Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Kalendarz zawodów
Period 2
09.12.2008
17:30
Rovaniemi
Finlandia
HS-100
K-90
10.12.2008
17:30
Rovaniemi
Finlandia
HS-100
K-90
13.12.2008
17:15
Vikersund
Norwegia
HS-100
K-90
14.12.2008
12:15
Vikersund
Norwegia
HS-100
K-90
20.12.2008
17:30
Liberec
Czechy
HS-134
K-120
21.12.2008
10:30
Liberec
Czechy
HS-134
K-120
Period 3
27.12.2008
14:00
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
K-125
28.12.2008
13:00
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
K-125
03.01.2009
 
Braunlage
Niemcy
HS-100
K-90
04.01.2009
 
Braunlage
Niemcy
HS-100
K-90
Period 4
09.01.2009
 
Sapporo
Japonia
HS-98
K-90
10.01.2009
 
Sapporo
Japonia
HS-134
K-120
11.01.2009
 
Sapporo
Japonia
HS-134
K-120
17.01.2009
 
Bischofshofen
Austria
HS-140
K-125
18.01.2009
 
Bischofshofen
Austria
HS-140
K-125
24.01.2009
13:00
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
25.01.2009
13:00
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
Period 5
31.01.2009
 
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
K-125
01.02.2009
 
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
K-125
07.02.2009
 
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
08.02.2009
 
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
14.02.2009
 
Iron Mountain
USA
HS-133
K-120
15.02.2009
 
Iron Mountain
USA
HS-133
K-120
21.02.2009
 
Brotterode
Niemcy
HS-117
K-105
22.02.2009
 
Brotterode
Niemcy
HS-117
K-105
28.02.2009
 
Wisła
Polska
HS-134
K-120
01.03.2009
 
Wisła
Polska
HS-134
K-120
Period 6
07.03.2009
 
Trondheim
Norwegia
HS-131
K-120
08.03.2009
 
Trondheim
Norwegia
HS-131
K-120
14.03.2009
 
Pragelato
Włochy
HS-140
K-125
15.03.2009
 
Pragelato
Włochy
HS-140
K-125
21.03.2009
 
Kuusamo
Finlandia
HS-142
K-120
22.03.2009
 
Kuusamo
Finlandia
HS-142
K-120
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Stefan Thurnbichler
Austria
1045
 
2
Lukas Hlava
Czechy
951
-94
3
Christian Ulmer
Niemcy
787
-258
4
Jon Aaraas
Norwegia
751
-294
5
Manuel Fettner
Austria
725
-320
6
Daniel Lackner
Austria
657
-388
7
Kenneth Gangnes
Norwegia
651
-394
8
Lukas Mueller
Austria
643
-402
9
Pascal Bodmer
Niemcy
596
-449
10
Vegard-Haukoe Sklett
Norwegia
552
-493
11
Sigurd Pettersen
Norwegia
491
-554
12
Balthasar Schneider
Austria
475
-570
13
Rok Urbanc
Słowenia
469
-576
14
Julian Musiol
Niemcy
451
-594
15
David Unterberger
Austria
414
-631
16
Stephan Hocke
Niemcy
400
-645
17
Matic Kramarsic
Słowenia
398
-647
18
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
388
-657
19
Maximilian Mechler
Niemcy
375
-670
20
Roland Mueller
Austria
373
-672
21
Erik Simon
Niemcy
361
-684
22
Borek Sedlak
Czechy
354
-691
23
Andreas Kofler
Austria
340
-705
24
Florian Schabereiter
Austria
336
-709
25
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
325
-720
26
Jan Matura
Czechy
311
-734
27
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
302
-743
28
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
301
-744
29
Severin Freund
Niemcy
297
-748
30
Anze Damjan
Słowenia
288
-757
31
Peter Prevc
Słowenia
283
-762
32
Thomas Lobben
Norwegia
281
-764
33
Robert Hrgota
Słowenia
271
-774
34
Tobias Bogner
Niemcy
261
-784
35
Andreas Strolz
Austria
250
-795
36
Cestmir Kozisek
Czechy
249
-796
37
Takanobu Okabe
Japonia
245
-800
38
Rafał ¦liż
Polska
243
-802
39
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
242
-803
40
Danny Queck
Niemcy
224
-821
41
Martin Cikl
Czechy
223
-822
42
Michael Hayboeck
Austria
211
-834
43
Ondrej Vaculik
Czechy
207
-838
44
Jakub Janda
Czechy
200
-845
 
Primoz Pikl
Słowenia
200
-845
46
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
181
-864
47
Vegard Swensen
Norwegia
162
-883
48
Bastian Kaltenböck
Austria
160
-885
49
Sami Niemi
Finlandia
154
-891
50
Andreas Wank
Niemcy
138
-907
51
Thomas Thurnbichler
Austria
137
-908
52
Saso Tadic
Słowenia
128
-917
53
Nicolas Fettner
Austria
125
-920
54
Heung Chul Choi
Korea Pd.
113
-932
55
Kazuyoshi Funaki
Japonia
106
-939
56
Łukasz Rutkowski
Polska
102
-943
57
Tomas Zmoray
Słowacja
100
-945
58
Piotr Żyła
Polska
96
-949
59
Radik Zhaparov
Kazachstan
94
-951
60
Marcin Bachleda
Polska
92
-953
61
Richard Freitag
Niemcy
89
-956
62
Nico Faller
Niemcy
88
-957
 
Maciej Kot
Polska
88
-957
64
Shusaku Hosoyama
Japonia
84
-961
65
Ziga Mandl
Słowenia
83
-962
66
Krzysztof Miętus
Polska
80
-965
67
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
79
-966
68
Nico Polichronidis
Niemcy
77
-968
69
Andreas Stjernen
Norwegia
76
-969
70
Roberto Dellasega
Włochy
74
-971
 
Marc Krauspenhaar
Niemcy
74
-971
72
Klemens Murańka
Polska
72
-973
73
Markus Eisenbichler
Niemcy
70
-975
74
Yoshihiko Osanai
Japonia
69
-976
75
Jurij Tepes
Słowenia
68
-977
 
Kamil Stoch
Polska
68
-977
77
Haakon Helgesen
Norwegia
65
-980
78
Christoph Haenel
Niemcy
61
-984
 
Florian Horst
Niemcy
61
-984
 
Erik Lycke Solheim
Norwegia
61
-984
81
Mitja Meznar
Słowenia
60
-985
 
Nicholas Alexander
USA
60
-985
83
Volodymyr Boshchuk
Ukraina
59
-986
 
Andreas Vilberg
Norwegia
59
-986
85
Andrzej Zapotoczny
Polska
57
-988
86
Andre Fredheim
Norwegia
56
-989
87
Andrea Morassi
Włochy
55
-990
88
Kenshiro Ito
Japonia
54
-991
 
Stefan Hula
Polska
54
-991
 
Stefan Hayboeck
Austria
54
-991
91
Erik Leine Wangen
Norwegia
51
-994
 
Erik Renmaelmo
Norwegia
51
-994
 
Robert Johansson
Norwegia
51
-994
94
Jaka Hvala
Słowenia
50
-995
 
Eirik Kjelstrup
Norwegia
50
-995
 
Shota Tanaka
Japonia
50
-995
97
Shuji Endo
Japonia
49
-996
98
Grzegorz Miętus
Polska
48
-997
99
Pascal Egloff
Szwajcaria
47
-998
 
Dawid Kubacki
Polska
47
-998
101
Diego Dellasega
Włochy
45
-1000
102
Jure Sinkovec
Słowenia
41
-1004
103
Alessio de Crignis
Włochy
40
-1005
 
Nicholas Fairall
USA
40
-1005
105
Stanislav Oshepkov
Rosja
39
-1006
106
Stig Rud Sorensen
Norwegia
38
-1007
107
Anders Johnson
USA
36
-1009
108
Adrian Schuler
Szwajcaria
34
-1011
109
Olli Muotka
Finlandia
32
-1013
110
Nico Hermann
Niemcy
28
-1017
111
Kai Kovaljeff
Finlandia
27
-1018
112
Kento Sakuyama
Japonia
26
-1019
113
Marco Grigoli
Szwajcaria
25
-1020
114
Vitaliy Shumbarets
Ukraina
24
-1021
 
Jakub Kot
Polska
24
-1021
116
Arthur Pauli
Austria
22
-1023
 
Antoine Guignard
Szwajcaria
22
-1023
 
Assan Takhtakhunov
Kazachstan
22
-1023
119
Nicolas Mayer
Francja
21
-1024
 
Olli Pekkala
Finlandia
21
-1024
121
Yukio Sakano
Japonia
20
-1025
122
Dimitry Ipatov
Rosja
18
-1027
123
Isak Grimholm
Szwecja
17
-1028
 
Keita Umezaki
Japonia
17
-1028
125
Arttu Lappi
Finlandia
16
-1029
126
Dawid Kowal
Polska
15
-1030
 
Jernej Kosnjek
Słowenia
15
-1030
 
Mika Kauhanen
Finlandia
15
-1030
 
Seou Choi
Korea Pd.
15
-1030
130
Georgiy Chervyakov
Rosja
14
-1031
 
Jan Fuhre
Norwegia
14
-1031
132
Sami Saapunki
Finlandia
13
-1032
 
Rune Velta
Norwegia
13
-1032
134
Hiroaki Watanabe
Japonia
12
-1033
 
Daniel Wenig
Niemcy
12
-1033
136
Carl Nordin
Szwecja
11
-1034
 
Jussi Hautamäki
Finlandia
11
-1034
138
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
10
-1035
 
Lukas Bergmann
Austria
10
-1035
 
Jere Kykkänen
Finlandia
10
-1035
141
Yevgeniy Levkin
Kazachstan
9
-1036
 
Fredrik Balkasen
Szwecja
9
-1036
 
Luka Leban
Słowenia
9
-1036
144
Alexandre Mabboux
Francja
8
-1037
145
Andraz Pograjc
Słowenia
7
-1038
 
Christoffer Nygaard
Norwegia
7
-1038
 
Manuel Poppinger
Austria
7
-1038
148
Stephan Leyhe
Niemcy
6
-1039
 
Chris Lamb
USA
6
-1039
 
Anatoliy Karpenko
Kazachstan
6
-1039
 
Oleksander Lazarovych
Ukraina
6
-1039
 
Martin Plhal
Czechy
6
-1039
153
Trevor Morrice
Kanada
5
-1040
 
Veli-Matti Lindström
Finlandia
5
-1040
 
Sebastien Cala
Francja
5
-1040
 
Anders Fannemel
Norwegia
5
-1040
157
Remi Francais
Szwajcaria
4
-1041
158
Michael Glasder
USA
3
-1042
 
Blake Hughes
USA
3
-1042
 
Luka Brnot
Słowenia
3
-1042
 
Yusuke Narita
Japonia
3
-1042
162
Remus Tudor
Rumunia
2
-1043
 
Szilvester Kozma
Rumunia
2
-1043
 
Robert Kuban
Czechy
2
-1043
 
Johnny Lyons
USA
2
-1043
 
Illimar Paern
Estonia
2
-1043
 
Julien Dorme
Francja
2
-1043
 
Toenis Kartau
Estonia
2
-1043
169
Vladimir Zografski
Bułgaria
1
-1044

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
5984
 
2
Niemcy
Niemcy
4757
-1227
3
Norwegia
Norwegia
4598
-1386
4
Czechy
Czechy
2503
-3481
5
Słowenia
Słowenia
2373
-3611
6
Polska
Polska
1086
-4898
7
Japonia
Japonia
735
-5249
8
Rosja
Rosja
396
-5588
9
Finlandia
Finlandia
304
-5680
10
Korea Pd.
Korea Pd.
217
-5767
11
Włochy
Włochy
214
-5770
12
USA
USA
150
-5834
13
Szwajcaria
Szwajcaria
132
-5852
14
Kazachstan
Kazachstan
131
-5853
15
Słowacja
Słowacja
100
-5884
16
Ukraina
Ukraina
89
-5895
17
Szwecja
Szwecja
37
-5947
18
Francja
Francja
36
-5948
19
Kanada
Kanada
5
-5979
20
Estonia
Estonia
4
-5980
 
Rumunia
Rumunia
4
-5980
22
Bułgaria
Bułgaria
1
-5983


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Stephan Hocke (Niemcy)
Zwycięzca: Stephan Hocke (Niemcy)
Zwycięzca: Stephan Hocke (Niemcy)
Zwycięzca: Stephan Hocke (Niemcy)
Zwycięzca: Daniel Lackner (Austria)
Zwycięzca: Atle Pedersen Roensen (Norwegia)
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
Zwycięzca: Martin Cikl (Czechy)
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
Zwycięzca: Takanobu Okabe (Japonia)
Zwycięzca: Vegard-Haukoe Sklett (Norwegia)
Zwycięzca: Takanobu Okabe (Japonia)
Zwycięzca: Christian Ulmer (Niemcy)
Zwycięzca: Vegard-Haukoe Sklett (Norwegia)
Zwycięzca: Julian Musiol (Niemcy)
Zwycięzca: Rafał ¦liż (Polska)
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
Zwycięzca: Tomas Zmoray (Słowacja)
Zwycięzca: Lukas Hlava (Czechy)
Zwycięzca: Lukas Mueller (Austria)
Zwycięzca: Lukas Mueller (Austria)
Zwycięzca: Lukas Mueller (Austria)
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
Zwycięzca: Thomas Lobben (Norwegia)
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich