Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Olav Magne Dönnem
Norwegia
935
 
2
Balthasar Schneider
Austria
924
-11
3
Stefan Kaiser
Austria
773
-162
4
Roland Mueller
Austria
607
-328
5
Christian Nagiller
Austria
555
-380
6
Jernej Damjan
Słowenia
544
-391
7
Ole Christen Enger
Norwegia
508
-427
8
Stefan Thurnbichler
Austria
490
-445
9
Ferdinand Bader
Niemcy
486
-449
10
Janne Happonen
Finlandia
411
-524
11
Reinhard Schwarzenberger
Austria
382
-553
12
Andreas Widhölzl
Austria
370
-565
13
Martin Koch
Austria
368
-567
14
Bernhard Metzler
Austria
355
-580
15
Kim-Roar Hansen
Norwegia
340
-595
16
Juha-Matti Ruuskanen
Finlandia
332
-603
17
Pekka Salminen
Finlandia
326
-609
18
Daniel Forfang
Norwegia
310
-625
19
Akira Higashi
Japonia
309
-626
20
Bine Zupan
Słowenia
304
-631
21
Olli Pekkala
Finlandia
301
-634
22
Wolfgang Loitzl
Austria
295
-640
23
Daiki Ito
Japonia
270
-665
24
Stephan Hocke
Niemcy
236
-699
25
Janne Ylijärvi
Finlandia
218
-717
26
Mateusz Rutkowski
Polska
207
-728
27
Toni Nieminen
Finlandia
201
-734
28
Manuel Fettner
Austria
200
-735
 
Lars Bystoel
Norwegia
200
-735
30
Lauri Hakola
Finlandia
189
-746
31
Yusuke Kaneko
Japonia
185
-750
 
Jure Bogataj
Słowenia
185
-750
 
Kazuya Yoshioka
Japonia
185
-750
34
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
173
-762
35
Teppei Takano
Japonia
172
-763
36
Gorazd Robnik
Słowenia
171
-764
37
Tsuyoshi Ichinohe
Japonia
164
-771
38
Krystian Długopolski
Polska
159
-776
39
Michael Neumayer
Niemcy
154
-781
40
Kazuki Nishishita
Japonia
153
-782
41
Hans Petrat
Niemcy
145
-790
42
Stefan Pieper
Niemcy
141
-794
43
Takanobu Okabe
Japonia
139
-796
44
Kimmo Yliriesto
Finlandia
132
-803
45
Robert Mateja
Polska
127
-808
 
Wojciech Skupień
Polska
127
-808
47
Damjan Fras
Słowenia
112
-823
 
Jon Aaraas
Norwegia
112
-823
49
Denis Kornilov
Rosja
110
-825
 
Morten Solem
Norwegia
110
-825
 
Arttu Lappi
Finlandia
110
-825
 
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
110
-825
53
Harri Olli
Finlandia
109
-826
54
Marco Steinauer
Szwajcaria
108
-827
55
Wojciech Tajner
Polska
100
-835
56
Isak Grimholm
Szwecja
99
-836
57
Assan Takhtakhunov
Kazachstan
92
-843
58
Maksim Anisimov
Białoru¶
88
-847
59
Rok Urbanc
Słowenia
85
-850
60
Primoz Pikl
Słowenia
83
-852
61
Remi Santiago
Francja
82
-853
62
Juha Miettinen
Finlandia
80
-855
63
Kai Bracht
Niemcy
79
-856
64
Keita Umezaki
Japonia
74
-861
65
Eirik Ulimoen
Norwegia
72
-863
 
Tomisław Tajner
Polska
72
-863
67
Mathias Hafele
Austria
71
-864
68
Radik Zhaparov
Kazachstan
69
-866
69
Christof Duffner
Niemcy
68
-867
70
Igor Medved
Słowenia
64
-871
71
Florian Liegl
Austria
58
-877
72
Bastian Kaltenböck
Austria
57
-878
73
Christoph Strickner
Austria
56
-879
74
Bine Norcic
Słowenia
55
-880
75
Jan Mazoch
Czechy
49
-886
76
Primoz Zupan-Urh
Słowenia
48
-887
77
Seou Choi
Korea Pd.
46
-889
 
Lukas Hlava
Czechy
46
-889
 
Ivan Karaulov
Kazachstan
46
-889
 
Jussi Hautamäki
Finlandia
46
-889
81
Erik Leine Wangen
Norwegia
45
-890
82
Lukas Tschuschnig
Austria
44
-891
83
Marc Vogel
Szwajcaria
42
-893
84
Jure Sinkovec
Słowenia
40
-895
 
Jens Salumäe
Estonia
40
-895
86
Ryohei Nishimori
Japonia
38
-897
87
Julian Musiol
Niemcy
36
-899
88
Hiroki Yamada
Japonia
34
-901
 
Michal Dolezal
Czechy
34
-901
90
Heung Chul Choi
Korea Pd.
32
-903
91
Jure Radelj
Słowenia
31
-904
92
Sebastian Colloredo
Włochy
28
-907
93
Fumihisa Yumoto
Japonia
27
-908
 
Christian Meyer
Norwegia
27
-908
95
Nicolas Dessum
Francja
26
-909
 
Antonin Hajek
Czechy
26
-909
97
Havard Lie
Norwegia
24
-911
98
Michael Nagiller
Austria
21
-914
 
Yang Li
Chiny
21
-914
 
Frank Reichel
Niemcy
21
-914
101
Tomasz Pochwała
Polska
20
-915
102
Kalle Keituri
Finlandia
18
-917
 
David Lazzaroni
Francja
18
-917
104
Zhandong Tian
Chiny
17
-918
105
Dimitry Ipatov
Rosja
16
-919
106
Uros Peterka
Słowenia
15
-920
107
Meinrad Hofmeier
Niemcy
13
-922
108
Sergei Rodionov
Rosja
12
-923
109
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
11
-924
 
Kamil Stoch
Polska
11
-924
111
Borek Sedlak
Czechy
10
-925
 
Evgeni Plekhov
Rosja
10
-925
113
Marc Krauspenhaar
Niemcy
9
-926
 
Thomas Lobben
Norwegia
9
-926
115
Jianxun Wang
Chiny
8
-927
116
Daniel Klausmann
Niemcy
7
-928
 
Stefan Rammerstorfer
Austria
7
-928
 
Rafał ¦liż
Polska
7
-928
 
Christoph Lenz
Austria
7
-928
 
Milan Zivic
Słowenia
7
-928
121
Shusaku Hosoyama
Japonia
5
-930
 
Sandro Steiner
Szwajcaria
5
-930
123
Masahiko Harada
Japonia
4
-931
 
Markus Eigentler
Austria
4
-931
 
Michal Psenko
Słowacja
4
-931
 
Tommy Egeberg
Norwegia
4
-931
 
Benjamin Brunner
Niemcy
4
-931
 
Brian Welch
USA
4
-931
 
Teemu Paeaekkoenen
Finlandia
4
-931
 
Florentin Durand
Francja
4
-931
131
Gregory Baxter
Kanada
3
-932
 
Giancarlo Adami
Włochy
3
-932
 
Marco Beltrame
Włochy
3
-932
 
Jarkko Heikkonen
Finlandia
3
-932
 
Joonas Ikonen
Finlandia
3
-932
136
Boy van Baarle
Holandia
2
-933
 
Magnus Rostad
Norwegia
2
-933
 
Petr Chaadaev
Białoru¶
2
-933
 
Tomas Kyncl
Czechy
2
-933
 
Vincent Descombes Sevoie
Francja
2
-933
141
Erik Lycke Solheim
Norwegia
1
-934
 
Herman Huczkowski
Finlandia
1
-934
 
Terje Hilde
Norwegia
1
-934
 
Masayuki Sato
Japonia
1
-934
 
Nicolas Fettner
Austria
1
-934
 
Stefano Chiapolino
Włochy
1
-934
 
Tim Nelson
USA
1
-934
 
Florian Enders
Niemcy
1
-934

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
5645
 
2
Norwegia
Norwegia
2700
-2945
3
Finlandia
Finlandia
2484
-3161
4
Japonia
Japonia
1760
-3885
5
Słowenia
Słowenia
1744
-3901
6
Niemcy
Niemcy
1573
-4072
7
Polska
Polska
830
-4815
8
Kazachstan
Kazachstan
207
-5438
9
Korea Pd.
Korea Pd.
199
-5446
10
Czechy
Czechy
167
-5478
11
Szwajcaria
Szwajcaria
155
-5490
12
Rosja
Rosja
148
-5497
13
Francja
Francja
132
-5513
14
Szwecja
Szwecja
99
-5546
15
Białoru¶
Białoru¶
90
-5555
16
Chiny
Chiny
46
-5599
17
Estonia
Estonia
40
-5605
18
Włochy
Włochy
35
-5610
19
USA
USA
5
-5640
20
Słowacja
Słowacja
4
-5641
21
Kanada
Kanada
3
-5642
22
Holandia
Holandia
2
-5643


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Lars Bystoel (Norwegia)
Zwycięzca: Lars Bystoel (Norwegia)
Zwycięzca: Christian Nagiller (Austria)
Zwycięzca: Roland Mueller (Austria)
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
Zwycięzca: Mateusz Rutkowski (Polska)
Zwycięzcy: Daiki Ito (Japonia) / Jure Bogataj (Słowenia)
Zwycięzca: Stefan Kaiser (Austria)
Zwycięzca: Akira Higashi (Japonia)
Zwycięzca: Akira Higashi (Japonia)
Zwycięzca: Olav Magne Dönnem (Norwegia)
Zwycięzca: Olav Magne Dönnem (Norwegia)
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
Zwycięzca: Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
Zwycięzca: Pekka Salminen (Finlandia)
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
Zwycięzca: Christian Nagiller (Austria)
Zwycięzca: Jernej Damjan (Słowenia)
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
Zwycięzca: Roland Mueller (Austria)
Zwycięzca: Roland Mueller (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Piotr Żyła
Dzi¶ urodziny obchodz±:
dr Jan Blecharz (1954)
Najbliższe zawody
17 stycznia 2018 (¶roda)
18:00
M¦ loty Oberstdorf
odprawa techniczna
18 stycznia 2018 (czwartek)
06:00
P¦k Zao
odprawa techniczna
08:00
P¦k Zao
oficjalny trening
09:30
P¦k Zao
kwalifikacje
14:00
M¦ loty Oberstdorf
oficjalny trening
16:00
M¦ loty Oberstdorf
kwalifikacje
19 stycznia 2018 (pi±tek)
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC Erzurum
odprawa techniczna
09:00
P¦k Zao
konkurs ind.
12:30
CoC Erzurum
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich