Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
Kalendarz zawodów
Period 2
04.12.2005
 
Rovaniemi
Finlandia
HS-100
K-90
05.12.2005
 
Rovaniemi
Finlandia
HS-100
K-90
07.12.2005
 
Lahti
Finlandia
HS-130
K-116
odwołany
08.12.2005
 
Lahti
Finlandia
HS-130
K-116
odwołany
16.12.2005
 
Harrachov
Czechy
HS-142
K-125
17.12.2005
 
Harrachov
Czechy
HS-142
K-125
18.12.2005
 
Harrachov
Czechy
HS-142
K-125
Period 3
26.12.2005
 
St.Moritz
Szwajcaria
HS-100
K-95
27.12.2005
 
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
K-125
28.12.2005
 
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
K-125
07.01.2006
 
Planica
Słowenia
HS-100
K-90
08.01.2006
 
Planica
Słowenia
HS-100
K-90
Period 4
13.01.2006
 
Sapporo
Japonia
HS-98
K-90
14.01.2006
 
Sapporo
Japonia
HS-134
K-120
15.01.2006
 
Sapporo
Japonia
HS-134
K-120
21.01.2006
13:45
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
K-125
22.01.2006
13:45
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
K-125
Period 5
28.01.2006
13:00
Braunlage
Niemcy
HS-100
K-90
29.01.2006
13:00
Braunlage
Niemcy
HS-100
K-90
04.02.2006
10:00
Villach
Austria
HS-100
K-90
05.02.2006
 
Villach
Austria
HS-100
K-90
11.02.2006
17:15
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
nocny
12.02.2006
11:30
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
18.02.2006
 
Iron Mountain
USA
HS-133
K-120
19.02.2006
 
Iron Mountain
USA
HS-133
K-120
25.02.2006
13:00
Brotterode
Niemcy
HS-110
K-105
26.02.2006
12:30
Brotterode
Niemcy
HS-110
K-105
Period 6
04.03.2006
 
Vikersund
Norwegia
HS-100
K-90
05.03.2006
 
Vikersund
Norwegia
HS-100
K-90
11.03.2006
 
Bischofshofen
Austria
HS-140
K-125
12.03.2006
 
Bischofshofen
Austria
HS-140
K-125
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Anders Bardal
Norwegia
1071
 
2
Morten Solem
Norwegia
847
-224
3
Mathias Hafele
Austria
724
-347
4
Gerald Wambacher
Austria
617
-454
5
Rok Urbanc
Słowenia
529
-542
6
Bastian Kaltenböck
Austria
526
-545
7
Harri Olli
Finlandia
517
-554
8
Rafał ¦liż
Polska
478
-593
9
Daniel Lackner
Austria
463
-608
10
Roland Mueller
Austria
451
-620
11
Reinhard Schwarzenberger
Austria
449
-622
12
Thomas Lobben
Norwegia
410
-661
13
Bine Zupan
Słowenia
398
-673
14
Stefan Kaiser
Austria
388
-683
15
Balthasar Schneider
Austria
376
-695
16
Henning Stensrud
Norwegia
371
-700
17
Stefan Thurnbichler
Austria
353
-718
18
Primoz Roglic
Słowenia
351
-720
19
Manuel Fettner
Austria
350
-721
20
Maximilian Mechler
Niemcy
323
-748
21
Piotr Żyła
Polska
315
-756
22
Jussi Hautamäki
Finlandia
297
-774
23
Tom Hilde
Norwegia
284
-787
24
Kimmo Yliriesto
Finlandia
261
-810
25
Emmanuel Chedal
Francja
253
-818
26
Stephan Hocke
Niemcy
250
-821
27
Jure Radelj
Słowenia
244
-827
28
Arttu Lappi
Finlandia
236
-835
 
Jurij Tepes
Słowenia
236
-835
30
Jure Sinkovec
Słowenia
235
-836
31
Veli-Matti Lindström
Finlandia
232
-839
32
Anze Damjan
Słowenia
231
-840
33
Marcin Bachleda
Polska
227
-844
34
Lauri Hakola
Finlandia
212
-859
35
Borek Sedlak
Czechy
208
-863
36
Julian Musiol
Niemcy
179
-892
37
Primoz Pikl
Słowenia
175
-896
38
Robert Kranjec
Słowenia
160
-911
39
Primoz Zupan
Słowenia
148
-923
40
Kai Bracht
Niemcy
147
-924
41
Krystian Długopolski
Polska
145
-926
 
Seou Choi
Korea Pd.
145
-926
43
Jure Bogataj
Słowenia
140
-931
 
David Lazzaroni
Francja
140
-931
45
Arthur Pauli
Austria
130
-941
 
Maksim Anisimov
Białoru¶
130
-941
47
Gorazd Robnik
Słowenia
120
-951
 
Christian Bruder
Niemcy
120
-951
49
Taku Takeuchi
Japonia
115
-956
50
Kenshiro Ito
Japonia
112
-959
51
Anders Jacobsen
Norwegia
109
-962
52
Andreas Wank
Niemcy
103
-968
53
Tomasz Pochwała
Polska
99
-972
54
Yukio Sakano
Japonia
98
-973
55
Erik Simon
Niemcy
90
-981
56
Shohei Tochimoto
Japonia
89
-982
 
Michal Dolezal
Czechy
89
-982
 
Jernej Damjan
Słowenia
89
-982
59
Ondrej Vaculik
Czechy
87
-984
60
Robert Hrgota
Słowenia
86
-985
61
Masahiko Harada
Japonia
80
-991
62
Yang Li
Chiny
76
-995
63
Akira Higashi
Japonia
73
-998
 
Kalle Keituri
Finlandia
73
-998
65
Kazuya Yoshioka
Japonia
72
-999
 
Stefan Hula
Polska
72
-999
67
Vincent Descombes Sevoie
Francja
70
-1001
68
Hiroki Yamada
Japonia
69
-1002
69
Nicolas Dessum
Francja
66
-1005
70
Tommy Egeberg
Norwegia
63
-1008
71
Mario Kürschner
Niemcy
62
-1009
72
Christian Ulmer
Niemcy
55
-1016
73
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
54
-1017
 
Hideharu Miyahira
Japonia
54
-1017
75
Lukas Hlava
Czechy
52
-1019
 
Matevz Sparovec
Słowenia
52
-1019
77
Jakob Grimholm
Szwecja
47
-1024
 
Jon Aaraas
Norwegia
47
-1024
79
Juha-Matti Ruuskanen
Finlandia
46
-1025
 
Łukasz Rutkowski
Polska
46
-1025
81
Wojciech Skupień
Polska
45
-1026
82
Jan Mazoch
Czechy
40
-1031
 
Marco Steinauer
Szwajcaria
40
-1031
 
Mario Innauer
Austria
40
-1031
 
Christoph Lenz
Austria
40
-1031
86
Shingo Ueno
Japonia
39
-1032
87
Zhandong Tian
Chiny
37
-1034
88
Damien Maitre
Francja
33
-1038
89
Nicolas Fettner
Austria
32
-1039
90
Marc Krauspenhaar
Niemcy
31
-1040
91
Antonin Hajek
Czechy
29
-1042
 
Heung Chul Choi
Korea Pd.
29
-1042
93
Nejc Frank
Słowenia
28
-1043
 
Clint Jones
USA
28
-1043
95
Michael Möllinger
Szwajcaria
26
-1045
96
Yoshihiko Osanai
Japonia
24
-1047
97
Guido Landert
Szwajcaria
23
-1048
98
Thomas Thurnbichler
Austria
22
-1049
 
Simon Ammann
Szwajcaria
22
-1049
100
Tomisław Tajner
Polska
21
-1050
101
Morten Gjesvold
Norwegia
20
-1051
102
Severin Freund
Niemcy
19
-1052
103
Frantisek Vaculik
Czechy
18
-1053
104
Branko Iskra
Słowenia
15
-1056
105
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
13
-1058
106
Nikolay Karpenko
Kazachstan
12
-1059
107
Saso Tadic
Słowenia
11
-1060
108
Pierre Emanuel Robe
Francja
10
-1061
 
Olav Magne Dönnem
Norwegia
10
-1061
110
Kevin Horlacher
Niemcy
9
-1062
111
Evgeni Plekhov
Rosja
8
-1063
 
Antti Lehtinen
Finlandia
8
-1063
113
Michael Glasder
USA
7
-1064
 
Dawid Kowal
Polska
7
-1064
 
Nico Faller
Niemcy
7
-1064
 
Valery Kobelev
Rosja
7
-1064
117
Stefan Pieper
Niemcy
6
-1065
 
Petr Chaadaev
Białoru¶
6
-1065
119
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
5
-1066
 
Alessio Bolognani
Włochy
5
-1066
 
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
5
-1066
122
Martin Cikl
Czechy
4
-1067
 
Andreas Vilberg
Norwegia
4
-1067
124
Nicholas Fairall
USA
3
-1068
 
Andreas Stjernen
Norwegia
3
-1068
 
Volodymyr Boshchuk
Ukraina
3
-1068
 
Gregor Schlierenzauer
Austria
3
-1068
128
Patrick Bodmer
Niemcy
2
-1069
 
Wojciech Tajner
Polska
2
-1069
 
Christoph Strickner
Austria
2
-1069
 
Hartman Rector
USA
2
-1069
132
Damjan Fras
Słowenia
1
-1070
 
Tommy Schwall
USA
1
-1070
 
Alexey Korolev
Kazachstan
1
-1070
 
Mateusz Rutkowski
Polska
1
-1070
 
Jens Salumäe
Estonia
1
-1070
 
Shusaku Hosoyama
Japonia
1
-1070
 
Roman Koudelka
Czechy
1
-1070

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
4966
 
2
Norwegia
Norwegia
3257
-1709
3
Słowenia
Słowenia
3249
-1717
4
Finlandia
Finlandia
1882
-3084
5
Polska
Polska
1458
-3508
6
Niemcy
Niemcy
1403
-3563
7
Japonia
Japonia
826
-4140
8
Francja
Francja
572
-4394
9
Czechy
Czechy
528
-4438
10
Korea Pd.
Korea Pd.
233
-4733
11
Białoru¶
Białoru¶
136
-4830
12
Chiny
Chiny
113
-4853
13
Szwajcaria
Szwajcaria
111
-4855
14
Szwecja
Szwecja
47
-4919
15
USA
USA
41
-4925
16
Rosja
Rosja
15
-4951
17
Kazachstan
Kazachstan
13
-4953
18
Włochy
Włochy
5
-4961
19
Ukraina
Ukraina
3
-4963
20
Estonia
Estonia
1
-4965


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
Zwycięzca: Borek Sedlak (Czechy)
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
Zwycięzca: Primoz Roglic (Słowenia)
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
Zwycięzca: Rafał ¦liż (Polska)
Zwycięzca: Bastian Kaltenböck (Austria)
Zwycięzca: Gerald Wambacher (Austria)
Zwycięzca: Mathias Hafele (Austria)
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
Zwycięzca: Piotr Żyła (Polska)
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
Zwycięzca: Daniel Lackner (Austria)
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
Zwycięzca: Kimmo Yliriesto (Finlandia)
Zwycięzca: Daniel Lackner (Austria)
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
Zwycięzca: Thomas Lobben (Norwegia)
Zwycięzca: Thomas Lobben (Norwegia)
Zwycięzca: Bine Zupan (Słowenia)
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jure Bogataj
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich