odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 16:00
Oberstdorf HS-235
(M¦ loty, ind.)
Kalendarz zawodów
Period 2
08.12.2009
Rovaniemi
Finlandia
HS-100
K-90
09.12.2009
Rovaniemi
Finlandia
HS-100
K-90
11.12.2009
Vikersund
Norwegia
HS-117
K-105
za 13.12
12.12.2009
Vikersund
Norwegia
HS-117
K-105
19.12.2009
Otepää
Estonia
HS-100
K-90
20.12.2009
Otepää
Estonia
HS-100
K-90
Period 3
27.12.2009
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
K-125
28.12.2009
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
K-125
Period 4
08.01.2010
Sapporo
Japonia
HS-98
K-90
09.01.2010
Sapporo
Japonia
HS-134
K-120
10.01.2010
Sapporo
Japonia
HS-134
K-120
16.01.2010
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
K-125
17.01.2010
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
K-125
odwołany
23.01.2010
Bischofshofen
Austria
HS-78
K-65
24.01.2010
Bischofshofen
Austria
HS-78
K-65
Period 5
30.01.2010
Iron Mountain
USA
HS-133
K-120
31.01.2010
Iron Mountain
USA
HS-133
K-120
odwołany
06.02.2010
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
07.02.2010
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
13.02.2010
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
14.02.2010
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
20.02.2010
Brotterode
Niemcy
HS-117
K-105
21.02.2010
Brotterode
Niemcy
HS-117
K-105
27.02.2010
Wisła
Polska
HS-134
K-120
28.02.2010
Wisła
Polska
HS-134
K-120
Period 6
06.03.2010
Oslo
Norwegia
HS-128
K-115
07.03.2010
Oslo
Norwegia
HS-128
K-115
13.03.2010
Kuusamo
Finlandia
HS-142
K-120
14.03.2010
Kuusamo
Finlandia
HS-142
K-120
finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
David Unterberger
Austria
1147
 
2
Michael Hayboeck
Austria
714
-433
3
Manuel Fettner
Austria
630
-517
4
Robert Hrgota
Słowenia
522
-625
5
Markus Eggenhofer
Austria
504
-643
6
Andreas Strolz
Austria
498
-649
7
Lukas Mueller
Austria
495
-652
8
Florian Schabereiter
Austria
460
-687
9
Andreas Stjernen
Norwegia
450
-697
10
Stefan Thurnbichler
Austria
448
-699
11
Julian Musiol
Niemcy
446
-701
12
Rafał ¦liż
Polska
445
-702
13
Severin Freund
Niemcy
403
-744
14
Primoz Pikl
Słowenia
366
-781
15
Anders Bardal
Norwegia
350
-797
16
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
347
-800
17
Jurij Tepes
Słowenia
338
-809
18
Richard Freitag
Niemcy
327
-820
19
Tobias Bogner
Niemcy
320
-827
20
Jan Matura
Czechy
309
-838
21
Vegard-Haukoe Sklett
Norwegia
306
-841
22
Maciej Kot
Polska
302
-845
23
Maximilian Mechler
Niemcy
290
-857
24
Diego Dellasega
Włochy
288
-859
25
Dawid Kubacki
Polska
263
-884
26
Thomas Thurnbichler
Austria
251
-896
27
Grzegorz Miętus
Polska
247
-900
28
Matic Kramarsic
Słowenia
243
-904
29
Rok Urbanc
Słowenia
241
-906
30
Stephan Hocke
Niemcy
236
-911
31
Stefan Hayboeck
Austria
217
-930
 
Dejan Judez
Słowenia
217
-930
33
Jernej Damjan
Słowenia
200
-947
34
Felix Schoft
Niemcy
195
-952
35
Marcin Bachleda
Polska
190
-957
36
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
178
-969
37
Martin Cikl
Czechy
176
-971
38
Christian Ulmer
Niemcy
170
-977
 
Akseli Kokkonen
Norwegia
170
-977
40
Danny Queck
Niemcy
160
-987
 
Stefan Hula
Polska
160
-987
42
Kenneth Gangnes
Norwegia
138
-1009
43
Thomas Lobben
Norwegia
136
-1011
44
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
129
-1018
45
Akira Higashi
Japonia
128
-1019
46
Antonin Hajek
Czechy
127
-1020
47
Kai Kovaljeff
Finlandia
124
-1023
 
Bjoern Koch
Austria
124
-1023
49
Jaka Hvala
Słowenia
123
-1024
50
Borek Sedlak
Czechy
122
-1025
51
Mario Innauer
Austria
120
-1027
52
Luka Leban
Słowenia
118
-1029
53
Anze Damjan
Słowenia
117
-1030
54
Rok Zima
Słowenia
112
-1035
55
Roberto Dellasega
Włochy
102
-1045
56
Adam Małysz
Polska
100
-1047
57
Vladimir Zografski
Bułgaria
96
-1051
58
Arthur Pauli
Austria
92
-1055
59
Rune Velta
Norwegia
91
-1056
 
Klemens Murańka
Polska
91
-1056
61
Florian Horst
Niemcy
90
-1057
62
Kimmo Yliriesto
Finlandia
89
-1058
63
Krzysztof Miętus
Polska
80
-1067
64
Daniel Lackner
Austria
77
-1070
65
Rok Mandl
Słowenia
74
-1073
66
Kevin Horlacher
Niemcy
71
-1076
67
Stephan Leyhe
Niemcy
65
-1082
68
Kamil Stoch
Polska
60
-1087
69
David Winkler
Niemcy
59
-1088
 
Johan Martin Brandt
Norwegia
59
-1088
71
Marinus Kraus
Niemcy
53
-1094
72
Cestmir Kozisek
Czechy
52
-1095
 
Nicholas Alexander
USA
52
-1095
 
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
52
-1095
75
Balthasar Schneider
Austria
51
-1096
 
Anders Fannemel
Norwegia
51
-1096
77
Thomas Lackner
Austria
49
-1098
 
Olli Muotka
Finlandia
49
-1098
79
Ville Larinto
Finlandia
48
-1099
80
Kazuyoshi Funaki
Japonia
47
-1100
 
Kazuya Yoshioka
Japonia
47
-1100
82
Georgiy Chervyakov
Rosja
45
-1102
83
Pascal Egloff
Szwajcaria
43
-1104
84
Yukio Sakano
Japonia
41
-1106
85
Felix Brodauf
Niemcy
40
-1107
86
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
38
-1109
87
Christoffer Nygaard
Norwegia
37
-1110
88
Mika Kauhanen
Finlandia
34
-1113
 
Kento Sakuyama
Japonia
34
-1113
90
Shuji Endo
Japonia
33
-1114
91
Tomaz Naglic
Słowenia
31
-1116
92
Yuta Watase
Japonia
30
-1117
 
Łukasz Rutkowski
Polska
30
-1117
94
David Zauner
Austria
29
-1118
 
Fredrik Balkasen
Szwecja
29
-1118
96
Sami Niemi
Finlandia
28
-1119
 
Jarkko Määttä
Finlandia
28
-1119
98
Hiroki Yamada
Japonia
26
-1121
99
Ziga Mandl
Słowenia
25
-1122
 
Andreas Vilberg
Norwegia
25
-1122
101
Stefan Read
Kanada
24
-1123
102
Nikolay Karpenko
Kazachstan
23
-1124
103
Ivan Karaulov
Kazachstan
22
-1125
104
Arttu Lappi
Finlandia
21
-1126
105
Remi Francais
Szwajcaria
20
-1127
 
Jure Bogataj
Słowenia
20
-1127
107
Vegard Swensen
Norwegia
19
-1128
108
Stanislav Oshepkov
Rosja
17
-1130
109
Alexey Korolev
Kazachstan
15
-1132
 
Peter Frenette
USA
15
-1132
111
Anders Johnson
USA
14
-1133
 
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
14
-1133
113
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
13
-1134
114
Marco Grigoli
Szwajcaria
12
-1135
115
Markus Eisenbichler
Niemcy
11
-1136
 
Jon Aaraas
Norwegia
11
-1136
 
Seou Choi
Korea Pd.
11
-1136
118
Ondrej Vaculik
Czechy
10
-1137
119
Juha-Matti Ruuskanen
Finlandia
9
-1138
 
Yevgeniy Levkin
Kazachstan
9
-1138
 
Piotr Żyła
Polska
9
-1138
 
Heung Chul Choi
Korea Pd.
9
-1138
123
Michael Glasder
USA
7
-1140
 
Jan Ziobro
Polska
7
-1140
 
Manuel Poppinger
Austria
7
-1140
126
Vincent Descombes Sevoie
Francja
6
-1141
 
Jakub Kot
Polska
6
-1141
 
Chris Lamb
USA
6
-1141
 
Siim-Tanel Sammelselg
Estonia
6
-1141
130
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
5
-1142
 
Dawid Kowal
Polska
5
-1142
 
Erik Lycke Solheim
Norwegia
5
-1142
133
Dimitry Ipatov
Rosja
4
-1143
 
Nicolas Mayer
Francja
4
-1143
 
Kota Endo
Japonia
4
-1143
 
Daniel Wenig
Niemcy
4
-1143
 
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
4
-1143
138
Robert Johansson
Norwegia
3
-1144
 
Alessio de Crignis
Włochy
3
-1144
 
Erik Simon
Niemcy
3
-1144
141
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
2
-1145
 
Radik Zhaparov
Kazachstan
2
-1145
143
Carl Nordin
Szwecja
1
-1146
 
Tomas Zmoray
Słowacja
1
-1146
 
Sami Saapunki
Finlandia
1
-1146
 
Andre Fredheim
Norwegia
1
-1146
 
Eric Mitchell
Kanada
1
-1146

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
5913
 
2
Niemcy
Niemcy
2981
-2932
3
Słowenia
Słowenia
2747
-3166
4
Norwegia
Norwegia
2386
-3527
5
Polska
Polska
1995
-3918
6
Czechy
Czechy
796
-5117
7
Finlandia
Finlandia
431
-5482
8
Włochy
Włochy
393
-5520
9
Japonia
Japonia
390
-5523
10
Rosja
Rosja
244
-5669
11
Bułgaria
Bułgaria
96
-5817
12
USA
USA
94
-5819
13
Szwajcaria
Szwajcaria
75
-5838
14
Kazachstan
Kazachstan
71
-5842
15
Korea Pd.
Korea Pd.
39
-5874
16
Kanada
Kanada
38
-5875
17
Szwecja
Szwecja
30
-5883
18
Francja
Francja
10
-5903
19
Estonia
Estonia
6
-5907
20
Słowacja
Słowacja
1
-5912


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Lukas Mueller (Austria)
Zwycięzca: Andreas Strolz (Austria)
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
Zwycięzca: Lukas Mueller (Austria)
Zwycięzca: Matic Kramarsic (Słowenia)
Zwycięzca: Grzegorz Miętus (Polska)
Zwycięzca: Maximilian Mechler (Niemcy)
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
Zwycięzca: Diego Dellasega (Włochy)
Zwycięzca: Akira Higashi (Japonia)
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzca: Jan Matura (Czechy)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
Zwycięzca: David Unterberger (Austria)
Zwycięzca: Rafał ¦liż (Polska)
Zwycięzca: Florian Schabereiter (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2018 (pi±tek)
07:30
P¦k Zao
08:30
CoC Erzurum
09:00
P¦k Zao
14:30
M¦ loty Oberstdorf
16:00
M¦ loty Oberstdorf
konkurs ind.
19:30
FIS Cup Planica
odprawa techniczna
19:30
CoC-K Planica
odprawa techniczna
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich