Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Akseli Lajunen
Finlandia
789
 
2
Christoph Grillhoesl
Niemcy
758
-31
3
Lassi Huuskonen
Finlandia
577
-212
4
Bernhard Metzler
Austria
558
-231
5
Tami Kiuru
Finlandia
557
-232
6
Sota Okamura
Japonia
518
-271
7
Georg Späth
Niemcy
512
-277
8
Stefan Kaiser
Austria
485
-304
9
Kai Bracht
Niemcy
460
-329
10
Robert Kranjec
Słowenia
458
-331
11
Morten Aagheim
Norwegia
452
-337
12
Yukitaka Fukita
Japonia
416
-373
13
Markus Eigentler
Austria
387
-402
14
Manuel Fettner
Austria
385
-404
15
Martin Koch
Austria
361
-428
16
Michael Neumayer
Niemcy
343
-446
17
Dennis Stoerl
Niemcy
335
-454
18
Janne Ylijärvi
Finlandia
332
-457
19
Reinhard Schwarzenberger
Austria
331
-458
20
Katsutoshi Chiba
Japonia
307
-482
21
Morten Solem
Norwegia
302
-487
22
Pasi Ahonen
Finlandia
298
-491
23
Daniel Forfang
Norwegia
290
-499
24
Naoki Yasuzaki
Japonia
287
-502
25
Masayuki Sato
Japonia
285
-504
26
Kazuki Nishishita
Japonia
283
-506
27
Łukasz Kruczek
Polska
270
-519
28
Michal Dolezal
Czechy
246
-543
29
Tom Sandvold
Norwegia
225
-564
30
Stefan Thurnbichler
Austria
218
-571
31
Jaroslav Sakala
Czechy
217
-572
32
Masahiko Harada
Japonia
212
-577
33
Frank Reichel
Niemcy
210
-579
34
Roland Audenrieth
Niemcy
208
-581
35
Michael Möllinger
Niemcy
203
-586
36
Ferdinand Bader
Niemcy
194
-595
37
Jinya Nishikata
Japonia
193
-596
38
Michael Wagner
Niemcy
183
-606
 
Sigurd Pettersen
Norwegia
183
-606
40
Johannes Wenninger
Austria
182
-607
41
Thomas Hörl
Austria
176
-613
42
Arne Sneli
Norwegia
170
-619
43
Hideharu Miyahira
Japonia
169
-620
44
Anders Bardal
Norwegia
165
-624
45
Florentin Durand
Francja
164
-625
 
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
164
-625
47
Igor Medved
Słowenia
163
-626
48
Kimmo Yliriesto
Finlandia
160
-629
49
Emil Westberg
Szwecja
156
-633
 
Andreas Baumgartner
Austria
156
-633
51
Yukio Sakano
Japonia
153
-636
52
Simon Podrebersek
Słowenia
150
-639
53
Florian Liegl
Austria
148
-641
54
Primoz Peterka
Słowenia
147
-642
55
Peter Zonta
Słowenia
136
-653
56
Frode Haare
Norwegia
134
-655
57
Maximilian Mechler
Niemcy
131
-658
58
Jakub Hlava
Czechy
129
-660
59
Werner Kladler
Austria
128
-661
60
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
125
-664
61
Ronny Hornschuh
Niemcy
124
-665
62
Jon Anders Lund
Norwegia
123
-666
 
Hans Petrat
Niemcy
123
-666
64
Dirk Else
Niemcy
122
-667
 
Matej Uram
Słowacja
122
-667
66
Wilfried Eberharter
Austria
120
-669
67
Jostein Smeby
Norwegia
119
-670
68
Christof Duffner
Niemcy
114
-675
69
Janne Vaeaetaeinen
Finlandia
113
-676
70
Yuta Watase
Japonia
112
-677
71
Kjell Erik Sagbakken
Norwegia
110
-679
72
Edwin Schmutzler
Austria
107
-682
 
Marco Steinauer
Szwajcaria
107
-682
74
Primoz Zupan-Urh
Słowenia
106
-683
 
Yusuke Kaneko
Japonia
106
-683
76
Hansjörg Jäkle
Niemcy
104
-685
77
Blaz Bilban
Słowenia
101
-688
78
Veli-Matti Lindström
Finlandia
100
-689
 
Trond-Arild Evensen
Norwegia
100
-689
 
Kazuhiro Nakamura
Japonia
100
-689
 
Toni Nieminen
Finlandia
100
-689
82
Lars Bystoel
Norwegia
99
-690
83
Balthasar Schneider
Austria
97
-692
84
Gerhard Hofer
Austria
95
-694
85
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
94
-695
86
Havard Lie
Norwegia
89
-700
87
Yuki Yasukawa
Japonia
88
-701
88
Brendan Doran
USA
87
-702
89
Reinhard Eberl
Austria
84
-705
 
Yasunori Suzuki
Japonia
84
-705
91
Gasper Cvetko
Słowenia
82
-707
92
Ingemar Mayr
Holandia
80
-709
93
Boy van Baarle
Holandia
75
-714
 
Jan Matura
Czechy
75
-714
95
Teemu Paeaekkoenen
Finlandia
74
-715
96
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
72
-717
 
Seou Choi
Korea Pd.
72
-717
98
Takanobu Okabe
Japonia
69
-720
 
Stefan Pieper
Niemcy
69
-720
100
Shinya Tsurumaki
Japonia
68
-721
101
Shinichiro Saito
Japonia
65
-724
 
Katsunari Kimoto
Japonia
65
-724
103
Jiri Parma jr.
Czechy
61
-728
104
Jure Bogataj
Słowenia
60
-729
105
Tom Age Aarnes
Norwegia
59
-730
 
Takashi Sawara
Japonia
59
-730
107
Christian Nagiller
Austria
58
-731
 
David Jirotka
Czechy
58
-731
109
Miroslav Formanek
Słowacja
55
-734
 
Tomisław Tajner
Polska
55
-734
 
Tomasz Pochwała
Polska
55
-734
112
Takayuki Obora
Japonia
54
-735
 
Marcin Bachleda
Polska
54
-735
114
Jakub Jiroutek
Czechy
53
-736
 
Dimitri Zytchichevin
Rosja
53
-736
 
Bastian Kaltenböck
Austria
53
-736
117
Havard Brandtenborg
Norwegia
51
-738
118
Marius Smariset
Norwegia
50
-739
 
Jan-Inge Trontveit
Norwegia
50
-739
 
Marc Vogel
Szwajcaria
50
-739
121
Miha Rihtar
Słowenia
48
-741
122
Simon Ammann
Szwajcaria
46
-743
 
Aril Carlsson
Norwegia
46
-743
124
Teppei Takano
Japonia
45
-744
 
Aurelien Ducroz
Francja
45
-744
126
Erling Enger
Norwegia
44
-745
 
Jan Vacula
Czechy
44
-745
128
Remi Santiago
Francja
41
-748
 
Vladimir Glyvko
Ukraina
41
-748
130
Akira Higashi
Japonia
40
-749
131
Karl-Heinz Dorner
Austria
39
-750
 
Jaan Juris
Estonia
39
-750
133
Emmanuel Chedal
Francja
36
-753
 
Hiroyuki Saito
Japonia
36
-753
135
Robert Meglic
Słowenia
35
-754
136
Stephan Hocke
Niemcy
34
-755
 
Blaz Vrhovnik
Słowenia
34
-755
 
Bine Norcic
Słowenia
34
-755
139
Kazuya Nakagawa
Japonia
33
-756
 
Bard Naess
Norwegia
33
-756
141
Johan Munters
Szwecja
32
-757
 
Kentaro Shigematsu
Japonia
32
-757
143
Jakub Suchacek
Czechy
31
-758
 
Pavel Fizek
Czechy
31
-758
145
Krystian Długopolski
Polska
30
-759
146
Primoz Pikl
Słowenia
29
-760
147
Dusan Orsula
Słowacja
28
-761
 
Hiroki Yamada
Japonia
28
-761
 
Daijiro Higuchi
Japonia
28
-761
 
Tor-Magne Johansen
Norwegia
28
-761
151
Shunsuke Watanabe
Japonia
26
-763
 
Thomas Lobben
Norwegia
26
-763
 
Maxim Kouzennyi
Rosja
26
-763
154
Jakub Janda
Czechy
25
-764
 
Gasper Cavlovic
Słowenia
25
-764
156
Maxim Polunin
Kazachstan
24
-765
157
Martin Mesik
Słowacja
23
-766
 
Yuta Kubo
Japonia
23
-766
 
Ryohei Nishimori
Japonia
23
-766
160
Andreas Küttel
Szwajcaria
22
-767
 
Roman Kerov
Rosja
22
-767
162
Uros Vrhovec
Słowenia
21
-768
 
Homare Kishimoto
Japonia
21
-768
 
Jens Braennlund
Szwecja
21
-768
 
Rolando Kaligaro
Słowenia
21
-768
166
Rickard Froeier
Szwecja
20
-769
 
Kazuyoshi Funaki
Japonia
20
-769
168
Yoshikazu Norota
Japonia
19
-770
 
Clint Jones
USA
19
-770
 
Ole Christen Enger
Norwegia
19
-770
171
Wolfgang Erlacher
Austria
18
-771
 
Shusaku Hosoyama
Japonia
18
-771
 
Jernej Damjan
Słowenia
18
-771
 
Mathias Hafele
Austria
18
-771
175
Kristoffer Jaafs
Szwecja
16
-773
 
Daniel Bachleda
Polska
16
-773
177
Stig Hommefoss
Norwegia
15
-774
178
Sebastian Meusburger
Austria
14
-775
179
Fabian Ebenhoch
Austria
13
-776
 
Frank Ludwig
Niemcy
13
-776
 
Taichi Higuchi
Japonia
13
-776
182
Tommy Schwall
USA
12
-777
 
Yuta Araseki
Japonia
12
-777
 
Martin Auer
Niemcy
12
-777
185
Jan Zelencik
Słowacja
11
-778
186
Grega Podrzaj
Słowenia
10
-779
 
Grzegorz ¦liwka
Polska
10
-779
 
Urban Franc
Słowenia
10
-779
 
Florian Krumbacher
Niemcy
10
-779
190
Marco Daescher
Szwajcaria
9
-780
 
Yuki Koike
Japonia
9
-780
 
Ryota Netsu
Japonia
9
-780
193
Shunji Ikeda
Japonia
8
-781
 
Gennadi Chihov
Rosja
8
-781
 
Kazuyoshi Sakurai
Japonia
8
-781
196
Klaus Allgayer
Szwajcaria
7
-782
 
David Lazzaroni
Francja
7
-782
 
Kakhaber Tsakadze
Gruzja
7
-782
 
Anton Dorner
Austria
7
-782
200
Genki Nitta
Japonia
6
-783
 
Joel Morrerod
Szwajcaria
6
-783
 
Pavel Stejfa
Czechy
6
-783
 
Kjetil Moen
Norwegia
6
-783
 
Sho Sawada
Japonia
6
-783
 
Grega Lang
Słowenia
6
-783
 
Alexander Korobov
Kazachstan
6
-783
207
Pekka Salminen
Finlandia
5
-784
 
Rok Benkovic
Słowenia
5
-784
 
Jeffrey Denney jr.
USA
5
-784
210
Jiri Cerny
Czechy
4
-785
 
Alexandr Diadula
Białoru¶
4
-785
 
Ivan Kozlov
Ukraina
4
-785
213
Leif Frey
Niemcy
3
-786
 
Jiri Malcik
Czechy
3
-786
 
Jim Denney jr
USA
3
-786
216
Shingo Ueno
Japonia
2
-787
 
Koji Nakamura
Japonia
2
-787
 
Dmitry Chvykov
Kirgistan
2
-787
219
Stian Kjensli
Norwegia
1
-788
 
Lauri Hakola
Finlandia
1
-788
 
Borek Sedlak
Czechy
1
-788
 
Nicolas Marchandise
Francja
1
-788
 
Robert Heinrich
Niemcy
1
-788
 
Bartłomiej Nikiel
Polska
1
-788

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
400
 
2
Niemcy
Niemcy
320
-80
3
Słowenia
Słowenia
240
-160
4
Francja
Francja
180
-220
5
Norwegia
Norwegia
100
-300
6
Czechy
Czechy
90
-310
 
Szwajcaria
Szwajcaria
90
-310
8
Polska
Polska
80
-320


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Peter Zonta (Słowenia)
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
Zwycięzca: Veli-Matti Lindström (Finlandia)
Zwycięzca: Yukitaka Fukita (Japonia)
Zwycięzca: Yukitaka Fukita (Japonia)
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
Zwycięzca: Tami Kiuru (Finlandia)
Zwycięzca: Tami Kiuru (Finlandia)
Zwycięzca: Akseli Lajunen (Finlandia)
Zwycięzca: Igor Medved (Słowenia)
Zwycięzca: Markus Eigentler (Austria)
Zwycięzca: Tami Kiuru (Finlandia)
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Lassi Huuskonen (Finlandia)
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
Zwycięzca: Georg Späth (Niemcy)
Zwycięzca: Sota Okamura (Japonia)
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
Zwycięzca: Martin Koch (Austria)
Zwycięzca: Lassi Huuskonen (Finlandia)
Zwycięzca: Stefan Kaiser (Austria)
Zwycięzca: Stefan Kaiser (Austria)
Zwycięzca: Stefan Kaiser (Austria)
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
Zwycięzcy: Yukitaka Fukita (Japonia) / Bernhard Metzler (Austria)
Zwycięzca: Jaroslav Sakala (Czechy)
Zwycięzca: Jaroslav Sakala (Czechy)
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
Zwycięzca: Jinya Nishikata (Japonia)
Zwycięzca: Katsutoshi Chiba (Japonia)
Zwycięzca: Bernhard Metzler (Austria)
Zwycięzca: Akseli Lajunen (Finlandia)
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich