Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet druż.)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Michael Neumayer
Niemcy
940
 
2
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
641
-299
3
Manuel Fettner
Austria
531
-409
4
Janne Ylijärvi
Finlandia
527
-413
5
Frank Löffler
Niemcy
449
-491
6
Bine Norcic
Słowenia
437
-503
7
Stefan Thurnbichler
Austria
398
-542
8
Janne Happonen
Finlandia
386
-554
9
Daniel Forfang
Norwegia
368
-572
10
Morten Solem
Norwegia
365
-575
11
Kai Bracht
Niemcy
362
-578
12
Reinhard Schwarzenberger
Austria
355
-585
13
Maximilian Mechler
Niemcy
353
-587
14
Kimmo Yliriesto
Finlandia
351
-589
15
Dirk Else
Niemcy
341
-599
16
Pekka Salminen
Finlandia
336
-604
17
Hansjörg Jäkle
Niemcy
322
-618
18
Markus Eigentler
Austria
321
-619
19
Gerhard Hofer
Austria
312
-628
20
Frank Ludwig
Niemcy
311
-629
21
Balthasar Schneider
Austria
310
-630
 
Ferdinand Bader
Niemcy
310
-630
23
Roland Audenrieth
Niemcy
289
-651
24
Christian Nagiller
Austria
283
-657
25
Stefan Pieper
Niemcy
280
-660
26
Teppei Takano
Japonia
275
-665
27
Lauri Hakola
Finlandia
272
-668
28
Gorazd Robnik
Słowenia
271
-669
29
Bastian Kaltenböck
Austria
267
-673
30
Kalle Keituri
Finlandia
265
-675
31
Tommy Schwall
USA
250
-690
32
Lassi Huuskonen
Finlandia
245
-695
33
Ole Christen Enger
Norwegia
244
-696
 
Uros Peterka
Słowenia
244
-696
35
Bernhard Metzler
Austria
242
-698
36
Sigurd Pettersen
Norwegia
241
-699
37
Michael Möllinger
Niemcy
235
-705
38
Akira Higashi
Japonia
225
-715
39
Jakub Jiroutek
Czechy
219
-721
40
Primoz Zupan-Urh
Słowenia
209
-731
41
Blaz Vrhovnik
Słowenia
192
-748
42
Toni Nieminen
Finlandia
190
-750
43
Mathias Hafele
Austria
188
-752
44
Jernej Damjan
Słowenia
182
-758
 
Alexander Volkov
Rosja
182
-758
46
Arttu Lappi
Finlandia
177
-763
47
Tore S. Sneli
Norwegia
176
-764
 
Heung Chul Choi
Korea Pd.
176
-764
49
Homare Kishimoto
Japonia
174
-766
50
Hans Petrat
Niemcy
172
-768
51
Akseli Kokkonen
Finlandia
169
-771
52
Yasuhiro Shibata
Japonia
165
-775
53
Florian Liegl
Austria
162
-778
54
Pasi Ahonen
Finlandia
161
-779
55
Clint Jones
USA
149
-791
56
Nicolas Dessum
Francja
145
-795
57
Remi Santiago
Francja
137
-803
58
Yuta Watase
Japonia
136
-804
59
Rok Benkovic
Słowenia
130
-810
60
David Andersen
Norwegia
129
-811
61
Jan Mazoch
Czechy
125
-815
62
Naoki Yasuzaki
Japonia
124
-816
63
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
122
-818
 
Hiroya Saito
Japonia
122
-818
65
Masahiko Harada
Japonia
120
-820
 
Alan Alborn
USA
120
-820
 
Marco Steinauer
Szwajcaria
120
-820
68
Bard Naess
Norwegia
117
-823
69
Shingo Ueno
Japonia
113
-827
70
Daijiro Higuchi
Japonia
112
-828
 
Tami Kiuru
Finlandia
112
-828
72
Pasi Hyytiae
Finlandia
110
-830
73
Jani Moisander
Finlandia
108
-832
74
Takanobu Okabe
Japonia
106
-834
75
Wolfgang Loitzl
Austria
105
-835
76
Harri Olli
Finlandia
101
-839
77
Hiroki Yamada
Japonia
99
-841
78
Jan Dolezal
Czechy
98
-842
 
Shinichiro Saito
Japonia
98
-842
80
Stefan Kaiser
Austria
96
-844
81
Thomas Lobben
Norwegia
95
-845
82
Grzegorz ¦liwka
Polska
93
-847
 
Daiki Ito
Japonia
93
-847
84
Tom Sandvold
Norwegia
90
-850
85
Borek Sedlak
Czechy
89
-851
86
Yasunori Suzuki
Japonia
86
-854
87
Kristian Brenden
Norwegia
82
-858
88
Grega Lang
Słowenia
78
-862
 
Andreas Kofler
Austria
78
-862
90
Sota Okamura
Japonia
76
-864
 
Thomas Hörl
Austria
76
-864
92
Kim-Roar Hansen
Norwegia
75
-865
93
Roberto Cecon
Włochy
74
-866
94
Jan Matura
Czechy
70
-870
 
Peter Kostial
Słowacja
70
-870
96
Yukio Sakano
Japonia
69
-871
97
Shunji Ikeda
Japonia
68
-872
98
Masayuki Sato
Japonia
65
-875
99
Shusaku Hosoyama
Japonia
64
-876
100
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
61
-879
 
Maxim Kouzennyi
Rosja
61
-879
 
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
61
-879
103
Jakub Janda
Czechy
60
-880
 
Yukitaka Fukita
Japonia
60
-880
 
Shunsuke Watanabe
Japonia
60
-880
106
Emmanuel Chedal
Francja
59
-881
 
Primoz Pikl
Słowenia
59
-881
108
Gerald Percht
Austria
58
-882
109
Morten Aagheim
Norwegia
57
-883
110
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
56
-884
111
Yusuke Kaneko
Japonia
55
-885
 
Pavel Fizek
Czechy
55
-885
113
Yuya Chida
Japonia
54
-886
114
Florian Krumbacher
Niemcy
53
-887
115
Marcin Bachleda
Polska
52
-888
116
Akseli Lajunen
Finlandia
51
-889
 
Havard Lie
Norwegia
51
-889
118
Jim Denney jr
USA
50
-890
119
Trond-Arild Evensen
Norwegia
49
-891
120
Glynn Pedersen
Wielka Brytania
46
-894
121
Igor Medved
Słowenia
45
-895
 
Brendan Doran
USA
45
-895
123
Wojciech Skupień
Polska
44
-896
 
Andreas Küttel
Szwajcaria
44
-896
 
Vladimir Glyvko
Ukraina
44
-896
126
Steinar Evensen
Norwegia
41
-899
 
Łukasz Kruczek
Polska
41
-899
 
Milan Zivic
Słowenia
41
-899
129
Tor-Magne Johansen
Norwegia
40
-900
 
Zvonko Kordez
Słowenia
40
-900
131
Kazuya Nakagawa
Japonia
39
-901
132
Shinya Tsurumaki
Japonia
38
-902
133
Blake Hughes
USA
37
-903
 
Kazuki Nishishita
Japonia
37
-903
 
Simon Ammann
Szwajcaria
37
-903
136
Blaz Bilban
Słowenia
36
-904
137
Jiri Parma jr.
Czechy
35
-905
 
Ryohei Nishimori
Japonia
35
-905
139
Katsunari Kimoto
Japonia
34
-906
140
Kakhaber Tsakadze
Gruzja
33
-907
 
Alessio Bolognani
Włochy
33
-907
142
Giancarlo Adami
Włochy
32
-908
 
Antonin Hajek
Czechy
32
-908
144
Bruno Hauswirth
Szwajcaria
30
-910
145
Henning Stensrud
Norwegia
29
-911
 
Hartman Rector
USA
29
-911
 
Leif Frey
Niemcy
29
-911
148
Yuta Araseki
Japonia
28
-912
 
Yuki Yasukawa
Japonia
28
-912
150
Tommy Egeberg
Norwegia
27
-913
151
Marc Vogel
Szwajcaria
26
-914
152
Christoph Kreuzer
Holandia
25
-915
 
Hiroshi Yoshinari
Japonia
25
-915
 
Uli Basler
Niemcy
25
-915
155
Olav Magne Dönnem
Norwegia
24
-916
156
Martin Mesik
Słowacja
23
-917
157
Jure Radelj
Słowenia
22
-918
 
Casey Colby
USA
22
-918
 
Hiroyuki Saito
Japonia
22
-918
160
Uros Kocnik
Słowenia
21
-919
 
Jeffrey Denney jr.
USA
21
-919
 
Yoshikazu Norota
Japonia
21
-919
 
Chikanobu Kokubun
Japonia
21
-919
164
Jens Salumäe
Estonia
20
-920
 
Jan Ottar Andersen
Norwegia
20
-920
166
Stefano Chiapolino
Włochy
19
-921
167
Peter Schlank
Słowacja
18
-922
 
Kjell Erik Sagbakken
Norwegia
18
-922
 
Maxim Polunin
Kazachstan
18
-922
 
Jakub Hlava
Czechy
18
-922
 
Tomisław Tajner
Polska
18
-922
 
Robert Mateja
Polska
18
-922
173
Primoz Zupan
Słowenia
16
-924
 
Martin Cikl
Czechy
16
-924
 
Logan Gerber
USA
16
-924
 
Takayuki Kiryu
Japonia
16
-924
 
Seou Choi
Korea Pd.
16
-924
178
Meinrad Hofmeier
Niemcy
14
-926
 
Steffen Mueller
Niemcy
14
-926
 
Ingemar Mayr
Holandia
14
-926
 
Christian Lange
Niemcy
14
-926
 
Andrew Osadetz
Kanada
14
-926
183
Takashi Sawara
Japonia
13
-927
 
Kazuyoshi Sakurai
Japonia
13
-927
 
Takeshi Ishizawa
Japonia
13
-927
186
Yutaka Katayama
Japonia
12
-928
 
Marco Daescher
Szwajcaria
12
-928
 
Richard Tonkin
Kanada
12
-928
 
Gerhard Freudig
Niemcy
12
-928
 
Jeroen Nikkel
Holandia
12
-928
191
Tuukka Lemola
Finlandia
11
-929
 
Dusan Orsula
Słowacja
11
-929
 
Hannu Alakunnas
Finlandia
11
-929
 
Frode Haare
Norwegia
11
-929
 
Dimitri Zhuchichin
Rosja
11
-929
196
Erling Enger
Norwegia
10
-930
 
Anders Johnson
USA
10
-930
 
Stefan Read
Kanada
10
-930
 
Tim Nelson
USA
10
-930
 
Sven Goetze
Niemcy
10
-930
 
Krystian Długopolski
Polska
10
-930
202
Florentin Durand
Francja
9
-931
 
Roman Kerov
Rosja
9
-931
204
Ondrej Vaculik
Czechy
8
-932
 
Lukas Tschuschnig
Austria
8
-932
 
Kristoffer Jaafs
Szwecja
8
-932
 
Skyler Keate
USA
8
-932
 
Steve McNeil
USA
8
-932
209
Pavel Gaiduk
Kazachstan
7
-933
 
Eric Denney
USA
7
-933
 
Michal Dolezal
Czechy
7
-933
 
Rok Urbanc
Słowenia
7
-933
 
Kentaro Shigematsu
Japonia
7
-933
214
Maxime Remy
Francja
6
-934
 
Andreas Vilberg
Norwegia
6
-934
 
Heljar Fahle
Norwegia
6
-934
 
Kazuya Takemoto
Japonia
6
-934
 
Sergej Kozhevnikov
Rosja
6
-934
 
Teruyoshi Sugimoto
Japonia
6
-934
 
Stanislav Filimonov
Kazachstan
6
-934
221
Jaroslav Sakala
Czechy
5
-935
 
Jurij Tepes
Słowenia
5
-935
223
Anthony Myhra
USA
4
-936
224
Sebastian Colloredo
Włochy
3
-937
 
Toru Maruta
Japonia
3
-937
 
Daniele Munari
Włochy
3
-937
 
Lukas Hlava
Czechy
3
-937
 
Andrej Lyskovec
Białoru¶
3
-937
229
Yasuhiko Ota
Japonia
2
-938
 
Jaan Juris
Estonia
2
-938
 
Noboru Kubo
Japonia
2
-938
 
Wolfgang Erlacher
Austria
2
-938
 
Jure Kumer
Słowenia
2
-938
 
Gasper Cavlovic
Słowenia
2
-938
235
Michael Nell
Kanada
1
-939
 
Jessica Jerome
USA
1
-939

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Niemcy
Niemcy
5176
 
2
Austria
Austria
3792
-1384
3
Finlandia
Finlandia
3583
-1593
4
Japonia
Japonia
3040
-2136
5
Norwegia
Norwegia
2493
-2683
6
Słowenia
Słowenia
2039
-3137
7
Czechy
Czechy
840
-4336
8
USA
USA
787
-4389
9
Francja
Francja
356
-4820
10
Szwajcaria
Szwajcaria
325
-4851
11
Korea Pd.
Korea Pd.
314
-4862
12
Polska
Polska
276
-4900
13
Rosja
Rosja
269
-4907
14
Włochy
Włochy
164
-5012
15
Słowacja
Słowacja
122
-5054
16
Holandia
Holandia
51
-5125
17
Wielka Brytania
Wielka Brytania
46
-5130
18
Ukraina
Ukraina
44
-5132
19
Kanada
Kanada
37
-5139
20
Gruzja
Gruzja
33
-5143
21
Kazachstan
Kazachstan
31
-5145
22
Estonia
Estonia
22
-5154
23
Szwecja
Szwecja
8
-5168
24
Białoru¶
Białoru¶
3
-5173


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Janne Ylijärvi (Finlandia)
Zwycięzca: Janne Ylijärvi (Finlandia)
Zwycięzca: Janne Ylijärvi (Finlandia)
Zwycięzca: Janne Ylijärvi (Finlandia)
Zwycięzca: Teppei Takano (Japonia)
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
Zwycięzca: Clint Jones (USA)
Zwycięzca: Akira Higashi (Japonia)
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
Zwycięzca: Michael Neumayer (Niemcy)
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
Zwycięzca: Pekka Salminen (Finlandia)
Zwycięzca: Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
Zwycięzca: Mathias Hafele (Austria)
Zwycięzca: Nicolas Dessum (Francja)
Zwycięzca: Bine Norcic (Słowenia)
Zwycięzca: Hansjörg Jäkle (Niemcy)
Zwycięzca: Tommy Schwall (USA)
Zwycięzca: Hans Petrat (Niemcy)
Zwycięzca: Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
Zwycięzca: Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
Zwycięzca: Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
Zwycięzca: Bine Norcic (Słowenia)
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
Zwycięzca: Arttu Lappi (Finlandia)
Zwycięzca: Hansjörg Jäkle (Niemcy)
Zwycięzca: Heung Chul Choi (Korea Pd.)
Zwycięzca: Balthasar Schneider (Austria)
Zwycięzca: Jernej Damjan (Słowenia)
Zwycięzca: Maximilian Mechler (Niemcy)
Zwycięzca: Frank Ludwig (Niemcy)
Zwycięzca: Michael Neumayer (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
09:15
CoC-K Planica
seria próbna
10:00
CoC-K Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich