Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
Kalendarz zawodów
Period 3
08.12.2012
12:00
Ałmaty
Kazachstan
HS-140
K-125
za Erzurum
09.12.2012
10:00
Ałmaty
Kazachstan
HS-140
K-125
za Erzurum
15.12.2012
17:00
Lahti
Finlandia
HS-130
K-116
odwołany
16.12.2012
09:00
Lahti
Finlandia
HS-130
K-116
odwołany
Period 4
27.12.2012
14:00
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
K-125
28.12.2012
13:00
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
K-125
05.01.2013
12:00
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
06.01.2013
12:00
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
Period 5
11.01.2013
03:00
Sapporo
Japonia
HS-100
K-90
12.01.2013
02:30
Sapporo
Japonia
HS-134
K-120
13.01.2013
03:00
Sapporo
Japonia
HS-134
K-120
19.01.2013
17:00
Bischofshofen
Austria
HS-140
K-125
20.01.2013
10:00
Bischofshofen
Austria
HS-140
K-125
26.01.2013
13:30
Neustadt
Niemcy
HS-142
K-125
27.01.2013
13:30
Neustadt
Niemcy
HS-142
K-125
Period 6
03.02.2013
12:30
Planica
Słowenia
HS-109
K-100
03.02.2013
10:10
Planica
Słowenia
HS-109
K-100
za 2.02.2013
09.02.2013
21:00
Iron Mountain
USA
HS-133
K-120
09.02.2013
17:00
Iron Mountain
USA
HS-133
K-120
10.02.2013
17:00
Iron Mountain
USA
HS-133
K-120
16.02.2013
13:00
Brotterode
Niemcy
HS-117
K-105
17.02.2013
12:30
Brotterode
Niemcy
HS-117
K-105
23.02.2013
14:00
Wisła
Polska
HS-134
K-120
24.02.2013
11:00
Wisła
Polska
HS-134
K-120
02.03.2013
13:00
Liberec
Czechy
HS-100
K-90
03.03.2013
09:15
Liberec
Czechy
HS-100
K-90
Period 7
08.03.2013
18:00
Vikersund
Norwegia
HS-117
K-105
09.03.2013
12:00
Vikersund
Norwegia
HS-117
K-105
16.03.2013
06:00
Niżnyj Tagił
Rosja
HS-140
K-125
17.03.2013
05:45
Niżnyj Tagił
Rosja
HS-140
K-125
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Anze Semenic
Słowenia
667
 
2
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
656
-11
3
Matic Benedik
Słowenia
651
-16
4
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
647
-20
5
Marinus Kraus
Niemcy
636
-31
6
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
633
-34
7
Andraz Pograjc
Słowenia
583
-84
8
Jan Ziobro
Polska
548
-119
9
Felix Schoft
Niemcy
531
-136
10
Stefan Kraft
Austria
525
-142
11
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
524
-143
12
Manuel Poppinger
Austria
475
-192
13
Matic Kramarsic
Słowenia
445
-222
14
Thomas Diethart
Austria
429
-238
15
Vegard Swensen
Norwegia
422
-245
 
Rok Justin
Słowenia
422
-245
17
Jan Maylaender
Niemcy
399
-268
18
Danny Queck
Niemcy
388
-279
19
Manuel Fettner
Austria
380
-287
20
Nejc Dezman
Słowenia
379
-288
21
Klemens Murańka
Polska
350
-317
22
Stefan Hula
Polska
339
-328
23
Krzysztof Biegun
Polska
324
-343
24
Lukas Mueller
Austria
320
-347
25
Ziga Mandl
Słowenia
299
-368
26
Miran Zupancic
Słowenia
280
-387
27
Ilmir Hazetdinov
Rosja
270
-397
28
Andreas Strolz
Austria
269
-398
29
Pius Paschke
Niemcy
258
-409
30
Maximilian Mechler
Niemcy
251
-416
31
Antonin Hajek
Czechy
230
-437
32
Stephan Leyhe
Niemcy
220
-447
33
Daniel Wenig
Niemcy
216
-451
34
Elias Pfannenstill
Austria
209
-458
35
Łukasz Rutkowski
Polska
192
-475
36
Cestmir Kozisek
Czechy
185
-482
37
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
166
-501
38
Martin Koch
Austria
160
-507
39
Bartłomiej Kłusek
Polska
154
-513
40
Alexander Sardyko
Rosja
149
-518
41
Martin Schmitt
Niemcy
145
-522
 
Takanobu Okabe
Japonia
145
-522
43
Aleksander Zniszczoł
Polska
144
-523
44
Christian Heim
Niemcy
142
-525
 
Robert Johansson
Norwegia
142
-525
46
Jakub Janda
Czechy
139
-528
47
Cene Prevc
Słowenia
134
-533
48
Johann Andre Forfang
Norwegia
130
-537
49
Markus Schiffner
Austria
125
-542
50
David Zauner
Austria
120
-547
51
Dominik Maylaender
Niemcy
118
-549
52
David Winkler
Niemcy
115
-552
 
Philipp Aschenwald
Austria
115
-552
54
Roberto Dellasega
Włochy
114
-553
55
Pascal Kaelin
Szwajcaria
113
-554
56
Clemens Aigner
Austria
104
-563
57
Nicholas Alexander
USA
101
-566
58
Mats Soehagen Berggaard
Norwegia
100
-567
59
Florian Altenburger
Austria
99
-568
60
Karl Geiger
Niemcy
96
-571
61
Espen Enger Halvorsen
Norwegia
94
-573
62
Tobias Bogner
Niemcy
93
-574
63
Grzegorz Miętus
Polska
90
-577
64
Elias Tollinger
Austria
87
-580
65
Hiroaki Watanabe
Japonia
84
-583
66
Tomaz Naglic
Słowenia
81
-586
67
Stefan Hayboeck
Austria
76
-591
68
Markus Eisenbichler
Niemcy
69
-598
69
Killian Peier
Szwajcaria
68
-599
70
Vincent Descombes Sevoie
Francja
66
-601
 
Anze Lanisek
Słowenia
66
-601
72
Michael Hayboeck
Austria
62
-605
73
Daniel Althaus
Niemcy
61
-606
74
Vegard-Haukoe Sklett
Norwegia
60
-607
 
Seou Choi
Korea Pd.
60
-607
76
Johan Martin Brandt
Norwegia
58
-609
 
Ernest Prislic
Słowenia
58
-609
 
Florian Menz
Niemcy
58
-609
79
Gasper Bartol
Słowenia
57
-610
 
Marco Grigoli
Szwajcaria
57
-610
81
Andrzej Zapotoczny
Polska
55
-612
82
Dimitry Ipatov
Rosja
50
-617
83
Ronan Lamy Chappuis
Francja
44
-623
84
Mikhail Maksimochkin
Rosja
43
-624
85
Sho Suzuki
Japonia
42
-625
 
David Unterberger
Austria
42
-625
87
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
41
-626
88
Shota Tanaka
Japonia
39
-628
89
Fumihisa Yumoto
Japonia
38
-629
90
Jaka Kosec
Słowenia
37
-630
91
Sami Heiskanen
Finlandia
36
-631
92
Thomas Lackner
Austria
35
-632
93
Alexandre Mabboux
Francja
33
-634
94
Anton Kalinitschenko
Rosja
32
-635
 
Primoz Pikl
Słowenia
32
-635
 
Heung Chul Choi
Korea Pd.
32
-635
97
Vladislav Boyarintsev
Rosja
30
-637
98
Tobias Lugert
Niemcy
27
-640
99
Yumu Harada
Japonia
26
-641
100
Anssi Koivuranta
Finlandia
24
-643
 
Peter Frenette
USA
24
-643
 
Marcin Bachleda
Polska
24
-643
 
Anders Johnson
USA
24
-643
104
Nicholas Fairall
USA
23
-644
 
Rafał ¦liż
Polska
23
-644
106
Pascal Egloff
Szwajcaria
21
-646
107
Alexander Shuvalov
Rosja
20
-647
 
Borek Sedlak
Czechy
20
-647
109
David Viry
Francja
18
-649
 
Jakub Kot
Polska
18
-649
111
Stanisław Biela
Polska
16
-651
112
Marat Zhaparov
Kazachstan
15
-652
 
Andrea Morassi
Włochy
15
-652
114
Simen Key Grimsrud
Norwegia
14
-653
 
Jiri Mazoch
Czechy
14
-653
116
Rok Urbanc
Słowenia
12
-655
117
Nicolas Mayer
Francja
11
-656
118
Taro Takayanagi
Japonia
10
-657
 
Chris Lamb
USA
10
-657
120
Carl Nordin
Szwecja
9
-658
 
Jere Kykkänen
Finlandia
9
-658
122
Sergey Shulaev
Rosja
8
-659
 
Michael Glasder
USA
8
-659
 
Yuhei Sasaki
Japonia
8
-659
 
Vojtech Stursa
Czechy
8
-659
126
Alexey Buyvolov
Rosja
7
-660
 
Martin Cikl
Czechy
7
-660
128
Kevin Horlacher
Niemcy
6
-661
 
Davide Bresadola
Włochy
6
-661
 
Michael Dreher
Niemcy
6
-661
131
Daniel Andre Tande
Norwegia
5
-662
 
Pascal Sommer
Szwajcaria
5
-662
133
Espen Roee
Norwegia
4
-663
 
Sami Niemi
Finlandia
4
-663
 
Dusty Korek
Kanada
4
-663
 
Alexander Mitz
Szwecja
4
-663
 
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
4
-663
 
Christoph Stauder
Austria
4
-663
 
Tobias Loeffler
Niemcy
4
-663
 
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
4
-663
141
Diego Dellasega
Włochy
3
-664
 
Oldrik van der Aalst
Holandia
3
-664
 
Ruben de Wit
Holandia
3
-664
144
Lars Antonissen
Holandia
2
-665
 
Joachim Hauer
Norwegia
2
-665
 
Daniel Huber
Austria
2
-665
 
Shohtaroh Hosoda
Japonia
2
-665
148
Florian Gugg
Austria
1
-666
 
Nico Polychronidis
Grecja
1
-666
 
Matthew Rowley
Kanada
1
-666

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Słowenia
Słowenia
4203
 
2
Niemcy
Niemcy
3839
-364
3
Austria
Austria
3639
-564
4
Norwegia
Norwegia
3495
-708
5
Polska
Polska
2277
-1926
6
Rosja
Rosja
613
-3590
7
Czechy
Czechy
603
-3600
8
Szwajcaria
Szwajcaria
430
-3773
9
Japonia
Japonia
394
-3809
10
USA
USA
190
-4013
11
Francja
Francja
172
-4031
12
Włochy
Włochy
138
-4065
13
Korea Pd.
Korea Pd.
133
-4070
14
Finlandia
Finlandia
73
-4130
15
Kazachstan
Kazachstan
15
-4188
16
Szwecja
Szwecja
13
-4190
17
Holandia
Holandia
8
-4195
18
Kanada
Kanada
5
-4198
19
Grecja
Grecja
1
-4202


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Daniel Wenig (Niemcy)
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
Zwycięzca: Felix Schoft (Niemcy)
Zwycięzca: Gregor Deschwanden (Szwajcaria)
Zwycięzca: Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia)
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
Zwycięzca: Fredrik Bjerkeengen (Norwegia)
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzca: Stefan Hula (Polska)
Zwycięzca: Fredrik Bjerkeengen (Norwegia)
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
Zwycięzca: Danny Queck (Niemcy)
Zwycięzca: Andraz Pograjc (Słowenia)
Zwycięzca: Danny Queck (Niemcy)
Zwycięzca: Atle Pedersen Roensen (Norwegia)
Zwycięzca: Marinus Kraus (Niemcy)
Zwycięzca: Marinus Kraus (Niemcy)
Zwycięzca: Maximilian Mechler (Niemcy)
Zwycięzca: Johann Andre Forfang (Norwegia)
Zwycięzca: Rok Justin (Słowenia)
Zwycięzca: Rok Justin (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jure Bogataj
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich