Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet druż.)
Kalendarz zawodów
Period 2
07.12.2010
Rovaniemi
Finlandia
HS-100
K-90
08.12.2010
Rovaniemi
Finlandia
HS-100
K-90
10.12.2010
Vikersund
Norwegia
HS-117
K-105
11.12.2010
Vikersund
Norwegia
HS-117
K-105
18.12.2010
Erzurum
Turcja
HS-109
K-95
19.12.2010
Erzurum
Turcja
HS-109
K-95
Period 3
27.12.2010
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
K-125
28.12.2010
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
K-125
Period 4
08.01.2011
Sapporo
Japonia
HS-134
K-120
08.01.2011
Sapporo
Japonia
HS-134
K-120
09.01.2011
Sapporo
Japonia
HS-100
K-90
przełożony z 7.01
12.01.2011
Pyeongchang
Korea Pd.
HS-140
K-125
13.01.2011
Pyeongchang
Korea Pd.
HS-140
K-125
22.01.2011
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
K-125
23.01.2011
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
K-125
Period 5
29.01.2011
Bischofshofen
Austria
HS-140
K-125
30.01.2011
Bischofshofen
Austria
HS-140
K-125
05.02.2011
Brotterode
Niemcy
HS-117
K-105
06.02.2011
Brotterode
Niemcy
HS-117
K-105
Period 6
12.02.2011
Iron Mountain
USA
HS-133
K-120
13.02.2011
Iron Mountain
USA
HS-133
K-120
19.02.2011
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
20.02.2011
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
26.02.2011
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
27.02.2011
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
05.03.2011
Kuopio
Finlandia
HS-127
K-120
06.03.2011
Kuopio
Finlandia
HS-127
K-120
11.03.2011
Wisła
Polska
HS-134
K-120
12.03.2011
Wisła
Polska
HS-134
K-120
finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Rok Zima
Słowenia
826
 
2
Mario Innauer
Austria
776
-50
3
Andreas Wank
Niemcy
750
-76
4
Dejan Judez
Słowenia
696
-130
5
Matjaz Pungertar
Słowenia
693
-133
6
Stefan Thurnbichler
Austria
667
-159
7
Felix Schoft
Niemcy
631
-195
8
Maximilian Mechler
Niemcy
592
-234
9
Andreas Stjernen
Norwegia
573
-253
10
Matic Kramarsic
Słowenia
562
-264
11
Julian Musiol
Niemcy
556
-270
12
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
492
-334
13
Jure Sinkovec
Słowenia
478
-348
14
Vegard-Haukoe Sklett
Norwegia
460
-366
 
Thomas Thurnbichler
Austria
460
-366
16
Stephan Hocke
Niemcy
418
-408
17
Manuel Poppinger
Austria
416
-410
18
Michael Hayboeck
Austria
400
-426
19
Robert Hrgota
Słowenia
383
-443
20
Andreas Strolz
Austria
359
-467
21
Anssi Koivuranta
Finlandia
358
-468
22
Mitja Meznar
Słowenia
344
-482
23
Matej Dobovsek
Słowenia
336
-490
24
Primoz Pikl
Słowenia
332
-494
25
Felix Brodauf
Niemcy
299
-527
26
Markus Eisenbichler
Niemcy
242
-584
27
Stefan Kraft
Austria
241
-585
28
Kenneth Gangnes
Norwegia
237
-589
29
Rafał ¦liż
Polska
229
-597
30
Georg Späth
Niemcy
217
-609
31
Thomas Diethart
Austria
216
-610
32
Juha-Matti Ruuskanen
Finlandia
210
-616
 
Jernej Damjan
Słowenia
210
-616
34
Johan Martin Brandt
Norwegia
206
-620
35
Richard Freitag
Niemcy
205
-621
36
Peter Frenette
USA
202
-624
37
Ondrej Vaculik
Czechy
186
-640
38
David Unterberger
Austria
178
-648
39
Markus Eggenhofer
Austria
177
-649
40
Rok Urbanc
Słowenia
176
-650
41
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
175
-651
42
Maciej Kot
Polska
169
-657
43
Kazuyoshi Funaki
Japonia
166
-660
44
Olli Muotka
Finlandia
160
-666
45
Danny Queck
Niemcy
152
-674
46
Bartłomiej Kłusek
Polska
147
-679
47
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
146
-680
48
Jarkko Määttä
Finlandia
137
-689
49
Tomaz Naglic
Słowenia
129
-697
 
David Winkler
Niemcy
129
-697
51
Tomasz Byrt
Polska
125
-701
52
Andreas Küttel
Szwajcaria
124
-702
53
Florian Horst
Niemcy
120
-706
54
Balthasar Schneider
Austria
119
-707
55
Daniel Wenig
Niemcy
118
-708
56
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
115
-711
57
Marco Grigoli
Szwajcaria
114
-712
58
Markus Schiffner
Austria
105
-721
59
Florian Schabereiter
Austria
89
-737
 
Piotr Żyła
Polska
89
-737
61
Klemens Murańka
Polska
85
-741
62
Luka Leban
Słowenia
84
-742
63
Antonin Hajek
Czechy
83
-743
64
Daniel Lackner
Austria
80
-746
65
Martin Cikl
Czechy
76
-750
66
Rune Velta
Norwegia
75
-751
67
Daniel Huber
Austria
73
-753
68
Yukon de Leeuw
Kanada
72
-754
69
Marinus Kraus
Niemcy
69
-757
70
Taro Takayanagi
Japonia
68
-758
71
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
67
-759
 
Tobias Bogner
Niemcy
67
-759
 
Marcin Bachleda
Polska
67
-759
74
Sami Niemi
Finlandia
65
-761
75
Kevin Horlacher
Niemcy
60
-766
76
Davide Bresadola
Włochy
59
-767
77
Jakub Kot
Polska
56
-770
78
Oddvar Ystgaard
Norwegia
54
-772
79
Diego Dellasega
Włochy
51
-775
80
Heung Chul Choi
Korea Pd.
50
-776
81
Jan Ziobro
Polska
49
-777
82
Dawid Kubacki
Polska
45
-781
83
Ziga Mandl
Słowenia
42
-784
84
Anders Johnson
USA
39
-787
85
Andrzej Zapotoczny
Polska
36
-790
86
Primoz Peterka
Słowenia
34
-792
 
Hiroki Yamada
Japonia
34
-792
88
Anders Fannemel
Norwegia
32
-794
89
Grzegorz Miętus
Polska
31
-795
 
Georgiy Chervyakov
Rosja
31
-795
91
Seou Choi
Korea Pd.
29
-797
92
Kazuya Yoshioka
Japonia
28
-798
 
Kento Sakuyama
Japonia
28
-798
94
Kenshiro Ito
Japonia
26
-800
95
Christian Ulmer
Niemcy
25
-801
 
Eric Mitchell
Kanada
25
-801
 
Chris Lamb
USA
25
-801
 
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
25
-801
99
Stefan Hayboeck
Austria
24
-802
 
Harri Olli
Finlandia
24
-802
101
Dimitry Ipatov
Rosja
22
-804
102
Yuhei Sasaki
Japonia
19
-807
 
Veli-Matti Lindström
Finlandia
19
-807
104
Cestmir Kozisek
Czechy
18
-808
105
Lukas Mueller
Austria
17
-809
106
Jon Aaraas
Norwegia
16
-810
107
Roberto Dellasega
Włochy
14
-812
 
Vincent Descombes Sevoie
Francja
14
-812
109
Mats Soehagen Berggaard
Norwegia
13
-813
110
Christian Reiter
Austria
12
-814
 
Nicholas Alexander
USA
12
-814
 
Sho Suzuki
Japonia
12
-814
113
Tsuyoshi Ichinohe
Japonia
11
-815
 
Yusuke Narita
Japonia
11
-815
115
Keita Umezaki
Japonia
10
-816
 
Michael Glasder
USA
10
-816
 
Pascal Egloff
Szwajcaria
10
-816
 
Alexander Sardyko
Rosja
10
-816
119
Ronan Lamy Chappuis
Francja
9
-817
 
Alessio de Crignis
Włochy
9
-817
121
Ulrich Wohlgenannt
Austria
8
-818
122
Alexandre Mabboux
Francja
7
-819
 
Dimitry Vassiliev
Rosja
7
-819
124
Thomas Lackner
Austria
6
-820
 
Nicolas Mayer
Francja
6
-820
 
Bjoern Koch
Austria
6
-820
127
Ilja Rosliakov
Rosja
5
-821
 
Łukasz Rutkowski
Polska
5
-821
 
Krzysztof Miętus
Polska
5
-821
130
Fredrik Balkasen
Szwecja
4
-822
 
Jan Fuhre
Norwegia
4
-822
132
Stephan Leyhe
Niemcy
3
-823
 
Tomoaki Endo
Japonia
3
-823
 
Takanobu Okabe
Japonia
3
-823
135
David Viry
Francja
2
-824
 
Rok Justin
Słowenia
2
-824
137
Espen Roee
Norwegia
1
-825
 
Robert Kuban
Czechy
1
-825
 
Vitaliy Shumbarets
Ukraina
1
-825

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Słowenia
Słowenia
5327
 
2
Niemcy
Niemcy
4653
-674
3
Austria
Austria
4430
-897
4
Norwegia
Norwegia
2452
-2875
5
Polska
Polska
1138
-4189
6
Finlandia
Finlandia
973
-4354
7
Japonia
Japonia
419
-4908
8
Czechy
Czechy
364
-4963
9
Szwajcaria
Szwajcaria
315
-5012
10
USA
USA
288
-5039
11
Kanada
Kanada
243
-5084
12
Włochy
Włochy
133
-5194
13
Korea Pd.
Korea Pd.
104
-5223
14
Rosja
Rosja
75
-5252
15
Francja
Francja
38
-5289
16
Szwecja
Szwecja
4
-5323
17
Ukraina
Ukraina
1
-5326


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Stephan Hocke (Niemcy)
Zwycięzca: Stephan Hocke (Niemcy)
Zwycięzca: Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia)
Zwycięzca: Stephan Hocke (Niemcy)
Zwycięzcy: Anssi Koivuranta (Finlandia) / Stefan Thurnbichler (Austria)
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
Zwycięzca: Olli Muotka (Finlandia)
Zwycięzca: Mario Innauer (Austria)
Zwycięzca: Mitja Meznar (Słowenia)
Zwycięzca: Mitja Meznar (Słowenia)
Zwycięzca: Jernej Damjan (Słowenia)
Zwycięzca: Matjaz Pungertar (Słowenia)
Zwycięzca: Matjaz Pungertar (Słowenia)
Zwycięzca: Maximilian Mechler (Niemcy)
Zwycięzca: Maximilian Mechler (Niemcy)
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzca: Thomas Diethart (Austria)
Zwycięzca: Andreas Strolz (Austria)
Zwycięzca: Matej Dobovsek (Słowenia)
Zwycięzca: Dejan Judez (Słowenia)
Zwycięzca: Mario Innauer (Austria)
Zwycięzca: Mario Innauer (Austria)
Zwycięzca: Thomas Thurnbichler (Austria)
Zwycięzca: Andreas Stjernen (Norwegia)
Zwycięzca: Maximilian Mechler (Niemcy)
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
Zwycięzca: Matic Kramarsic (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
09:15
CoC-K Planica
seria próbna
10:00
CoC-K Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich