Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
Period 2
01.12.2007
 
Pragelato
Włochy
HS-140
K-125
02.12.2007
 
Pragelato
Włochy
HS-140
K-125
11.12.2007
 
Rovaniemi
Finlandia
HS-100
K-90
12.12.2007
 
Rovaniemi
Finlandia
HS-100
K-90
13.12.2007
 
Rovaniemi
Finlandia
HS-100
K-90
15.12.2007
 
Lahti
Finlandia
HS-130
K-116
odwołane
16.12.2007
 
Lahti
Finlandia
HS-130
K-116
odwołane
21.12.2007
 
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-140
K-125
22.12.2007
 
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-140
K-125
Period 3
27.12.2007
14:00
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
K-125
28.12.2007
13:00
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
K-125
05.01.2008
 
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
06.01.2008
 
Kranj
Słowenia
HS-109
K-100
Period 4
11.01.2008
 
Sapporo
Japonia
HS-98
K-90
12.01.2008
 
Sapporo
Japonia
HS-134
K-120
13.01.2008
 
Sapporo
Japonia
HS-134
K-120
19.01.2008
 
Brotterode
Niemcy
HS-119
K-105
20.01.2008
 
Brotterode
Niemcy
HS-119
K-105
odwołane
25.01.2008
 
Liberec
Czechy
HS-??
K-120
odwołane
26.01.2008
 
Liberec
Czechy
HS-??
K-120
odwołane
Period 5
02.02.2008
 
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
03.02.2008
 
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
09.02.2008
 
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-95
10.02.2008
 
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-95
16.02.2008
 
Iron Mountain
USA
HS-133
K-120
17.02.2008
 
Iron Mountain
USA
HS-133
K-120
odwołane
23.02.2008
18:00
Ramsau
Austria
HS-98
K-90
24.02.2008
10:00
Ramsau
Austria
HS-98
K-90
Period 6
01.03.2008
21:30
Vancouver
Kanada
HS-140
K-125
02.03.2008
 
Vancouver
Kanada
HS-140
K-125
08.03.2008
 
Trondheim
Norwegia
HS-131
K-120
09.03.2008
 
Trondheim
Norwegia
HS-131
K-120
11.03.2008
 
Vikersund
Norwegia
HS-100
K-90
12.03.2008
 
Vikersund
Norwegia
HS-100
K-90
finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Stefan Thurnbichler
Austria
1157
 
2
Bastian Kaltenböck
Austria
1101
-56
3
Lars Bystoel
Norwegia
608
-549
4
Balthasar Schneider
Austria
580
-577
5
Roland Mueller
Austria
579
-578
6
Manuel Fettner
Austria
570
-587
7
Martin Höllwarth
Austria
528
-629
8
Daniel Lackner
Austria
504
-653
9
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
490
-667
10
Stefan Kaiser
Austria
486
-671
11
Jakub Janda
Czechy
467
-690
12
Thomas Thurnbichler
Austria
438
-719
13
Andreas Vilberg
Norwegia
434
-723
14
Thomas Lobben
Norwegia
391
-766
15
Jure Sinkovec
Słowenia
389
-768
16
Lukas Hlava
Czechy
388
-769
17
Nicolas Fettner
Austria
386
-771
18
Mario Innauer
Austria
373
-784
19
Jon Aaraas
Norwegia
363
-794
20
Henning Stensrud
Norwegia
331
-826
21
Mitja Meznar
Słowenia
319
-838
22
Markus Eggenhofer
Austria
300
-857
23
Martin Cikl
Czechy
296
-861
24
Stephan Hocke
Niemcy
291
-866
25
Vegard-Haukoe Sklett
Norwegia
285
-872
26
Jure Bogataj
Słowenia
277
-880
27
Rok Urbanc
Słowenia
269
-888
28
Ondrej Vaculik
Czechy
264
-893
29
Felix Schoft
Niemcy
218
-939
30
Antonin Hajek
Czechy
215
-942
31
Łukasz Rutkowski
Polska
209
-948
32
Andreas Wank
Niemcy
186
-971
33
Wolfgang Loitzl
Austria
180
-977
34
Antoine Guignard
Szwajcaria
178
-979
35
Marcin Bachleda
Polska
161
-996
36
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
160
-997
37
Yuta Watase
Japonia
159
-998
38
Stefan Hula
Polska
158
-999
39
Piotr Żyła
Polska
157
-1000
40
Martin Schmitt
Niemcy
150
-1007
41
Borek Sedlak
Czechy
146
-1011
42
Sami Niemi
Finlandia
141
-1016
43
Jan Matura
Czechy
137
-1020
44
Erik Simon
Niemcy
135
-1022
45
Kenneth Gangnes
Norwegia
131
-1026
 
Jan Mazoch
Czechy
131
-1026
47
Andreas Strolz
Austria
128
-1029
48
Severin Freund
Niemcy
126
-1031
49
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
122
-1035
50
Jurij Tepes
Słowenia
120
-1037
51
Kenshiro Ito
Japonia
117
-1040
52
Johan Remen Evensen
Norwegia
116
-1041
53
Tobias Bogner
Niemcy
114
-1043
54
Ville Larinto
Finlandia
113
-1044
55
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
110
-1047
 
Andrea Morassi
Włochy
110
-1047
57
Terje Hilde
Norwegia
105
-1052
58
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
96
-1061
59
Julian Musiol
Niemcy
92
-1065
60
Juha-Matti Ruuskanen
Finlandia
91
-1066
61
Guido Landert
Szwajcaria
89
-1068
62
Pascal Bodmer
Niemcy
88
-1069
63
Takanobu Okabe
Japonia
85
-1072
64
Maciej Kot
Polska
83
-1074
 
Eirik Kjelstrup
Norwegia
83
-1074
66
Akira Higashi
Japonia
78
-1079
67
David Unterberger
Austria
73
-1084
68
Sigurd Pettersen
Norwegia
72
-1085
 
Yukio Sakano
Japonia
72
-1085
70
Rok Mandl
Słowenia
69
-1088
71
Primoz Pikl
Słowenia
68
-1089
72
Veli-Matti Lindström
Finlandia
67
-1090
73
Robert Mateja
Polska
66
-1091
74
Jussi Hautamäki
Finlandia
65
-1092
75
Andreas Widhölzl
Austria
64
-1093
76
Krzysztof Miętus
Polska
63
-1094
77
Jiri Mazoch
Czechy
62
-1095
78
Nikolay Karpenko
Kazachstan
60
-1097
79
Christoph Haenel
Niemcy
59
-1098
80
Sebastian Colloredo
Włochy
55
-1102
81
Anze Damjan
Słowenia
54
-1103
82
Vegard Swensen
Norwegia
53
-1104
83
Cestmir Kozisek
Czechy
49
-1108
 
Olli Muotka
Finlandia
49
-1108
85
Shusaku Hosoyama
Japonia
48
-1109
86
Kai Kovaljeff
Finlandia
45
-1112
87
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
44
-1113
88
Stefan Read
Kanada
43
-1114
89
Rafał ¦liż
Polska
41
-1116
 
Erik Leine Wangen
Norwegia
41
-1116
91
Matic Kramarsic
Słowenia
40
-1117
92
Taro Takayanagi
Japonia
36
-1121
 
Klemens Murańka
Polska
36
-1121
94
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
35
-1122
 
Marc Krauspenhaar
Niemcy
35
-1122
96
Primoz Roglic
Słowenia
33
-1124
 
Joonas Ikonen
Finlandia
33
-1124
 
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
33
-1124
99
Shota Tanaka
Japonia
32
-1125
 
Christian Ulmer
Niemcy
32
-1125
101
Robert Johansson
Norwegia
30
-1127
 
Gorazd Robnik
Słowenia
30
-1127
 
Kento Sakuyama
Japonia
30
-1127
104
Kimmo Yliriesto
Finlandia
28
-1129
 
Gregory Baxter
Kanada
28
-1129
106
Radik Zhaparov
Kazachstan
27
-1130
107
Carl Nordin
Szwecja
25
-1132
 
Kazuya Yoshioka
Japonia
25
-1132
109
Anssi Ylipulli
Finlandia
23
-1134
110
Lukas Kuban
Czechy
20
-1137
111
Robert Hrgota
Słowenia
19
-1138
 
Isak Grimholm
Szwecja
19
-1138
113
Anders Johnson
USA
18
-1139
 
Mika Kauhanen
Finlandia
18
-1139
 
Manuel Poppinger
Austria
18
-1139
116
Johnny Lyons
USA
16
-1141
117
Ryohei Nishimori
Japonia
15
-1142
118
Yoshihiko Osanai
Japonia
14
-1143
119
Adrian Schuler
Szwajcaria
13
-1144
 
Tomisław Tajner
Polska
13
-1144
121
Georg Späth
Niemcy
12
-1145
 
Heung Chul Choi
Korea Pd.
12
-1145
123
Olli Pekkala
Finlandia
11
-1146
 
Fredrik Balkasen
Szwecja
11
-1146
 
Evgeni Plekhov
Rosja
11
-1146
126
Remi Francais
Szwajcaria
10
-1147
 
Shohtaroh Hosoda
Japonia
10
-1147
 
Petar Fartunov
Bułgaria
10
-1147
 
Ivan Chumyshev
Rosja
10
-1147
 
Benedikt Wider
Niemcy
10
-1147
131
Tomasz Pochwała
Polska
9
-1148
 
Johan Erikson
Szwecja
9
-1148
 
Dawid Kowal
Polska
9
-1148
134
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
8
-1149
 
Primoz Zupan
Słowenia
8
-1149
136
Vitaliy Shumbarets
Ukraina
7
-1150
 
Alexander Mitz
Szwecja
7
-1150
138
Alexey Silaev
Rosja
6
-1151
 
Oskar Englund
Szwecja
6
-1151
 
Eric Mitchell
Kanada
6
-1151
 
Trevor Morrice
Kanada
6
-1151
 
Dmitriy Ponomarev
Rosja
6
-1151
143
Evan Bliss
USA
5
-1152
 
Andrew Bliss
USA
5
-1152
 
Ilja Rosliakov
Rosja
5
-1152
146
Pierre Emanuel Robe
Francja
4
-1153
 
Kota Endo
Japonia
4
-1153
 
Andreas Stjernen
Norwegia
4
-1153
149
Seou Choi
Korea Pd.
3
-1154
 
Jens Salumäe
Estonia
3
-1154
151
Niklas Eriksson
Szwecja
2
-1155
152
Martin Plhal
Czechy
1
-1156
 
Chris Lamb
USA
1
-1156
 
Blake Hughes
USA
1
-1156

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
7465
 
2
Norwegia
Norwegia
3854
-3611
3
Czechy
Czechy
2176
-5289
4
Słowenia
Słowenia
1695
-5770
5
Niemcy
Niemcy
1658
-5807
6
Polska
Polska
1005
-6460
7
Japonia
Japonia
725
-6740
8
Finlandia
Finlandia
684
-6781
9
Szwajcaria
Szwajcaria
290
-7175
10
Włochy
Włochy
165
-7300
11
Korea Pd.
Korea Pd.
144
-7321
12
Kanada
Kanada
91
-7374
13
Kazachstan
Kazachstan
87
-7378
14
Rosja
Rosja
82
-7383
15
Szwecja
Szwecja
79
-7386
16
USA
USA
46
-7419
17
Bułgaria
Bułgaria
10
-7455
18
Ukraina
Ukraina
7
-7458
19
Francja
Francja
4
-7461
20
Estonia
Estonia
3
-7462


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
Zwycięzca: Thomas Thurnbichler (Austria)
Zwycięzca: Mario Innauer (Austria)
Zwycięzca: Roland Mueller (Austria)
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Andreas Vilberg (Norwegia)
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
Zwycięzca: Antonin Hajek (Czechy)
Zwycięzca: Bastian Kaltenböck (Austria)
Zwycięzca: Stephan Hocke (Niemcy)
Zwycięzca: Jure Sinkovec (Słowenia)
Zwycięzca: Bastian Kaltenböck (Austria)
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
Zwycięzca: Lars Bystoel (Norwegia)
Zwycięzca: Lars Bystoel (Norwegia)
Zwycięzca: Thomas Lobben (Norwegia)
Zwycięzca: Lars Bystoel (Norwegia)
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
Zwycięzca: Bastian Kaltenböck (Austria)
Zwycięzca: Martin Cikl (Czechy)
Zwycięzca: Bastian Kaltenböck (Austria)
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
Zwycięzca: Bastian Kaltenböck (Austria)
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andre Fredheim
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich