Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
Kalendarz zawodów
Period 3
12.12.2014
18:15
Rena
Norwegia
HS-129
K-120
14.12.2014
10:15
Rena
Norwegia
HS-129
K-120
14.12.2014
09:45
Rena
Norwegia
HS-129
K-120
za 13.12
20.12.2014
11:00
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-140
K-125
odwołane
21.12.2014
10:00
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-140
K-125
odwołane
Period 4
27.12.2014
14:00
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
K-125
28.12.2014
13:00
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
K-125
Period 5
10.01.2015
10:00
Wisła
Polska
HS-134
K-120
11.01.2015
10:00
Wisła
Polska
HS-134
K-120
16.01.2015
03:00
Sapporo
Japonia
HS-100
K-90
17.01.2015
03:00
Sapporo
Japonia
HS-134
K-120
18.01.2015
03:00
Sapporo
Japonia
HS-134
K-120
24.01.2015
12:45
Planica
Słowenia
HS-139
K-125
25.01.2015
13:00
Planica
Słowenia
HS-139
K-125
Period 6
31.01.2015
11:30
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
01.02.2015
10:30
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
07.02.2015
13:00
Brotterode
Niemcy
HS-117
K-105
08.02.2015
12:30
Brotterode
Niemcy
HS-117
K-105
odwołane
14.02.2015
10:00
Lahti
Finlandia
HS-130
K-116
15.02.2015
10:00
Lahti
Finlandia
HS-130
K-116
21.02.2015
20:00
Iron Mountain
USA
HS-133
K-120
21.02.2015
17:00
Iron Mountain
USA
HS-133
K-120
22.02.2015
16:30
Iron Mountain
USA
HS-133
K-120
28.02.2015
13:30
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
K-125
28.02.2015
10:30
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
K-125
01.03.2015
12:30
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
K-125
Period 7
07.03.2015
11:00
Seefeld
Austria
HS-109
K-99
08.03.2015
10:30
Seefeld
Austria
HS-109
K-99
14.03.2015
13:00
Niżnyj Tagił
Rosja
HS-134
K-125
15.03.2015
13:00
Niżnyj Tagił
Rosja
HS-134
K-125
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Anze Semenic
Słowenia
901
 
2
Kenneth Gangnes
Norwegia
638
-263
3
Miran Zupancic
Słowenia
607
-294
4
Andreas Wank
Niemcy
602
-299
5
Jaka Hvala
Słowenia
591
-310
6
Stephan Leyhe
Niemcy
502
-399
7
Ulrich Wohlgenannt
Austria
471
-430
8
Dawid Kubacki
Polska
466
-435
9
Anze Lanisek
Słowenia
463
-438
10
Tom Hilde
Norwegia
433
-468
11
Clemens Aigner
Austria
431
-470
12
Robert Johansson
Norwegia
423
-478
13
Karl Geiger
Niemcy
410
-491
14
Daniel Andre Tande
Norwegia
409
-492
15
Maciej Kot
Polska
403
-498
16
Halvor Egner Granerud
Norwegia
401
-500
17
Stefan Hula
Polska
372
-529
18
Manuel Fettner
Austria
366
-535
19
Rok Justin
Słowenia
362
-539
20
Krzysztof Biegun
Polska
346
-555
21
Bartłomiej Kłusek
Polska
342
-559
22
Andraz Pograjc
Słowenia
339
-562
23
Daniel Wenig
Niemcy
321
-580
24
Klemens Murańka
Polska
310
-591
25
Tomaz Naglic
Słowenia
302
-599
26
Danny Queck
Niemcy
296
-605
27
Manuel Poppinger
Austria
294
-607
28
Pius Paschke
Niemcy
289
-612
29
Aleksander Zniszczoł
Polska
277
-624
30
Markus Schiffner
Austria
269
-632
31
Phillip Sjoeen
Norwegia
264
-637
32
Johann Andre Forfang
Norwegia
260
-641
33
Elias Tollinger
Austria
221
-680
34
Killian Peier
Szwajcaria
209
-692
35
Joachim Hauer
Norwegia
188
-713
36
Mitja Meznar
Słowenia
170
-731
37
Stanisław Biela
Polska
166
-735
38
Andrzej Stękała
Polska
157
-744
39
Stefan Huber
Austria
156
-745
 
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
156
-745
41
Lukas Hlava
Czechy
146
-755
42
Jan Ziobro
Polska
132
-769
43
Simon Greiderer
Austria
129
-772
44
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
124
-777
45
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
122
-779
46
Florian Altenburger
Austria
120
-781
47
Philipp Aschenwald
Austria
113
-788
 
Paul Winter
Niemcy
113
-788
49
Andreas Stjernen
Norwegia
105
-796
50
Vegard Swensen
Norwegia
102
-799
 
Gabriel Karlen
Szwajcaria
102
-799
52
Jure Sinkovec
Słowenia
101
-800
53
Nicolas Mayer
Francja
98
-803
54
Luca Egloff
Szwajcaria
97
-804
55
William Rhoads
USA
88
-813
56
Cestmir Kozisek
Czechy
86
-815
57
Sebastian Bradatsch
Niemcy
84
-817
 
Yukiya Sato
Japonia
84
-817
59
Alexey Romashov
Rosja
83
-818
60
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
78
-823
 
Masamitsu Ito
Japonia
78
-823
62
Jakub Janda
Czechy
76
-825
63
Pascal Kaelin
Szwajcaria
73
-828
64
Michael Glasder
USA
72
-829
65
Anders Jacobsen
Norwegia
65
-836
66
Janne Ahonen
Finlandia
60
-841
 
Niko Kytoesaho
Finlandia
60
-841
68
Andreas Kofler
Austria
59
-842
69
Krzysztof Miętus
Polska
55
-846
 
Daniel Huber
Austria
55
-846
71
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
53
-848
72
Anton Kalinitschenko
Rosja
52
-849
73
Frantisek Holik
Czechy
51
-850
74
Evgeniy Klimov
Rosja
50
-851
 
Viktor Polasek
Czechy
50
-851
76
Ville Larinto
Finlandia
48
-853
77
Sebastian Klinga
Finlandia
47
-854
78
Antonin Hajek
Czechy
46
-855
79
Ilmir Hazetdinov
Rosja
45
-856
80
Tilen Bartol
Słowenia
43
-858
81
Anders Johnson
USA
42
-859
82
Patrick Streitler
Austria
40
-861
 
Roberto Dellasega
Włochy
40
-861
 
Krzysztof Leja
Polska
40
-861
85
David Siegel
Niemcy
39
-862
86
Sami Niemi
Finlandia
37
-864
87
Cene Prevc
Słowenia
36
-865
88
Tomasz Byrt
Polska
29
-872
89
Andreas Schuler
Szwajcaria
28
-873
 
Minato Mabuchi
Japonia
28
-873
91
Martti Nomme
Estonia
27
-874
92
Federico Cecon
Włochy
26
-875
93
Mikhail Maksimochkin
Rosja
25
-876
94
Aleksandr Bazhenov
Rosja
24
-877
 
Ossi-Pekka Valta
Finlandia
24
-877
96
Vladimir Zografski
Bułgaria
23
-878
 
Olli Muotka
Finlandia
23
-878
98
Adam Ruda
Polska
22
-879
99
Sebastian Colloredo
Włochy
21
-880
 
David Zauner
Austria
21
-880
101
Denis Kornilov
Rosja
20
-881
102
Dusty Korek
Kanada
19
-882
103
Lars Antonissen
Holandia
18
-883
104
Vojtech Stursa
Czechy
16
-885
105
Ryoyu Kobayashi
Japonia
14
-887
106
Nicholas Fairall
USA
13
-888
 
Tim Heinrich
Niemcy
13
-888
108
Martin Cikl
Czechy
12
-889
 
Andrzej Zapotoczny
Polska
12
-889
 
Trevor Morrice
Kanada
12
-889
111
Ziga Mandl
Słowenia
11
-890
 
Yumu Harada
Japonia
11
-890
113
Alexander Shuvalov
Rosja
10
-891
114
Nicholas Alexander
USA
9
-892
115
Tim Fuchs
Niemcy
8
-893
 
Antti Aalto
Finlandia
8
-893
 
Andrea Morassi
Włochy
8
-893
 
Espen Enger Halvorsen
Norwegia
8
-893
119
Daniele Varesco
Włochy
7
-894
 
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
7
-894
 
Naoki Nakamura
Japonia
7
-894
 
Christian Inngjerdingen
Szwecja
7
-894
 
Juho Ojala
Finlandia
7
-894
124
Przemysław Kantyka
Polska
6
-895
 
Yuken Iwasa
Japonia
6
-895
 
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
6
-895
 
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
6
-895
128
Andraz Modic
Słowenia
5
-896
 
Alexander Sardyko
Rosja
5
-896
 
Gasper Bartol
Słowenia
5
-896
131
Vadim Shishkin
Rosja
4
-897
 
Martin Hamann
Niemcy
4
-897
133
Andreas Alamommo
Finlandia
3
-898
 
Paul Brasme
Francja
3
-898
 
Pascal Bodmer
Niemcy
3
-898
 
Milos Kadlec
Czechy
3
-898
 
Shohtaroh Hosoda
Japonia
3
-898
138
Lukas Mueller
Austria
2
-899
 
Nico Polychronidis
Grecja
2
-899
140
Marat Zhaparov
Kazachstan
1
-900
 
Markus Rupitsch
Austria
1
-900
 
Tord Markussen Hammer
Norwegia
1
-900
 
Johan Martin Brandt
Norwegia
1
-900
 
Kevin Bickner
USA
1
-900

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Słowenia
Słowenia
3936
 
2
Norwegia
Norwegia
3760
-176
3
Polska
Polska
3135
-801
4
Austria
Austria
2748
-1188
5
Niemcy
Niemcy
2684
-1252
6
Szwajcaria
Szwajcaria
587
-3349
7
Czechy
Czechy
486
-3450
8
Rosja
Rosja
324
-3612
9
Finlandia
Finlandia
317
-3619
10
Japonia
Japonia
231
-3705
11
USA
USA
225
-3711
12
Włochy
Włochy
102
-3834
13
Francja
Francja
101
-3835
14
Kanada
Kanada
31
-3905
15
Estonia
Estonia
27
-3909
16
Bułgaria
Bułgaria
23
-3913
17
Holandia
Holandia
18
-3918
18
Szwecja
Szwecja
7
-3929
 
Kazachstan
Kazachstan
7
-3929
20
Grecja
Grecja
2
-3934


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Stephan Leyhe (Niemcy)
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
Zwycięzca: Johann Andre Forfang (Norwegia)
Zwycięzca: Rok Justin (Słowenia)
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
Zwycięzca: Jan Ziobro (Polska)
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
Zwycięzca: Miran Zupancic (Słowenia)
Zwycięzca: Phillip Sjoeen (Norwegia)
Zwycięzca: Manuel Poppinger (Austria)
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
Zwycięzca: Atle Pedersen Roensen (Norwegia)
Zwycięzca: Krzysztof Biegun (Polska)
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
Zwycięzca: Andreas Wank (Niemcy)
Zwycięzca: Kenneth Gangnes (Norwegia)
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich