
Niemcy
2
-816
 
Vladislav Boyarintsev
Rosja
2
-816
124
Artur Kukuła
Polska
1
-817
 
Krzysztof Leja
Polska
1
-817

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
4364
 
2
Niemcy
Niemcy
3826
-538
3
Słowenia
Słowenia
3092
-1272
4
Norwegia
Norwegia
2952
-1412
5
Polska
Polska
2229
-2135
6
Czechy
Czechy
1249
-3115
7
Szwajcaria
Szwajcaria
421
-3943
8
USA
USA
347
-4017
9
Włochy
Włochy
242
-4122
10
Rosja
Rosja
219
-4145
11
Kanada
Kanada
140
-4224
12
Japonia
Japonia
121
-4243
13
Finlandia
Finlandia
98
-4266
14
Francja
Francja
65
-4299
15
Rumunia
Rumunia
24
-4340
16
Bułgaria
Bułgaria
16
-4348
17
Korea Pd.
Korea Pd.
15
-4349
18
Kazachstan
Kazachstan
6
-4358
19
Holandia
Holandia
3
-4361


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Andrzej Stękała (Polska)
Zwycięzca: Tilen Bartol (Słowenia)
Zwycięzca: Tilen Bartol (Słowenia)
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
Zwycięzca: Thomas Hofer (Austria)
Zwycięzca: Florian Altenburger (Austria)
Zwycięzca: Thomas Hofer (Austria)
Zwycięzca: Tomas Vancura (Czechy)
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
Zwycięzca: Jaka Hvala (Słowenia)
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
Zwycięzca: Philipp Aschenwald (Austria)
Zwycięzca: Philipp Aschenwald (Austria)
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
Zwycięzca: Michael Glasder (USA)
Zwycięzca: Florian Altenburger (Austria)
Zwycięzca: Bartłomiej Kłusek (Polska)
Zwycięzca: Rok Justin (Słowenia)
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich