Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 15:00
Erzurum HS-140
(CoC)
Kalendarz zawodów
Period 2
02.12.2006
Harrachov
Czechy
HS-142
K-125
odwołane
03.12.2006
Harrachov
Czechy
HS-142
K-125
odwołane
12.12.2006
Rovaniemi
Finlandia
HS-100
K-90
14.12.2006
Rovaniemi
Finlandia
HS-100
K-90
15.12.2006
Rovaniemi
Finlandia
HS-100
K-90
16.12.2006
Rovaniemi
Finlandia
HS-100
K-90
Period 3
26.12.2006
St.Moritz
Szwajcaria
HS-100
K-95
odwołane
27.12.2006
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
K-125
28.12.2006
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
K-125
06.01.2007
Planica
Słowenia
HS-100
K-90
07.01.2007
Planica
Słowenia
HS-100
K-90
Period 4
12.01.2007
Sapporo
Japonia
HS-98
K-90
13.01.2007
Sapporo
Japonia
HS-134
K-120
14.01.2007
Sapporo
Japonia
HS-134
K-120
20.01.2007
Braunlage
Niemcy
HS-100
K-90
odwołane
21.01.2007
Braunlage
Niemcy
HS-100
K-90
odwołane
27.01.2007
Bischofshofen
Austria
HS-140
K-125
odwołane
28.01.2007
Bischofshofen
Austria
HS-140
K-125
odwołane
Period 5
03.02.2007
Pragelato
Włochy
HS-140
K-125
04.02.2007
Pragelato
Włochy
HS-140
K-125
10.02.2007
Westby
USA
HS-116
K-106
11.02.2007
Westby
USA
HS-117
K-106
17.02.2007
Iron Mountain
USA
HS-133
K-120
18.02.2007
Iron Mountain
USA
HS-133
K-120
24.02.2007
Oberhof
Niemcy
HS-100
K-90
25.02.2007
Oberhof
Niemcy
HS-100
K-90
03.03.2007
Trondheim
Norwegia
HS-131
K-120
04.03.2007
Trondheim
Norwegia
HS-131
K-120
Period 6
10.03.2007
Vikersund
Norwegia
HS-100
K-90
11.03.2007
Vikersund
Norwegia
HS-100
K-90
17.03.2007
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
18.03.2007
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Balthasar Schneider
Austria
702
 
2
Morten Solem
Norwegia
700
-2
3
Stefan Thurnbichler
Austria
692
-10
4
Roland Mueller
Austria
585
-117
5
Arthur Pauli
Austria
521
-181
6
Bastian Kaltenböck
Austria
498
-204
7
Johan Erikson
Szwecja
449
-253
8
Primoz Roglic
Słowenia
444
-258
9
Thomas Lobben
Norwegia
432
-270
10
Daniel Lackner
Austria
425
-277
11
Stefan Kaiser
Austria
407
-295
12
Julian Musiol
Niemcy
363
-339
13
Henning Stensrud
Norwegia
342
-360
14
Manuel Fettner
Austria
341
-361
15
Isak Grimholm
Szwecja
324
-378
16
Peter Zonta
Słowenia
323
-379
17
Kenshiro Ito
Japonia
308
-394
18
Wojciech Skupień
Polska
289
-413
19
Rok Urbanc
Słowenia
284
-418
20
Mario Innauer
Austria
270
-432
21
Rafał ¦liż
Polska
269
-433
22
Lukas Hlava
Czechy
253
-449
23
Jurij Tepes
Słowenia
249
-453
24
Martin Cikl
Czechy
247
-455
25
Harri Olli
Finlandia
240
-462
26
Jan Mazoch
Czechy
231
-471
27
Ondrej Vaculik
Czechy
230
-472
28
Robert Mateja
Polska
223
-479
29
Erik Simon
Niemcy
213
-489
30
Lauri Hakola
Finlandia
207
-495
31
Jon Aaraas
Norwegia
195
-507
32
Emmanuel Chedal
Francja
194
-508
33
Fumihisa Yumoto
Japonia
189
-513
34
Primoz Peterka
Słowenia
187
-515
35
Jussi Hautamäki
Finlandia
183
-519
 
Shohei Tochimoto
Japonia
183
-519
37
Alan Alborn
USA
181
-521
38
Mathias Hafele
Austria
171
-531
39
Taku Takeuchi
Japonia
162
-540
40
Andrea Morassi
Włochy
160
-542
41
Florian Liegl
Austria
159
-543
42
Veli-Matti Lindström
Finlandia
158
-544
43
Lars Bystoel
Norwegia
150
-552
44
Andreas Aren
Szwecja
146
-556
45
Juha-Matti Ruuskanen
Finlandia
137
-565
46
Robert Hrgota
Słowenia
129
-573
47
Risto Jussilainen
Finlandia
124
-578
 
Akira Higashi
Japonia
124
-578
49
Sami Niemi
Finlandia
120
-582
50
Andreas Vilberg
Norwegia
118
-584
51
Tom Hilde
Norwegia
116
-586
52
Keita Umezaki
Japonia
110
-592
53
Clint Jones
USA
108
-594
54
Andreas Widhölzl
Austria
100
-602
55
Evgeni Plekhov
Rosja
89
-613
56
Stephan Hocke
Niemcy
87
-615
57
Kamil Stoch
Polska
86
-616
58
Mitja Meznar
Słowenia
85
-617
59
Kalle Keituri
Finlandia
83
-619
 
Jakob Grimholm
Szwecja
83
-619
61
Marcin Bachleda
Polska
81
-621
62
Johan Remen Evensen
Norwegia
80
-622
63
Tomisław Tajner
Polska
79
-623
64
Krystian Długopolski
Polska
78
-624
 
Jure Sinkovec
Słowenia
78
-624
66
Kimmo Yliriesto
Finlandia
76
-626
67
Anze Damjan
Słowenia
73
-629
68
Eirik Kjelstrup
Norwegia
66
-636
 
Anze Obreza
Słowenia
66
-636
70
Georg Späth
Niemcy
65
-637
71
Andreas Wank
Niemcy
64
-638
72
Pavel Karelin
Rosja
63
-639
73
Hiroki Yamada
Japonia
62
-640
74
Markus Eggenhofer
Austria
59
-643
75
Seou Choi
Korea Pd.
56
-646
76
Primoz Pikl
Słowenia
50
-652
77
Antoine Guignard
Szwajcaria
48
-654
78
Kazuya Yoshioka
Japonia
46
-656
 
Joonas Ikonen
Finlandia
46
-656
80
Michael Möllinger
Szwajcaria
40
-662
81
Jure Radelj
Słowenia
38
-664
82
Yoshihiko Osanai
Japonia
37
-665
 
Gregory Baxter
Kanada
37
-665
84
Jan Matura
Czechy
33
-669
85
Robert Kranjec
Słowenia
32
-670
 
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
32
-670
 
Nico Faller
Niemcy
32
-670
88
Maximilian Mechler
Niemcy
31
-671
 
Borek Sedlak
Czechy
31
-671
90
Felix Schoft
Niemcy
30
-672
91
Piotr Żyła
Polska
27
-675
 
Stefan Hula
Polska
27
-675
93
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
26
-676
 
Stefan Read
Kanada
26
-676
 
Haakon Helgesen
Norwegia
26
-676
96
Tomasz Pochwała
Polska
25
-677
 
Marc Krauspenhaar
Niemcy
25
-677
98
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
24
-678
 
Gerald Wambacher
Austria
24
-678
 
Christian Ulmer
Niemcy
24
-678
101
Kevin Horlacher
Niemcy
23
-679
102
Erik Renmaelmo
Norwegia
21
-681
103
Stanislav Oshepkov
Rosja
18
-684
104
Vegard Swensen
Norwegia
17
-685
105
Shuji Endo
Japonia
15
-687
 
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
15
-687
 
Christoph Haenel
Niemcy
15
-687
108
Jere Kykkänen
Finlandia
14
-688
 
Pekka Salminen
Finlandia
14
-688
110
Yusuke Endo
Japonia
13
-689
111
Sebastian Toczek
Polska
12
-690
112
Vitaliy Shumbarets
Ukraina
11
-691
 
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
11
-691
114
Jernej Kosnjek
Słowenia
10
-692
115
Oliver Alberer
Niemcy
9
-693
116
Wojciech Tajner
Polska
8
-694
 
Nicolas Mayer
Francja
8
-694
118
Nikolay Karpenko
Kazachstan
7
-695
 
Volodymyr Boshchuk
Ukraina
7
-695
 
Christian Bruder
Niemcy
7
-695
 
Lukas Kuban
Czechy
7
-695
122
Oleksander Lazarovych
Ukraina
5
-697
 
Alexey Korolev
Kazachstan
5
-697
 
Radik Zhaparov
Kazachstan
5
-697
 
Andre Wolfram
Niemcy
5
-697
 
Dawid Kubacki
Polska
5
-697
127
Frantisek Vaculik
Czechy
4
-698
 
Thomas Thurnbichler
Austria
4
-698
 
Dawid Kowal
Polska
4
-698
 
Yumu Harada
Japonia
4
-698
131
Kota Endo
Japonia
3
-699
 
Terje Hilde
Norwegia
3
-699
 
Łukasz Rutkowski
Polska
3
-699
134
Trevor Morrice
Kanada
2
-700
 
Alexey Silaev
Rosja
2
-700
136
Matic Kramarsic
Słowenia
1
-701
 
Benjamin Bourqui
Francja
1
-701
 
Tobias Bogner
Niemcy
1
-701
 
Sebastian Colloredo
Włochy
1
-701
 
Andreas Stjernen
Norwegia
1
-701

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
4958
 
2
Norwegia
Norwegia
2351
-2607
3
Słowenia
Słowenia
2049
-2909
4
Finlandia
Finlandia
1402
-3556
5
Japonia
Japonia
1256
-3702
6
Polska
Polska
1216
-3742
7
Czechy
Czechy
1036
-3922
8
Szwecja
Szwecja
1002
-3956
9
Niemcy
Niemcy
994
-3964
10
USA
USA
289
-4669
11
Francja
Francja
203
-4755
12
Rosja
Rosja
172
-4786
13
Włochy
Włochy
161
-4797
14
Szwajcaria
Szwajcaria
88
-4870
15
Korea Pd.
Korea Pd.
80
-4878
16
Kanada
Kanada
65
-4893
17
Ukraina
Ukraina
23
-4935
18
Kazachstan
Kazachstan
17
-4941


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Arthur Pauli (Austria)
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
Zwycięzca: Kenshiro Ito (Japonia)
Zwycięzca: Jussi Hautamäki (Finlandia)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
Zwycięzca: Rok Urbanc (Słowenia)
Zwycięzca: Rok Urbanc (Słowenia)
Zwycięzca: Wojciech Skupień (Polska)
Zwycięzca: Bastian Kaltenböck (Austria)
Zwycięzca: Akira Higashi (Japonia)
Zwycięzca: Daniel Lackner (Austria)
Zwycięzca: Andrea Morassi (Włochy)
Zwycięzca: Primoz Roglic (Słowenia)
Zwycięzca: Balthasar Schneider (Austria)
Zwycięzca: Isak Grimholm (Szwecja)
Zwycięzca: Balthasar Schneider (Austria)
Zwycięzca: Julian Musiol (Niemcy)
Zwycięzca: Lukas Hlava (Czechy)
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
Zwycięzca: Arthur Pauli (Austria)
Zwycięzca: Peter Zonta (Słowenia)
Zwycięzca: Robert Mateja (Polska)
Zwycięzca: Bastian Kaltenböck (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
07:45
CoC Erzurum
08:00
P¦k Zao
08:30
CoC-K Planica
09:00
P¦k Zao
09:00
CoC Erzurum
09:15
CoC-K Planica
10:00
CoC-K Planica
12:30
FIS Cup Planica
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Planica
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich