Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 15:00
Erzurum HS-140
(CoC)
Kalendarz zawodów
Period 2
29.11.2011
Rovaniemi
Finlandia
HS-100
K-90
przeniesione z 19.11
30.11.2011
Rovaniemi
Finlandia
HS-100
K-90
przeniesione z 20.11
13.12.2011
Ałmaty
Kazachstan
HS-140
K-125
14.12.2011
Ałmaty
Kazachstan
HS-140
K-125
17.12.2011
Erzurum
Turcja
HS-140
K-125
18.12.2011
Erzurum
Turcja
HS-140
K-125
Period 3
27.12.2011
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
K-125
28.12.2011
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
K-125
Period 4
07.01.2012
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
odwołane
08.01.2012
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
odwołane
14.01.2012
Neustadt
Niemcy
HS-142
K-125
15.01.2012
Neustadt
Niemcy
HS-142
K-125
20.01.2012
Sapporo
Japonia
HS-100
K-90
21.01.2012
Sapporo
Japonia
HS-134
K-120
22.01.2012
Sapporo
Japonia
HS-134
K-120
28.01.2012
Bischofshofen
Austria
HS-140
K-125
29.01.2012
Bischofshofen
Austria
HS-140
K-125
Period 5
04.02.2012
Brotterode
Niemcy
HS-117
K-105
05.02.2012
Brotterode
Niemcy
HS-117
K-105
12.02.2012
Iron Mountain
USA
HS-133
K-120
odwołane
12.02.2012
Iron Mountain
USA
HS-133
K-120
za 11.02.2012
17.02.2012
Oslo
Norwegia
HS-134
K-120
za Iron Mountain
18.02.2012
Oslo
Norwegia
HS-134
K-120
19.02.2012
Oslo
Norwegia
HS-134
K-120
25.02.2012
Wisła
Polska
HS-134
K-120
26.02.2012
Wisła
Polska
HS-134
K-120
Period 6
03.03.2012
Val di Fiemme
Włochy
HS-134
K-120
04.03.2012
Val di Fiemme
Włochy
HS-134
K-120
10.03.2012
Kuopio
Finlandia
HS-127
K-120
11.03.2012
Kuopio
Finlandia
HS-127
K-120
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Andreas Stjernen
Norwegia
1017
 
2
Kenneth Gangnes
Norwegia
899
-118
3
Michael Hayboeck
Austria
834
-183
4
Ziga Mandl
Słowenia
684
-333
5
Mitja Meznar
Słowenia
606
-411
6
Tomaz Naglic
Słowenia
597
-420
7
Wolfgang Loitzl
Austria
570
-447
8
Robert Johansson
Norwegia
559
-458
9
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
549
-468
10
Vegard Swensen
Norwegia
542
-475
11
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
539
-478
12
Robert Hrgota
Słowenia
485
-532
13
Stefan Kraft
Austria
483
-534
14
Danny Queck
Niemcy
456
-561
15
Manuel Fettner
Austria
440
-577
16
Manuel Poppinger
Austria
416
-601
17
Lukas Mueller
Austria
378
-639
18
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
356
-661
 
Felix Schoft
Niemcy
356
-661
20
Anders Fannemel
Norwegia
341
-676
21
Aleksander Zniszczoł
Polska
325
-692
22
Stefan Hula
Polska
297
-720
 
Marco Grigoli
Szwajcaria
297
-720
24
Markus Eisenbichler
Niemcy
296
-721
25
Nejc Dezman
Słowenia
285
-732
26
David Winkler
Niemcy
248
-769
27
Tomasz Byrt
Polska
242
-775
28
Borek Sedlak
Czechy
227
-790
 
Anze Lanisek
Słowenia
227
-790
30
Jaka Hvala
Słowenia
220
-797
31
Bartłomiej Kłusek
Polska
213
-804
 
Simen Key Grimsrud
Norwegia
213
-804
33
Daniel Wenig
Niemcy
211
-806
34
Marinus Kraus
Niemcy
207
-810
35
Antonin Hajek
Czechy
202
-815
36
Kento Sakuyama
Japonia
161
-856
37
Klemens Murańka
Polska
157
-860
 
Martin Cikl
Czechy
157
-860
 
Dejan Judez
Słowenia
157
-860
40
David Unterberger
Austria
156
-861
41
Vegard-Haukoe Sklett
Norwegia
150
-867
42
Andraz Pograjc
Słowenia
136
-881
43
Matjaz Pungertar
Słowenia
130
-887
44
Krzysztof Miętus
Polska
123
-894
45
Mats Soehagen Berggaard
Norwegia
122
-895
46
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
119
-898
47
Stefan Hayboeck
Austria
116
-901
48
Stephan Leyhe
Niemcy
115
-902
49
Rok Urbanc
Słowenia
114
-903
50
Petr Chaadaev
Rosja
110
-907
51
Sami Niemi
Finlandia
107
-910
52
Primoz Pikl
Słowenia
106
-911
53
Jan Maylaender
Niemcy
103
-914
54
Reruhi Shimizu
Japonia
94
-923
55
Peter Frenette
USA
88
-929
56
Ilmir Hazetdinov
Rosja
87
-930
57
Kenshiro Ito
Japonia
85
-932
58
Kazuyoshi Funaki
Japonia
82
-935
59
Ilja Rosliakov
Rosja
78
-939
 
Klaus Ovlien Engen
Norwegia
78
-939
61
Maciej Kot
Polska
77
-940
62
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
76
-941
 
Olli Muotka
Finlandia
76
-941
64
Alexey Romashov
Rosja
75
-942
 
Georg Späth
Niemcy
75
-942
66
Dawid Kubacki
Polska
64
-953
67
Davide Bresadola
Włochy
60
-957
68
Ossi-Pekka Valta
Finlandia
58
-959
69
Alexander Sardyko
Rosja
57
-960
 
Jiri Mazoch
Czechy
57
-960
71
Sho Suzuki
Japonia
48
-969
72
Grzegorz Miętus
Polska
46
-971
73
Jan Ziobro
Polska
45
-972
74
Jakub Kot
Polska
42
-975
75
Kazuya Yoshioka
Japonia
41
-976
76
Tomas Zmoray
Słowacja
39
-978
77
Jarkko Määttä
Finlandia
36
-981
 
Carl Nordin
Szwecja
36
-981
 
Janne Happonen
Finlandia
36
-981
80
Mario Innauer
Austria
34
-983
81
Thomas Lackner
Austria
33
-984
 
Tobias Bogner
Niemcy
33
-984
83
Kaarel Nurmsalu
Estonia
29
-988
 
Marcin Bachleda
Polska
29
-988
85
Christoph Stauder
Austria
27
-990
86
Rok Zima
Słowenia
26
-991
87
Yevgeniy Levkin
Kazachstan
25
-992
 
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
25
-992
89
Espen Roee
Norwegia
24
-993
 
Vitaliy Shumbarets
Ukraina
24
-993
 
Anders Johnson
USA
24
-993
92
Jere Kykkänen
Finlandia
22
-995
93
Pius Paschke
Niemcy
21
-996
 
Georgiy Chervyakov
Rosja
21
-996
95
Markus Eggenhofer
Austria
20
-997
96
Florian Menz
Niemcy
19
-998
97
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
18
-999
 
Karl Geiger
Niemcy
18
-999
99
Nicholas Alexander
USA
17
-1000
100
Rok Justin
Słowenia
16
-1001
101
Shuji Endo
Japonia
15
-1002
102
Alexey Pchelintsev
Kazachstan
14
-1003
 
Kalle Keituri
Finlandia
14
-1003
104
Christian Friberg
USA
13
-1004
105
Daniel Andre Tande
Norwegia
11
-1006
 
Kimmo Yliriesto
Finlandia
11
-1006
 
Niklas Wangler
Niemcy
11
-1006
108
Andreas Wellinger
Niemcy
10
-1007
109
Nicolas Mayer
Francja
9
-1008
 
Michael Dreher
Niemcy
9
-1008
 
Sami Heiskanen
Finlandia
9
-1008
 
David Viry
Francja
9
-1008
113
Johan Martin Brandt
Norwegia
8
-1009
 
Vincent Descombes Sevoie
Francja
8
-1009
115
Espen Enger Halvorsen
Norwegia
7
-1010
 
Takanobu Okabe
Japonia
7
-1010
117
Elias Pfannenstill
Austria
6
-1011
118
Radik Zhaparov
Kazachstan
5
-1012
119
Nikolay Karpenko
Kazachstan
4
-1013
 
Pascal Egloff
Szwajcaria
4
-1013
 
Andrzej Zapotoczny
Polska
4
-1013
122
Shusaku Hosoyama
Japonia
3
-1014
 
Clemens Aigner
Austria
3
-1014
 
Rafał ¦liż
Polska
3
-1014
 
Ondrej Vaculik
Czechy
3
-1014
126
Elias Tollinger
Austria
2
-1015
 
Daniel Huber
Austria
2
-1015
 
Vladomyr Hlyvka
Ukraina
2
-1015
 
Oddvar Ystgaard
Norwegia
2
-1015
130
Ulrich Wohlgenannt
Austria
1
-1016
 
Chris Lamb
USA
1
-1016
 
Tobias Loeffler
Niemcy
1
-1016
 
Matic Kramarsic
Słowenia
1
-1016
 
Vasyl Zhurakivskyy
Ukraina
1
-1016

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Norwegia
Norwegia
5435
 
2
Słowenia
Słowenia
3790
-1645
3
Austria
Austria
3521
-1914
4
Niemcy
Niemcy
2189
-3246
5
Polska
Polska
1667
-3768
6
Czechy
Czechy
646
-4789
7
Japonia
Japonia
536
-4899
8
Rosja
Rosja
453
-4982
9
Szwajcaria
Szwajcaria
377
-5058
10
Finlandia
Finlandia
369
-5066
11
USA
USA
143
-5292
12
Kanada
Kanada
119
-5316
13
Włochy
Włochy
60
-5375
14
Kazachstan
Kazachstan
48
-5387
15
Słowacja
Słowacja
39
-5396
16
Szwecja
Szwecja
36
-5399
17
Estonia
Estonia
29
-5406
18
Ukraina
Ukraina
27
-5408
19
Francja
Francja
26
-5409


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
Zwycięzca: Vegard-Haukoe Sklett (Norwegia)
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
Zwycięzca: Danny Queck (Niemcy)
Zwycięzca: Atle Pedersen Roensen (Norwegia)
Zwycięzca: Kenneth Gangnes (Norwegia)
Zwycięzcy: Wolfgang Loitzl (Austria) / Kenneth Gangnes (Norwegia)
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
Zwycięzca: Andreas Stjernen (Norwegia)
Zwycięzca: Felix Schoft (Niemcy)
Zwycięzca: Andreas Stjernen (Norwegia)
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
Zwycięzca: Anders Fannemel (Norwegia)
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
Zwycięzca: Marinus Kraus (Niemcy)
Zwycięzca: Andreas Stjernen (Norwegia)
Zwycięzca: Andreas Stjernen (Norwegia)
Zwycięzca: Andreas Stjernen (Norwegia)
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
Zwycięzca: Marco Grigoli (Szwajcaria)
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
Zwycięzca: Robert Johansson (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
07:45
CoC Erzurum
08:00
P¦k Zao
08:30
CoC-K Planica
09:00
P¦k Zao
09:00
CoC Erzurum
09:15
CoC-K Planica
10:00
CoC-K Planica
12:30
FIS Cup Planica
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Planica
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich