odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 16:00
Oberstdorf HS-235
(M¦ loty, ind.)
Kalendarz zawodów
Period 2
04.12.2004
Rovaniemi
Finlandia
HS-100
K-90
05.12.2004
Rovaniemi
Finlandia
HS-100
K-90
08.12.2004
Lahti
Finlandia
HS-130
K-116
09.12.2004
Lahti
Finlandia
HS-130
K-116
17.12.2004
Harrachov
Czechy
HS-134
K-125
19.12.2004
Harrachov
Czechy
HS-134
K-120
Period 3
26.12.2004
St. Moritz
Szwajcaria
HS-100
K-95
27.12.2004
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
K-125
28.12.2004
Engelberg
Szwajcaria
HS-137
K-125
01.01.2005
Seefeld
Austria
HS-100
K-90
08.01.2005
Planica
Słowenia
HS-100
K-90
09.01.2005
Planica
Słowenia
HS-100
K-90
Period 4
14.01.2005
Sapporo
Japonia
HS-98
K-90
15.01.2005
Sapporo
Japonia
HS-134
K-120
16.01.2005
Sapporo
Japonia
HS-134
K-120
22.01.2005
Bischofshofen
Austria
HS-140
K-125
23.01.2005
Bischofshofen
Austria
HS-140
K-125
Period 5
29.01.2005
Lauscha
Niemcy
HS-103
K-92
30.01.2005
Lauscha
Niemcy
HS-103
K-92
05.02.2005
Braulange
Niemcy
HS-100
K-90
06.02.2005
Braulange
Niemcy
HS-100
K-90
12.02.2005
Brotterode
Niemcy
HS-110
K-105
13.02.2005
Brotterode
Niemcy
HS-110
K-105
19.02.2005
Westby
USA
HS-117
K-106
20.02.2005
Westby
USA
HS-117
K-106
26.02.2005
Iron Mountain
USA
HS-133
K-120
27.02.2005
Iron Mountain
USA
HS-133
K-120
Period 6
05.03.2005
Vikersund
Norwegia
HS-100
K-90
06.03.2005
Vikersund
Norwegia
HS-100
K-90
12.03.2005
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
13.03.2005
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Anders Bardal
Norwegia
1082
 
2
Balthasar Schneider
Austria
800
-282
3
Stefan Thurnbichler
Austria
766
-316
4
Thomas Lobben
Norwegia
574
-508
5
Manuel Fettner
Austria
567
-515
6
Mathias Hafele
Austria
561
-521
7
Tsuyoshi Ichinohe
Japonia
544
-538
8
Jan Mazoch
Czechy
542
-540
9
Kalle Keituri
Finlandia
540
-542
10
Jon Aaraas
Norwegia
521
-561
11
Roland Mueller
Austria
512
-570
12
Rok Urbanc
Słowenia
501
-581
13
Antonin Hajek
Czechy
459
-623
14
Takanobu Okabe
Japonia
427
-655
15
Bastian Kaltenböck
Austria
406
-676
16
Janne Happonen
Finlandia
391
-691
17
Joonas Ikonen
Finlandia
384
-698
18
Christian Bruder
Niemcy
380
-702
19
Robert Kranjec
Słowenia
375
-707
20
Kazuya Yoshioka
Japonia
370
-712
21
Yusuke Kaneko
Japonia
364
-718
22
Primoz Pikl
Słowenia
349
-733
23
Jussi Hautamäki
Finlandia
347
-735
24
Seou Choi
Korea Pd.
346
-736
25
Kimmo Yliriesto
Finlandia
335
-747
26
Martin Koch
Austria
312
-770
27
Reinhard Schwarzenberger
Austria
298
-784
28
Herman Huczkowski
Finlandia
290
-792
29
Jure Bogataj
Słowenia
289
-793
30
Christoph Lenz
Austria
277
-805
31
Yukio Sakano
Japonia
267
-815
32
Lauri Hakola
Finlandia
260
-822
33
Mario Kürschner
Niemcy
244
-838
34
Christian Nagiller
Austria
243
-839
35
Risto Jussilainen
Finlandia
239
-843
36
Stefan Kaiser
Austria
229
-853
37
Stefan Pieper
Niemcy
228
-854
38
Kamil Stoch
Polska
198
-884
39
Nejc Frank
Słowenia
183
-899
40
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
163
-919
41
Ferdinand Bader
Niemcy
158
-924
42
Morten Solem
Norwegia
156
-926
43
Lukas Hlava
Czechy
150
-932
44
Andreas Wank
Niemcy
146
-936
45
Jurij Tepes
Słowenia
142
-940
46
Emmanuel Chedal
Francja
140
-942
47
Paweł Urbański
Polska
137
-945
 
Daniel Lackner
Austria
137
-945
 
Jure Radelj
Słowenia
137
-945
50
David Lazzaroni
Francja
135
-947
51
Erik Simon
Niemcy
120
-962
52
Bine Zupan
Słowenia
118
-964
53
Florian Liegl
Austria
112
-970
 
Olav Magne Dönnem
Norwegia
112
-970
55
Julian Musiol
Niemcy
110
-972
56
Maximilian Mechler
Niemcy
102
-980
57
Dimitry Ipatov
Rosja
100
-982
 
Dimitry Vassiliev
Rosja
100
-982
 
Stefano Chiapolino
Włochy
100
-982
60
Rafał ¦liż
Polska
98
-984
 
Damjan Fras
Słowenia
98
-984
62
Veli-Matti Lindström
Finlandia
94
-988
63
Hiroki Yamada
Japonia
90
-992
64
Heung Chul Choi
Korea Pd.
89
-993
65
Krystian Długopolski
Polska
78
-1004
 
Fumihisa Yumoto
Japonia
78
-1004
67
Alessio Bolognani
Włochy
75
-1007
68
Masahiko Harada
Japonia
74
-1008
69
Ilja Rosliakov
Rosja
70
-1012
70
Nicolas Dessum
Francja
66
-1016
71
Eirik Ulimoen
Norwegia
61
-1021
72
Lucas Vonlanthen
Szwajcaria
60
-1022
73
Sebastian Colloredo
Włochy
55
-1027
 
Tomisław Tajner
Polska
55
-1027
 
Erik Lycke Solheim
Norwegia
55
-1027
76
Michael Nagiller
Austria
54
-1028
 
Hans Petrat
Niemcy
54
-1028
78
Martin Cikl
Czechy
52
-1030
 
Matevz Sparovec
Słowenia
52
-1030
80
Damien Maitre
Francja
51
-1031
81
Petr Chaadaev
Białoru¶
50
-1032
82
Gorazd Robnik
Słowenia
49
-1033
83
Primoz Zupan
Słowenia
48
-1034
84
Anze Damjan
Słowenia
47
-1035
85
Juha-Matti Ruuskanen
Finlandia
45
-1037
 
Ildar Fatchullin
Rosja
45
-1037
87
Anders Johnson
USA
44
-1038
88
Gregory Baxter
Kanada
42
-1040
89
Vincent Descombes Sevoie
Francja
41
-1041
 
Bine Norcic
Słowenia
41
-1041
 
Denis Kornilov
Rosja
41
-1041
92
Kai Bracht
Niemcy
40
-1042
 
Piotr Żyła
Polska
40
-1042
94
Wojciech Skupień
Polska
39
-1043
 
Isak Grimholm
Szwecja
39
-1043
96
Marcin Bachleda
Polska
38
-1044
97
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
35
-1047
98
Jakob Grimholm
Szwecja
34
-1048
99
Frantisek Vaculik
Czechy
33
-1049
100
Tommy Schwall
USA
31
-1051
101
Stefan Rammerstorfer
Austria
30
-1052
102
Daniel Klausmann
Niemcy
29
-1053
103
Mitja Meznar
Słowenia
27
-1055
 
Brian Welch
USA
27
-1055
105
Anssi Koivuranta
Finlandia
26
-1056
106
Pavel Karelin
Rosja
25
-1057
 
Tomas Kyncl
Czechy
25
-1057
108
Primoz Roglic
Słowenia
24
-1058
 
Jan Vacula
Czechy
24
-1058
 
Marco Steinauer
Szwajcaria
24
-1058
 
Jure Sinkovec
Słowenia
24
-1058
112
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
22
-1060
 
Yuta Watase
Japonia
22
-1060
 
Stefan Hula
Polska
22
-1060
115
Zhandong Tian
Chiny
21
-1061
 
Marc Krauspenhaar
Niemcy
21
-1061
 
Gerald Wambacher
Austria
21
-1061
118
Sota Okamura
Japonia
20
-1062
 
Severin Freund
Niemcy
20
-1062
120
Nico Faller
Niemcy
18
-1064
121
Stefan Read
Kanada
17
-1065
122
Nicolas Fettner
Austria
16
-1066
123
Mateusz Rutkowski
Polska
15
-1067
 
Logan Gerber
USA
15
-1067
 
Marc Vogel
Szwajcaria
15
-1067
 
Wojciech Topór
Polska
15
-1067
127
Borek Sedlak
Czechy
14
-1068
128
Yusuke Endo
Japonia
13
-1069
129
Hans Christen Pettersen
Norwegia
12
-1070
 
Michael Glasder
USA
12
-1070
131
Robert Fatchullin
Rosja
11
-1071
 
Clint Jones
USA
11
-1071
133
Assan Takhtakhunov
Kazachstan
10
-1072
 
Arthur Pauli
Austria
10
-1072
 
Ryohei Nishimori
Japonia
10
-1072
 
Jaka Oblak
Słowenia
10
-1072
137
Wojciech Tajner
Polska
9
-1073
138
Kyle Kessler
USA
8
-1074
 
Harri Olli
Finlandia
8
-1074
 
Jim Denney jr
USA
8
-1074
 
Hartman Rector
USA
8
-1074
 
Branko Iskra
Słowenia
8
-1074
 
Christoph Hoess
Szwajcaria
8
-1074
144
Guido Landert
Szwajcaria
7
-1075
 
Remi Santiago
Francja
7
-1075
 
Tim Nelson
USA
7
-1075
147
Florian Knaus
Austria
6
-1076
 
Maksim Anisimov
Białoru¶
6
-1076
 
Kazuyoshi Sakurai
Japonia
6
-1076
 
Roman Koudelka
Czechy
6
-1076
 
Andreas Vilberg
Norwegia
6
-1076
152
Andrea Morassi
Włochy
5
-1077
 
Yasuhiro Shibata
Japonia
5
-1077
 
Jarkko Heikkonen
Finlandia
5
-1077
 
Volodymyr Boshchuk
Ukraina
5
-1077
 
Michal Psenko
Słowacja
5
-1077
 
Michal Dolezal
Czechy
5
-1077
158
Tom Hilde
Norwegia
4
-1078
 
Marco Beltrame
Włochy
4
-1078
 
Borge Gelein Blikeng
Norwegia
4
-1078
161
Christoph Strickner
Austria
3
-1079
 
Trond-Arild Evensen
Norwegia
3
-1079
 
Dominik Bafia
Kanada
3
-1079
164
Michael Nell
Kanada
2
-1080
 
Taku Takeuchi
Japonia
2
-1080
 
Georgi Zharkov
Bułgaria
2
-1080
167
Petar Fartunov
Bułgaria
1
-1081
 
Ivan Karaulov
Kazachstan
1
-1081

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
5360
 
2
Finlandia
Finlandia
2964
-2396
3
Norwegia
Norwegia
2612
-2748
4
Słowenia
Słowenia
2522
-2838
5
Japonia
Japonia
2292
-3068
6
Niemcy
Niemcy
1670
-3690
7
Czechy
Czechy
1310
-4050
8
Polska
Polska
744
-4616
9
Korea Pd.
Korea Pd.
633
-4727
10
Francja
Francja
440
-4920
11
Rosja
Rosja
392
-4968
12
Włochy
Włochy
239
-5121
13
USA
USA
171
-5189
14
Szwajcaria
Szwajcaria
114
-5246
15
Szwecja
Szwecja
73
-5287
16
Kanada
Kanada
64
-5296
17
Białoru¶
Białoru¶
56
-5304
18
Chiny
Chiny
21
-5339
19
Kazachstan
Kazachstan
11
-5349
20
Ukraina
Ukraina
5
-5355
 
Słowacja
Słowacja
5
-5355
22
Bułgaria
Bułgaria
3
-5357


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Balthasar Schneider (Austria)
Zwycięzca: Balthasar Schneider (Austria)
Zwycięzca: Roland Mueller (Austria)
Zwycięzca: Mathias Hafele (Austria)
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
Zwycięzca: Roland Mueller (Austria)
Zwycięzca: Dimitry Vassiliev (Rosja)
Zwycięzca: Jure Bogataj (Słowenia)
Zwycięzca: Paweł Urbański (Polska)
Zwycięzca: Dimitry Ipatov (Rosja)
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
Zwycięzca: Tsuyoshi Ichinohe (Japonia)
Zwycięzca: Tsuyoshi Ichinohe (Japonia)
Zwycięzca: Kimmo Yliriesto (Finlandia)
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
Zwycięzca: Balthasar Schneider (Austria)
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
Zwycięzca: Thomas Lobben (Norwegia)
Zwycięzca: Thomas Lobben (Norwegia)
Zwycięzca: Thomas Lobben (Norwegia)
Zwycięzca: Seou Choi (Korea Pd.)
Zwycięzca: Kalle Keituri (Finlandia)
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
Zwycięzca: Jan Mazoch (Czechy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2018 (pi±tek)
07:30
P¦k Zao
08:30
CoC Erzurum
09:00
P¦k Zao
14:30
M¦ loty Oberstdorf
16:00
M¦ loty Oberstdorf
konkurs ind.
19:30
FIS Cup Planica
odprawa techniczna
19:30
CoC-K Planica
odprawa techniczna
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich