Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Stefan Thurnbichler
Austria
1252
 
2
Morten Solem
Norwegia
958
-294
3
Michael Möllinger
Niemcy
829
-423
4
Ferdinand Bader
Niemcy
813
-439
5
Daniel Forfang
Norwegia
804
-448
6
Bastian Kaltenböck
Austria
747
-505
7
Kai Bracht
Niemcy
621
-631
8
Bernhard Metzler
Austria
605
-647
9
Christian Nagiller
Austria
593
-659
10
Wolfgang Loitzl
Austria
523
-729
11
Frank Ludwig
Niemcy
522
-730
12
Reinhard Schwarzenberger
Austria
518
-734
13
Balthasar Schneider
Austria
489
-763
14
Jure Radelj
Słowenia
448
-804
15
Mathias Hafele
Austria
444
-808
16
Janne Happonen
Finlandia
423
-829
17
Michael Neumayer
Niemcy
400
-852
18
Alexander Herr
Niemcy
380
-872
 
Thomas Morgenstern
Austria
380
-872
20
Pekka Salminen
Finlandia
311
-941
21
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
305
-947
22
Robert Mateja
Polska
299
-953
23
Olav Magne Dönnem
Norwegia
285
-967
24
Lauri Hakola
Finlandia
281
-971
25
Roland Audenrieth
Niemcy
276
-976
26
Havard Lie
Norwegia
263
-989
27
Juha-Matti Ruuskanen
Finlandia
261
-991
28
Stefan Kaiser
Austria
255
-997
29
Yusuke Kaneko
Japonia
250
-1002
30
Stephan Hocke
Niemcy
244
-1008
31
Primoz Zupan-Urh
Słowenia
225
-1027
32
Anders Bardal
Norwegia
223
-1029
33
Akira Higashi
Japonia
219
-1033
34
Igor Medved
Słowenia
216
-1036
35
Lars Bystoel
Norwegia
214
-1038
36
Jim Denney jr
USA
207
-1045
37
Bine Norcic
Słowenia
203
-1049
38
Hideharu Miyahira
Japonia
200
-1052
39
Manuel Fettner
Austria
194
-1058
40
Bine Zupan
Słowenia
192
-1060
41
Rok Urbanc
Słowenia
182
-1070
42
Frank Reichel
Niemcy
181
-1071
43
Stefan Pieper
Niemcy
180
-1072
44
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
163
-1089
45
Hiroki Yamada
Japonia
160
-1092
46
Jussi Hautamäki
Finlandia
157
-1095
 
Jernej Damjan
Słowenia
157
-1095
48
Takanobu Okabe
Japonia
152
-1100
49
Thomas Lobben
Norwegia
147
-1105
50
Kalle Keituri
Finlandia
144
-1108
51
Jakub Janda
Czechy
140
-1112
52
Shingo Ueno
Japonia
137
-1115
53
Markus Eigentler
Austria
133
-1119
 
Harri Olli
Finlandia
133
-1119
55
Christof Duffner
Niemcy
126
-1126
56
Tomasz Pochwała
Polska
125
-1127
 
Jakub Jiroutek
Czechy
125
-1127
58
Tsuyoshi Ichinohe
Japonia
119
-1133
59
Maximilian Mechler
Niemcy
118
-1134
60
Grzegorz Sobczyk
Polska
112
-1140
61
Noriaki Kasai
Japonia
110
-1142
62
Christian Meyer
Norwegia
105
-1147
 
Martin Koch
Austria
105
-1147
64
Emmanuel Chedal
Francja
102
-1150
65
Tommy Schwall
USA
98
-1154
66
Pasi Hyytiae
Finlandia
91
-1161
 
Kentaro Shigematsu
Japonia
91
-1161
68
Naoki Yasuzaki
Japonia
90
-1162
 
Maxime Remy
Francja
90
-1162
70
Rok Benkovic
Słowenia
88
-1164
 
Jure Bogataj
Słowenia
88
-1164
72
Jaan Juris
Estonia
86
-1166
73
Yasuhiro Shibata
Japonia
83
-1169
74
Nicolas Dessum
Francja
82
-1170
 
Fumihisa Yumoto
Japonia
82
-1170
 
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
82
-1170
77
Grega Lang
Słowenia
81
-1171
78
Daiki Ito
Japonia
80
-1172
 
Risto Jussilainen
Finlandia
80
-1172
80
Dirk Else
Niemcy
79
-1173
81
Krystian Długopolski
Polska
73
-1179
82
Akseli Kokkonen
Finlandia
71
-1181
83
Wojciech Skupień
Polska
68
-1184
84
Radek Zidek
Czechy
67
-1185
 
Christoph Strickner
Austria
67
-1185
86
Łukasz Kruczek
Polska
66
-1186
87
Kazuyoshi Funaki
Japonia
65
-1187
 
Shinichiro Saito
Japonia
65
-1187
89
Masahiko Harada
Japonia
64
-1188
90
Ryohei Nishimori
Japonia
63
-1189
 
Jan Ottar Andersen
Norwegia
63
-1189
 
Mario Kürschner
Niemcy
63
-1189
 
Jarkko Heikkonen
Finlandia
63
-1189
94
Sota Okamura
Japonia
60
-1192
 
Logan Gerber
USA
60
-1192
96
Wojciech Tajner
Polska
59
-1193
 
Magnus Rostad
Norwegia
59
-1193
98
Martin Babis
Słowacja
58
-1194
 
David Jirotka
Czechy
58
-1194
100
Jiri Parma jr.
Czechy
56
-1196
101
Hannu Alakunnas
Finlandia
55
-1197
102
Marc Vogel
Szwajcaria
54
-1198
 
Kyle Kessler
USA
54
-1198
104
Jonas Nordin
Szwecja
53
-1199
 
Gasper Cavlovic
Słowenia
53
-1199
106
Borek Sedlak
Czechy
52
-1200
107
Yukio Sakano
Japonia
51
-1201
 
Hartman Rector
USA
51
-1201
109
Florentin Durand
Francja
49
-1203
110
Blaz Vrhovnik
Słowenia
48
-1204
111
Teppei Takano
Japonia
46
-1206
 
Kazuya Nakagawa
Japonia
46
-1206
113
Jarkko Heikkelae
Finlandia
45
-1207
114
Seou Choi
Korea Pd.
44
-1208
 
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
44
-1208
116
Boy van Baarle
Holandia
43
-1209
117
Ratislav Lesko
Słowacja
42
-1210
118
Jan Matura
Czechy
41
-1211
119
Rene Stefanovie
Słowacja
39
-1213
 
Homare Kishimoto
Japonia
39
-1213
121
Remi Santiago
Francja
38
-1214
122
Kimmo Yliriesto
Finlandia
37
-1215
123
Marcin Bachleda
Polska
36
-1216
 
Michael Nagiller
Austria
36
-1216
125
Yuta Watase
Japonia
34
-1218
126
Mateusz Rutkowski
Polska
33
-1219
127
Kazuya Yoshioka
Japonia
32
-1220
 
Shusaku Hosoyama
Japonia
32
-1220
129
Brian Welch
USA
31
-1221
 
Roland Mueller
Austria
31
-1221
 
Daniel Klausmann
Niemcy
31
-1221
132
Stefan Becker
Austria
30
-1222
133
Stefano Chiapolino
Włochy
28
-1224
134
Simon Podrebersek
Słowenia
27
-1225
 
Julian Musiol
Niemcy
27
-1225
136
Miroslav Formanek
Słowacja
26
-1226
 
Nicolas Fettner
Austria
26
-1226
138
Yasuhiko Ota
Japonia
25
-1227
 
Tomisław Tajner
Polska
25
-1227
140
Michal Dolezal
Czechy
24
-1228
 
Andraz Kern
Słowenia
24
-1228
142
Uros Peterka
Słowenia
23
-1229
143
Terje Morka
Norwegia
22
-1230
 
Steve McNeil
USA
22
-1230
 
Stanislav Filimonov
Kazachstan
22
-1230
 
Grzegorz ¦liwka
Polska
22
-1230
 
Kazuyoshi Sakurai
Japonia
22
-1230
 
Taro Takayanagi
Japonia
22
-1230
149
Ole-Kristian Stroem
Norwegia
21
-1231
150
Martin Mesik
Słowacja
20
-1232
 
Haakon Helgesen
Norwegia
20
-1232
 
Lukas Hlava
Czechy
20
-1232
 
Clint Jones
USA
20
-1232
154
Katsunari Kimoto
Japonia
19
-1233
 
Yasunori Suzuki
Japonia
19
-1233
 
Hiroshi Yoshinari
Japonia
19
-1233
 
Eric Denney
USA
19
-1233
 
Besnik Gashi
Szwecja
19
-1233
159
Giancarlo Adami
Włochy
18
-1234
 
Alexey Silaev
Rosja
18
-1234
 
Ole Christen Enger
Norwegia
18
-1234
 
Jon Aaraas
Norwegia
18
-1234
 
David Lazzaroni
Francja
18
-1234
 
Kim-Arild Tandberg
Norwegia
18
-1234
 
Toni Nieminen
Finlandia
18
-1234
 
Alessio Bolognani
Włochy
18
-1234
167
Teruyoshi Sugimoto
Japonia
16
-1236
 
Johan Erikson
Szwecja
16
-1236
169
Meinrad Hofmeier
Niemcy
14
-1238
 
Hiroya Saito
Japonia
14
-1238
 
Manuel Resch sen.
Austria
14
-1238
 
Yuta Araseki
Japonia
14
-1238
 
Kazuki Nishishita
Japonia
14
-1238
 
Lassi Huuskonen
Finlandia
14
-1238
 
Petr Chaadaev
Białoru¶
14
-1238
176
Takashi Mori
Japonia
13
-1239
177
Dave Edlund
USA
12
-1240
 
Alan Alborn
USA
12
-1240
 
Marco Beltrame
Włochy
12
-1240
180
Takeshi Ishizawa
Japonia
11
-1241
 
Erling Enger
Norwegia
11
-1241
182
Florian Knaus
Austria
10
-1242
 
Ingemar Mayr
Holandia
10
-1242
 
Tomokazu Miura
Japonia
10
-1242
 
Jens Salumäe
Estonia
10
-1242
 
Stephen Mackay
USA
10
-1242
187
Dominik Bafia
Kanada
9
-1243
188
Ildar Fatchullin
Rosja
8
-1244
 
Ryan Watts
USA
8
-1244
 
Shunji Ikeda
Japonia
8
-1244
 
Gregory Baxter
Kanada
8
-1244
 
Jan Ciapała
Polska
8
-1244
 
Ray Hocking
USA
8
-1244
194
Stefan Rammerstorfer
Austria
7
-1245
 
Hideo Togawa
Japonia
7
-1245
 
Daijiro Higuchi
Japonia
7
-1245
 
Andreas Aren
Szwecja
7
-1245
198
Bruno Hauswirth
Szwajcaria
6
-1246
 
Masayuki Sato
Japonia
6
-1246
 
Isak Grimholm
Szwecja
6
-1246
201
Eirik Ulimoen
Norwegia
5
-1247
 
Yuki Yasukawa
Japonia
5
-1247
 
Andrew Osadetz
Kanada
5
-1247
 
Chikanobu Kokubun
Japonia
5
-1247
205
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
4
-1248
 
Gerhard Hofer
Austria
4
-1248
 
Thomas Hörl
Austria
4
-1248
 
Jens Gaiser
Niemcy
4
-1248
 
Ryota Tomii
Japonia
4
-1248
 
Gerald Percht
Austria
4
-1248
211
Sergej Kozhevnikov
Rosja
3
-1249
 
Anders Johnson
USA
3
-1249
 
Florian Krumbacher
Niemcy
3
-1249
 
Pasi Ahonen
Finlandia
3
-1249
 
Tsubasa Chonan
Japonia
3
-1249
216
Jake Wolf
USA
2
-1250
 
Anders Jacobsen
Norwegia
2
-1250
 
Junya Anbo
Japonia
2
-1250
 
Maxim Polunin
Kazachstan
2
-1250
 
Hans Petrat
Niemcy
2
-1250
 
Kenta Yamamoto
Japonia
2
-1250
222
Dimitry Ipatov
Rosja
1
-1251
 
Yuki Koike
Japonia
1
-1251
 
Takayuki Kiryu
Japonia
1
-1251
 
Anthony Myhra
USA
1
-1251
 
Krzysztof Styrczula
Polska
1
-1251
 
Shota Tanaka
Japonia
1
-1251

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
6471
 
2
Niemcy
Niemcy
5218
-1253
3
Norwegia
Norwegia
3419
-3052
4
Japonia
Japonia
2640
-3831
5
Finlandia
Finlandia
2187
-4284
6
Słowenia
Słowenia
2055
-4416
7
Polska
Polska
927
-5544
8
USA
USA
618
-5853
9
Czechy
Czechy
583
-5888
10
Francja
Francja
379
-6092
11
Słowacja
Słowacja
185
-6286
12
Szwajcaria
Szwajcaria
142
-6329
13
Szwecja
Szwecja
101
-6370
14
Estonia
Estonia
96
-6375
15
Korea Pd.
Korea Pd.
92
-6379
16
Włochy
Włochy
76
-6395
17
Holandia
Holandia
53
-6418
18
Rosja
Rosja
30
-6441
19
Kazachstan
Kazachstan
24
-6447
20
Kanada
Kanada
22
-6449
21
Białoru¶
Białoru¶
14
-6457


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Mathias Hafele (Austria)
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzca: Bastian Kaltenböck (Austria)
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
Zwycięzca: Christian Nagiller (Austria)
Zwycięzca: Jussi Hautamäki (Finlandia)
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
Zwycięzca: Hideharu Miyahira (Japonia)
Zwycięzca: Christian Nagiller (Austria)
Zwycięzca: Hideharu Miyahira (Japonia)
Zwycięzca: Christian Nagiller (Austria)
Zwycięzca: Christof Duffner (Niemcy)
Zwycięzca: Robert Mateja (Polska)
Zwycięzca: Michael Möllinger (Niemcy)
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
Zwycięzca: Michael Möllinger (Niemcy)
Zwycięzca: Daniel Forfang (Norwegia)
Zwycięzca: Daniel Forfang (Norwegia)
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
Zwycięzca: Ferdinand Bader (Niemcy)
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
Zwycięzca: Kai Bracht (Niemcy)
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
Zwycięzca: Roland Audenrieth (Niemcy)
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
Zwycięzca: Ferdinand Bader (Niemcy)
Zwycięzca: Akira Higashi (Japonia)
Zwycięzca: Yusuke Kaneko (Japonia)
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich