Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 15:00
Erzurum HS-140
(CoC)
Kalendarz zawodów
Period 2
04.12.2005
Rovaniemi
Finlandia
HS-100
K-90
05.12.2005
Rovaniemi
Finlandia
HS-100
K-90
07.12.2005
Lahti
Finlandia
HS-130
K-116
odwołany
08.12.2005
Lahti
Finlandia
HS-130
K-116
odwołany
16.12.2005
Harrachov
Czechy
HS-142
K-125
17.12.2005
Harrachov
Czechy
HS-142
K-125
18.12.2005
Harrachov
Czechy
HS-142
K-125
Period 3
26.12.2005
St.Moritz
Szwajcaria
HS-100
K-95
27.12.2005
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
K-125
28.12.2005
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
K-125
07.01.2006
Planica
Słowenia
HS-100
K-90
08.01.2006
Planica
Słowenia
HS-100
K-90
Period 4
13.01.2006
Sapporo
Japonia
HS-98
K-90
14.01.2006
Sapporo
Japonia
HS-134
K-120
15.01.2006
Sapporo
Japonia
HS-134
K-120
21.01.2006
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
K-125
22.01.2006
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
K-125
Period 5
28.01.2006
Braunlage
Niemcy
HS-100
K-90
29.01.2006
Braunlage
Niemcy
HS-100
K-90
04.02.2006
Villach
Austria
HS-100
K-90
05.02.2006
Villach
Austria
HS-100
K-90
11.02.2006
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
nocny
12.02.2006
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
18.02.2006
Iron Mountain
USA
HS-133
K-120
19.02.2006
Iron Mountain
USA
HS-133
K-120
25.02.2006
Brotterode
Niemcy
HS-110
K-105
26.02.2006
Brotterode
Niemcy
HS-110
K-105
Period 6
04.03.2006
Vikersund
Norwegia
HS-100
K-90
05.03.2006
Vikersund
Norwegia
HS-100
K-90
11.03.2006
Bischofshofen
Austria
HS-140
K-125
12.03.2006
Bischofshofen
Austria
HS-140
K-125
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Anders Bardal
Norwegia
1071
 
2
Morten Solem
Norwegia
847
-224
3
Mathias Hafele
Austria
724
-347
4
Gerald Wambacher
Austria
617
-454
5
Rok Urbanc
Słowenia
529
-542
6
Bastian Kaltenböck
Austria
526
-545
7
Harri Olli
Finlandia
517
-554
8
Rafał ¦liż
Polska
478
-593
9
Daniel Lackner
Austria
463
-608
10
Roland Mueller
Austria
451
-620
11
Reinhard Schwarzenberger
Austria
449
-622
12
Thomas Lobben
Norwegia
410
-661
13
Bine Zupan
Słowenia
398
-673
14
Stefan Kaiser
Austria
388
-683
15
Balthasar Schneider
Austria
376
-695
16
Henning Stensrud
Norwegia
371
-700
17
Stefan Thurnbichler
Austria
353
-718
18
Primoz Roglic
Słowenia
351
-720
19
Manuel Fettner
Austria
350
-721
20
Maximilian Mechler
Niemcy
323
-748
21
Piotr Żyła
Polska
315
-756
22
Jussi Hautamäki
Finlandia
297
-774
23
Tom Hilde
Norwegia
284
-787
24
Kimmo Yliriesto
Finlandia
261
-810
25
Emmanuel Chedal
Francja
253
-818
26
Stephan Hocke
Niemcy
250
-821
27
Jure Radelj
Słowenia
244
-827
28
Arttu Lappi
Finlandia
236
-835
 
Jurij Tepes
Słowenia
236
-835
30
Jure Sinkovec
Słowenia
235
-836
31
Veli-Matti Lindström
Finlandia
232
-839
32
Anze Damjan
Słowenia
231
-840
33
Marcin Bachleda
Polska
227
-844
34
Lauri Hakola
Finlandia
212
-859
35
Borek Sedlak
Czechy
208
-863
36
Julian Musiol
Niemcy
179
-892
37
Primoz Pikl
Słowenia
175
-896
38
Robert Kranjec
Słowenia
160
-911
39
Primoz Zupan
Słowenia
148
-923
40
Kai Bracht
Niemcy
147
-924
41
Krystian Długopolski
Polska
145
-926
 
Seou Choi
Korea Pd.
145
-926
43
David Lazzaroni
Francja
140
-931
 
Jure Bogataj
Słowenia
140
-931
45
Arthur Pauli
Austria
130
-941
 
Maksim Anisimov
Białoru¶
130
-941
47
Gorazd Robnik
Słowenia
120
-951
 
Christian Bruder
Niemcy
120
-951
49
Taku Takeuchi
Japonia
115
-956
50
Kenshiro Ito
Japonia
112
-959
51
Anders Jacobsen
Norwegia
109
-962
52
Andreas Wank
Niemcy
103
-968
53
Tomasz Pochwała
Polska
99
-972
54
Yukio Sakano
Japonia
98
-973
55
Erik Simon
Niemcy
90
-981
56
Shohei Tochimoto
Japonia
89
-982
 
Michal Dolezal
Czechy
89
-982
 
Jernej Damjan
Słowenia
89
-982
59
Ondrej Vaculik
Czechy
87
-984
60
Robert Hrgota
Słowenia
86
-985
61
Masahiko Harada
Japonia
80
-991
62
Yang Li
Chiny
76
-995
63
Akira Higashi
Japonia
73
-998
 
Kalle Keituri
Finlandia
73
-998
65
Kazuya Yoshioka
Japonia
72
-999
 
Stefan Hula
Polska
72
-999
67
Vincent Descombes Sevoie
Francja
70
-1001
68
Hiroki Yamada
Japonia
69
-1002
69
Nicolas Dessum
Francja
66
-1005
70
Tommy Egeberg
Norwegia
63
-1008
71
Mario Kürschner
Niemcy
62
-1009
72
Christian Ulmer
Niemcy
55
-1016
73
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
54
-1017
 
Hideharu Miyahira
Japonia
54
-1017
75
Matevz Sparovec
Słowenia
52
-1019
 
Lukas Hlava
Czechy
52
-1019
77
Jakob Grimholm
Szwecja
47
-1024
 
Jon Aaraas
Norwegia
47
-1024
79
Juha-Matti Ruuskanen
Finlandia
46
-1025
 
Łukasz Rutkowski
Polska
46
-1025
81
Wojciech Skupień
Polska
45
-1026
82
Jan Mazoch
Czechy
40
-1031
 
Marco Steinauer
Szwajcaria
40
-1031
 
Mario Innauer
Austria
40
-1031
 
Christoph Lenz
Austria
40
-1031
86
Shingo Ueno
Japonia
39
-1032
87
Zhandong Tian
Chiny
37
-1034
88
Damien Maitre
Francja
33
-1038
89
Nicolas Fettner
Austria
32
-1039
90
Marc Krauspenhaar
Niemcy
31
-1040
91
Antonin Hajek
Czechy
29
-1042
 
Heung Chul Choi
Korea Pd.
29
-1042
93
Nejc Frank
Słowenia
28
-1043
 
Clint Jones
USA
28
-1043
95
Michael Möllinger
Szwajcaria
26
-1045
96
Yoshihiko Osanai
Japonia
24
-1047
97
Guido Landert
Szwajcaria
23
-1048
98
Thomas Thurnbichler
Austria
22
-1049
 
Simon Ammann
Szwajcaria
22
-1049
100
Tomisław Tajner
Polska
21
-1050
101
Morten Gjesvold
Norwegia
20
-1051
102
Severin Freund
Niemcy
19
-1052
103
Frantisek Vaculik
Czechy
18
-1053
104
Branko Iskra
Słowenia
15
-1056
105
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
13
-1058
106
Nikolay Karpenko
Kazachstan
12
-1059
107
Saso Tadic
Słowenia
11
-1060
108
Pierre Emanuel Robe
Francja
10
-1061
 
Olav Magne Dönnem
Norwegia
10
-1061
110
Kevin Horlacher
Niemcy
9
-1062
111
Evgeni Plekhov
Rosja
8
-1063
 
Antti Lehtinen
Finlandia
8
-1063
113
Michael Glasder
USA
7
-1064
 
Dawid Kowal
Polska
7
-1064
 
Nico Faller
Niemcy
7
-1064
 
Valery Kobelev
Rosja
7
-1064
117
Stefan Pieper
Niemcy
6
-1065
 
Petr Chaadaev
Białoru¶
6
-1065
119
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
5
-1066
 
Alessio Bolognani
Włochy
5
-1066
 
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
5
-1066
122
Martin Cikl
Czechy
4
-1067
 
Andreas Vilberg
Norwegia
4
-1067
124
Andreas Stjernen
Norwegia
3
-1068
 
Volodymyr Boshchuk
Ukraina
3
-1068
 
Gregor Schlierenzauer
Austria
3
-1068
 
Nicholas Fairall
USA
3
-1068
128
Patrick Bodmer
Niemcy
2
-1069
 
Wojciech Tajner
Polska
2
-1069
 
Christoph Strickner
Austria
2
-1069
 
Hartman Rector
USA
2
-1069
132
Alexey Korolev
Kazachstan
1
-1070
 
Mateusz Rutkowski
Polska
1
-1070
 
Jens Salumäe
Estonia
1
-1070
 
Shusaku Hosoyama
Japonia
1
-1070
 
Roman Koudelka
Czechy
1
-1070
 
Damjan Fras
Słowenia
1
-1070
 
Tommy Schwall
USA
1
-1070

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
4966
 
2
Norwegia
Norwegia
3257
-1709
3
Słowenia
Słowenia
3249
-1717
4
Finlandia
Finlandia
1882
-3084
5
Polska
Polska
1458
-3508
6
Niemcy
Niemcy
1403
-3563
7
Japonia
Japonia
826
-4140
8
Francja
Francja
572
-4394
9
Czechy
Czechy
528
-4438
10
Korea Pd.
Korea Pd.
233
-4733
11
Białoru¶
Białoru¶
136
-4830
12
Chiny
Chiny
113
-4853
13
Szwajcaria
Szwajcaria
111
-4855
14
Szwecja
Szwecja
47
-4919
15
USA
USA
41
-4925
16
Rosja
Rosja
15
-4951
17
Kazachstan
Kazachstan
13
-4953
18
Włochy
Włochy
5
-4961
19
Ukraina
Ukraina
3
-4963
20
Estonia
Estonia
1
-4965


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
Zwycięzca: Borek Sedlak (Czechy)
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
Zwycięzca: Primoz Roglic (Słowenia)
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
Zwycięzca: Rafał ¦liż (Polska)
Zwycięzca: Bastian Kaltenböck (Austria)
Zwycięzca: Gerald Wambacher (Austria)
Zwycięzca: Mathias Hafele (Austria)
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
Zwycięzca: Piotr Żyła (Polska)
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
Zwycięzca: Daniel Lackner (Austria)
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
Zwycięzca: Kimmo Yliriesto (Finlandia)
Zwycięzca: Daniel Lackner (Austria)
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
Zwycięzca: Thomas Lobben (Norwegia)
Zwycięzca: Thomas Lobben (Norwegia)
Zwycięzca: Bine Zupan (Słowenia)
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
07:45
CoC Erzurum
08:00
P¦k Zao
08:30
CoC-K Planica
09:00
P¦k Zao
09:00
CoC Erzurum
09:15
CoC-K Planica
10:00
CoC-K Planica
12:30
FIS Cup Planica
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
14:00
CoC Erzurum
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Planica
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich